LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Ljubav, korak ka bolu ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime26/1/2010, 10:50 pm

Ljubav korak ka bolu, bol korak ka istini, istina korak ka ljubavi...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime29/1/2010, 9:00 pm

ljubav korak ka bolu, dva koraka provalija...a provaliju prezivis, i opet si spreman za drugu..greska na kojoj se niko ne uci, jer ne moze...
Nazad na vrh Ići dole
Dragana

Dragana

Ženski
Broj poruka : 88
Datum upisa : 28.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 7:56 pm

Beskraj ::
Verujete li da je bol sastavni deo ljubavi,ili da je ljubav lek protiv njega.

Bol ne bi trebao biti sastavni dio ljubavi . Ljubav ne podrazumijeva bol . Ljubav je lijek ili preventiva boli ... ( ukoliko mislimo na duševnu bol ) . Čovjek koji voli , ali istinski i iskreno voli ; imun je na tugu , bol , strah ...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 8:16 pm

Dragana ::

Bol ne bi trebao biti sastavni dio ljubavi . Ljubav ne podrazumijeva bol . Ljubav je lijek ili preventiva boli ... ( ukoliko mislimo na duševnu bol ) . Čovjek koji voli , ali istinski i iskreno voli ; imun je na tugu , bol , strah ...
Ovo je istina,ali pod uslovom da je takva ljubav uzvraćena..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Dragana

Dragana

Ženski
Broj poruka : 88
Datum upisa : 28.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 8:24 pm

džoni azra ::

Ovo je istina,ali pod uslovom da je takva ljubav uzvraćena..

Da ... u pravu si ...
Onda će takav bol , bol zbog neuzvarćene ljubavi u tom smislu biti izuzetak i kratkotrajan osjećaj ... Osjećaj boli koji će proći , koji će sigurno imati svoju zadaću učiniti nas hrabrijima, mudrijima i pametnijima u nekoj slijedećoj ljubavi koja će doći i biti uzvraćena .
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 8:25 pm

Beskraj ::
Verujete li da je bol sastavni deo ljubavi,ili da je ljubav lek protiv njega.

Slazem se da ne bi trebala biti sastavni deo ljubavi,ne da ne bi trebala mislim da ne bi ni smela.Ali svi smo mi prosli kroz ljubavne boli na ovakav ili onakav nacin.Zar ljubavna bol nije daljina...koliko god da se volite ne mozete da budete imuni na tugu...strah i prisutnu bol.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 8:42 pm

Da ... u pravu si ...
Onda će takav bol , bol zbog neuzvarćene ljubavi u tom smislu biti izuzetak i kratkotrajan osjećaj ... Osjećaj boli koji će proći , koji će sigurno imati svoju zadaću učiniti nas hrabrijima, mudrijima i pametnijima u nekoj slijedećoj ljubavi koja će doći i biti uzvraćena .
Dodao bih još samo,i opreznijima..Mada ,neuzvraćena ljubav od čovjeka često napravi naizgled bezosjećajnu osobu,vjerovatno zbog straha od ljubavi..
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 8:44 pm

Bol, mora biti sastavni dio ljubavi, ljubav nije korak ka bolu, on je dio nje vec...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 8:52 pm

lucija ::
Bol, mora biti sastavni dio ljubavi, ljubav nije korak ka bolu, on je dio nje vec...
Ah...Kako je ovo divno rečeno...Da li je ovo iz tebe progovorio sam Šekspir..Ja sam oduševljen i zaprepašćen ovakvim misaonim objektivizmom...Bravo lucija... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 55294
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 8:53 pm

ne to je bio samo korak ka Sekspiru...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 9:06 pm

ne to je bio samo korak ka Sekspiru...
Mogu misliti da je iz tebe progovorio baš Šekspir...Kakva bi poema o ljubavi bila napisana..Romeo i Julija bi bili bačeni u zapećak..
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 9:09 pm

pa da, eto oni su cisti primjer da je ljubav sama po sebi bol jel tako?...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 9:10 pm

i usput samo, ubicu teee... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 9:17 pm

Jeste..A što mene ..Nisam ja pisao Romea i Juliu...Treba Šekspira pred sud..Ja sam za to.. Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_bounce
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime1/2/2010, 10:21 pm

Ljubav je divno osecanje bez kojeg se ne moze...
Boli nesto drugo... boli kad se sruse nade..boli kada ti otrgnu onaj deo tebe,koji si nekome dao...
Na kraju svega ostaje da se izboris sa tim delom praznine, skupis snagu i krenes dalje... Dalje...po cenu ponovne boli...

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime5/2/2010, 9:33 am

i onda opet otrgnu onaj dio tebe, i krenes dalje i po cijenu ponovne boli, opet..i tad ti ne ostaje dio praznine vec djelovi praznina...i onda je najbolje,nemaju ti vise sta otrgnuti do nove ljubavi...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime5/2/2010, 10:36 am

i onda opet otrgnu onaj dio tebe, i krenes dalje i po cijenu ponovne boli, opet..i tad ti ne ostaje dio praznine vec djelovi praznina...i onda je najbolje,nemaju ti vise sta otrgnuti do nove ljubavi...
Da vas dvije niste pobrkale malo pojmove...Kako može nešto to je svojeovljno dato ,biti otrgnuto...Ljubav se daje dobrovoljno,ne trga se,jer čim nešto od nešega otrgneš,uzimaš na silu..A to onda nije ljubav..
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime5/2/2010, 10:38 am

ja sam govorila o promasaju ljubavi koja mora da vodi ka bolu...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime5/2/2010, 10:47 am

ja sam govorila o promasaju ljubavi koja mora da vodi ka bolu...
Ona se može ponoviti jedino ako je čovjek nenormalan .. Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 817300
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime5/2/2010, 10:54 am

a kako ti mozes da znas unaprijed da je "promasena" reci mi molim te, i bez smaijlica ovo je ozbiljna tema...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime5/2/2010, 3:20 pm

Iskustvo jbg... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 351161
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime5/2/2010, 5:26 pm

nista ti u tim ljubavnim "bolovima" iskustvo ne pomaze, ako nisi znao...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime5/2/2010, 7:41 pm

džoni azra ::
Da vas dvije niste pobrkale malo pojmove...Kako može nešto to je svojeovljno dato ,biti otrgnuto...Ljubav se daje dobrovoljno,ne trga se,jer čim nešto od nešega otrgneš,uzimaš na silu..A to onda nije ljubav..

Mislim da nismo pobrkali pojmove,kako nemoze nesto sto je svojevoljno dato,da svojevoljno i ode.Zar odlazak nije bol.Tacno je ljubav se daje dobrovoljno,ali kako se daje rekla sam to zna i da ode.Ima i ljubavi koje se na silu trgaju,i postoji solucija da bude ljubav.Ima i takvih slucajeva,ali onda to je bol treceg lica.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime6/2/2010, 10:16 pm

LJUBAV JE BEKRIJA STARA
LAZE I VARA, NEKAD TE GAZI
NEKAD TE PAZI, NEKAD SE SMIJE I NAMIGUJE...

Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime6/2/2010, 11:28 pm

ala tebe nesto ocepilo veceras...samo neki stihovi...Smile
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime6/2/2010, 11:34 pm

aha, pogodila si, to meni s vremena na vrijeme dodje tako... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_smile s neba...ni od kuda ali dodje...
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime6/2/2010, 11:49 pm

nije lose kada ti dodje samo Wink
zato valjda i postoji ovaj forum...da imamo gde kada nas dodje...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime7/2/2010, 12:01 am

e bravo...upravo tako...sad cu ja nastaviti sa stihovima vjerovatno...ako me ne "pusti" Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime7/2/2010, 12:13 am

a ja cu stihove da pretvaram u rl Smile
laka noc hepi
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime7/2/2010, 12:26 am

ajde...pa uzivaj onda, jer stihove pretvoriti u rl. je prava "bajka".... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_smile

laku noc i tebi Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 351161
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 9:44 am

Ljubav ne nestaje preko noci, kroz vrijeme polako odlazi, i boli sve dok ne predje u samo lijepu uspomenu..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 12:59 pm

Ljubav ne nestaje preko noci, kroz vrijeme polako odlazi, i boli sve dok ne predje u samo lijepu uspomenu..
EE..Nisam znao... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 351161
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:02 pm

slusaj ti...jesi li danas rijesio da me zazas malo...????? Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:05 pm

slusaj ti...jesi li danas rijesio da me zazas malo...????? Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_smile
Nisam..Nego samo pitam... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 351161
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:12 pm

a sta pitas?..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:18 pm

Pa ovo za ljubav..Jel to istina.. Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_scratch
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:20 pm

a sto mislis ti jeli?
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:35 pm

Da znam,nebih te pitao ..Može biti da jeste ,a može biti da nije..
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:39 pm

Šta li će ove teme iz pričaonica na filozofiji ,da mi je znati? A postovi, a jel i šta misliš?

hepi Potop od filozofije.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:43 pm

nemoj mene stvarno da krivis, eto ti ga dzoni.. Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 817300 prvi je poceo da se zeza tu samnom..ovo je strasno...ja ozbiljna a on...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:47 pm

Ko bre da se zeza..Ja samo pitao ... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 409237
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:49 pm

Džoni došla je moja i tvoja ljubav - Helem, uh, sva sam se stresla, ispao mi exponat iz ruku. hepi Ovo je korak ka bolu.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:51 pm

Osjećam kako me boli...Helem ljubavi ,pa đe si ti ... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 327357
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 1:52 pm

Noge su mi se otkinule od ljubavi, odoh vam ja. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime9/2/2010, 2:03 pm

besherat ::
Noge su mi se otkinule od ljubavi, odoh vam ja. hepi
A đećeš sad ,ako Bog da... Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_scratch
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ljubav, korak ka bolu ?   Ljubav, korak ka bolu ? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav, korak ka bolu ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Filozofija-
Skoči na: