LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

BeogradCafe Forum

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost

BeogradCafe Forum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime30/5/2011, 10:55 pm

Da pozovemo ostale, Eve-Seve, krokodilku, samo vi nastavite sa vasom poezijom a mi cemo nase teme, zaboravio sam Ancianu ona je dobra devojka ima jos mnogo pozitivnih likova sa bgc.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime30/5/2011, 10:59 pm

Za politiku i drustvene teme vidite sa Masadom kada se pojavi,dace vam odgovor.Ovo je njegov forum.A sto se tice banovanja,slabo ga ima.Nije ovo Beo.Cafe da odmah dobijes tiganj po glavi,pa da ti obrisu post i da na kraju shvatis da te stalno brisu.Ovde smo prilicno siroki.Ovo sto pise gost a ima po neki post to su brisani clanovi koji se vise ne pojavljuju.Jer ovaj forum vise ide na kvalitet clanova nego na kvantitet.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime30/5/2011, 11:06 pm

Они са гост су обрисани. јер су желели или се нису дуго појављивали. Тешко је обрисати 300 постова слика па смо то оставили. Нема опције за брисање постова и корисника.

Политика не може, сем у колумни. Дајте мало креативности нађите у себи. Она тручања и отварање тема о Тадићу и осталима није умесно на оваквом месту а и замру теме када оду са власти.

Друштвене теме, породица и остало. То исто може у трактате или колумну. Тамо свако пише за себе и нема свађе. Свако даје мишљење о свему на свој начин.

https://poezija.darkbb.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime30/5/2011, 11:16 pm

Kvalitet pre kvantiteta,to mi se svidja bounce
Ma nije bitno dal je to politika,drustvo,kolumna tj. koja je tema i kako se koji podforum zove,bitni su ljudi na njemu.Mozemo mi lako naci Eve,Anchi,Gregija i ostale,dovesti ih ovde,nego ne verujem da bi ti ljudi vise pisali kao pre,na kraju krajeva imali smo,setices se momoks,i onaj klub,gde je bila vecina nas,nismo imali moderatora,mogli smo pisati sta smo i koliko hteli - i opet niko nije nista pisao.
E,da zovem Kindera,njega mogu lako da nadjem,ali znam da ga skoro niko nije voleo...on je skriboman,ako odluci ispalio bi postova i pootvarao tema koliko svi vi za ispisete za mesec dana lol!
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime30/5/2011, 11:23 pm

Kinder je pisao dok je bio zaljubljen ne zaboravi to.Nije tacno da ga bas svi nisu voleli,mada je bio specifican na svoj nacin.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime30/5/2011, 11:24 pm

Има ту још неких са БК. Питај само Бескрај кога смо бановали због безобразлука и подметања, да их не зовеш. Мада, знамо им кретање, мали је нет.

Теме су ту, осмислите, питајте, ово није класичан форум јер никада такав није ни требао да буде, обичних има милион.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime30/5/2011, 11:26 pm

E,onda ima da ga zovem! cheers
Ma meni je on skroz ok,znam coveka i licno,mozda nekad malo smori pricom,ali pozitivac u svakom slucaju.Al da ga mnogi nisu voleli,to znam provereno.Lele,kad ovo procita,ubice me hepi Mada,kad bolje razmislim i mene mnogi nisu voleli...
Beskraj,koji ti je bio nik na bgc,ako nije tajna Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 7:16 am

momoks ::
Znaci ipak mu nema oporavka, mrtav je zauvek ili gresim.
eh, taj bgd cafe bese sexa do zore!!!! demokrate unistile tj slatki forum ,.slava im!!! lol!

Na bgd cafeu niko nije ostao nevin bilo je sexa za sve!!!!
Momokse papigo stara cak si se i ti proslavio tj dobio moderatorstvo na osnovu mene!!
Aleks sex i samo sex,..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 7:38 am

alex982 ::
E,onda ima da ga zovem! cheers
Ma meni je on skroz ok,znam coveka i licno,mozda nekad malo smori pricom,ali pozitivac u svakom slucaju.Al da ga mnogi nisu voleli,to znam provereno.Lele,kad ovo procita,ubice me hepi Mada,kad bolje razmislim i mene mnogi nisu voleli...
Beskraj,koji ti je bio nik na bgc,ako nije tajna Smile

hej ti, elektricaru stari kako ne znas za beskraj???
hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 7:40 am

Beskraj ::
Forum je ne bio sjajan nego je bio jedan od najboljih,ali svi oni koji su relativno vredeli su oterani ili otisli losom politikom administratora i moderatora.Jer malo ko moze da shvati da forumi postoje zbog clanova i od njh se odrzavaju a ne od pojedinih sujetnih ljudi koji misle da mogu da se ponasaju kako hoce jer imaju forumcic pa daj da izigravam gazdu,i o ostalim poltronima i guzicama da ne pricam.Imate moju podrsku u svakom slucaju zelim vam da uspete.Ali tamo bi se vratila jedino da se mnogo toga promeni.

Ja sam jedini koji nije nikad banovan trajno a uvek bio najomiljeniji clan!
Jevrejski moderatorski lobi je unistio bgdf!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 7:45 am

Kvalitet pre kvantiteta,to mi se svidja bounce
Ma nije bitno dal je to politika,drustvo,kolumna tj. koja je tema i kako se koji podforum zove,bitni su ljudi na njemu.Mozemo mi lako naci Eve,Anchi,Gregija i ostale,dovesti ih ovde,nego ne verujem da bi ti ljudi vise pisali kao pre,na kraju krajeva imali smo,setices se momoks,i onaj klub,gde je bila vecina nas,nismo imali moderatora,mogli smo pisati sta smo i koliko hteli - i opet niko nije nista pisao.
E,da zovem Kindera,njega mogu lako da nadjem,ali znam da ga skoro niko nije voleo...on je skriboman,ako odluci ispalio bi postova i pootvarao tema koliko svi vi za ispisete za mesec dana lol!

Stanislave, mnooooogo kakis!
Secas li se kako si banovan maltene trajno hepi !
A greska je bila i tamo u nasoj kafanici bilo je tamo viska njih od bele pruge koja je zatucana demokratijom i politikom te onog nevinasceta anchi,...ma i ona bakuta iz palestine,..jbt nisam imao sex sa njom jer seta kerove po plazi,..
p.s. uvek sam mislio da su clanovi koji ni u skrivenim klubovima ne okace svoje fotke neki net manijaci!!!! :1:
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 9:11 am

Е сада, нећемо да правимо пијац овде. Договорите се на пп па прљав веш о Јеврејској завери и ДС - у тамо решите. Ко деца сте и то она из нижих разреда. Дајте предлоге, форум прегледајте па да видим где да вас и како научимо да будете креативни и усмерите енергију на себе.

Bajka

Bajka

Ženski
Broj poruka : 403
Humor : smejem se
Datum upisa : 26.06.2010

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 9:39 am

Skroz bih se rastuzila kada bi politika i slicnosti njoj usle na ovaj Forum...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 9:59 am

Па и неће на начин осталих форума.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 10:38 am

Ih pa nemoj bas tako strogo,daj bar jednu temu da bude pijaca,a za ostalo ce vec da vidimo.
De si Kinder,odma pravis pometnju lol!
Ma puklo sve kad si ti otisao...kinder je tamo ispisao vise nego svi mi zajedno hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 10:45 am

Имате ову. Остале су озбиљне или полуозбиљне. Док сте се ви играли тамо и опуштали, ја сам дуго сам градио ово место, па не бих да га урушим. Рушење обично иде брже. Инаће и ја сам тамо био члан али ми није било нешто занимљиво.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 12:07 pm

Kakav je ovo forum, zivote robijo?! Laughing
Neka bleda kopija BGD Caffe-a?
Koliko sam video ima par likova koji su mi poznati, znaci li to da su svi sa BGD-a migrirali na ovo mestasce?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 12:29 pm

kronos66 ::
Koliko sam video ima par likova koji su mi poznati, znaci li to da su svi sa BGD-a migrirali na ovo mestasce?

Копија ? Ти гледаш али не видиш. Нема ово везе са БК сем мало тужних бивших чланова. Овај форум нема намеру ни претензију да буде сваштара као остали.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 12:34 pm

Zaista?
A kakva mu je namera?
Ono sto definitivno uspevam da vidim jeste da je posecenost skoro pa nikakva.
Nemam nameru da vredjam, tek sam dosao ovde ali ovde kao da nesto fali.
To je moje skromno misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 12:38 pm

Какве везе има посећеност са начином рада овога овде ? Ово није БК, рекох. Имаш Крстарицу, остале полумртве и полуживе форуме са гомилом смајлија па .. Скоро

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 12:44 pm

Naravno da posecenost ima veze sa radom foruma!
Zar je poenta razmenjivati misljenja sa samim sobom?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: 1   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 12:48 pm

Тема БК је горе. Ако теби није јасно шта гледаш а не видиш, ја ти не могу помоћи. Ово није забавиште као БК са милион чланова који на крају угасе јер је прескупо одржавање на милионе постова. Ово је кућерак за нас којим се овде допада, који знају да говоре са самим собом и нешто од тога напишу.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 12:54 pm

Jel' ti to meni na suptilan nacin pokusavas da kazes da sam ignoramus?
U redu, necu ulaziti u dalju diskusiju jer vidim da nema svrhe!
Mogu biti bilo sta ali glup nisam, umem prilicno dobro da vladam recima ali da ih tek tako saljem u etar ... to mi nije zanimljivo.
Odredjena akcija povlaci za sobom reakciju, ovde ocigledno to nije slucaj, ili je onaj jos gori scenario "samo da ne bude reakcije".
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: 1   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 12:57 pm

Пиши горе, не губи енергију без везе, јер и ја је губим премештајући ово где треба.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 12:59 pm

Nije moje da o tome razmisljam, zato si ti urednik!
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 1:02 pm

Тачно.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 1:04 pm

Naravno da je tacno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 1:43 pm

Ja mislim da ce admin uskoro da nas nogira odavde hepi
Mozda nam i napravi stvarno novi BGC samo da nas skine s vrata
hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 2:35 pm

А било је некад лепо на том кафеу. Све док Алекс и ја нисмо попили бан. Цела једна дружина је остала иза бгд кафеа. Ево, овај Донау и ја треба да одемо више на то пиво, али је утучен што је Звезда разбила Војводину. Laughing

ПС - Грегор вас поздравља.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 3:32 pm

Svi su tu kao nekadaaaa....siri dalje! cheers
Ma i pre tih banova je vec poceo raspad,generalno je forum umro sa sirenjem facebooka po Srbiji,jos su na njemu pojedini modovi bili takvi kakvi su,i eto... hepi
No eto,ostalo su nam lepa poznanstva,nekima i vise od toga BeogradCafe Forum - Page 2 590247
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 4:08 pm

Zaista?
A kakva mu je namera?

Da ovde nam falis samo ti da nam napises jednu srceparajucu pesmu,moje skromno misljenje, Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 4:55 pm

Bajka ::
ma sve je sex,..nego imas li vazduha pod tom kesom,..pitam jer smo mi ekolozi i zalazemo se za zdrav zivot lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 4:58 pm

Ih pa nemoj bas tako strogo,daj bar jednu temu da bude pijaca,a za ostalo ce vec da vidimo.
De si Kinder,odma pravis pometnju lol!
Ma puklo sve kad si ti otisao...kinder je tamo ispisao vise nego svi mi zajedno hepi

tja,...mene nikada na bdg cafeu ni swan ni moj arijeka ni duna nisu banovali kao ostale clanove,.ja sam bio tamo zasticen kao jedini pozitivac study moje teme na knjizevnosti su se citale ,.elem secam se kada sam otvorio na religiji kafic kod cika Darvina al je bilo poseceno a FRAJ!!! hepi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 5:00 pm

Gregor_Samsa ::
А било је некад лепо на том кафеу. Све док Алекс и ја нисмо попили бан. Цела једна дружина је остала иза бгд кафеа. Ево, овај Донау и ја треба да одемо више на то пиво, али је утучен што је Звезда разбила Војводину. Laughing

ПС - Грегор вас поздравља.

nego knjizevne veceri u politickom kafeu,...maltene sam tamo bio redovan a dobio sam i ja sexa da se ne bi jednog dana pricalo kako sam samo spamovao,.. affraid
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 5:01 pm

Svi su tu kao nekadaaaa....siri dalje! cheers
Ma i pre tih banova je vec poceo raspad,generalno je forum umro sa sirenjem facebooka po Srbiji,jos su na njemu pojedini modovi bili takvi kakvi su,i eto... hepi
No eto,ostalo su nam lepa poznanstva,nekima i vise od toga BeogradCafe Forum - Page 2 590247

seti sta sam ja pisao zbog cega je bgdcafe poceo da propada,... study

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 5:12 pm

Zaista?
A kakva mu je namera?

Da ovde nam falis samo ti da nam napises jednu srceparajucu pesmu,moje skromno misljenje, Very Happy

Zaista je skromno, bolje da si ga zadrzala za sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski
Broj poruka : 403
Humor : smejem se
Datum upisa : 26.06.2010

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 5:34 pm

donau ::
ma sve je sex,..nego imas li vazduha pod tom kesom,..pitam jer smo mi ekolozi i zalazemo se za zdrav zivot lol!

za vas ekologe posebno orgazmicki sex izmedju zumbula i lale...
i hvala.. disem...punim plucima iako dusmani ne daju.. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 6:15 pm

Ovde moram da ostavim svoj komentar.Ovaj forum cak nije ni nalik na
Beo,cafe.A kamoli bleda kopija.Poseban je upravo zbog svoje
autenticnosti,kao sto si i sam primetio nije bitna kolicina ljudi koji
se samo uclane nego kvalitet onih clanova koji ovde nesto ostavljaju,ili
kako ti zoves pricaju sami sa sobom.Sto mi se jako dopalo.Jer dok oni
pricaju sami sa sobom ja uzivam da posle toga pojedince citam,jer covek
se veruj mi umori od mnogih koji puno kazu a u stvari nista ne kazu.Zato
je ovo mestasce i posebno.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 6:17 pm

Zaista?
A kakva mu je namera?

Po prirodi nisam uopste skromna htela sam samo da budem fina apropo tvojih gluposti koje si izneo.Sto ne znaci da cu sledeci put biti niti skromna niti fina.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 7:44 pm

Zaista?
A kakva mu je namera?

Po prirodi nisam uopste skromna htela sam samo da budem fina apropo tvojih gluposti koje si izneo.Sto ne znaci da cu sledeci put biti niti skromna niti fina.

U to ime i ja cu biti fin pa necu odreagovati onako kako si zasluzila.
To tvoje prepotentno ponasanje ostavi za one koji strahuju od tvoje, nazovi, verbalne dominantnosti.
Zaprepascujuca cinjenica jeste da sam i ja procitao koju knjigu tako da slobodno, pocni da budes manje fina, sumnjam da ces ostati bez adekvatnog odgovora.
Nisam mislio da pocnem ovako ali ako treba ok, nece mi predstavljati neki problem.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 7:48 pm

Zaista?
A kakva mu je namera?

U to ime i ja cu biti fin pa necu odreagovati onako kako si zasluzila.
To tvoje prepotentno ponasanje ostavi za one koji strahuju od tvoje, nazovi, verbalne dominantnosti.
Zaprepascujuca cinjenica jeste da sam i ja procitao koju knjigu tako da slobodno, pocni da budes manje fina, sumnjam da ces ostati bez adekvatnog odgovora.
Nisam mislio da pocnem ovako ali ako treba ok, nece mi predstavljati neki problem.

A kako sam ja to zasluzila bas me zanima???Prvo ne ponasam se uopste prepotentno i ne znam odakle ti samo takva konstatacija.Sto se tice verbalne domiinantnosti samnom ni nepokusavaj.Ni bolji od tebe nisu uspeli.To sta si ti procitao,i sta citas totalno me ne zanima,niti sam te igde pitala.Ako si raspolozen za svadju slobodno me zaobidji,ako si za neku zdravu i razumnu komunikaciju uvek sam rada za nju.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 8:01 pm

Mene ti kao ti apsolutno ne zanimas, sama si sebi dala za slobodu da me "prozoves" iako ti se nisam ni obratio. Moja konstatacija, kakva god ona bila, nije iziskivala podrugljivu reakciju s tvoje strane tako da prekini dok je vreme. Ne zanima me svadja sa tobom, pogotovo sto imas toliko visko misljenje o sebi a iskreno, ne vidim odakle ti razlog za tako nesto.
Necu reci da si glupa, lagao bih kada bih tako nesto izjavio, samim tim trebala bi da znas da ne pobedjuje uvek bolji. To ti je apropo onoga da li sam ja bolji, ili losiji od drugih.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 8:04 pm

Ja nijednog trenutka nisam rekla da te ja zanimam,niti mi je tako nesto palo na pamet.Eto jos jedna tvoja glupost.Ja sam samo za pismene ako jesi,citirala ono sto si ti pisao za ovaj forum a ja dala svoje misljenje.Mislim da imam pravo sem ako mi ga TI mozda ne osporavas.I ne znam zasto si se uhvatio ovde da li sam ja pametna ili glupa sto uopste nije bila tema.Mislim da mi uzimas dobru energiju koju ovde sa tobom definitivno gubim.Jel IGORE.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 8:06 pm

Ti i ja se znamo?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 8:10 pm

Zaista?
A kakva mu je namera?

Ovo nije zvucalo podrugljivo?
Ok, ako je tako, ja se izvinjavam.
Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

PočaljiNaslov: helemica   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 8:21 pm

I sta bi ?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 8:25 pm

Би дечје обданиште, ето то Хелеме. Па да поставимо правило, сваки пост ван ове теме који не одговара и не уклапа се, брисаће се. У овој теми пишите колко вас воља. Позовите кога хоћете, направићу вам групу док се не снађете и не решите шта ћет. Сиротани мали, ко Ђулићи увеоци.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 8:30 pm

Au, i ti si neki pametan!
Ovde izgleda ako se spomene BGD Caffe automatski si stavljen na stub srama.
Neverovatno!
Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 8:41 pm

Dobar prijedlog Masada, isti si kao Solomon Basketball

Pa da vidimo sta ce biti.
Ja ostajem pri obecanju.
Uglavnom ovdje ima nas BGD nostalgicara a tebi hvala za pruzenu ruku.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime31/5/2011, 10:57 pm

donau ::

za vas ekologe posebno orgazmicki sex izmedju zumbula i lale...
i hvala.. disem...punim plucima iako dusmani ne daju.. lol!

zdrav zivot podrazumeva borbu protiv pvc kesa,.koristi one papirne lakse se dise,.. study

Eh,...nema moje Megido,...gde li su nestali oni valjani forumasi pitam jer je ovo tema bgd cafe a ja sam tamo mnogo njih virtuelno upoznao te me neki i sada preko fb pozivaju na igrice al ja mrzim igre preko neta!!!!
p.s. nekad smo se nasli na Strandu u Novom Sadu a i na adi ciganliji elitni spameri bgd cafea,..jos pamtim te provode al trebao sam vise fotkati!

Momokse, probudi se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: BeogradCafe Forum   BeogradCafe Forum - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

BeogradCafe Forum
Nazad na vrh 
Strana 2 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: