LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Beograd kafe, ko je za ?

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Beograd kafe, ko je za ? Empty
PočaljiNaslov: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 10:36 pm

Ajde da vidim ko je za to da vam otvorim forum pa da znam, da se ne drndam bez veze, treba malo se mučiti oko toga.

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 10:48 pm

Svi junaci nikom ponikose.Lakse je izgleda svima da se ovako raspravljaju i svadjaju nego da otvore forum i da krenu sve iz pocetka.Steta jer ovde je zaista prilicno kvalitetna ekipa koliko god da je netpeljivost u pitanju.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 10:49 pm

Mučni smo, zar ne?

Ali da znaš, prošla me nostalgija.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 10:52 pm

Megido nije problem sa nostalgijom mnoge od nas je proslo.Ali ovaj forum nije za ljude koji dolaze sa BeoCafe.Ovde su clanovi naucili da komuniciraju sami sa sobom i to na fantastican nacin rade.Ovde nema previse dijaloga i prica.Mi se ovde razumemo na jako cudan ali nama svojstven nacin.To sam naucila jako tesko,ali posle dve godine koliko sam ovde i to sam naucila.Mada iskreno ponekada mi nedostaje dobra rasprava. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
IB
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 10:52 pm

Helem, ja, Ibrahimbeg sam ZA.
Nedvojbeno.
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 10:55 pm

Beskraj ::
Megido nije problem sa nostalgijom mnoge od nas je proslo.Ali ovaj forum nije za ljude koji dolaze sa BeoCafe.Ovde su clanovi naucili da komuniciraju sami sa sobom i to na fantastican nacin rade.Ovde nema previse dijaloga i prica.Mi se ovde razumemo na jako cudan ali nama svojstven nacin.To sam naucila jako tesko,ali posle dve godine koliko sam ovde i to sam naucila.Mada iskreno ponekada mi nedostaje dobra rasprava. Very Happy

E Beskraj...lepo si ovo rekla...Mnogi od nas sami sa sobom ovde komuniciraju, mnogima je ovaj forum druga kuća i oaza mira.Mada postoji u sitnim satima jedna mala grupica koja fantastično komunicira, ali opet na onaj naš način, u glavnom kroz stihove...
Specifičan je ovaj forum i po meni trebao bi da ostane takav. Poseban i po meni jedini ovakav. Kvalitetan skroz....
Izvinjavam se što se umešah, ali prosto , tu sam stalno..i ne mogu ostati nemušta na ovoliku prašinu..malko sam se zakašljala...
Pozzz svima... Very Happy

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  

Poslednji izmenio strelica dana 21/6/2011, 11:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 11:01 pm

Veruj mi i meni je muka od te prašine. Ostavlja blatnjav ukus u ustima i zaklanja neke lepe vidike.
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 11:06 pm

megido ::
Veruj mi i meni je muka od te prašine. Ostavlja blatnjav ukus u ustima i zaklanja neke lepe vidike.

Megido..ko hoće da oseti ovaj forum i njegovu draž, neće se ugušiti u nikakvoj prašini...A za vidike...samo se prepustiš...opustiš i kreneš putem Zvezda ..pronadješ Svetlost u Tami kao većina nas ,,odomaćenih,,...Vredi, veruj mi...

Najda M.  

Poslednji izmenio strelica dana 21/6/2011, 11:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 11:10 pm

Mučni smo, zar ne?

Ali da znaš, prošla me nostalgija.

Pomalo, sećate se samo ružnih uspomena, malo vam je lepih ostalo. Ovaj forum ne traži publicitet, brišu se neaktivni članovi, u suštini oni koji se učlane bey nekog razloga. Nije tu bitno ime iz sveta poezije, brisani su i oni koji su objavljivali, vole Fejs i tapšawnj po ramenu. Ovom forumu ne treba masa, treba mu samo malo onih koji će vijuge upotrebiti i ostaviti nešto iza sebe, u suštini sebe u drugom obliku.

Bjork
Gost

PočaljiNaslov: gost   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime21/6/2011, 11:51 pm

Ma napravi im jebarnik kao sto su  ga imali.To njima nedostaje ustvari.
Nazad na vrh Ići dole
H
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime22/6/2011, 12:05 am

Tacno, meni fali to s Beograd cafea.
Meni je tamo bilo sexi.
Nazad na vrh Ići dole
IB
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime22/6/2011, 12:39 am

Bjork koga si ti opalio kada imas iskustvo u jebarniku.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime22/6/2011, 1:51 am

Oh, Bože......... I onda su se čudili što su ih brisali i banovali Beograd kafe, ko je za ? 248591 Nemaju ni trunke poštovanja i ne prema sebi a kamo li prema drugima. A traže da ih poštuju. hepi
Nazad na vrh Ići dole
Hel
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime22/6/2011, 5:50 am

Vidi se da si bila slab moderator.
Momak konstatuje da mi hocemo nazad, da je BGD bio jebarnik.
To je strasna pomisao da je BGD cafe bio jebarnik.
Ali mozda covjek ima iskustva pa ga ja pitam sta je tamo opalio, kada je jebarnik, ili govori ofrlje.
Moderator mora da pocne diskusiju i dovede sagovornika do potvrdjivanja onoga sto iznosi i ukoliko on nastavi u diskusiji tvrditi ono sto nije tacno a sto se kosi s pravilima foruma onda nakon skretanja paznje i ukazivanja da tako vise ne cini..on ostaje na forumu.
Nema bana.
Tako sam ja ostao na Bgd cafe-u, opominjan, banovan pa vracen.
Brzo sam dosao tobe.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime22/6/2011, 7:13 am

Bjork ::
Ma napravi im jebarnik kao sto su ga imali.To njima nedostaje ustvari.

Sta tebi dragi moj fali malo vise mozga koliko vidim,malo vise kulture ponasanja.U stvari koliko vidim ovom izjavom tebi fali svasta nesto.Zalosno.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime22/6/2011, 7:36 pm

Ништа од отварања. Колико видим, свело се то тамо на камере и дахтање у микрофоне. Људи, постоји Пицин парк, постоје огласи, Плави мост, то је у релном свету. Имам утисак да ови који то пишу имају неке психичко - телесне проблеме па не упражњавају то на нормалан начин већ на овај уврнут који помињу. Ајде, пробаш, али реала је реала ово је ипак само виртуелни свет, пролазност, све је пролазно сем таме.

Citat :
Moderator mora da pocne diskusiju i dovede sagovornika do potvrdjivanja onoga sto iznosi i ukoliko on nastavi u diskusiji tvrditi ono sto nije tacno a sto se kosi s pravilima foruma onda nakon skretanja paznje i ukazivanja da tako vise ne cini..on ostaje na forumu.
Nema bana.

Не мoра модератор ништа, има форума где модератор само надгледа теме и не пише. Ваљда имате доста сиве масе и интелекта да сами ослислите шта написати ? Или ....

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime22/6/2011, 9:20 pm

На крају крајева, заборавих мало пре, тамо су се људи као и на вечини форума вежу за аватар и речи. Колико ми у суштини познајемо ту особу на основу тога ? Поверење се стекне, али ... није то то. Реала је реала.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime23/6/2011, 12:00 am

Steta sve u svemu..Voleo bih ponovo da ga ugledam...I ko god da ga obnovi pomogao bih mu svojski sa gomilom tema...A taaman sam bio oziveo gastronomiju,bilo je po 15 postova dnevno na njoj....steta...
Nazad na vrh Ići dole
Helem's
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime23/6/2011, 1:10 am

Dzama sta mislis da ja otvorim Bgd cafe ???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime24/6/2011, 1:37 am

Ja sam protiv toga. Prvenstveno zato što to ne bio onaj nekadašnji BeogradCafe sa ekipom i atmosferom, nego neka bleda kopija nečega što samo svojim imenom podseća na forum. Kada bi se otvorio novi BeogradCafe, pre ili kasnije bi se na njemu sjatili isti oni primitivci patriJote koji su doveli do propasti nekadašnjeg foruma. Doduše, nisu oni toliko krivi koliko administracija koja ih je sve vreme tolerisala, umesto da ih banuje zauvek. Ja se sećam kako je to izgledalo svojevremeno pred lagano propadanje foruma. Gomila nacionalističkih tema punih govora mržnje, jeftinog politikanstva, primitivizama svih vrsta i oblika, veličanje ratnih zločinaca, pa onda šovinizam, ksenofobija, homofobija i šta sve ne. Zatim one besmislene rasprave o raznoraznim plemenskim ratovima, o tome koliko je pleme X pobilo pripadnika plemena Y u nekoj bosanskoj vukojebini, itd. Neke druge, malo ozbiljnije teme, su se praktično posle jedne do dve strane svodile na lične prozivke i vredjanje sagovornika. Tako da nema ništa od toga.

Novi forum jedino nekako uspeo pod strogom moderacijom koja bi udaljavala po kratkom postupku sve one provokatore i primitivce, ali čisto sumnjam da postoji nečija želja i volja da se bakće sa takvima. Svi imaju privatan život i što bi gubili vreme sa budalama. Na stranu što takav forum ne bi bio nešto preterano posećen pošto je gomila one stare ekipe ili prestala da piše ili su otišli na neke druge forume.

Od govana se pita ne pravi - kaže stara narodna izreka. Very Happy Zato BeogradCafe treba da ostane virtelnom smetlištu sa gomilom drugih propalih i promašenih projekata na internetu, pošto mu je tamo i mesto - realno.

Ono što bih ja podržao je neko osnivanje kafanskog kluba po ugledu na onaj naš klub koji smo imali tamo. To bi bio privatni forum kome bi imali pristup samo članovi nekadašnjeg kluba. Ako ima zainteresovanih možda bi moglo nešto da se uradi po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime24/6/2011, 10:38 pm

Ha,pa imali smo taj klub,mesecima pre nego sto je bgcafe otisao u out,pa opet niko nije tamo pisao.
Nije problem u mestu,problem je u ljudima.
Bilo pa proslo,zavrsena prica.
Sad smo ovde ko ortaci iz vojske,koji uz par piva evociraju uspomene
hepi

Ali vojska se sluzi samo jednom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime24/6/2011, 10:58 pm

Niko nije pisao jer je većina otišla sa foruma. Ostalo je nas dvoje troje. Bele. Džama, ja. Ni Anči više njie bila na forumu u poslednje vreme. Nije više imalo smisla pisati tamo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime24/6/2011, 11:19 pm

Hmmmm...to nije bas sasvim tacno.Ja nisam bio na forumu,ali na sajt sam svracao.
Secam se da sam otvorio temu u klubu,kad je bila nova godina,e sad ne mogu tacno da se setim dal 2010. ili 2011. (mada mislim da je bila 2010) na koju niko u klubu nikad nije odgovorio,imala je nekih celih 4-5 pregleda.

Da ne pomisli neko da sam se uvredio sto niko nije hteo pisati na mojoj temi,nisu ni ostale teme bolje prolazile.Posle toga sam svracao jednom u tri meseca u klub,ako i toliko...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime25/6/2011, 1:42 am

Citat :
Mislim da je problem u oba. Imaš forume gde dolaze ljudi već godinama pa pišu i vode kvalitetne diskusije i članstvo im se ne osipa. Ovde si imao situaciju da ljudi stalno prestaju da pišu i ne pojavljuju se više na forumu. To je nešto što je trajalo dosta vremena sve dok forum nije ostao bez skoro svih kvalitetnih članova. Znači da je sve nih nešto odbijalo odatle i nisu više želeli da postuju. Već sam spominjao neke razloge zašto je to tako. Doduše, ima tu i onih kojima je dosadilo forumašenje ili zbog obaveza nemaju vremena za pisanje. Evo npr. ja bi otišao sa foruma sve i da je bio nablji na svetu, pošto me više ne privlači to forumašenje i nekako ga sad doživljavam kao jedno veliko gubljenje vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime25/6/2011, 6:37 pm

Mene ovo pitanje podseća na ono: da li ste za ponovno ujedinjenje bivših republika SFRJ. Uvek sam odgovarala: uprkos svoj nostalgiji, nikad. Isto važi i za neki eventualni, novi BC. Ukoliko bi onaj stari nekako vaskrsao iz mrtvih, to bi već bila druga priča. Mada, u svim horor filmovima i pričama ti koji se vraćaju s one strane nisu baš neke vesele face.....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime25/6/2011, 7:03 pm

Dejan011 ::
Citat :
Mislim da je problem u oba. Imaš forume gde dolaze ljudi već godinama pa pišu i vode kvalitetne diskusije i članstvo im se ne osipa. Ovde si imao situaciju da ljudi stalno prestaju da pišu i ne pojavljuju se više na forumu. To je nešto što je trajalo dosta vremena sve dok forum nije ostao bez skoro svih kvalitetnih članova. Znači da je sve nih nešto odbijalo odatle i nisu više želeli da postuju. Već sam spominjao neke razloge zašto je to tako. Doduše, ima tu i onih kojima je dosadilo forumašenje ili zbog obaveza nemaju vremena za pisanje. Evo npr. ja bi otišao sa foruma sve i da je bio nablji na svetu, pošto me više ne privlači to forumašenje i nekako ga sad doživljavam kao jedno veliko gubljenje vremena.

Sto se foruma tice,u pravu si,problem je bio u oba.Ja sam vise mislio na onaj kafanski klub.

Mislim da je poenta price,sto je covek dokoniji,to ce vise i da se bavi forumom.Zadnjih par godina sam bio u nekim obavezama,i poslovnim i privatnim,ne bih pisao na forumu,taman da je i bilo bgc sa sve starom ekipom.

U zadnje vreme sam nesto dokon,a i posao mi je sada usko vezan za net,pa stoga i vise posecujem razne forume,blogove,drustvene mreze,mada ipak ne kao pre. study

Imao je Kinder jednu sjajnu misao - Prosecan forumski vek traje oko dve godine.Sve preko toga,je bas zavisnost. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime25/6/2011, 8:31 pm

Nu, nu , Alex, a nije li Vuk forumska beba? Very Happy Ipak ti duguješ BC-u malkice ....... Very Happy Very Happy

Za dve godine čovek otprilike kaže sve što je imao posle toga će ili da se ponavlja ili da se dosađuje........
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime25/6/2011, 9:10 pm

А да ли сте помислили да некада људима досаде иста места ? Желе да се одморе од свега. Засити ито место. Ево Бескрај, мислила је да не може без кафеа а касније, тек би ушла. Овде је научила да прича сама са собом и ослушне срце, погледа ветар, слуша шта капи кише говоре и на крају то претвори у креацију.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime25/6/2011, 11:05 pm

Pa da, u pravu je kinder. Tako nekako posle 2 ili 3 godine prodje ljude volja za forumašenjem, pogotovo ako su u to vreme bili poprilično aktivni. Ovi što su dosta dugo po tim forumima nemaju neki normalan život, pa nalaze zamenu u viruelnom svetu.
Nazad na vrh Ići dole
Hel
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime26/6/2011, 7:33 am

Ja ne citam Beskraj
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime26/6/2011, 10:07 am

Nu, nu , Alex, a nije li Vuk forumska beba? Very Happy Ipak ti duguješ BC-u malkice ....... Very Happy Very Happy

Za dve godine čovek otprilike kaže sve što je imao posle toga će ili da se ponavlja ili da se dosađuje........

Jeste,ali realno klupska a ne forumska,jer se ja i Lu na forumu gotovo nikad nismo susretali Laughing

Nazad na vrh Ići dole
rikitiki
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime27/6/2011, 12:51 am

Ovdje je vec BGD cafe pa ko hoce neka dodje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime8/7/2011, 9:49 pm

alex982 ::

Jeste,ali realno klupska a ne forumska,jer se ja i Lu na forumu gotovo nikad nismo susretali Laughing

Da ne cepidlačimo. Da nije bilo foruma ne bi bilo ni kluba Beograd kafe, ko je za ? 454466
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Steppenwolf

Muški
Broj poruka : 0
Datum upisa : 15.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 1:23 am

Ja nisam bio clan tog foruma nikada ali citam da je bio dobar forum i da je propao.
Svedok sam drugih dobrih foruma koji su trajali jedno vreme, bilo dobro zezanje i isto su propali nazalost.
Te forume na kojima sam bio je ubila losa atmosfera, administracija nije radila svoj posao i dopustila vredjanja i maltretiranja clanova od par pojedinaca, nekima se sve zgadilo pa su otisli i povukli druge za sobom.
To je jedan od razloga zasto propadaju forumi, drugi razlog je sto se ne obnavlja clanstvo pa jedni drugima vremenom dosade.
Ovo je dobar forum sam po sebi ali fale ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
LANE

LANE

Ženski
Broj poruka : 754
Godina : 45
Humor : crni humor
Datum upisa : 17.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 1:52 am

Steppenwolf ::
Ja nisam bio clan tog foruma nikada ali citam da je bio dobar forum i da je propao.
Svedok sam drugih dobrih foruma koji su trajali jedno vreme, bilo dobro zezanje i isto su propali nazalost.
Te forume na kojima sam bio je ubila losa atmosfera, administracija nije radila svoj posao i dopustila vredjanja i maltretiranja clanova od par pojedinaca, nekima se sve zgadilo pa su otisli i povukli druge za sobom.
To je jedan od razloga zasto propadaju forumi, drugi razlog je sto se ne obnavlja clanstvo pa jedni drugima vremenom dosade.

Kvantitet je ne bitan.Ono što drži i daje smisao ovom forumu smo mi,koji smo uvek tu(ćutimo,ne pričamo puno...ali smo TU)Ako želiš da vrištimo reci mada ne preporučujem Twisted Evil Oslušni sebe...pa nas daruj,a ove ovde BUČNE batali cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.usvetlostitame.net/t2995-san
Steppenwolf

Steppenwolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:12 am

Cutacemo zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
LANE

LANE

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:20 am

Cutacemo zajedno.

Oki give me five hepi
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:28 am

Moram da se nadovežem...Ovde baš ne fale LJUDI...nema mnogo...ali ne fale...I akcenat ovog foruma je na pisanoj reči...Poseban je i jedinstven jer ima najaktivniju radionicu (pratim ostale forume i znam) ...Svuda su teme bla, bla...Ovde...ima i toga , ali jako malo...I odabir muzike i fotografija je na zavidnom nivou...Nema nižerazrednih postova i tema...Člonovi svojim delima, pesmama i proznim zapisima ostavljaju, po meni...zaista lepe tragove...I nije važno koliko nas ima...LJUDI smo...srca i duše na dlan izlivamo kroz pisanu reč...Mogućnost odabira i odluke uvek postoji...

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Steppenwolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:38 am

Dobro, rekao sam svoje misljenje, meni je ovde super ali mi fali zar diskusije.
A ima toliko tema na kojima se uopste ne pise a teme su super.
Sa svim ostalim sto si rekla o ovom forumu se slazem, zaista neobicno mesto.
Nazad na vrh Ići dole
LANE

LANE

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:44 am

Pa otvori ih,zato i služe da se nadopunimo u svojim različitostima.Pratimo te lol!
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:48 am

Pa ako te privlače te teme kreni..rado ću se pridružiti ako je u okviru mojih interesovanja...

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Steppenwolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:52 am

Pa vec sam pisao na nekim temama, polako, bice toga jos. гг
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:53 am

Pa vec sam pisao na nekim temama, polako, bice toga jos. ррр

E pa dobro brateeee.... hepi hepi hepi Kasno je....pozzz za Lane i tebe...odoh Sleep Sleep Sleep

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Steppenwolf

Muški

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:57 am

Idem i ja, pozdravljam, vas obe. hepi
Nazad na vrh Ići dole
LANE

LANE

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 2:58 am

Znači soliram scratch
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 3:03 am

LANE ::

Znači soliram scratch

Na spavanje...naredjujem.... hepi hepi hepi

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
LANE

LANE

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 3:06 am

strelica ::

Znači soliram scratch

Hahahahahah munzari naredjuješ?????????Mani se toga hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 3:12 am

Znači soliram scratch

Hahahahahah munzari naredjuješ?????????Mani se toga hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi

Nekad valja poslušati starije....a Munzare...pa šta reći.... Beograd kafe, ko je za ? 431365 affraid scratch hepi

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
LANE

LANE

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 3:18 am

Znači soliram scratch

Nekad valja poslušati starije....a Munzare...pa šta reći.... Beograd kafe, ko je za ? 431365 affraid scratch hepi

Nemoj ništa samo me hepi hepi hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime20/7/2011, 3:23 am

hepi hepi hepi hepi hepi .......eto.....

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Beograd kafe, ko je za ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: