LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Beograd kafe, ko je za ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost

Beograd kafe, ko je za ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? - Page 2 Icon_minitime26/7/2011, 8:24 pm

Bolje da se ne pravi, meni je taj forum ostao u dobrom secanju, iako je bilo i nekih izleta i sa tudje strane i sa moje i sto sam grcevito ostajala tamo i tumarala i trazila neku utehu i izlaz na meni svojstven nacin a niko to nije razumeo, i tacno se videlo kada je sve to pocelo i onda oni moji definitivni odlasci.

Jesam za to da se negde na netu napravi neka kafanica ili pak na onom FB-u ili .. Pa se tu mogu okupljati svi sa kafea, ali mozda bi bilo dobro da se mogu postovi od onih padobranaca i onih koji prave rusvaj da se to lepo premesti u neku temu 'Gomila'. necemo opet biti Djubretari Smile

Ono sto je Dejan011 rekao za Administraciju, u pravu je i to samo govori koliko su oni bili mekani i tolerantni i kada bi na kraju nakon X opomena i molbi reagovali onako kako su trebali odmah da reaguju, ovi daju za pravo da se ljute, mrste, pljuju po celom urednistvu. Jedno su greske. I ja sam kao mod gresila, ali sam ispravljala greske, i sve se moze resiti sa pp-om, clan posalje ponovo sta je napisao, linkove i slicno, i ovaj to sredi, i sve opet na mestu, sledi izvinjenje od strane moda i svi srecni. Ali jok. Moramo da zgazimo moda.

Meni je stvarno receno da je urednicki tim na tom forumu jako, jako tolerantan za razliku od nekih drugih foruma (velikih), gde su modovi jako neljubazni, nema 'ocu kakim, necu kakim, nema da se ti tamo zezas a usput da krsis pravilnik. Pre par meseci sam se pokacila sa jednim modom na nekom forumu, da je bio pored mene, odalamila bih ga, verujte mi. Toliko prepotentnosti, neljubaznosti, kao da je forum njegov, kao da sam ja potpuno nebitno bice koje mu ide na nerve i ne dopusta greske u koracima, i jako ga nervira da sredi jednu stvar koja je poprilicno laka u odnosu na ostale stvari koje radi (ali radi samo neke koje se njemu cefnu, tacnije odgovaraju, a ostalo.. pa ne moze, ne zna..).

Tako da nisam ni ja za to, bolje da ostane onako kao sto Aleks kaze, drugari nakon vojske. Eventualno da bude te neke kafanice u obliku nekog bloga ili kako vec to sve ide, ili na FB-u. I onda kada nekoga pukne nostalgija moze da pise. Ili zeli da pozdravi nekoga ili da pronadje nekoga ili, ili..

I zalim sto nisam sve teme isprintovala, sacuvala i slicno. Bilo je lepih, sjajnih, glupih, smesnih, poucljivih, duhovnih, prosvetiteljskih, decijih, neznih, dragih ... tema i postova. Puno ljudi upoznao preko postova, neke cak i uzivo i postali su deo tvog zivota i mislim da me nece biti blam da kazem da te i te likove znam, pila sam vino sa njima, sok sa njima, jela sladoled sa njima, setala Beogradom sa njima, isla na upis sa njima.... Svako od njih je imao i ima mana i vrlina, i osmeha i tuge, i pozitivne i negativne misli, energije, imao i nemao razumevanja.. kao i ja kao i svaka osoba na svetu. Jednostavno ljudi su od krvi i mesa.

Zatvorio se neki ciklus i to je to. Sad samo mozemo da napravimo nesto, opet se ponavljam, gde se mogu ljudi okupiti, pa da se pronadje neko, upitas nekoga ako moze nekako da dodje do tog i tog i samo da ga pita da li je dobro. Ja prva imam zelju za takvim necim. Samo da li je dobro i da li je srecan/a.

Ako ce se nesto praviti, bolje da bude nesto novo i da urednicki tim bude strog. Ako ne mozes sa X godina a nisi maloletnik da postujes pravila, i to jednostavna, onda.. Cao. Ti mozes da se zezas, pravis zezancije, ludila i slicno, ako to radis na smesan nacin, zabavan, a ne da vredjas, pljujes, saljes i takve pp-ove ,i postove.

Eto.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

Beograd kafe, ko je za ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beograd kafe, ko je za ?   Beograd kafe, ko je za ? - Page 2 Icon_minitime26/7/2011, 8:27 pm

Volela sam cafe, to sve stoji... Tamo sam upoznala neke osobe koje su mi zaista postale drage i sve to... Ali cafe je imao svoju losu stranu, bilo je previse vredjanja, duplih nickova i svakakvih gluposti...
Nisam za obnavljanje...
Nazad na vrh Ići dole

Beograd kafe, ko je za ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: