LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, prie, dnevnici i jos po neto

PrijemTraiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, prie, dnevnici i jos po neto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde moete ostaviti svoja miljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo ta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da piete, doite, ako ne, itajte.
Molim one, koji misle da im je neto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kau ko, ta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zakljuana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup traite od administratora foruma !

Pipika, ta sa tobom da radimo ?

Ii dole 
AutorPoruka
PiPi

PiPi

Muki
Broj poruka : 324
Datum upisa : 18.09.2010

Pipika, ta sa tobom da radimo ? Empty
PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime16/11/2011, 12:43 pm

Nella_broken_hart ::
Otisao si i ostavio mene ti
U najtezem trenutku i bolu
Ostali su posle tebe samo racuni
dugovi a i mene ostavio bosu i golu

Ne zahvalna zena

Totalni promaaj...u pokuaju da bude komino ispalo je alosno...
Nazad na vrh Ii dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
Masada
Administrator
Masada

Muki
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime17/11/2011, 2:00 pm

Ти би да будеш једини писац у екс Ју окружењу па свима солиш памет како не знају да пишу ? Теме за пљување нису овде, додуше, тамо те игноришу па немаш мира већ ти пундрак у .упе ушо ?

https://poezija.darkbb.com
PiPi

PiPi

Muki
Broj poruka : 324
Datum upisa : 18.09.2010

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime18/11/2011, 12:05 am

Masada ::
Ти би да будеш једини писац у екс Ју окружењу па свима солиш памет како не знају да пишу ? Теме за пљување нису овде, додуше, тамо те игноришу па немаш мира већ ти пундрак у .упе ушо ?

Masada koji je tvoj problem.... ta trebam biti kao ti sve hvaliti i uvlaiti se svima u _upak!! Hvala al ovdje ima dovoljno takvih...
ao mi je to se moram sputati na tvoj nivo komunikacije...

P.S. Izai iz njezinog _upka i razmisli koliko u ovome ima poezije....

"Otisao si i ostavio mene ti

Ne zahvalna zena"

Pozdrav....PiPi
Nazad na vrh Ii dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
Masada
Administrator
Masada

Muki

PoaljiNaslov: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime18/11/2011, 8:36 pm

Ти си ко био неки песник у 19 година ?
Ово је епитаф.
Ко је теби дао овде право да кажеш шта је жалосно а шта не ?

Тема за коментаре ти је на другом месту, рекох ти то ја негде.
После питаш што те не воле људи, ај ставиш ко прст на чело па се упитај.

Такође да ти појасним, пундрак у дупету је оно, сврбе те гузови па се врпољиш када ходаш или седиш. Инаће дупе или љабу је широк појам. Шупак или анус, чеврма, је ужи појам од дупета. И паметни, ја нисам говорио о пенетрацији, ти си канда теже болестан ?

Nella_broken_hart

Nella_broken_hart

enski
Broj poruka : 434
Godina : 28
Datum upisa : 05.07.2011

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime23/11/2011, 1:14 pm

Kao prvo Masada stvarno sve pohvale,ja znam da ta "pesmica" je bila totalni promasaj ali hvala sto si ukazao na to da svako ima prava da pise bez obzira dali je dobro ili ne.Sve pohvale!A kao drugo Pipi stvarno nije u redu da tako"pljujes" tudje pesme.Svako ima prava da pise,ali sada da se nadje jedna budala i da sve redom pljuje...to stvarno nije u redu.Videla sam da si se prepirao i sa Beskraj mislim ona je sasvim u pravu i naravno kao i Masada.Niko nije savrse pa kao ni TI!Ja sam skoro pocela da pisem i znam da nisam jos sve naucila ali da neko tako pise na moje pesme,mislim dali neko tako komentarise na tvoje????Nije u redu zaista!!!
Ne kazem i ne branim se sada znam da sam u toj ma nemoze ni pesma da se nazove bila totalni promasaj ali da sad neko meni i ukazuje na to ok ali ima granice!!!TOLIKO OD MENE!!!Jednostavno se ne vredi raspravljati sa budalama koje umisljaju da su veliki umetnici!!
Nazad na vrh Ii dole
Masada
Administrator
Masada

Muki

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime23/11/2011, 8:07 pm

Не обраћај пажњу на ситнице као Пипи. Ту смо да те исправимо и укажемо на грешке. Епитаф не тражи високоумност коју Пипи тражи за себе, он не може да схвати да нико неће да буде ко он.

Nella_broken_hart

Nella_broken_hart

enski
Broj poruka : 434
Godina : 28
Datum upisa : 05.07.2011

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime24/11/2011, 9:59 am

Hvala Masada i necu da obracam pazjnu kao sto si rekao on jednostavno ne moze da shvati da nisu svi kao on.Svako pise na svoj nacin.On izgleda da je umislio da je novi Sekspir ili sta???Ma ne razumem koji je njegov problem,i sta mu je tu zabavno da toliko negativno komentarise tudje pesme.Nije on sasvim.......... Pipika, ta sa tobom da radimo ? 314355
Nazad na vrh Ii dole
Masada
Administrator
Masada

Muki

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime24/11/2011, 5:37 pm

Ма он је сасвим Пипи Smile

Peprutka LOVE

Peprutka LOVE

enski
Broj poruka : 9
Godina : 29
Humor : :)
Datum upisa : 25.01.2012

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime25/1/2012, 5:23 pm

Ne zahvalna zena

... , , ,
Nella Borken Heart . , , ༝ , .
Nazad na vrh Ii dole
Masada
Administrator
Masada

Muki

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime25/1/2012, 9:22 pm

Peprutka LOVE ::

Ne zahvalna zena

... , , ,
Nella Borken Heart . , , ༝ , .

Види са тим фонтом нешто .....

Peprutka LOVE

Peprutka LOVE

enski
Broj poruka : 9
Godina : 29
Humor : :)
Datum upisa : 25.01.2012

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime25/1/2012, 9:56 pm

Mnogu pati go procitav ova...Mozda ne sum nekoj ekspert, no ete, mene mi se dopaga, mislam deka Nella Broken heart vo cetiri stihova izrazila vise emocii i gnev odkolku nekoj drug koj bi pisuval cetiri stranici tekst. Ne se soglasuvam so Pipi, mislam deka sepak na kraj, Pipi sakajki da bide komichna, ispadna zalosna. Pozdrav
Nazad na vrh Ii dole
Masada
Administrator
Masada

Muki

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime26/1/2012, 7:34 pm

То ми знамо, Пипи не зна

Sponsored content

PoaljiNaslov: Re: Pipika, ta sa tobom da radimo ?   Pipika, ta sa tobom da radimo ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ii dole

Pipika, ta sa tobom da radimo ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - pie se i ita u temama ispod naslovne :: ibanje sa ludacima, nerazumnim tipovima, plagijatorima, lopovima, babama i ostalim stvorovima - otvoreno za komentare-
Skoi na: