LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

BeogradCafe Forum

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost

BeogradCafe Forum - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime25/7/2011, 1:23 pm

Kakav prijemni? (nisam stigla sve da procitam, ispala sam iz forme).

Anchi je izbrisala, pogasila sve sto je mogla. Ja jedino sto manje vise znam je o GZ-u. Swann i Yal njih nema. Ma nema ni Problema, ni ostalih. Sa Low Rider sam se cula, jos moju tetku da pronadjem, moram da precesljam onu karticu. Sa Caycom sam se cula, filolozi, pa imas svojih prednosti :P Faust i Impi su dali poternicu za mnom xD I ovde cu stati jer ako ne stanem onda ce mi post biti kilometarski i znam da cu nekoga da zaboravim. E, da. Zna li neko gde je Berserk? Znam mu ime, ali prezime ne. Ljudi, ipak ja imam sifru od fb naloga moje sestre Very Happy Samo sto nemam net kod kuce ni za lek :/ Ali mi ne nedostaje net kada sam kod kuce, osim kada mi trebaju neke informacije, onda se osecam kao da sam u nekoj drugoj dimenziji.
Nazad na vrh Ići dole
zgdj
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime26/7/2011, 3:42 pm

samo da pozdravim ekipu... pa gdje nestade forum i što se dogodilo...
pozdrav žabi i vragu... + mojem prijatelju Momoksu, Kinderu i ostalima... BeogradCafe Forum - Page 9 454466
Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime27/7/2011, 12:09 am

Basketball
Nazad na vrh Ići dole
dAnd1
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime28/7/2011, 11:50 am

haha o boze
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime30/7/2011, 11:56 am

Anchiana ::

Kakav prijemni? (nisam stigla sve da procitam, ispala sam iz forme).

upisao sam skolicu anchi...Vidjacemo se u NS-u cesto...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime30/7/2011, 12:09 pm

Super onda Smile
Nazad na vrh Ići dole
frit
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime3/8/2011, 4:23 pm

imam osjecaj da u stvari nitko i ne zna sta se sesilo sa ,jedino je izvjesno da su postojali pokusaji da se podigne i to ocigledno nije uspjelo nakon bezbroj prolongiranja,no to je sad i nevazno,jer ako se i pojavi ponovo bez stare baze podataka ne vjerujem da ce itko biti zainteresiran ista vise za taj sajt od bilo kog drugog tog tipa koji je blanko.A i sami odnos prema korinicima je ispao toliko nekorektan u smislu da ni najprostiju obavjest nitko nije dao,da mi je logicno taj sajt proglasiti mrtvim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime12/8/2011, 1:51 pm

Pohode me zaboravljene vibracije. Nestale u strvini, koja se raspala i urušila u leš ko zna koje po redu replike izgubljenog alter ega. Uz olakšanje sam ga proglasio mrtvim sa potopom plave virtualne Nedođije.
Ashes To Ashes.
Na žalost, ne prija mi svet odraslih. Gorak je, ciničan, i toksičan ukus imperativa uspeha.U žalu sam kao večiti apartid .
Zato me i raduju izgubljeni dečiji glasovi preživelih brodolomnika. Very Happy

Veliki pozdrav za sve sa bgd cafea! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime13/8/2011, 7:29 pm

Ha,pre ili kasnije svi nadjose put doovde
Pozdrav za Anchi,Ludumalu,Zgdj,Butterfly,i sve ostale znane i neznane cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime14/8/2011, 11:55 pm

A mene ste zaboravili,a? lol!

Pozdrav za staru bandu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime16/8/2011, 12:32 am

"Vremenom ces navici na rastajanje. Naucices da se secas. A secanje je isto kao i susret. I pomalo ces navici da volis mnoga bica u uspomeni.Kao sto deo sebe dajes prijateljima,tako ce i oni tebi davati najbolje od sebe. Na kraju ces videti da si ti pomalo svi koje si nekad volela.
Jednom ces morati da das sve i da te ne boli. Naucices da sanjas. Da lecis dodirom. Da zadajes mali,da bi ublazila veliki bol."

Milorad Pavic

Lepo je videti poznate nikove. Pozdrav svima sa BgdCafe-a!

hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime21/8/2011, 5:46 pm

pozdrav dzama i anchiana ..i svima ostalim
dzama pozdravi eve od mene..gdje je kroki
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime23/8/2011, 3:24 pm

Voleo bih neuslovljene slobode. Želeo bih da nemilosrdno i kvalitetno zgubidanim.

Zato pozdravljam zgubidanku. Gde li je zgubidanka ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime24/8/2011, 10:17 pm

I ja se pitam gde je zgubidanka. Nju sam ja licno proganjala i procitala sve postove (nije jedina Very Happy hehe). I zbog nje sam BG pocela da gledam malo i na drugaciji nacin. Da nije sve samo smog, sivilo, jaka T koja je gora nego na selu, velika buka, zurba, nema cveca, nema zelenila, nema lepote, mirnoce... I da sporedne ulice nisu mracne i tako lose. Pa sam cak i u NS-u sprovela to u delo. I iznenadila sam se. Samo sto nemam puno vremena.

Mene je But obavestila preko msn-a kojeg palim jednom u 100 godina. Ukljucim to samo kada mi drugarica pusti poruku da se uljucim da me pita nesto.

Pozdrav za sve. Smile

Samo pitanje, da li je Storm iz ove pesme- https://www.youtube.com/watch?v=QU6AhH2a1cU ? Nadam se da sam na dobrom putu, da sam prepoznala ko je. Smile

E, da. Nadjoh ovo- http://bgdcafe.forumsr.com/ to je kao bgdcafe.. Boo..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime25/8/2011, 2:42 pm

Pošto ipak ne mogu da zgubidanim, veliki pozdrav šaljem anchiani Smile

Gde li je anchi? Smile
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime26/8/2011, 11:26 am

http://newbgdcafe-forum.forumotion.net/forum

Ovo je link novog BC-a za sve zainteresovane.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime26/8/2011, 3:23 pm

Hvala lepo Besherat! Konkretno, nema šta.

Nadam se da ću tamo sresti pored nestalih dragih duša i Kir Janju. Imao sam izuzetnu platonsku naklonost prema njoj. Na žalost, toga sam kasno postao svestan. Danak sporom sagorevanju Very Happy

Gde li je Kir Janja? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime27/8/2011, 11:57 pm

Dobar dan,

ovaj forum je otvoren da bi svi oni koji su navikli da pisu kao na bgdcafeu bukvalno tamo i nastave.

Forum treba jos da se doradi, ali i onako je napravljen na brzinu.

Ko zeli da se prihvati administracije, moderacije itd, neka se javi.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime28/8/2011, 12:26 am

Taj "novi" bgdcafe je samo loša kopija nečega što je nekad bilo, a još kad se pogledaju neke od tema kao npr:
http://newbgdcafe-forum.forumotion.net/t87-evolucija

Lol....mislim ono Very Happy

BgdCafe je bio i prošao. Glupo je sad kopirati ga, pogotovo kad se zna da će se svaki takav pokušaj na kraju ispostaviti kao težak promašaj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime28/8/2011, 4:42 pm

Pozdrav svim znanim i neznanim.. Smile

Trazio sam informacije o Bgd-u i nasao ovde, posto sam video da je prestao da radi.. Lepo je sto se drustvance opet ovde skupilo.. Smile

Da li je ovde na forumu prisutna Maya, tj. makitza? Operator sa chata? Smile
I da li ima ljudi sa chata ili samo sa foruma? Pozz.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime1/9/2011, 11:56 am

Koliko je to beogradcafea otvoreno?

Ovaj novi mi se vizuelno više sviđa ali imam utisak da se tamo skupilo društvance kje je u jednom trenutku grupno napustilo BgC i prešlo u protivnički tabor a sad im ni tamo ne odgovara. Hm...... da budem na forumu gde je dr administrator a znano je da se nikad nismo slagali. Još samo fali Str8st8 ili kako već beše....

Bg freedom treba mi je malkice simpatičniji , valjda zbog žuto plave kombinacije.

Ima li još neki?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime3/9/2011, 6:16 pm

Najjači je onaj ideja forum. Kad otvoriš početnu stranu vrti se ventilator
BeogradCafe Forum - Page 9 Th_ven10 hepi
Laughing

A dole na dnu strane djuskaju neki transformersi, moćni rendžeri, nindža kornjače ili šta već

BeogradCafe Forum - Page 9 Disco111 Very Happy

hepi

Taj dr koliko se sećam je bio u fazonu da je nekakav doktor stručnjak, a 99% pisanja mu se svodilo na kopiranje tekstova iz novina ili postova sa drugih foruma. Na tom njegovom forumu ne bi učestvovao ni da mi plate.

U suštini ti "novi" forumi se svode na to da 5-6 besmislenih likova mlati praznu slamu po ceo dan. Tamo nema nikakve ozbiljne diskusije, svi misle isto i jedni druge podržavaju, a stavovi su im najčešće ekstremno konzervativni sa elementima ksenofobije i fašizma. Vidim da su medjusobno podelili nekakve forumske titule, pa su svi neki admini, moderatori i sl. Valjda leče komplekse iz prošlosti kad nisu hteli da ih prime u mod tim na bivšem forumu. Very Happy

Sve u svemu ništa korisno tu nema.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime6/9/2011, 11:09 am

megido ::
Koliko je to beogradcafea otvoreno?

Ovaj novi mi se vizuelno više sviđa ali imam utisak da se tamo skupilo društvance kje je u jednom trenutku grupno napustilo BgC i prešlo u protivnički tabor a sad im ni tamo ne odgovara. Hm...... da budem na forumu gde je dr administrator a znano je da se nikad nismo slagali. Još samo fali Str8st8 ili kako već beše....

Bg freedom treba mi je malkice simpatičniji , valjda zbog žuto plave kombinacije.

Ima li još neki?

Ooo... pa draga doktorka me se seća Laughing ...početno S treba da bude malo 's'. Laughing
što je problem da budeš na forumu gde je admin neko s kim se ne slažeš?...pa na koliko sam ja foruma bio na kojima se nisam slagao sa adminima... Laughing
a o koliko to bgdcafe foruma pričate?...i šta se sve tu dešavalo, što je syeban stari bgdcafe? ja koliko god da sam tražio info šta se tamo desilo, nigde nisam naišao na nešto konkretno, tj svako ima neku svoju verziju...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime6/9/2011, 11:12 am

Dejan011 ::
Najjači je onaj ideja forum. Kad otvoriš početnu stranu vrti se ventilator
BeogradCafe Forum - Page 9 Th_ven10 BeogradCafe Forum - Page 9 817300
Laughing

A dole na dnu strane djuskaju neki transformersi, moćni rendžeri, nindža kornjače ili šta već

BeogradCafe Forum - Page 9 Disco111 Very Happy

BeogradCafe Forum - Page 9 817300

Taj dr koliko se sećam je bio u fazonu da je nekakav doktor stručnjak, a 99% pisanja mu se svodilo na kopiranje tekstova iz novina ili postova sa drugih foruma. Na tom njegovom forumu ne bi učestvovao ni da mi plate.

U suštini ti "novi" forumi se svode na to da 5-6 besmislenih likova mlati praznu slamu po ceo dan. Tamo nema nikakve ozbiljne diskusije, svi misle isto i jedni druge podržavaju, a stavovi su im najčešće ekstremno konzervativni sa elementima ksenofobije i fašizma. Vidim da su medjusobno podelili nekakve forumske titule, pa su svi neki admini, moderatori i sl. Valjda leče komplekse iz prošlosti kad nisu hteli da ih prime u mod tim na bivšem forumu. Very Happy

-Sve u svemu ništa korisno tu nema.

pa gde si bre robote011, sto godina te nisam video Very Happy
što ti ne otvoriš (ili predložiš) neki forum gde će se okupljati forumaši koji će voditi ozbiljne diskusije o, pretpostavljam, ozbiljnim temama? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime6/9/2011, 7:43 pm

Citat :
pa gde si bre robote011, sto godina te nisam video Very Happy
što ti ne otvoriš (ili predložiš) neki forum gde će se okupljati forumaši koji će voditi ozbiljne diskusije o, pretpostavljam, ozbiljnim temama?
Evo me strsone. Jel ti dosadno bez mene? Very Happy Šta ima novo? Da nisi otkrio neku zaveru u medjuvremenu? Very Happy

Čuj, ja sam ti batalio te rasprave sa vama ludacima i ne zanimaju me forumi i forumašenje više. Povukao sam se odavno iz te priče i ne verujem da ću da se vraćam.
Jedino ako hoćeš da otvorim tebi forum pa da pišeš pripovetke o vakcinama, mesu, zaverama i svemu ostalom što ti leži na duši. Mada pretpostavljam da imaš već neko takvo mesto. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime12/9/2011, 3:11 am

Saučestvujem Smile
Malo sam i davno pisala na Bgdcafe-u, ali je to ipak jedini forum na kojem sam ikad pisala i baš mi je žao što ga više nema. Posle 300 godina sam rešila da ga posetim, kad ono... Tragedija! Onolika pisanija odoše u nepovrat!

Uzgred, fin vam je ovaj forum. Ubuduće ću ovde filozofirati Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime15/9/2011, 11:20 pm

Otvoren je novi forum bgdcafe na adresi www bgdcafe net. Forum je juče krenuo sa radom tako da još uvek nema članova, pa pozivam sve bivše, kao i potencijalne, članove da dodju na forum i pomognu da bgdcafe ponovo radi. Svi predlozi u vezi izgleda i organizacije foruma su dobrodošli.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime16/9/2011, 1:39 am

BGDCafe.net ::
Otvoren je novi forum bgdcafe na adresi www bgdcafe net. Forum je juče krenuo sa radom tako da još uvek nema članova, pa pozivam sve bivše, kao i potencijalne, članove da dodju na forum i pomognu da bgdcafe ponovo radi. Svi predlozi u vezi izgleda i organizacije foruma su dobrodošli.

Ispravka: http://www.bgdcafe.net/
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 1:50 am

Hvala megido. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 1:23 pm

Posle onolikih postova koje sam tamo ostavila,i posle onolikih potvaranih tema iskreno ja se ne usudjujem vise ni na jedan forum da krenem.Koliko god da me privlaci.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 1:30 pm

Pa pises ovde. :confused:

Ja se uclanila tamo. Ali me mrzi da pisem :S Iz razloga sto .... milion razloga, a jedan od njih je sto meni nedostaju sve one informacije koje su bile na bgdcafe-u (TV i Kosarka, i jos po koji sport gde je bilo puno toga postavljeno i super je bilo za prisecanje.. Omatorih ). Srecno novim narastajima i onim starijim koji budu pisali. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 1:35 pm

Pa pisem ovde,jer sam bila primorana da odem mada je moja dusa stalno tamo lutala :DKako kaze Anchiana neka je srecno ovim novim klincima koji budu pisali jer ja licno bi se tamo samo ponavljala potrebno je nesto novo.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 4:57 pm

Hvala megido. Very Happy

Nema na čemu. Služimo narodu Very Happy

Meni se ovaj forum sviđa. Ali mi, u mom sadašnjem stanju, nedostaje malo više dinamike i kontakti sa ljudima koje mogu u potpunosti da razumem kada govore. mada, iako sam se učlanila, osećam da mi nedostaje onaj žuto-plavi. Kad pomislim sam na sate koje sam provela kopajući po netu u potrazi za nekom pesmom koje još uvek nema na BGC ili za fotografijama koje će me osvojiti toliko da želim da ih podelim sa drugima ili za nekim informacijama kojima ću potkrepiti svoj stav u nekoj diskusiji....... Mislim da sam radila puno radno vreme tamo. Nije mi žao, žao mi je što je Forum nestao. Nadam se da će ovaj novi BGDC barem delimično povratiti sjaj onog starog, jer za razliku od onog koji je otvorio Frit i onog Doktorovog ovaj je pravi naslednik onog našeg (barem što se tiče vlasnika). Na članstvu je sada red da pokaže koji će zaživeti u duhu naše legende.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 5:03 pm

santah8er ::

Ooo... pa draga doktorka me se seća Laughing ...početno S treba da bude malo 's'. Laughing
što je problem da budeš na forumu gde je admin neko s kim se ne slažeš?...pa na koliko sam ja foruma bio na kojima se nisam slagao sa adminima... Laughing

Pa ko bi tebe zaboravio?!? A vidim, sećaš se i ti mene Very Happy

Nije problem u adminu sa kojim se ne slažeš. Stvar je u osobi koja ti je jednom išla na jetru. Ni sa tobom se baš nisam puno slagala ali ti si imao svoj stav (ili si ga barem prodavao kao svoj, ko će ga znati ipak je ovo VL) i to poštujem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 5:09 pm

Neko vlasnik? Ko je vlasnik? (jbg, radoznalo mace kojem ce radoznalost doci glave uskoro)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 7:32 pm

Pa zar nisi znala da je Aquila prodao BgC?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 7:38 pm

Ne. Neutral Doduse, ja sam otisla nekih mesec dana ranije, pre onog renoviranja, kada sam dosla videla sam onaj brojac, i ne znam ko mi je isto javio. Pa sto novi vlasnici nisu nastavili sve to? (uopste nisam u toku).
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime17/9/2011, 10:54 pm

megido ::
Hvala megido. Very Happy

Nema na čemu. Služimo narodu Very Happy

Meni se ovaj forum sviđa. Ali mi, u mom sadašnjem stanju, nedostaje malo više dinamike i kontakti sa ljudima koje mogu u potpunosti da razumem kada govore. mada, iako sam se učlanila, osećam da mi nedostaje onaj žuto-plavi. Kad pomislim sam na sate koje sam provela kopajući po netu u potrazi za nekom pesmom koje još uvek nema na BGC ili za fotografijama koje će me osvojiti toliko da želim da ih podelim sa drugima ili za nekim informacijama kojima ću potkrepiti svoj stav u nekoj diskusiji....... Mislim da sam radila puno radno vreme tamo. Nije mi žao, žao mi je što je Forum nestao. Nadam se da će ovaj novi BGDC barem delimično povratiti sjaj onog starog, jer za razliku od onog koji je otvorio Frit i onog Doktorovog ovaj je pravi naslednik onog našeg (barem što se tiče vlasnika). Na članstvu je sada red da pokaže koji će zaživeti u duhu naše legende.

bez obzira na to tko je otvorio i s kojim razlogom nesto sto ima u imenu bgdcafe niti malo ne mjenja stvar da je sasvim svejedno tko je pravi ili ne pravi vlasnik,samim tim sto bgdcafe vise ne postoji,i upravo taj vlasnik pravi ga je unistio.Ja jesam otvorio forum pod imenom bgdcafe freedom,dakle ,potpuno novi izgled,logo,a dodao sam i freedom sto ne narusava autorstvo,ako ga uopce i ima u vezi beogradcafea.Kao drugo,ovdje otvoreno kazem da sam te obrisao posto je krajnje nekorektno reklamirati svoj sajt na forumu koji vec ima preko 100 clanova starog ,bgdcafea.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime18/9/2011, 7:50 pm

Dejan011 ::

Dobro je da tako misliš, stvarno si maksimalno nesimpatičan tako da možeš prestati sa pljuvanjem.

Što se doktora tiče, kakve on veze ima sa Ideja forumom?

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime19/9/2011, 11:27 am

...

Poslednji put izmenio Avramova dana 27/9/2011, 9:29 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime19/9/2011, 12:20 pm

Koliko vidim.. Samo u par postova je spomenut taj forum. I to u ovih poslednjih nekoliko. Kada se procita cela tema, onda se moze doneti sud. Ovako.. dodje kao padobranstvo bez padobrana..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime19/9/2011, 1:06 pm

Negde me je Dejan011 prozvao kako se zaboga smorio pišući mi pp zbog mog tobož spama. Koja budalaština! Sa tim tipusom sam razmenila 0,5 poruka. Lupeta kao i uvek.

Koji on kredibilitet ima da bi procenjivao kako se piše na Ideja forumu? Odakle on zna ko su članovi Ideja foruma? A vama za informaciju, na Ideji su najbolji, i biće ih još. To što je neko sujetan pa neće da se pridruži svojim dugogodišnjim sagovornicima, neka se založi i oživi novi bgdforum, ima ga čak u dva izdanja.

P.S. Da sam bila spamerka, valjda ne bih mogla biti i moderator.

Megido,

Ne iznosi neistinu, kakav crveni karton od mene? Nonsens!

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime19/9/2011, 1:09 pm

Woman ::
Što se doktora tiče, kakve on veze ima sa Ideja forumom?

Baš nikakve osim što je širio laž da je Ideja njegova. Njegova je isto koliko je i on doktor.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime19/9/2011, 1:21 pm

Ima ga u tri izdanja Very Happy

A kako mozes znati da ja recimo ne pisem tamo vec iha vremena? Very Happy Kao i jos par ljudi sa kojima se druzim? Very Happy Pod nekim levim nikom? (pih, nema ovde mog omiljenog :naughty: smajlica i onog :shif: )

Sto se tice ostalog, ne ulazim u to. Ko je i zasto i kako i slicno postao ovo ili ono.

Niko ne moze znati van tog okvira (pa ako oni svojim imenom sa prethodnog foruma nisu na tom 'poznatom' forumu, onda se ne druze, tra la la) da li se neki clanovi sa bgd-a cuju, vidjaju, druze, odrzavaju neka okupljanja... I sto se ne pridruzuju ili prave nove forume i slicno. Prvo, tu je fb, svi su koji su hteli, frendovi na fejsu, pa onda i u RL. Prema tome.. Wink Postoje i skrivene stvari koje su bolje od onih koje se vide i lansiraju da bi se videle i upisale kao da postoje, cim... (blah, ne mogu ja ovo) .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime19/9/2011, 2:52 pm

Anchiana ::
Ima ga u tri izdanja Very Happy

Wow! affraid

Citat :
A kako mozes znati da ja recimo ne pisem tamo vec iha vremena? Very Happy Kao i jos par ljudi sa kojima se druzim? Very Happy Pod nekim levim nikom? (pih, nema ovde mog omiljenog :naughty: smajlica i onog :shif: )

Sa ove teme ih ima na Ideji i to su dobri članovi, meni je čast. Ne znam da li i ti pišeš. Stari znanci sa Bgdforuma uglavnom otkriju svoj identitet, makar samo meni, nema razloga da ćute.

Pozdrav svima!

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime19/9/2011, 3:04 pm

eeee... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime19/9/2011, 9:52 pm

Avramova ::

Megido,

Ne iznosi neistinu, kakav crveni karton od mene? Nonsens!

Nećemo sad da cepidlačimo ko je. Njie ni važno, ne ljutim se. Very Happy Ionako sam bila samo posmatrač, nisam napisal ni jedan post. A nekome je valjda smetalo što samo BeogradCafe Forum - Page 9 2vdfvag

Evo vidiš i frit me je banovao, ali se ni tu ne ljutim. Uvek mi je smetalo kad ljudi ne pročitaju ceo post odnosno pročitaju ono što hoće. I tako onda sve ode u krivom smeru.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime20/9/2011, 12:03 am

ovo je nekorektno,7 dana cekati da bi odgovorio
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime20/9/2011, 12:15 am

banovao sam nick bgdcafe@ BGDCafe.net,koji se ulogovao na bgdcafe freedom,sto je ocijenit cete i sami nekorektno,mogao je svoj naum da radi na bilo koji drugi nacin,pp ovima ,ali ovo je bilo ako nista bezobrazno i i to je sva prica o tom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime20/9/2011, 9:03 pm

Avramova ::
Negde me je Dejan011 prozvao kako se zaboga smorio pišući mi pp zbog mog tobož spama. Koja budalaština! Sa tim tipusom sam razmenila 0,5 poruka. Lupeta kao i uvek.

Koji on kredibilitet ima da bi procenjivao kako se piše na Ideja forumu? Odakle on zna ko su članovi Ideja foruma? A vama za informaciju, na Ideji su najbolji, i biće ih još. To što je neko sujetan pa neće da se pridruži svojim dugogodišnjim sagovornicima, neka se založi i oživi novi bgdforum, ima ga čak u dva izdanja.

P.S. Da sam bila spamerka, valjda ne bih mogla biti i moderator.

Avramova.. hepi hepi hepi

BeogradCafe Forum - Page 9 590247
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

BeogradCafe Forum
Nazad na vrh 
Strana 9 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: