LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Istina boli

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

Istina boli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 12:12 am

mene neboli ono sto neznam. i ok mi to. Smile
ja sam veceras imala goste, pili smo sampanjac, ja sam ih udavila sa pricom. nesto mi se razveze jezik kad popo+ijem koju...nije mi niko rekao da smaram i ja sam nastavila dok jadni ljudi neodose Smile
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 12:36 am

Bobi da su ti rekli istinu, da li bi te bolelo,samo to je pitanje.Mozda bi u trenutku zabolelo, a laz kada provalis boli mnogo vise.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 12:58 am

ma ja znam kakva sam. i mene iskreno, bas briga sta ljudi misle o meni. ali to je retko, obicno ljudi brinu Smile
a ni ja nisam htela da im kazem da znam da sam ih smorila...
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 1:07 am

Znaci i ti si njih slagala, ali kao sto vidis na ovom primeru istina boli, zato su se oni spakovali i otisli kuci. hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 6:58 pm

Do sada me nikada istina nije bolela,ono sto me najvise boli je ljudska glupost,

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 7:21 pm

Boli veruj mi danas sam imao takav primer ne bih da objasnjavam, ali iako smo znali sta ce neko reci, veoma je zabolelo to sto je rekao.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 7:35 pm

ala si ga sada napisao, ala Bobi...tako ja zakomplikujem kada nedam konkretno sta bilo Smile
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime21/8/2009, 1:04 am

Znas kako kazu Bobi, s kim si takav si, a mnogo visimo na ovom forumu zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime21/8/2009, 1:43 pm

ma kako se bas samo lose lepi za nas Smile

ma super si ti meni smesko hepi
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime21/8/2009, 1:50 pm

Nije to lose Bobi, daje ljudima mogucnosti da procitaju izmedju redova sta god hoce, otvara im nove vidike. Bobi naravno i ja o tebi imam isto misljenje. Cak i da si upravu da je ono lose, shvatio sam da istina boli ali laz mnogo vise. hepi
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime21/8/2009, 4:06 pm

ja nevolim kada treba da citam izmedju redova. tresni mi sto imas i gotovo. pa makr bila i laz zbog koje cu biti srecna.
ja nevolim da budem nesrecna. i nevolim da otkrivam laze. ako mi neko kaze da sam lepa...poverujem. i necitam izmedju redova hepi
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/8/2009, 2:10 am

Ne postoji laz zbog koje ces biti srecna Bobi, kada ti neko kaze da si lepa, a ne misli tako, zeli da te iskoristi na neki nacin, kada to saznas zna da zaboli.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/8/2009, 11:04 am

Meni ne treba niko tako nesto ni da kaze ako ne misli tako.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/8/2009, 11:10 am

Naravno, Sneki to sam hteo i Bobi da kazem. Istina zna da zaboli kada je surova, ali to je istina i sa njom moramo ziveti, a laz izgovorena od osobe koja nam znaci boli mnogo vise.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime25/8/2009, 1:47 pm

Postoji jedna stvar koja mnogo vise u zivotu boli od istine.Istinu gledam prihvate mnogi kakva je takva je nekako je prevare,ali ono s cime ljudi izgleda nemogu da zive i scime se jako tesko nose u zivotu jeste sujeta.Stime se bas u zadnje vreme jako puno srecem.Zato mi je i ovo palo napamet.Sve mi uradi,sve mi kazi ali sujetu izgleda pojedincima nediraj.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime25/8/2009, 1:55 pm

Sujeta je ono zbog cega istina boli, zbog sujete smo u stanju da svasta uradimo.Treba se izboriti sa svojom sujetom, inace nece biti dobro.
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime25/8/2009, 2:01 pm

Jedna moja drugarica lepo hoce da ti skoci za vrat kad kazes da se njeno dete ponasa malo agresivno. Boze deca ko deca sva su nekad takva, ali ona je prilicno sujetna i voli da bude ubedjena da je super mama. Ja i mislim da dobro vaspitava svoje dete, ali tu i tamo svaki roditelj se suocava sa problemima, pa to nije nista strasno, nismo nepogresivi.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime25/8/2009, 2:21 pm

SaMar ::
Jedna moja drugarica lepo hoce da ti skoci za vrat kad kazes da se njeno dete ponasa malo agresivno. Boze deca ko deca sva su nekad takva, ali ona je prilicno sujetna i voli da bude ubedjena da je super mama. Ja i mislim da dobro vaspitava svoje dete, ali tu i tamo svaki roditelj se suocava sa problemima, pa to nije nista strasno, nismo nepogresivi.
Naravno niko od nas nije nepogresiv[koliko god se ja salila na temi o savrsenstvu]ali svi mi gresimo.Samo treba sagledati gresku,ako se ona moze ispraviti treba je ispraviti, i truditi se da se ona vise neponovi.Znam mnogo takvih slucajeva koje si ti navela...bukvalno nesmes nista da im kazes,jer njihovo ubedjenje se jednostavno nepoklapa sa njihovim misljenjem i tu je kraj.Ja iskreno uvek saslusam druge ako imaju na nesto da mi skrenu paznju,ako zaista mislim da gresim trudim se da tu gresku ispravim,ako mislim da nisu u pravu saslusam ih bez ikakvih problema,skakanja i histerisanja i naravno radim po svom.Nemam zaista problem sa sujetom.

Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime26/8/2009, 8:15 am

Pa, naravno, to je ispravno razmisljanje. Mislim da je i ona svesna da ponekad gresi ali jednostavno joj je problem da to prizna pred drugima. Ne znam mozda cu i ja biti tako sujetna kad postanem roditelj, kazu da su ljudi posebno osetljivi kad su u pitanju njihova deca. -Sta , moje dete, ma nema sanse-
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime26/8/2009, 8:30 am

SaMar ::
Pa, naravno, to je ispravno razmisljanje. Mislim da je i ona svesna da ponekad gresi ali jednostavno joj je problem da to prizna pred drugima. Ne znam mozda cu i ja biti tako sujetna kad postanem roditelj, kazu da su ljudi posebno osetljivi kad su u pitanju njihova deca. -Sta , moje dete, ma nema sanse-

Dobro je kada je neko svestan svojih gresaka,najgore je kada gresis a jos toga nisi ni svestan.Ja jesam roditelj,ali nemam komleks ni problem sujete kada je moje dete u pitanju.Cak nisam nesto ni preterano osetljiva.Svesna sam koliko njenih kvaliteta toliko i njenih mana,usmeravam je samo na dobar put a za sve ostalo je njen izbor i neka se sama izbori.Cak i kada mi jel nastavnici ili pojedinci i nesto kazu za nju[primera radi da usta nezatvara,i da samo brblja],ja to znam...nemam problem nikakvog prihvatanja niti davanje neke sugestije.Vrlo sam realna po tim stvarima.Samo moram da navedem sve zavisi i ko ti sta kaze i koliko je kompetentan za to sto ti je rekao.

Nazad na vrh Ići dole
Vesperis

Vesperis

Ženski
Broj poruka : 77
Godina : 37
Humor : na oko neprimetan
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime3/9/2009, 4:32 pm

Istina ume da zaboli, ali leci svojom spoznajom.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime3/9/2009, 6:18 pm

Vesperis ::

Ovo je zaista lepo receno i slazem se u potpunosti., Najvise na svetu volim istinu i iskrene ljude jer sam ja upravo takva i to valjda ocekujem i od drugih.Kako da ne zna istina da zaboli...ali samopoznaja te istine zaista je najbolji lek.

Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime13/9/2009, 10:50 am

Ja sam prosla lose jer sam rekla istinu.Cim sam je izgovorila pokajala sam se jer sam znala da ce se kobno zavrsiti,po meni.Ali izrecena je i nema vise povratka.Shvatila sam da ljudi ne vole da im se kaze istina.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime13/9/2009, 4:24 pm

Istina recena je uvek dobra, mozda trenutno nije dobro po tebe,ali kad tad ako je to sto si nekome rekla istina, i ako ta osoba to kasnije shvati, oprostice ti, odnosno mozda i traziti da ti njemu oprostis zato sto je bio nerazuman. Jedini problem je ako si iznela subjektivno misljenje koje nije istina, mada bi mozda i moglo da bude, onda su tu vec povredjene sujete i onda se to tesko ispravlja.Istina boli, ali kada shvatimo da je istina i ako nas je zabolelo, potrudicemo se iz sve snage da to nesto ispravimo.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime13/9/2009, 5:30 pm

Lepo razmisljas smesko.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime19/9/2009, 9:36 pm

Citat :

i ja se slazem da je ovo tacno. jer neizgovara se istina samo recima. dela su merodavnija. neko moze da govori da je iskren, da govori iz ciste duse i tako kojesta, a dela govore nesto drugo. mislim da laz pracena dobrim delima ima veci uticaj na mene od istine samo na recima.
imam i ja dete koje je jako nevaljalo. i ja sam svesna da je nevaljalo.i kada je krenuo u zabaviste vaspitacica nema reci hvale koliko je zadovoljna sa njim. nisam joj verovala. mislila sam da mi se ulaguje iz njoj znanih razloga. ali sam cula od drugih kako ona hvali moje dete, kada sam otisla, videla sam sa koliko ljubavi postupa sa njim.poverovala sam joj.i zaista, u zabavistu je dobar...ma kako bio ziv i nesnosan kod kuce.i naravno, rekla sam joj da ja znam kakvo mi je dete, da mi pomogne da napravim od njega dobrog coveka.trazila sam pomoc od nje, a ne reci hvale.rekla sam joj da zelim da mi kaze sta nevalja...
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime20/9/2009, 12:54 pm

hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi hepi , 100 % se slazem sa tobom Bobi. Tako treba da se postupa.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime20/9/2009, 7:15 pm

Smatram da je laz covekova odlika, ne mana, kao jedan od delova njegovog najveceg dara. Covek koji laze puno moze uciniti, ali isto toliko i upropastiti.Ali cinjenica je da laganje covjeku rusi kredibilitet. Zato uvek glasam za istinu...koliko god da je bolna.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/9/2009, 1:26 am

Beskraj, ja mislim da laganje nikad nije dobro, precutkivanje nekih stvari, mozda, mada i tu nisam siguran, ali cista laz nikada nije dobra. Ne volim ljude koji lazu.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/9/2009, 12:49 pm

aj ovako...ja nevolim moj rodjendan, i tog dana mi je uvek jako tesko.od jutra kad ustanem zelim samo sto pre da prodje.prosle godine mi je takodje bilo tako.ustala sam, nevoljno uradila sto sam imala po kuci, i dosla na posao.i negde popodne, mi je svratio komsija, neki strava lik, sa kojim je nemoguce ne osecati se dobro, i koji nezna kako se osecam za rodjendan.s vrata je galamio, pevao, zasmejavao sve u salonu. i kada sam otisla u kancelariju da iznesem case i sok, da pocastim i njega i sve, on je dosao zamnom i rekao "aj sad da ti cestitam rodjendan kako valja" i poljubio me pravo usta, valjda je samo tren trajao poljubac. ja sam ostala sokirana, a on se nasmejao, i rekao da se tako cestita rodjendan lepim zenama.
i sta sam trebala, da otrcim da kazem muzu sta mi se desilo? da ne ocutim? zamisli koji bi to cirkus izazvalo. a tako bezazlen poljubac, koji se nije ponovio nikada vise, i nikada nece verovatno.zbog tog poljupca sam lebdela citav ostatak dana, bila vesela sa svojom porodicom uvece, cak sam i kupila rostilj da ih pocastim. taj poljubac, koji je ostao tajna je ucinio mnogo dobrog zato sto se o njemu cuti...
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/9/2009, 2:06 pm

Ukoliko bi te muz pitao za tako nesto, mislim da ne bi bilo dobro da ga lazes, znacilo bi da je saznao, a mogla bi i da mu objasnis kao i nama ovde, ako te voli razumeo bi. Precutkivanje rekao sam , mozda je ok, mozda je u toj situaciji najbolje precutati. To nije laz, to je precutkivanje.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/9/2009, 2:12 pm

ma nema sta da sazna, i nemam sta da mu govorim o tome. to mi je znacilo taj jedan dan, da sada taj lik pokusa da me poljubi, verovatno bi popio samarcinu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/9/2009, 2:21 pm

Zato ti i kazem, istina mozda boli, ali uvek je bolja od lazi, a precutati nesto sto bi samo unelo veliku pometnju je ok.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/9/2009, 2:30 pm

a smislicu ja tebi i pricu da ti dokazem da i neka sintna laz, moze da pomogne.da istina zaista boli.
samo mi nesto mozak neradi kako treba sva sam sundji vundji...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime22/9/2009, 7:03 pm

smesko zz ds1989 ::
Beskraj, ja mislim da laganje nikad nije dobro, precutkivanje nekih stvari, mozda, mada i tu nisam siguran, ali cista laz nikada nije dobra. Ne volim ljude koji lazu.

Slazem se s tobom,ja nigde nisam napisala da je laganje dobro.Sto se tice precutkovanja[to mi dodje na isto...to ti je kao da si neku laz precutao,nisi je izrekao].Mada mozda bezbolnije zvuci.Iskreno postoje neke sitnice koje je bolje precutati...mozda zbog nekog mira.Ni ja ne volim ljude koji lazu.Tu se slazemo.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime23/9/2009, 1:27 pm

Beskraj ::
Smatram da je laz covekova odlika, ne mana, kao jedan od delova njegovog najveceg dara. Covek koji laze puno moze uciniti, ali isto toliko i upropastiti.Ali cinjenica je da laganje covjeku rusi kredibilitet..
Mislim da si ovde napisala da laz i nije tako losa, ja pomislio, mozda pogresio.Precutati za sveopste dobro je nesto drugo, imas primer koji je stavila Bobi, mislim da je bolje nego se mnogo objasnjavati bez potrebe.Precutkivanje nije laz, laz je ne reci istinu, ako te neko pita.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime23/9/2009, 4:25 pm

Laž je kad kad sebe puštate da živite u lažima, i pokušavate da drugog uvučete u vaš svijet laži..Prećutkivanje je kad drugoga puštate da živi u lažima uvlačeći cijelu vašu okolinu u nepotrebne konflikte..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime24/9/2009, 12:01 am

džoni azra ::
Laž je kad kad sebe puštate da živite u lažima, i pokušavate da drugog uvučete u vaš svijet laži..Prećutkivanje je kad drugoga puštate da živi u lažima uvlačeći cijelu vašu okolinu u nepotrebne konflikte..
Dzoni sa ovim bih se mogao sloziti u totalu, ali kazem ima situacija napisala Bobi, kada je precutkivanje dobro, mislim sprecava nepotrebne rasprave.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime24/9/2009, 12:37 am

Laz boli..npr.saznas da te je neko tebi drag lagao..kako se osjecas?.grozno..kaze ti neku "strasnu istinu"..Pa Boze moj prezivjeces..zivot je to..e Dzoni je bas dobar (Dzoni budi dobar)obozavam Azru..to je istina koja ne boli.. Istina boli - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime24/9/2009, 2:00 pm

smesko zz ds1989 ::

Dzoni sa ovim bih se mogao sloziti u totalu, ali kazem ima situacija napisala Bobi, kada je precutkivanje dobro, mislim sprecava nepotrebne rasprave.
Kad se radi o banalnim stvarima ..Slažem se ..Ali kad se radi o velikim stvarima onda ne,jer prećutkivanje donosi mnogo veće posledice od izrečene istine ma koliko ona boljela..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime24/9/2009, 2:02 pm

Naravno, i tu se slazem sa tobom Dzoni, ozbiljne stvari se ne precutkuju.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime27/9/2009, 12:12 am

ja mislim da cu da prihvatim laz...jer me to i ceka. bicu lagana.
i bolje je tako, istinu iako znam nezelim da znam.
i poverovacu svaku jebenu rec
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime27/9/2009, 12:19 am

BOBI-BO ::
ja mislim da cu da prihvatim laz...jer me to i ceka. bicu lagana.
i bolje je tako, istinu iako znam nezelim da znam.
i poverovacu svaku jebenu rec

I sama kazes da mislis da bi prihvatila laz.Ali iza svake te lazi...kad tad na videlo izadje ta istina pre ili kasnije.Sta te ceka laz...zasto bi te cekala,svi smo mi ako smo okruzeni pravim ljudima oko sebe duzni sebi da cujemo istinu.Sta je laz...produzetak agonije,bola.Pa zar nam to treba.Neka me boli ali neka me boli i neka znam istinu sada,znacu kako da se nosim sa njom.Nije nikako bolja laz,veruj mi to je samo zavaravanje,bezanje...Kakva god da je ta istina a znala je u zivotu da me boli do same koske draza mi je i od najsitnije lazi.

Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime27/9/2009, 12:23 am

draga beskraj...prihvaticu je. jer sam primorana da poverujem u svaku rec.
ludost bi bila prihvatiti istinu.
ceo zivot mi zavisi od te lazi. i znam da cu je prihvatiti. prihvatam to vec vise od 30 godina. zapravo otkad znam za sebe...iznova i iznova.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime27/9/2009, 3:07 pm

evo...stgla mi je laz, lepo upakovana, sasvim prihvatljiva. i verujem. u svaku rec verujem.
mogu da prestanem da se nerviram, da povracam, da mi se ruke tresu. sada mogu da budem ponovo srecna, da se ne osecam kao siroce...
i istina boli i vise volim da je neznam.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime27/9/2009, 6:58 pm

draga beskraj...prihvaticu je. jer sam primorana da poverujem u svaku rec.
ludost bi bila prihvatiti istinu.
ceo zivot mi zavisi od te lazi. i znam da cu je prihvatiti. prihvatam to vec vise od 30 godina. zapravo otkad znam za sebe...iznova i iznova.

Prihvatices laz,jer si primorana.Zasto bi nesto prihvatala,pod moranjem.Ja zaista nista ne shvatam.Nista se ne mora ako se ne zeli.Kazes ludost je prihvatiti istinu,a primorana si da prihvatis laz.Druga stvar ako ti znas istinu,a sve to prihvatas kao laz,jer tako zelis i jer tako ti odgovara ,da zivis u toj laznoj spoznaju to je vec druga stvar.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime27/9/2009, 7:03 pm

evo...stgla mi je laz, lepo upakovana, sasvim prihvatljiva. i verujem. u svaku rec verujem.
mogu da prestanem da se nerviram, da povracam, da mi se ruke tresu. sada mogu da budem ponovo srecna, da se ne osecam kao siroce...
i istina boli i vise volim da je neznam.

Stigla ti je laz a istina te boli.Ne draga Bobi,istina ne moze da toliko boli kao ta upakovana laz.Veruj mi sa istinom covek zna da se nosi kakva je takva je, laz je samo zavaravanje sebe,okoline i iskrivljena slika onoga sto nije.Koliko ja shvatam ti u ovoj prici znas istinu,ali upakovana ti je kao laz.Tebi odgovara da tu istinu prihvatis kao laz,jer jednostavno nemas snage,hrabrosti da se nosis sa cinjenicnim stanje.Naravno posto neznam o cemu se radi,pisem ti ovo samo na osnovu onih podataka koje ostavis.Moje vidjenje stvari istine je takvo.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime27/9/2009, 10:25 pm

ja mislim da ti Bobi imas malo veci problem u zivotu ozbiljniji nego sto mi govorimo i zbog toga prihvatas lazi kao istinu..izvini na slobodi rijeci..ali bas mi je zao kad citam da MORAS DA PRIHVATIS laz pa stoga ne mislim da ti zelis nego da moras..sto je meni strasno..jer ja npr.laz ne prihvatam ni pod koju cijenu i pustam da me ISTINA BOLI tj LAZ me zaboli i nikako je ne prihvatam niti cu ikada pa makar i umrla uslovno receno..eto zasto mi je zao sto ti MORAS da je prihvatis...i tako zivis u sreci jer istinu ne smijes da prihvatis...bojim se da ces jednog dana prije ili kasnije ipak "puknuti" na to..i pogledati "istini u oci"...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime27/9/2009, 10:59 pm

Nista u zivotu ne mora da se prihvati,osim smrti,sve ostalo sto prihvatimo to je samo izbor nase volje.Nije da ona mora da prihvati,ona jednostavno to zeli.Naravno da ne znam o cemu se radi,mozda je glupo sto uopste dajem komentar za nesto u sta nisam upucena,i merodavna da komentarisem,ali ne shvatam koja to laz moze bolje da zvuci od same istine.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime27/9/2009, 11:13 pm

ja kapiram da je prinudjena..kako je i rekla..pa onda mi je i zao jer nije isto ako tako zeli onda ne shvatam nikako ali ako je prinudjena e to je vec nesto drugo nego kao sto kazes ne znam o cemu je rijec pa je mozda i glupo davati koment...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Istina boli   Istina boli - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Istina boli
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: