LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

BeogradCafe Forum

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
klinka
Gost

BeogradCafe Forum - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: gost   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime26/6/2011, 11:53 pm

Sub jako ti je zanimljiv odgovor evo golicam se od smeha da bi se
nasmejala.Pa ko moze tvojim idiotarijama da se smeje nego Dejan koji je
tvoja guzica od coveka.Sto dolazim i citam?Zanimljivo pitanje.Citala sam
vas i tamo i druzila se dok niste u jednom trenutku napravili opste
klanove.Svi ste po malo kumovali kvalitetu ocu reci nekvalitetu Beo
Cafea da izgleda onako kako je izgledao zadnjih godina.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 12:26 am

Клинка, уопште те не разумијем нити разумијем разлог за твоју љутњу. На примједбу да ти је тема досадна, покушао сам скренути њен ток примједбом о времену, јер ваистину, вријеме у Бањалуци се данас побољшало у односу на претходна два дана а прогнозери најављују лијепо вријеме и у наредних 10-ак дана, уз могуће локалне оборине скромних учинака. Набаци смајл и не љути се без разлога.
Nazad na vrh Ići dole
IB
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 12:47 am

Kakvo je vrijeme u mojem Kotor Varosu Subi i valjaju li cevapi kod Muje ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 12:58 am

IB ::
Kakvo je vrijeme u mojem Kotor Varosu Subi i valjaju li cevapi kod Muje ?

Претпостављам да је исто као и у Бањалуци, а што се ћевапа код Мује тиче, толико су добри да разговараш с њима док их једеш, значи изразито су елоквентни lol
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 1:00 am

Citat :
nego Dejan koji je tvoja guzica od coveka.
klinka volim i ja tebe hepi

Jel zahladnelo i kod tebe? Baš je je bila neka vrućina u Beogradu ovih dana, evo sad stigao front sa severa Evrope pa je lepo zahladnelo. Trenutna temperatura je 18 stepeni, relativna vlažnost vazuduha 68%, vazdušni pritisak 1005 milibara, vetar duva iz pravca severozapada brzinom od 2 metra u sekundi.

E kad ste krenuli sa Metalikom evo moja omiljena

Citat :
live and let others live

Live and let die Twisted Evil

Evo nešto i za klinku da se malo opusti Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
IB
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 1:25 am

Fakat elokventno vrijeme i cevapi, haman ha kao ja, sam sa sobom...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 10:23 am

IB ::
Fakat elokventno vrijeme i cevapi, haman ha kao ja, sam sa sobom...

За мог америчког пријатеља, да не би био сам или да би се барем сјетио логорских ватри и радних акција, разгласа у ЈНА касарнама, студентских дана и много тога што обиљежава еру Ватреног Пољупца која је прошла а касније била загушена тенковским димом који се још није разишао.

"Говорио је - и пад је лет" хехее

Nazad na vrh Ići dole
H
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 1:44 pm

U sto bi mi sjeo sex s Klinkom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 2:19 pm

samo sam se pitao kad ce tako nesto reci,hahahhahaha...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 2:20 pm

invictus ::
DZAMAISL ::
Yal

Њен пост у којем је описала стил писања и размишљања на карикатуралан начин, нас 10-ак који смо по њеном мишљењу били карактеристични за такав један опис, је био за 10+. Мислим да је то један од најбољих НАЈ ПОСТ-ова на БГ-у.
Сјећам се да би је у расправама с њом понекад ословио са, односно започињао пост са "Мацо" или ""Љубави". Била је тад супермодератор и по мени, комбинација озбиљног и дјетињастог, с акцентом на озбиљно, али оно дјетињасто није могла скрити у расправама, барем мени, па сам уживао у њеним љутитим реакцијама на то "Мацо" и "Љубави" које бих дозирао по потреби, баш кад желим у тим расправама извући из ње то дјетињасто, иако је она то можда схватала другачије. Лијеп поздрав Yal, и што би рекли људи овде - немој шта замјерит' : )

bas tako,secam se da je mene tako dobro oplela sa mojim stavom "ja pa ja" da sam bio zgranut i odusevljen u isto vreme... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 3:08 pm

H ::
U sto bi mi sjeo sex s Klinkom.

Carski,nema sta! hepi hepi hepi

Ja se secam da je Yal mene ovako skinula,nesto oko hrvata "Samo kad ste vi ravnopravni,a ovamo uvodite dan zalosti za Blajburg.A mesec?E jbga onda mesec dana zalosti! ps.nisam skrenuo s teme,spomenuo sam mesec Rolling Eyes "

Jer,sjajno je ukontala da sam cesto offtopicario,ali nekako uvek diskretno provlacio temu,kako bi postovi ostajali.Sjajna je bila Yal hepi

Idemo dalje,malo humora,zasto da ne,to uvek valja cheers

Nazad na vrh Ići dole
Lehem
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 7:32 pm

Kir Janja je bila zakon ali nema Sarajke koja je gotivila Suba, do jaja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime27/6/2011, 10:54 pm

Gde mi nestade post?
Nazad na vrh Ići dole
lol
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime28/6/2011, 12:04 am

Subi, cmokica xe,xe,xe ћћ barabo belosvetska hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime28/6/2011, 1:05 am

A ko se seca lika po imenu "Tetak"...?Bio zaljubljen u belepruge,show je pravio na politici i drustvu...hahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime28/6/2011, 9:37 am

lol ::
Subi, cmokica xe,xe,xe ћћ barabo belosvetska hepi

хехе

Цмокица и теби, враже један мали : ))

Poslednji izmenio invictus dana 28/6/2011, 9:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime28/6/2011, 9:39 am

A ko se seca lika po imenu "Tetak"...?Bio zaljubljen u belepruge,show je pravio na politici i drustvu...hahahhaha

Сјећам га се, не кроз појединости али знам да бих се већ почео смијати кад бих видио да је нешто написао, предвиђајући још једну добру одвалу. Добар је био Тетак хехе
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime28/6/2011, 6:10 pm

alex982 ::

Ja se secam da je Yal mene ovako skinula,nesto oko hrvata "Samo kad ste vi ravnopravni,a ovamo uvodite dan zalosti za Blajburg.A mesec?E jbga onda mesec dana zalosti! ps.nisam skrenuo s teme,spomenuo sam mesec Rolling Eyes "
To je bila neka tema "kako bi izgledala tema o mesecu na pdf politika" ili tako nešto. Laughing Kako joj to samo pade na pamet. Baš je odlična Yal bila.

Sećam se tetka grbavog. On se sprdao tamo na politici i ložio se na belepruge, ali ona nešto nije na njega. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime29/6/2011, 12:46 am

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime29/6/2011, 3:09 pm

Е добро је, да затворим избу.

https://poezija.darkbb.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime29/6/2011, 10:53 pm

laku noc ljudi,dzama sutra ima prijemni pa kom obojci kom opanci.... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime29/6/2011, 11:07 pm

Срећно ти било.

https://poezija.darkbb.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime29/6/2011, 11:18 pm

laku noc ljudi,dzama sutra ima prijemni pa kom obojci kom opanci.... Suspect
i od mene srecno, da upises srednju po zelji najbolje ekonomsku
Nazad na vrh Ići dole
Eheh
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime30/6/2011, 1:47 am

Dejan011, kakav je ovo link sto si ostavio????
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime30/6/2011, 3:59 pm

Džama srećno ti polaganje

Eheh ::
Dejan011, kakav je ovo link sto si ostavio????

To je arhiva foruma na internetu. Tamo se mnogu naći razni forumi koji su postojali i koji još uvek postoje.

Postoji i archive.org On je još bolji. Naravno, nije toliko moćan da arhivira baš sve, ali evo na primer kako je izgledala početna strana foruma 24. januara 2007

http://web.archive.org/web/20070124105741/http://forum.bgdcafe.com/
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime3/7/2011, 10:08 pm

Šteta za BgdCaffe, baš sam se pitao šta mu bi. Pozdrav za sve poznate i nepoznate Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime4/7/2011, 7:51 pm

Sad mu nije nista.... hepi
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime6/7/2011, 11:20 am

Evo mene padobranca. Pozdrav za drustvo sa BC-a.
hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime6/7/2011, 11:42 am

zdravko...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime6/7/2011, 4:34 pm

Sad mu nije nista.... hepi
Ubio si ga ko zeca.......

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime6/7/2011, 5:23 pm

I meni nedostaje cafe... Bilo je veselo tamo neko vreme, posle je sve propalo...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime7/7/2011, 5:10 am

Aaaaaaaaa! Laughing Ne mogu da prestanem da se kezim !
Nazad na vrh Ići dole
Sex
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime7/7/2011, 1:35 pm

a bio je tako sexi forum
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime8/7/2011, 10:28 pm

meni nedostaje stane i njegova ljubav prema ovcama....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime9/7/2011, 12:31 am

Hej, je l' se neko seća onog Teslageneratora? Nikad mi nije bilo jasno da li je tip stvarno onolik bio nepismen ili je prosto hteo da bude interesantan. Postovi su mu bili zbog toga pravi smor. A i nije m baš nešto bio legao njegov stav.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime10/7/2011, 5:26 am

Breeeeeeeee ljudii jel me se secate ??? Sad
StaneN i parket! Ijao nikada necu da zaboravim to i teoriju o goblinima koja se razvila...a onda je dobio i pacova Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime12/7/2011, 1:36 am

A skupili ste se ovde da ogovarate, a? lol!
Pozdrav i od ludemale20. Smile
Ps. Veceras sam se nesto uzelela, da se prisetim starih dana, i vidim-ne radi... Steta... Bese nekad lepo....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime12/7/2011, 1:37 am

Pps. Ja te se secam, Angie92. :*
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime12/7/2011, 11:57 pm

Lijepo je kad sretneš nekog poznatog, a kad sasvim slučajno naletiš na staru ekipu – jao, kako dobar osjećaj! cheers

Endeeere, pa gdje si ti? A gdje nam je Obren?
Gregi, ciao! Pozdravi mi Pametnoga.
Alex, baš je drago da si se vratio. A što je s onim blablabla? Hej, Dejane, tebe godinama nisam čitala.
Džama, Kerber, momoks...pozdrav!
Megido, i ti si tu? Eh, tebe se sjetim, još uvijek planiram putovanje u Svetu zemlju, ali nikako da se ostvari. I čuvam one slike iz Toleda. Ludamala, uz Ludu malu Unu, meni si najdraža ludica. I mala Angie, i tebe se sjecam.
Pozdravljam i ostale članove, naravno, ali nisam sigurna da ih znam. G. administratore Mesaba, je si li taj nick imao i na bgdcafe?
Znači, bgdcafe ne radi više? Ne čudi me.
Možda smo već prerasli forume, pa nam i ne trebaju više.
Život je sam po sebi uvijek nov i stavlja pred nas novi izazov, a forumi su samo način za izražavanje proživljenog života. Tako mi se čini.
U svakom slučaju, meni je vrijeme provedeno na bgdcafeu ostalo u lijepoj uspomeni. To mi je bio prvi forum i ondje sam provela stvarno puno vremena, ali kao najvažnija stvar, riješila sam se nekih predrasuda. Ipak sam na srpskom forumu bila stranac. Ali, iskusila sam on što je već znano, da zanimljivih i dragih ljudi ima svugdje, jednako kao i bezveznjaka svake vrsti, kojih se treba kloniti. Jednom rječju, ima nešto važno što nas spaja (i razdvaja), a to je težnja za dobrim i čovjek traži sebi slična. Stoga je druženje na forumu bilo ugodno uvijek kad je u našim razgovorima strujao život, jer tada je bio od koristi. Kad ljudske slabosti i egoizam uzme maha, onda pucaju veze i nema ni kominukacije, ni foruma.
Eto, toliko od mene, jos jednom, pozdrav i ugodno vam druženje!

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime13/7/2011, 2:33 pm

Oooo,koliko poznatih nickova Smile Pozdrav i od mene Smile Nadam se da ce me primite na ovije vas forum Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime14/7/2011, 12:31 pm

svi su tu,kao nekadaaaaaaaaaaaaaaaaa....hahahhahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime15/7/2011, 12:10 am

a mala anchiana,ima li neko kontakte sa njom..?Cak mi nedostaju i njene tuzbalice na ceo svet....Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime15/7/2011, 12:14 am

ludamala :***
dzamoo , pa di je zaba ? Very Happy Da , stvarno , gde je anchiana? Imala sam je na fb pree, sad nee....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime15/7/2011, 11:52 am

Pozdrav za sve novopridosle izbeglice bounce
Nesto mi jede parket,to je bila sjajna tema
Jedini put kad sam se vise ismejao,to je bila ona tema na sportu,o bata-gilji hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime16/7/2011, 10:57 pm

nema zabe tek sad shvatam.hahahahah..A di si ti,ni tvoga avica nema...Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime17/7/2011, 4:38 pm

poz svima sa bgdcafe i ostalima zao mi je sto ga vise nema bas sama navikao na njega
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime18/7/2011, 2:03 am

Aaaaaaa, koliko poznatih ljudi, zaista! Smile
Majasbiserji, Butt - :*
Negoooo, gde nam je Evelinda? xDD
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime18/7/2011, 6:29 pm

Pozdrav za sve novopridosle izbeglice bounce
Nesto mi jede parket,to je bila sjajna tema
Jedini put kad sam se vise ismejao,to je bila ona tema na sportu,o bata-gilji hepi
Hhahahhahahahahahahah! Secam se! Hhahahahhaha.... Sad mi zao sto je nisam isprintovala. hepi hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime21/7/2011, 10:41 am

Pa evo i mene.. Registrovala sam se pod imenom koje sam koristila na forumu. Nadam se da cu ovde pronaci Hidonishi-a sa kojim se dopisivala na forumu. Pozdrav svima....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime25/7/2011, 12:06 pm

a mala anchiana,ima li neko kontakte sa njom..?Cak mi nedostaju i njene tuzbalice na ceo svet....Sad

E da,nje bas nema.Imala sam je u kontaktima na FB,ali je nestala Rolling Eyes

Cao ludamala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

BeogradCafe Forum
Nazad na vrh 
Strana 8 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: