LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Oproštaj ili osveta?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Oproštaj ili osveta? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime17/1/2010, 9:31 pm

besherat ::
Ne zaboravljam ništa,
I đe si onda ..Đe se nalaziš ...Objasni ...Da li opraštaš..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime17/1/2010, 9:45 pm

Ne vakla, bez da se foliram i lažem sebe i druge, a to ne volim i ne radim nikada. Mogu sebe svakoga dana da tjeram na to, jer mi tako nalaže i vjera, ali je sve džabe, kad u srcu ne mogu da oprostim. Jednostavno, ima stvari koje su neoprostive i to je kod mene tako.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime17/1/2010, 9:57 pm

Ne vakla, bez da se foliram i lažem sebe i druge, a to ne volim i ne radim nikada. Mogu sebe svakoga dana da tjeram na to, jer mi tako nalaže i vjera, ali je sve džabe, kad u srcu ne mogu da oprostim. Jednostavno, ima stvari koje su neoprostive i to je kod mene tako.

Slazem se s tobom znaci u svakoj reci,ja se stvarno divim ljudima koji mogu zaista ali zaista da oproste onako iskreno.Samo mi objasni ako ne oprostis,sta onda radis.Pamtis...

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime17/1/2010, 10:47 pm

Dzoni..ovo je divno...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime17/1/2010, 10:59 pm

Beskraj ::

Slazem se s tobom znaci u svakoj reci,ja se stvarno divim ljudima koji mogu zaista ali zaista da oproste onako iskreno.Samo mi objasni ako ne oprostis,sta onda radis.Pamtis...

Paq šta ću kad imam mozak. hepi hepi hepi Tu sve ostaje. Zar neko može da zaboravi stvarno? Mislim da niko nije iskren kada kaže da stvarno može da oprosti. Ne znam kakvu to onda specijalnu gumicu ima. Pošto se ovdje spominje i osveta, da prokomentarišem , da je po meni to najmizernije ljudsko ispoljavanje sopstvene nemoći. Nikada nisam bila osvetoljubiva , niti sam bilo kada pomislila na osvetu , kao moguće oružje. To je nisko i ispod ljudskog dostojanstva. A, pitala si me šta radim u takvim situacijama? Jednostavno, do te osobe mi više nije stalo, ma ko da je u pitanju ( naravno ako sam bila jako povrijeđena, ne za neke gluposti ). Ne tiče me se više ni šta radi, ni kako razmišlja, ni šta hoće. Eto to je kod mene tako, kratko i jasno kao i uvijek. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime17/1/2010, 11:20 pm

Koliko shvatam Tea i Dzoni prastaju,citajuci njihove postove tako sam shvatila.Ja se tome divim ako zaista uspevaju u tome.Ja zaista neposedujem tu osobinu,kako sama kazes ja oprostim,ali meni to ostaje urezano u malom mozgu,ne zaboravljam.Jos kada vidim tu osobu sve mi se vraca,za mene to nije oprostaj,to je umirenje savesti.U pravu si tu osobu vise toliko ni nevidjam sem ako bas,bas nisam prinudjena,ali ona je za mene mrtva.Jasna jesi bila,ali ovo izlaganje je bilo malo duze. Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3260
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime17/1/2010, 11:38 pm

Баш тако је како сам и рекла, све што ме мучи тога се брзо и ослобађам, зашто да се мучим нечим што је мени неко урадио и да то носим са собом али зато, тако брзо не опраштам себи него ме гризе савест све док се не исправим на неки начин, и пуно ми је лакше кад неко учини мени на жао него кад ја учиним некоме...

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime17/1/2010, 11:48 pm

Ali Tea prema sebi prvo moras da budes najbolja pa onda prema drugima....zasto tebe grize savjest, kako kazes ako nisi uradila nista posebno lose...nema potrebe za tim...a za to..da se mucis sto je tebi neko uradio nesto lose...? ZASTO?..pa ne znam ni ja zasto,da znam puno bih sebi olaksala, ali jace je to od mene, sto kad me neko povrijedi onako jako i ozbiljno ne mogu da zaboravim, to mi je prirodnije, za mene ti si fenomen iskreno da ti kazem ako to tako jednostavno "uklanjas"...a jos pritom sebi tesko "oprastas"ako si ti nekog povrijedila..paradoks, ali divno priznajem..iznad "ljudi"...
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime17/1/2010, 11:55 pm

полазим од тога да сам и ја можда некад неком нешто учинила и јесам, не што сам хтела бити зла него сам била себична, разни мотиви воде људе да учине тако нешто и увек се размишљам да га ја нисам сама навела на тако нешто...

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 12:07 am

Shvatam, sta mi govoris,i malo je takvih na ovoj i "mojoj" planeti...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 10:04 am

lucija ::
Shvatam, sta mi govoris,i malo je takvih na ovoj i "mojoj" planeti...
Takvi smo vam mi iz republike Zabjelo ...Doživljavamo totalnu amneziju..Što ne znači da ćemo pričati sa tom osobom..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 10:17 am

Pa šta ću kad imam mozak.
Isključi ga.. Oproštaj ili osveta? - Page 4 351161
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 10:18 am

Jes kako da ne. hepi A kod mene sniježi, ali je toplo u duši. Možda je vrijeme za oprost. lol!
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 11:20 am

Dzoni.. Oproštaj ili osveta? - Page 4 351161 amnezija, za ono sto ti "odgovara" ili ne... Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 11:25 am

Oprostajna osveta.. Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 11:59 am

Oprostajna osveta.. Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_biggrin

hepi hepi hepi hepi hepi Odličan fazon. lol!
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 7:49 pm

Dzoni.. Oproštaj ili osveta? - Page 4 351161 amnezija, za ono sto ti "odgovara" ili ne... Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_smile
Odgovarala ili ne to je najbolje oružije..Šta imaš da razmišljaš poslije..Bez da sebe upropastiš ..Ajde reci mi ...Sjećanja na ružne događaje samo ubijaju i razdiru dušu ...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 7:59 pm

eeeh znam, ja to, "na zapadu nista novo"..ali to nisu sjecanja, vec pamtis,protiv svoje volje...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 8:03 pm

eeeh znam, ja to, "na zapadu nista novo"..ali to nisu sjecanja, vec pamtis,protiv svoje volje...
Ma ono jes ...Ali treba se potruditi da se ne tazmišlja i ne žali za preživjelim..Šta je tu je.. Idemo dalje ..Basr se ja vpdim takvom idejom..
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 8:27 pm

Boze kako ga je lijepo uvijek cuti (nebitno od raspolozenja)..u kojem je stanju covjek...

uskracujem ti pravo,da me i dalje zabavljas
odbacio sam tvoje okove
pune neuspjesnog hladnog prezira
koga si zapravo voljela
covjeka sa nemogucom dikcijom
ili ljubav gomile izbranih prosjaka
sto na prvi udarac bjeze preko granice
MOJE LICE ZELI ZABORAV
moje lice zeli odmor od silnih putovanja
moje lice zeli svijest
ISTINU
ma kakva ona bila
i zato bjezi od mene
ponesi svoje kofere pune gorkih spoznaja
idi za svojom sudbinom
i ne vracaj se vise....

preko ovoga meni nema....ne postoji..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 8:32 pm

On je legenda živa..I preko njega nema..Mogu monogi da se zavaravaju ali ..Za 100 godina nema šanse da ga iko može presatići ..Jedino naš masada
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 8:37 pm

Oproštaj ili osveta? - Page 4 817300 Masada i Rambo Amadeus mi je drugi covjek, treceg nema osim MENE Oproštaj ili osveta? - Page 4 817300 posle njih...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 8:49 pm

A ja... Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_cryJa sam 4 čovjek..
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 8:52 pm

ne ti si izmedju Ramba Amadeusa i mene.. Oproštaj ili osveta? - Page 4 817300
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 9:02 pm

Možeeeeeeeee.....KAKO ĆE NAS SAMEŠKO FINO POSPREMITI U KANTU ZA SMEĆE ..A... Oproštaj ili osveta? - Page 4 Lol
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 9:15 pm

Aaaaa dobro si ovo je tema oprostaj ili osveta....pa dobro nebi oprostili "MAREZANIMA" republiku, a ni zaboravili.. Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 9:22 pm

Ne stvarno ..Ja sam sklon zaboravu ..Šta ima da razmišljam o onome što se već desilo ..Ako me neko uvrijedi ja se jednostavno okrenem i odem ..Ne razmišljam ni o dogašaju ni o toj osobi ..Jednostavno je prekrižim i gotovo..
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 9:56 pm

džoni azra ::
Ne stvarno ..Ja sam sklon zaboravu ..Šta ima da razmišljam o onome što se već desilo ..Ako me neko uvrijedi ja se jednostavno okrenem i odem ..Ne razmišljam ni o dogašaju ni o toj osobi ..Jednostavno je prekrižim i gotovo..

I ja sam sklona zaboravu, zaboravljam i sto ne bi trebalo... Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_smile

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 10:01 pm

ma i ja sam sklona zaboravu i to bas, ali sam govorila o oprostaju tj zaboravu kada ti neko uradi nesto veliko, nanese zlo itd..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 10:30 pm

bilo malo ili veliko,treba zaboraviti jer nema razlike ...ne treba se osvrtati na već učinjeno...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime18/1/2010, 10:35 pm

Ma ja licno vise nikome neprastam nista. Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_biggrin Muka mi je vise i prastanja,i zaborava i guranja svega pod tepih.Svakome samo prema zasluzi.Dokle vise...Citam gore sve ove postove,svi smo mi skloni onoga sto treba ali kada pogledate malo oko sebe malo ko se toga i pridrzava.U danasnjem vremenu je izgleda najteze biti covek,jos uvek se trudim ali...

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime20/1/2010, 9:34 am

[quote="Beskraj,jos uvek se trudim ali...[/quote]
Šta ali,nema ali...Ili si čovjek ili nisi..Ako jesi tvoja vodilja kroz život će bići tvoja misao,razum i ideja,a ako nisi,vodiće te samo nagoni koji se u praksi do sad nisu pokazali kao dobri vodiči...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime20/1/2010, 6:14 pm

džoni azra ::
[quote="Beskraj,jos uvek se trudim ali...
Šta ali,nema ali...Ili si čovjek ili nisi..Ako jesi tvoja vodilja kroz život će bići tvoja misao,razum i ideja,a ako nisi,vodiće te samo nagoni koji se u praksi do sad nisu pokazali kao dobri vodiči...[/quote]

Znas Dzoni ovako,covek sam ali nekada ti se u krdu zivotinja prosto smuci sto si uopste covek,pa mi povremeno gledajuci sve oko sebe dodje da postanem zver.Znam sta mi porucujes,ali povremeno veruj mi kao onda sto sam napisala to sto sam napisala padne mi plafon na glavu,i dalje ostajem ono sto jesam ali u ovom vremenu je izgleda to tesko biti.

Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime23/1/2010, 7:03 pm

Nije bas da se volim svetiti. pomislim kako bi bilo dobro osvetiti se na odlican nacin.Ali kada mi se pruzi prilika da se onako posteno osvetim iskoristim je oberucki.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime23/1/2010, 7:16 pm

Ellen ::
Nije bas da se volim svetiti. pomislim kako bi bilo dobro osvetiti se na odlican nacin.Ali kada mi se pruzi prilika da se onako posteno osvetim iskoristim je oberucki.
Da se primijetiti.. Oproštaj ili osveta? - Page 4 409237
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime23/1/2010, 7:18 pm

Oproštaj ili osveta? - Page 4 351161 Ti mene tiganjom,a moja osveta neka bude ovakva za pocetak. Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime23/1/2010, 7:24 pm

Ellen ::
Oproštaj ili osveta? - Page 4 351161 Ti mene tiganjom,a moja osveta neka bude ovakva za pocetak. Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_biggrin
Ovo je najopasnija osveta..Al nek ti bude.. Oproštaj ili osveta? - Page 4 351161
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime23/1/2010, 7:27 pm

Ajmo onda u kantu,da mi administrator ne bi skakao po glavi.Vec imam par opomena sledeca je pred diskvalifikaciju sta cete onda bez mene.
Nazad na vrh Ići dole
majacvet

majacvet

Ženski
Broj poruka : 490
Humor : Male stvari me silno razvesele
Datum upisa : 04.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime23/1/2010, 7:59 pm

Nemam pojma... Hihihi

Elem, nije lako oprostiti, ali kad to ucinite(stvarno to ucinite) bice vam lakse na dusi... I onda zaborav dodje malo po malo...
Nazad na vrh Ići dole
http://beskraj.serbianforum.info/
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime24/1/2010, 1:03 am

ellen po tvojim postovima, bas me cudi da cekas priliku da se "ODLICNO OSVETIS", a ja te shvatila da je za tebe to "djecija bolest", a ono ispada da ti jadnica to cekas i to "oberucke"...bas mi zao..zelim ti priliku sto prije... Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime19/2/2010, 9:06 pm

Ako ne mogu da zaboravim, onda ne mogu ni da oprostim.

Ne može se praštati u glavi, a ne i u srcu. Izgleda bi to tako trebalo da lici.

Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime19/2/2010, 9:08 pm

Prvo u glavi pa onda se i u srcu brise polako... Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_biggrin

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime19/2/2010, 11:15 pm

lako je to reci...ali...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime19/2/2010, 11:18 pm

Ali draga ako nemozes da oprostis glavom,srcem nikada neces moci oprostiti.A to da li je lako ili nije...u pravu si lako je reci ali koliko si sposoban tako i uraditi.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime19/2/2010, 11:19 pm

pa...do nove prilike... Oproštaj ili osveta? - Page 4 817300 vidis da sam pukla nocas...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime19/2/2010, 11:30 pm

Nema novih prilika,ili oprastas ili se svetis.A to sto si pukla,razumem te i meni se desava...ali se sastavim u nekim trenucima.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime19/2/2010, 11:35 pm

ma treba meni prvo da se oprosti, pa cu onda i ja... Oproštaj ili osveta? - Page 4 817300
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime19/2/2010, 11:38 pm

Ajde oprosteno ti je sve...uzmi papir u ruke,eno ti eksponati i kreni da pises.

Nazad na vrh Ići dole
Nurdan

Nurdan

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 28
Datum upisa : 07.05.2010

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime13/5/2010, 9:12 pm

Definitiwno oprostaj.Ma koliko nas neko powredio ili naneo zlo.Treba prastati.Weci smo ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 31
Humor : ljudska glupost
Datum upisa : 15.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime13/5/2010, 9:16 pm

Oprostaj.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Oproštaj ili osveta?   Oproštaj ili osveta? - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Oproštaj ili osveta?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: