LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

BeogradCafe Forum

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost

BeogradCafe Forum - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 10:14 pm

Sasa ::
Tesko Megido da tebi i Talmud moze da pomogne.Svi znamo ko si i sta si.I sta si sve pisala.A sada si dosla ovde i prodajes nam toplu vodu.Odrices se svega,svoga ja.I pricas nam o nekoj kulturi i vrednostima.

Pisala sam ono što sam mislila ne vređajući pri tome nikoga.

Nisam znala da je zabranjeno iznositi svoje mišljenje.

Nešto se ne sećam da sam ikada dobila neki pp od tih koji znaju i ko sam i šta sam, a dobro znam da su moderatori a i superi dobijali naprosto "dirljiva" ljubava pisma.

Ničega se ja ne odričem a najmanje svojih korena.

Poslednji izmenio megido dana 24/6/2011, 10:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 10:21 pm

I sad je sjajna prilika da se stavi tacka na stare razmirice.Ko pocne sledeci,magarac hepi

Treba svi da pamtimo taj forum po lepim stvarima.

E moram da sherujem ovo dok je sveze,mozda nije nista posebno,al meni je ova prica bas simpaticna,jer su devojke pokazale da nekad i mali covek,ako je dovoljno uporan moze da uradi nesto.Ja sam potpisao peticiju,a mozete i vi Wink

https://www.youtube.com/watch?v=_6r5HjUWJnQ&feature=feedlik
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 10:26 pm

H ::
Tako je Sasa..U Izraelu naime ima puno Srpkinja koje su postale Jevrejke.

Ibrahime, ne diraj me, ne diram te.

Ipak ovo ne mogu da ostavim da visi u vazduhu:

IB ::
Megido,
samo da opovrgnem ovaj tvoj pokusaj izvlacenja u vezi mojih postova.
Da ne ostane na meni nego na tebi.

I..ne glumi Jevrejku. Vec si Jevrejka.

Ovde te javno prozivam da navedeš kada sam i gde i zašto i koga nagovarala da ne čita tvoje postove . U protivnom ću svima da kažem kako si najobičniji mali klevetnik i lažov i da te se čuvaju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 10:35 pm

alex982 ::
I sad je sjajna prilika da se stavi tacka na stare razmirice.Ko pocne sledeci,magarac hepi

Uuuuuuuuupssssssssss.

тт

Evo da se izvučem:

Ne pamtim kad sam videla ovako nešto slatko.
Nazad na vrh Ići dole
BG_H
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:07 pm

Pozz za sve pa ga lepo podelite i nemojte da se svadjate Smile

Elem, imam odredjenu kolicinu majica sa BCF logom pa ako vas puca nostalgija to ce biti dobra vest za mene Very Happy

Za Megz imamo specijalan popust ( pamtimo je kao retko prisebnu moderatorku u zavrsnim danima BC-a) a i za Mosadu jer prvi put vidim forum na kom se moze kuckati i bez smorne registracije Smile

Pa kako ste ljudi? Kako ste se snasli u izbeglistvu? Koje velicine majica nosite? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:09 pm

Nema Megido sad vadjenja,nadji rep i usi! hepi
Pametniji treba da popusti,sad ce taj Ibrahim opet imati nesto da kaze,i tako u krug,dok i ovde ne postane smorno... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:11 pm

Ijao,evo ga i ovaj,i odma oce da nam uvali nesto.Danas bre niko nista ne radi,svi valjaju neku robu,ovo je ludilooooooooooo! hepi hepi hepi

Pozdrav gorstace Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BG_H
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:13 pm

Alex?
Onaj Alex sto mi otvorio kutak na BCF? Jesi to ti kume ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:15 pm

Jok,ja sam duh onog alexa sto ti je otvorio kutak,i sada slobodno setam forumskim nebom nepreglednog internet sveta,u potrazi za mestom gde ce moja cyber-dusa naci mesto koje joj pripada u ovom virtuelnom poretku....

jbga kad je forum takav,da krenem i ja u tom fazonu,mada je ocigledno da mi slabo ide... lol!
Nazad na vrh Ići dole
BG_H
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:19 pm

Nemoj samo da se izlogujes sa ovog sveta Very Happy
Sta ima kume? Eto, malopre sam obavesten da je BCF prso Laughing bez valjanog objasnjenja...
Da nije do kabla?
Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:23 pm

Malopre???Kakav si ti car hepi Pa forum ne radi vec mesecima,kao ni sajt.
Ko ce ga znati zasto,tek dobrotvor Masada nas je primio ovde,pod svoje okrilje

cheers
Nazad na vrh Ići dole
BG_H
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:30 pm

Sta ces, vesti sporo putuju do mog brda..valjda se umore na uzbrdici kod Kosutnjaka Very Happy

Ma i hebes forum..nedostaje mi plava boja, neki telefoni sto ostase u pp i moja kolekcija na temu "Hrvatsko antisrpstvo" (mogli su da odstampaju i posalju postom Twisted Evil ) ali...
Bitni su neki ljudi sa BCF-a pa cu ovde ostaviti FB adresu ..i cak poceti da koristim FB Very Happy
POzz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:36 pm

De si bre BG!!!!!!!!!! hepi

Već sam se oprostila od tebe u mislima (sa nekim drugim dragim mi ljudima imam neku, kakvu takvu vezu) Pretpostavljam da pišeš tu i tamo na Ideji ali mene tamo netje bidne.

O'š mi šalješ majicu il ćeš lično da je doneseš? (Usput, spremam se da krečim ovih meseci......... šta ćeš kad nema muške ruke u kući samo ja i ova nejač hepi ) lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:43 pm

Nema Megido sad vadjenja,nadji rep i usi! hepi
Pametniji treba da popusti,sad ce taj Ibrahim opet imati nesto da kaze,i tako u krug,dok i ovde ne postane smorno... Wink

Mislila sam da ga od...ladim jer sam se setila svog oca i jedne od njegovih omiljenih izreka. Ali onda ukapiram da mene čovek 'ladno optužuje za nešto što nisam uradila. Usput, poslednji гг je dobio jer me je okarakterisao kao profukljaču, droplju ili nešto slično . Mss, zabole me šta misli o meni, ali ovo je već javna uvreda.
Nazad na vrh Ići dole
BG_H
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:44 pm

Pa di si ti Megz hepi

Zapamcena si kao drag lik pa majicu dobijas gratis..a ako je velicina ispod XXXL, onda i moleraj gratis hepi
Nema mene na Ideji jos od otvaranja i pocetne sharade Wink .
Ostadoh veran BCF-u pa trazim prezivele brodolomnike.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:50 pm

Ma opustencija,super-modove ionako skoro uvek svi mrze,zasto bi ti bila izuzetak hepi

Ja ne mogu da se setim sta meni nedostaje s tog foruma,bice da mi verovatno ne nedostaje nista Twisted Evil Mozda eto tako neko dokono vece,koje bi moglo da bude razbijeno u chat-varijanti,ili sto da ne kvalitetnoj diskusiji o nekim aktuelnim temama,makar i sa neistomisljenicima Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sasa
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:54 pm

Megido nemoj da ti osvezavam previse pamcenje.Secas se ti svega dobro,i svakog tvog pisanja,i brisanja postova.Nije to bilo ne znam kad.Mislim da na Beo.cafeu losijeg coveka i poltrona nije bilo od trebe.Steta sto te mnogi nisu upoznali iz svih uglova.Nego se prodajes sarenim pricama kao i ovde.Pa posle zabodes kolac.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime24/6/2011, 11:59 pm

BG_H ::
Pa di si ti Megz hepi
Ah, bila sam ubeđena da ovo nikada više neću čuti!!!!!!!!!! Nemaš pojma koliko mi je nedostajalo hepi

BG_H ::

Ostadoh veran BCF-u pa trazim prezivele brodolomnike.
Onda si ovde na pravom mestu. Okupljamo se na ovom ostrvu -oazi, dobrom voljom Masadinom, dok ne odlučimo šta ćemo i gde ćemo.
Nazad na vrh Ići dole
sasa
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:02 am

Da li se secas kako si se uvlacila u dupe ljudima na Beo.cafeu samo da bi dobila mesto moda?Zaboravila si.Stvarno su ti velike ambicije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:04 am

All we are saying,is give peace a chance.... hepi

Nemate bre ljudi nista od ispravljanja starih krivih drina.Dignite se malo iznad situacije,kao ja i Sub-ad tj. Invictus.hepi

Nije ni prema Masadi posteno da se sad razvlacimo ovuda.

Evo ja cu da pozdravim i sve druge ljude sa kojima sam diskutovao,svadjao se,a ponekad i dzukacki psovao,npr. Pedju Portugalca,Kushu,Atraktivnog,Momku....

peace 4 all hepi
Nazad na vrh Ići dole
Sasa
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:08 am

Megido sto nisi posla na ideju da te malo tamo razvuku.Mislim da bi imala sta onim ljudima da objasnis.Ovde nema nista za tebe tako zabavno.Tamo te bas zeljno cekaju/Ajde ako smes?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:18 am

Sad vec padam u iskusenje,al dobro,ce da izdrzim....kad vise ne budem mogao da izdrzim,otici cu,bolje je tako.

Samo za sve pomenute ljude,sjajan muzicki spot.Mozda ce se neko setiti da sam i onda pisao da je ovo jako inteligentan covek,nevin za stvari koje mu se pakuju,ali je lud ko struja od 20 000 volti hepi hepi hepi

https://www.youtube.com/watch?v=ldtmlhh_P2Q&feature=feedlik
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:20 am

Inace,kako ubacujete you-tube tag?Meni oci ispadose,al ne mogu da nadjem to dugme... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:39 am

Inace,kako ubacujete you-tube tag?Meni oci ispadose,al ne mogu da nadjem to dugme... scratch

donji red ikonica u postu...s leva druga po redu,otvoriš,..klikneš na you tube...kopiraš link i ubaciš u odgovarajući pravougaonik koji se pojavi...

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:46 am

Aha,fora je sto ja nikad nisam isao na "replay" vec uvek kucao u onom sto se na bgc zvalo brzi odgovor...
Aj da probamo sad...

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:47 am

O da,funkcionise,hvala Strelice bounce
Mada mislim da nije drugo dugme,vec trece ili cetvrto,al mozda nisam dobro video Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:49 am

O da,funkcionise,hvala Strelice bounce
Mada mislim da nije drugo dugme,vec trece ili cetvrto,al mozda nisam dobro video Very Happy

Eto...uspelo je... cheers

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 12:55 am

Megido nemoj da ti osvezavam previse pamcenje.Secas se ti svega dobro,i svakog tvog pisanja,i brisanja postova.Nije to bilo ne znam kad.Mislim da na Beo.cafeu losijeg coveka i poltrona nije bilo od trebe..

Ovo smatram kao licnom uvredom,pa zna se da sam ja najneomiljeniji lik i najvece djubre sa bivseg foruma i molio bih da se ta cinjenica postuje... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 1:47 am

Citat :
Ja ne mogu da se setim sta meni nedostaje s tog foruma,bice da mi verovatno ne nedostaje nista
Ni meni vala ništa ne nedostaje. Nikad nisam nešto bio preterano vezan za taj forum. Doživljavao sam ga samo kao običnu razonodu i ništa više. Mada dok sam bio mod dešavalo se da mi sve to postane teret i ponekad sam gubio vreme na besmislene raspave preko pp sa raznoraznim spamerima tipa Avramova.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 3:09 am

_Layla_ и _ellen_

Ако постоје двије особе које сам доживљавао као једну, или ако постоје особе чији сам сензибилитет доживљавао као један, или ако постоје особе које су тако далеко од било чега ружног по чему сам могао упамтити БГ форум, или ако постоје особе по којима ћу памтити БГ форум, то су њих двије.

Nazad na vrh Ići dole
BG_H
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 2:50 pm

Po klasi na BCF-u su se izdvajali Mitkev i Megi a i Djole84 je bio na tom putu. Oni su davali nivo tom mestu.
Ja sam sluzio, eto, samo za sexualne potrebe forumasica ali i to je neki doprinos Smile
A i ostali su donosili energiju, ideje, a neki su samo statirali i cinili brojno stanje. Ali sve je to potrebno za dobar forum kakav je BCF bio do pre, recimu godinu i po ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 7:05 pm

DZAMAISL ::
Megido .....Mislim da na Beo.cafeu losijeg coveka i poltrona nije bilo od trebe..

Ovo smatram kao licnom uvredom,pa zna se da sam ja najneomiljeniji lik i najvece djubre sa bivseg foruma i molio bih da se ta cinjenica postuje... Very Happy

Ma pusti Hefestosa, Džami, nikad me nije voleo. Njegovo mišljenje je usamljeno, tvoja titula je neugrožena lol!

Kad već lamentiramo.... garnitura koju sam ja zatekla a koja se uveliko osula, bila je sjajna. Ali već tada su neki ljudi otišli i bili su mi poznati samo po nikovima i avatarima (kao što Masada reče, avatar je važna stvar, on nas čini prepoznatljivima). Jednom sam okrenula prvu od hiljadu i petsto stranica neutralne teritorije Mitketove kafane...... ono je bila prava poslastica za čitanje.

Imali smo najbolji izbor poezije na celom srpskom netu, kako po broju pesnika tako i po broju naslova, iako sam imala zamerku što je sve to uglavnom bio jedan masovni copy-paste, ali smo imali gotovo sve što se ikada pojavilo bilo gde na netu. Ovde moram spomenuti doprinos Arijeke (iako je njen doprinos na književnosti bio mnogo veći, ali to joj je profesija), Ellen, Ruže....... U poslednjih dva-tri meseca provela sam sate i sate čisteći sekciju od ponavljanih pesama. Nije mi žao, jedino mi je žao što pojedine pesnike nisam prenela na papir (ovde baš nemam mogućnost da kupim knjige na maternjem jeziku). I drago mi je što nisam stigla da uradim katalogizaciju kao što je Wonder uradila na književnosti. Možda mi dozvole, ako se BC povrati iz kome.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 7:07 pm

Mislim da je vrhunac forum Beograd caffe dostigao na prelazu iz 2007. u 2008.
Posle toga je na momente imao bljeskova,ali nije to bilo to... Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime25/6/2011, 11:12 pm

Pozdrav za hefija intelektualca™ Very Happy
Nisam znao da je i on odlučio da se pojavi ovde.
hepi

Alex, to je bilo vreme kad smo bili najaktivniji na forumu, pa je logično da je tad bio na vrhuncu popularnosti Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 12:35 am

A Dirk Pitt,mod sa drustva ????jaio majko moja mozda on i nije bio los covek ali sto sam ja njega smarao i davio ...A i on mene... affraid

Nadam se da je dobro i da mu ide u zivotu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 12:49 am

Sećam se njega. On i belepruge su stalno bili u nekom sukobu. Very Happy Meni je isto bio smor. Umeo je tako da gnjavi pa čovek izgubi volju da se raspravlja s njim.

A Yal ? Ona je za mene definitivno bila jedna od najboljih članova ikada na forumu. Uvek je širila neku pozitivnu energiju i bilo lepo učestovati sa njom u diskusijama. Ako slučajno naleti ovde nek se javi staroj ekipi. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 5:02 am

Yal sam oplakao kao da mi je rod rodjeni....bila je carica,jedini super od koga sam crveneo dok sam kao clan pravio gluposti....Dejane secas li se kako smo se dobro zezali na religiji jedno vreme...hihiihih
Nazad na vrh Ići dole
Hele
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 7:31 am

Zacudno ali na mene niko nije ostavio nikakvu impresiju, osim losih impresija o Mitketu, pominjanoj Megido i slicnih..u stvari tamo niko nije bio pametan, osim jednog, mog pobratima, s kojim se pobratih preko Bgd cafe-a, velikog Dorian Greja.
Hefi, Hefestos je jedna stara precizna, tacna, skepticka osoba, SuB......je izvrstan cova..a na ove ostale komentatore o meni tipa Ibrahim ce reci....a la Ibrahim.....ne vrijedi komentarisati.
Helem, da vam dzuture postavim jedno pitanje pa mozda da vam dzuture, ukupno dam jedan lijek.
Pitanje glasi.....sta vi precizno vidite u onima sto vam nedostaju s BGD cafea-a ???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 8:45 am

О најави тзв. Параде поноса, већ постојећа тема о хомосексуалцима би нагло постала актуелна или би се отворила нова. То су били дани кад би се цијели БГ форум сјатио на ту тему, за тих 10-ак дана накуцало би се по 200-300 страница, било би по 20-30-ак активних учесника и 30-40-50-90 гостију који би пратили расправу док је темом суверено владао Srxon. На моменте бих помислио да је и он један од оних чија је права бранио на њему својствен начин, док би га остатак времена замишљао као неког ко се одлично забавља док се ваља по поду од смијеха након оног што би написао. Поздрав Srxon : )
Nazad na vrh Ići dole
IB
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 10:00 am

Cestitam ti na automemoarima, na retrospektivi, haman na svemu, dragi moj Sub...samo mi jos nesto zacudno..drugo pitanje: Kako da to,iz primjera Srkija-konkretno, uvjek nas covjek, ovaj put mi je i srbin, radi tebe, nas covjek, kako nas covjek iz pravilnih pogleda uvjek izvuce pogresan zakljucak.
Ovi bar drugi na zapadu idu uvjek iz pogresnih zakljucaka ali vazda pravilno urade.
Na pitanje ne treba davati odgovor, idemo dalje s Beograd cafeom..do treceg pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 10:14 am

Dejan011 ::
Pozdrav za hefija intelektualca™ Very Happy
Alex, to je bilo vreme kad smo bili najaktivniji na forumu, pa je logično da je tad bio na vrhuncu popularnosti Cool

Hahaha nije da nema uporiste u cinjenicama lol!

Bile su lepe veceri i kad smo neumorno spamovali kafanu kod Mitketa,igrali asocijacije,i 300 drugih cuda.Jedno vreme,kad god se ulogujes na forum,mogao si videti

poslednji post

Politicki kafe bar kod Mitketa

pre minut

Yal takodje bila jedan od sjajnih likova,nikad necu zaboraviti kako nas je sve skinula u onoj prici oko meseca,ako se seca neko toga.
A i Dzama je pisao lepe price.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 12:18 pm

Hele ::

Pitanje glasi.....sta vi precizno vidite u onima sto vam nedostaju s BGD cafea-a ???

Ја нпр. видим људе које сам волио на тај специфичан форумски начин а то је начин по којем људе дијелом упознамо кроз писање а дјелом их идеализујемо па о њима створимо слику по којој их памтимо, можда погрешну, али такву. Рецимо да је то један од разлога зашто неки форум остаје у лијепом сјећању а у вези је са оним које помињеш.

Осим тих људских разлога, постоје и банални разлози због којих ти неки форум може недостајати као нпр. сама навика да пишеш на том и том форуму а њега више нема, као што је то случај са београдским форумом.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 1:42 pm

Nema tu nikake nauke,dodjem sa posla ili iz grada,ukljucim forum,vidim da su aktivni i subi,i hefi,kusha,momka,skyking,pedja portugalac(kako smo ja i alex smarali coveka da radi kao djubretar u Lisabonu) i znam da cu se sa svima njima ostatak dana popickati zestoko i svadjati do besvesti ali svejedno sam imao osmeh na licu..Ne onaj zluradi,osvetnicki vec kao da su mi dragi prijatelji,neko koga sam jedva cekao da vidim...

eto...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 2:32 pm

Citat :
Dejane secas li se kako smo se dobro zezali na religiji jedno vreme...hihiihih
Čuj, pa mene su stalno savetovali da ne bi trebao da pišem tamo pošto kao vredjam njihova osećanja.......ma idi. Laughing
Kako da se čovek ne sprda sa ljudima koji veruju da su ljudi i dinosaurusi živeli zajedno. Very Happy

Citat :
Politicki kafe bar kod Mitketa
Sećam se kafea ko mitketa gde su često svaraćali i ljudi koji nisu uopšte pisali na politici. Tamo je uvek bilo dobrog zezanja i džama je pisao o uspomenama iz španskog gradjanskog rata. Very Happy

Pedja Portugalac.....zar on nije bio čistač klozeta iz Lisabona? hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 5:42 pm

DZAMAISL ::
Yal

Њен пост у којем је описала стил писања и размишљања на карикатуралан начин, нас 10-ак који смо по њеном мишљењу били карактеристични за такав један опис, је био за 10+. Мислим да је то један од најбољих НАЈ ПОСТ-ова на БГ-у.
Сјећам се да би је у расправама с њом понекад ословио са, односно започињао пост са "Мацо" или ""Љубави". Била је тад супермодератор и по мени, комбинација озбиљног и дјетињастог, с акцентом на озбиљно, али оно дјетињасто није могла скрити у расправама, барем мени, па сам уживао у њеним љутитим реакцијама на то "Мацо" и "Љубави" које бих дозирао по потреби, баш кад желим у тим расправама извући из ње то дјетињасто, иако је она то можда схватала другачије. Лијеп поздрав Yal, и што би рекли људи овде - немој шта замјерит' : )
Nazad na vrh Ići dole
klinka
Gost

PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 6:43 pm

Mnogo ste dosadni sa tim budjavim evociranjem uspomena.Sta je bilo bilo je.Ne moze vise da se vrati nista.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 6:54 pm

Клинка, можда си и у праву. Поменух ове људе случајно, као што случајно могу и престати с тим. Иначе, јуче и прекјуче је код мене било облачно, данас је поприлично вруће, прави љетни дан.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 11:19 pm

klinka ::
Mnogo ste dosadni sa tim budjavim evociranjem uspomena.Sta je bilo bilo je.Ne moze vise da se vrati nista.
A koja je poenta ovog komentara? Da li tebe neko tera da čitaš "budjavo evociranje uspomena"? Ako smo dosadni, šta ćeš ti ovde da se dosadjuješ? Idi lepo na neki drugi forum gde ti nije dosadno i ne spamuj više ovde
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 11:28 pm

invictus ::
Иначе, јуче и прекјуче је код мене било облачно, данас је поприлично вруће, прави љетни дан.

Patos,iako se skoro nikad nismo slagali,zbog ovakvih izleta sam ipak voleo da citam Sub-ad-a hepi hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime26/6/2011, 11:30 pm

Dejan011 ::
klinka ::
A koja je poenta ovog komentara? Da li tebe neko tera da čitaš "budjavo evociranje uspomena"? Ako smo dosadni, šta ćeš ti ovde da se dosadjuješ? Idi lepo na neki drugi forum gde ti nije dosadno i ne spamuj više ovde

Pa bas tako.Kome se ne dopadaju nostalgicna prisecanja,slobodan je da pronadje neko in mesto,a nas koji to volimo da radimo,nek ostavi na miru Wink live and let others live.

Ajmo mali intermeco,u to ime Twisted Evil

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

BeogradCafe Forum
Nazad na vrh 
Strana 7 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: