LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
gost 31
Gost

crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime13/12/2011, 11:16 am

Masada,mislim da se ovde svi dobro razumemo.Svoju pamet želim da pokazujem u
realnom svetu a ne na net-u.Prikačio sam se na ovaj forum jer sam procenio da ovde
mogu da upoznam ljude koji imaju nešto zajedničko sa mnom.Odlučio sam da par dana
budem gost ,dok malo bolje ne upoznam forum , ljude u njemu , i da se posle učlanim.
Moj prvi odgovor tebi nije bila želja da te isprovociram da napišeš ono što si napisao
nakon toga.Po mojim kriterijumima,to ti nije trebalo .Ja za sebe ne mislim da sam glup,
nikada i nikome ne bih rekao da je glup,pa čak ni ni za mašinu ne bih rekao da je glupa.
Nadam se da sam bio dovoljno jasan.Ti si stariji od mene dvadesetak godina,ako sam
dobro primetio,i voleo bih da razmenjujemo mišljenja o pametnijim stvarima.Mislim da
od čoveka sa tvojim iskustvom može mnogo da se nauči a jedan od razloga zašto sam
na naet-u je upravo želja da upoznam pozitivne ljude od kojih mogu nešto da naučim.
Eto to je nešto o meni što sam želeo da ti pojasnim.Pozdravljam te.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime13/12/2011, 12:49 pm

Рекох, ако си се некако сам препознао у нечему што нисам рекао, то већ није мој проблем.

https://poezija.darkbb.com
gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime15/12/2011, 9:14 pm

Čuo sam negde lepu izreku : " Daj cvetu svetlost,otvoriće se.Daj čoveku poštovanje,
otvoriće se ".Nešto bih vam rekao o uzajamnom poštovanju.Ako vi nekome izkažete
poštovanje,naravno da očekujete to isto od njega.Ako vam na to vaše poštovanje
uzvrati nepoštovanjem ,to znači da on nikako ne može biti osoba vredna poštovanja.
I naravno da više ne morate da ga poštujete.Eto,došlo mi nešto da vam ovo napišem.
Moje poštovanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime15/12/2011, 10:09 pm

gost 31 ::
Čuo sam negde lepu izreku : " Daj cvetu svetlost,otvoriće se.Daj čoveku poštovanje,
otvoriće se ".Nešto bih vam rekao o uzajamnom poštovanju.Ako vi nekome izkažete
poštovanje,naravno da očekujete to isto od njega.Ako vam na to vaše poštovanje
uzvrati nepoštovanjem ,to znači da on nikako ne može biti osoba vredna poštovanja.
I naravno da više ne morate da ga poštujete.Eto,došlo mi nešto da vam ovo napišem.
Moje poštovanje Very Happy

Како Пипика једном рече, осмех ти остављам.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime15/12/2011, 10:32 pm

Море, шта се ја фемкам. Ако си ти уметник мислио оно што ја нисам мислио онда јеси глуп
или пре безобразан. Преферирам ово друго.

Има једна твоја прича овде, оно о мајци. Страховито ми је позната од некуд. Канда си био овде или смо негде били или си нечију узео, јер сем тога гост у нику ништа о теби не знамо.
Пошто ми је доста луда, иду нетом и дерњају се, како им неко краде дело, па се сјате ту да нас др .... ју, пошто се овај форум први појави када се укуца и п од поезија, мислим да си завршио овде емисију. Или се учлани, што из неког разлога не желиш или иди на Карике па тамо пиши ако имаш нешто ново, јер све си оданде пребацио овде са блога колико сам замјетио.

Е сада ти осмех остављам.

gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime15/12/2011, 11:36 pm

Masada
Море, шта се ја фемкам. Ако си ти уметник мислио оно што ја нисам мислио онда јеси глуп
или пре безобразан. Преферирам ово друго.

Има једна твоја прича овде, оно о мајци. Страховито ми је позната од некуд. Канда си био овде или смо негде били или си нечију узео, јер сем тога гост у нику ништа о теби не знамо.
Пошто ми је доста луда, иду нетом и дерњају се, како им неко краде дело, па се сјате ту да нас др .... ју, пошто се овај форум први појави када се укуца и п од поезија, мислим да си завршио овде емисију. Или се учлани, што из неког разлога не желиш или иди на Карике па тамо пиши ако имаш нешто ново, јер све си оданде пребацио овде са блога колико сам замјетио.

Ne vidim razlog za ovu tvoju ljutnju.Ako si se prepoznao u nečemu što nisam napisao
onda je to tvoj problem.Ja sam isuviše lepo vaspitan da bi sa nekim ko je 20 godina
stariji od mene razmenjivao mišljenja na način koji ti želiš.Ja nisam luda.Zovem se Goran,
iz Niša sam,završio sam arhitekturu i ona je uz poeziju moj život.Toliko o tome ko sam.
Tačno je da sam ovde preneo nešto sa Karika.Na Karikama sam objavljivao neke priče
iz života ,poneku pesmu,pisao sam šaljive blogove.Nešto od toga je ostalo a nešto sam
obrisao.Tamo nisam mogao objaviti najlepše što sam napisao od poezije i proze jer,
jednostavno,Karike nisu takav sajt.Tamo sam upoznao divne ljude i par godina uživao
u druženju.Otišao sam sa mnogima od njih jer je to mesto zatrovano mržnjom.Sve što
sam napisao na Karikama je MOJE.Ako nadješ bilo šta na nekom sajtu da je isto sa mojim
tekstom sa Karika i po datumu vidiš da je napisano pre mene objavi to ovde ,neka me
svi pljuju kao plagijatora.Ja sam iskreno verovao da mogu da donesem nešto novo i lepo
ovom sajtu.Imam stil pisanja koji se razlikuje od onoga što sam ovde čitao i verujem
da bi se ljudima dopalo.Ti si,koliko sam primetio,napravio ovaj sajt i daješ sebi za
pravo koga ćeš oterati a koga nećeš.Koristim prilikuda pozdravim ove divne dame
na forumu koje zaista lepo pišu i bila bi mi čast da delim sa njima ovaj prostor.
Ali samo sa njima.A ovo što si napisao da sam ili glup ili bezobrazan a da me pritom
ne poznaješ,više govori o tebi nego o meni.

Ostavljam osmeh i ja tebi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime15/12/2011, 11:51 pm

Ne vidim razlog za ovu tvoju ljutnju.Ako si se prepoznao u nečemu što nisam napisao
onda je to tvoj problem.Ja sam isuviše lepo vaspitan da bi sa nekim ko je 20 godina
stariji od mene razmenjivao mišljenja na način koji ti želiš.Ja nisam luda.Zovem se Goran,
iz Niša sam,završio sam arhitekturu i ona je uz poeziju moj život.Toliko o tome ko sam.
Tačno je da sam ovde preneo nešto sa Karika.Na Karikama sam objavljivao neke priče
iz života ,poneku pesmu,pisao sam šaljive blogove.Nešto od toga je ostalo a nešto sam
obrisao.Tamo nisam mogao objaviti najlepše što sam napisao od poezije i proze jer,
jednostavno,Karike nisu takav sajt.Tamo sam upoznao divne ljude i par godina uživao
u druženju.Otišao sam sa mnogima od njih jer je to mesto zatrovano mržnjom.Sve što
sam napisao na Karikama je MOJE.Ako nadješ bilo šta na nekom sajtu da je isto sa mojim
tekstom sa Karika i po datumu vidiš da je napisano pre mene objavi to ovde ,neka me
svi pljuju kao plagijatora.Ja sam iskreno verovao da mogu da donesem nešto novo i lepo
ovom sajtu.Imam stil pisanja koji se razlikuje od onoga što sam ovde čitao i verujem
da bi se ljudima dopalo.Ti si,koliko sam primetio,napravio ovaj sajt i daješ sebi za
pravo koga ćeš oterati a koga nećeš.Koristim prilikuda pozdravim ove divne dame
na forumu koje zaista lepo pišu i bila bi mi čast da delim sa njima ovaj prostor.
Ali samo sa njima.A ovo što si napisao da sam ili glup ili bezobrazan a da me pritom
ne poznaješ,više govori o tebi nego o meni.

Ostavljam osmeh i ja tebi

Нишлија са свим падежима у употреби. Пропаде нам Србија. Оде све у материну !

Тачно, ја одлучујем ко остаје ко иде. Они који остају се учлане. Ова тема је за госте и путнике, није предвиђена за маратонско писање. Гост 47 има ту привилегију јер знам ко је. Било је пар лудака које сам пустио на туђ наговор да пишу где стигну и шта стигну. После су се наљутили па одоше.

Инаће и ја сам лепо васпитан, имам 23 године и зовем се Пера, живим на Барбадосу, код смираја сунца па лево доле. Завршио сам неке школе, ма без везе скроз, шлосерске неке, али, школујем се да не будем упгл. Такође, покушавам да се ишколујем на рачунару да ме не зезају ситнице, тешко иде, ал млад сам, јел ???

Толико о томе што си се представио. Нет је чудо за да човек буде и патријарх ако треба ... да не дужим више.

gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 12:06 am

masada

Нишлија са свим падежима у употреби. Пропаде нам Србија. Оде све у материну !

Тачно, ја одлучујем ко остаје ко иде. Они који остају се учлане. Ова тема је за госте и путнике, није предвиђена за маратонско писање. Гост 47 има ту привилегију јер знам ко је. Било је пар лудака које сам пустио на туђ наговор да пишу где стигну и шта стигну. После су се наљутили па одоше.

Инаће и ја сам лепо васпитан, имам 23 године и зовем се Пера, живим на Барбадосу, код смираја сунца па лево доле. Завршио сам неке школе, ма без везе скроз, шлосерске неке, али, школујем се да не будем упгл. Такође, покушавам да се ишколујем на рачунару да ме не зезају ситнице, тешко иде, ал млад сам, јел ???

Толико о томе што си се представио. Нет је чудо за да човек буде и патријарх ако треба ... да не дужим више.

Zašto misliš da Nišlije ne mogu upotrebljavati sve padeže.Pa nismo mi divljaci.Kada sam sa
svojim društvom u Nišu govorim kao Nišlija a kada pišem ili sam na poslu,naravno da vodim
računa o svom izražavanju.Što se drugog dela teksta tiče ,neću ga komentarisati jer nema
šta da se komentariše.Da li mi veruješ ili ne ,to je tvoja stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 9:30 am

Онда ти је све јасно. Правила у својој кући пишем ја, а ти, папа. Иди лепо на Карике,остави линк љубимцима и .... или се учлани људски, као и сви, можда се и упознамо на неки начин овде, као и са другима што смо се упознали.

Јес да је идиотски, оно Пипијево, ал , осмех ти остављам.

gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 11:16 am

Masada,ti svaki put kad mi se obratiš napišeš da si ovde glavni i da o svemu
sam odlučuješ.Slažem se da jesi glavni ali samo u administraciji.Srce i duša
foruma su nekoliko dama koje konstantno pišu,dakle Beskraj,mesečeva rosa,
strelica i da ne nabrajam dalje.Ako si glavni u administraciji to ne znači da
neko ne može imati drugačije mišljenje od tvoga.Ako se tako budeš ponašao
jednoga dana ostaćeš sam na ovom forumu.Trebaš da donosiš odluke koje su
dobre za forum ako mu misliš dobro.Ne znam zašto ti je toliko smetalo što se
nisam odmah učlanio.To bih sigurno učinio ovog vikenda a ti me konstantno
vredjaš i teraš odavde.Ako sam prekršio neko pravilo foruma ( ja zaista nisam
upoznat sa pravilima,čitam ih kad se registrujem ) u redu.Neću više pisati ništa
u ovoj temi ako je predugačko to što sam pisao ali nešto ću ti reći.Bio sam pred
mnogo ozbiljnijim dilemama u životu nego što je učlanjenje na ovaj forum (ovo
nije omalovažavanje mesta koje mi se dopada ).Odluke kako dalje,uvek sam
donosio sam pa ću tako i ovog puta odlučiti sam.Ne volim ultimatume tipa
uzmi ili ostavi.Zato neću doći na ovaj forum pod pritiskom ,nego zato što zaista
želim da dodjem.Odlučiću u vreme vikenda a ti do tada radi kako hoćeš ,po
svojoj volji i po svojoj savesti.Ostavi malo svoj ego i sujetu po strani.Možda sam
neko zbog koga treba biti strpljiv,u interesu foruma,naravno.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 11:38 am

evo samo još ovaj linka da postavim Ako uspem ),,,,,rastavljen,naravno

www .360tr. com/ kudus/ kiyamet_ eng/ index. html

Neki su ovo verovatno videli.Za one koji nisu napomena da levim klikom
miša i zadržavanjem možete ići u krug i tako imate utisak da sta zaista
u Hramu Svetog Groba u Jerusalimu.Zaista prelepo uradjeno.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 11:40 am

Nisam previse htela da se mesam ovde,citam vas i imam svoje misljenje koje bi ostavila za sebe.Mislim da je pametnije.Razmisli i odluci sta zelis.Donesi odluku bez obzira ko sta misli i ko ti sta kaze.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 11:47 am

Ајде паметни и теби да објасним, пошто си све погрешно схватио:

Ја сам основао ово место, правила су моја па ма каква била и са ма кавом консеквенцом. Да ли ћу остати сам овде, као што и јесам био, не знам шта је то теби битно ? То време самовања, било је и најбоље, бар сам писао, нисам се расправљао са луталицама. Ова тема, је једина те врсте и таквог стила било где на нету. Додуше, сврха је за критике и остало али не за тему ко тему са радовима, добијемо сваштару а не сређен форум. И што да не потенцирам ко је главни, људи добију децу па се хвале са њима, ја се хвалим овим местом, ко дете ми је. А где је дете, постоји и тата.

Можда, када осетим да ћу да мрем, обришем ово све, ако не буде било наследника. Можда, побришем све теме па преуредим опет на неки други начин. То је чисто моја воља.

Што се уређивања форума тиче, ту нема туђег мишљења, постоји МОЈЕ.

Душа, то је тако рабљена категорија да ... Душа је у вечини случајева лажљива, скривена, бесна, млитава, млака. Рекох, у вечини случајева, да се не нађу опет неки у реченици. Такође, ако је душа таква, она потире савест, савест суштински не постоји, не могу две ствари да имају једно исто осећање.

Ако ти треба толико времена, цео викенд да размислиш хоћеш ли се учланити или не, онда си ти веома несигурна особа.

Такође, да си и сам Чарлс Буковски, а ниси, не бих био стрпљив и чекао да видим који је то интерес форума, наравно. Видим, сујета ти је у висини моје.

Би један овде, некоћ, хтео је да се гласа, оно као, ко победи, њему форум. Будала.

gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 11:52 am

Beskraj
Nisam previse htela da se mesam ovde,citam vas i imam svoje misljenje koje bi ostavila za sebe.Mislim da je pametnije.Razmisli i odluci sta zelis.Donesi odluku bez obzira ko sta misli i
ko ti sta kaze.

Naravno Beskraj da ne treba da se mešaš.Ovo je izmedju mene i Masade.Ja nisam
nametnuo ovakav dijalog .Kada me neko vredja ja moram da se branim.Ali nikada
na uvredu neću odgovoriti uvredom.I zaista mislim da ste Vas nekoliko srce sajta,
ti pogotovo.Pozdrav za tebe.

Nazad na vrh Ići dole
gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 12:00 pm

OK Masada.Ništa me nisi razumeo.Ja pišem jedno a ti drugo.Nisam sujetan i
ne tražim nikakav poseban tretman ovde.Zaista mi je neprijatno da ljudi
ovde čitaju ovu našu razmenu mišljenja.Napisao sam šta sam imao.Rekoh,
ti donosiš svoje odluke,ja svoje.Forum je tvoj ,radi kako hoćeš.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 12:48 pm

Наравно да ћу радити као ја мислим да треба, не мораш ме подсећати на то.

gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 8:39 pm

Znaš Masada,prvo bih želeo da ti se zahvalim na prostoru koji sam ovde dobio
iako to nije po pravilima foruma.Ja ne mislim da si ti loš covek ali si sujetan i
ego ti je veci od Avale.A kada je neko sujetan uradi ponekad nešto što nije u
njegovoj prirodi.Ova naša prepiska je od pocetka samo odbrana od onoga što
si mi pisao.Znaš,samo jedna osoba na svetu može da mi kaže da sam glup i
bezobrazan a da ja precutim.To je moja majka kojoj dugujem sve u životu.
Samo jedna osoba može da mi kaže da je glavna i iznad mene a to je covek
kod koga radim.Za dve godine smo postali veliki prijatelji ali na poslu je on uvek
glavni iako to nikada nije rekao ili na bilo koji grub nacin pokazao.Tako je
pokazivao koliko me poštuje i ja mu to uzvracam na isti nacin.Kako si se ti
obracao meni ,možeš da se vratiš i procitaš još jednom.Bilo bi mi drago da ipak
zaboraviš svoju sujetu i ne obrišeš ovu moju temu.Neka ostane (na žalost mali
i beznacajan ) trag mog prisustva na ovom forumu koji je lepo zamišljen i ,još
jednom ponavljam,dopada mi se.Želim da se zahvalim damama koje su pisale
lepe komentare na ovom pitanju i da iznesem svoje ogromno žaljenje što nisam
uspeo da uspostavim bliži kontakt sa njima.Ja više necu pisati na ovom forumu,
otici cu sam,jer ne želim da budem oteran.Želim svima vama mnogo srece u
životu a što se foruma tice,trudite se ostane ovako lep jer je vaša zasluga u
tome nemerljiva.A ja cu svracati ponekad da vidim šta šta radite i šta ste novo
napisale.Srdacan pozdrav .Goran
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 9:09 pm

Без ега и сујете био бих тако обичан, но ја нисам никада рекао: ,, Možda sam
neko zbog koga treba biti strpljiv,u interesu foruma,naravno. ,, Тако да, немој о сујети.... Кога нема и те како се може без њега. Само, ја волим да уништавам, ту је разлика између нас, ја сам зао помало, прикривено можда али сам бар о себи доста написао овде на неким темама. Не продајем се као чиста душа и могу да живим са тим.

Можда је то, мајка, нешто што усмери дете у љубав. Између моје мајке и кучке је разлика у следећем, кучка је боља.

Послодавац никада не може да буде пријатељ. Схватићеш једном, када му не будеш толико требао или када га новац заслепи. То је оно када нема, па има па опет почне да нема.

Па сретан ти пут био. На крају.

gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 9:37 pm

Masada,ne mogu a da ti ovo ne napišem.Zaista ti od srca želim da ,ako već nisi ,
nadješ nekoga ko će ti pružiti ljubav koju nekada ,verovatno,nisi imao.Verujem
da će tada nestati gorčina u tebi koja je očigledna.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime16/12/2011, 9:45 pm

Ако се то деси, ја не бих био ја, био бих тако обичан.

Добро је, бар ти ниси Бога поменуо.

gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime17/12/2011, 10:46 pm

Napisao si da u slucaju da ti neko pruži ljubav više neceš biti poseban Masada.
Celog dana se trudim da se uzdržim od komentara ali jednostavno ne mogu.
Reci cu ti šta znaci biti poseban.

Zamisli neko lepo mesto (kao ovaj sajt ,recimo ) gde ima puno ljudi.I ti cuješ
njihova topla srca ali jedno je sasvim drugacije.Svi ga cuju ali jedino ti ga
osecaš Masada,osecaš kako kuca.Poželiš da staviš glavu na grudi osobe cije
srce osecaš .Kada to uradiš,cuješ ga malo bolje i shvatiš da njegovi otkucaji
imaju isti ritam kao tvoje srce,da vaša srca kucaju kao jedno.I tada ceš shvatiti
svrhu života Masada,oseticeš najvece cudo prirode,dve osobe sa dve polovine
istog srca.Shvaticeš da si našao srodnu dušu i tada ceš shvatiti koliko si
POSEBAN,jer to uspeva samo malom broju ljudi i mnogi to nikada ne dožive.
Ali da bi postao poseban na taj nacin moraš isterati gorcinu iz sebe i verovati
u ljubav.Veruj mi,ja sam jednom našao svoju drugu polovinu ali sreli smo se
prerano i jednostavno nismo mogli da ispunimo svoju sudbinu.Ali vredelo je
živeti i ceo život zbog tih nekoliko meseci koje sam proveo sa njom.Ja nisam
odustao,verujem u još jedno cudo.Verujem da postoji jošno jedna polovina
srca ista mojoj i da cu uspeti da je pronadjem.

Ovo sam ti napisao sa porukom da i ti veruješ u svoje cudo Masada.Probaj da
veruješ u ljubav,traži je svakog dana i verujem da ceš je naci.To ti od srca želim.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime17/12/2011, 11:17 pm

Како ти волиш да манипулишеш оним што нисам рекао. Када се променим, тада ћу бити иста оваца у стаду, хеби га, улога ми не пасује, никако. То никакве везе са љубављу нема.

Апсолутна и сродна душа постоји једино у најблесавијим бајкама, причама које пишемо или поезији. У животу тога нема.

Сам дајеш пример да то не постоји у реалном свету, јер да то постоји нико од нас о томе не би писао већ би љубоморно чували од других. Насмеја ме сада са причом, имао си трен и уживао у њему, мислиш да нико није то имао ?
Постоје ти тренови несавршених тренутака савршеног времена које тече тада и ништа више.

У чуда не верујем, можда у бајке и снове, оне најблесавије, негде између времена које ме воде. И трен, верујем у трен, ма колико кратак био.

gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime17/12/2011, 11:35 pm

Ja i ti smo potpuno različite osobe Masada.Ja volim da razmenjujem mišljenja
sa onima koji su slični meni ali isto tako da polemišem sa onima koji imaju
neke druge stavove.Možda nekada budemo u prilici da ubedimo jedan drugog
da u nečemu greši.Neću više zloupotrebljavati ovaj prostor koji sam dobio.
ovo je zaista poslednje što sam napisao na ovom forumu.Svako dobro ti želim.
Pozdravljam i Beskraj koja je trenutno na forumu.Super si Bes.Ostani takva.
Nazad na vrh Ići dole
gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime26/8/2012, 4:36 pm

nisam bio dugo na ovom forumu i iskoristio bih priliku da pozdravim sve koji su jos uvek
ovde kao i one koji su u medjuvremenu dosli...poseban pozdrav za Beskraj i zenski deo
foruma
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime26/8/2012, 8:30 pm

Hvala na ovom posebnom pozdravu.Drago mi je da si ipak posle duzeg vremena opet svratio.

Nazad na vrh Ići dole
gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime26/8/2012, 9:16 pm

Hvala i tebi što si se javila Beskraj.Čitaću vas više sledeće nedelje.Odvojio sam
je za nešto što zovem "pročišćavanje duše ".Malo ću se odmoriti od ljudi . Jedini
prijatelj biće mi gitara ,pisaću malo i čitaću tudju poeziju.Tako ću sigurno provesti
jedan deo vremena na vašem forumu.Unapred se radujem,srdačan pozdrav još jednom.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime26/8/2012, 9:24 pm

Ako se predomislis bilo bi mi drago da se uclanis.Naravno bez ikakvih obaveza,ako ne onda postujem tvoju zelju.

Nazad na vrh Ići dole
gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime27/8/2012, 3:08 pm

Medju damama ovog foruma ima nekoliko bisera a ti si najsjajniji Beskraj.Tvoj poziv
je veliki kompliment za mene ali....znaš priču od početka.Videćemo.
Nazad na vrh Ići dole
gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime10/9/2012, 12:02 pm

našao sam jednu sliku na vašem forumu i preradio je,,,možda se nekome dopadne

crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Zavrnapanj
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime10/9/2012, 8:51 pm

našao sam jednu sliku na vašem forumu i preradio je,,,možda se nekome dopadne

crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Zavrnapanj

Hvala.Jako je zanimljiva i lepo je preradjena tako da moze posluziti za pisanje.

Nazad na vrh Ići dole
gost 31
Gost

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime10/9/2012, 10:52 pm

samo izvoli Beskraj....bilo bi mi drago da ubaciš neki svoj tekst ,ako želiš
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti   crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

crtice iz mog života....izvučeno iz hodnika prošlosti
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: