LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite

Smisao za humor

Ići dole 
AutorPoruka
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1566
Datum upisa : 27.12.2008

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime19/5/2009, 3:20 pm

Imate li smisao za humor? Kakav humor volite, a kakav ne podnosite?

Kod mene odredjeni ljudi bude smisao za humor. Neko je prosto inspirativan ili ima istu zicu kao i ja, onda krece ludilo udvoje. Ponekad situacija izaziva humor ako je neocekivana, neobicna, pa i stresna. Humor odlicno ubija stres. Ne volim crni humor, prosto tuga i smeh ne idu zajedno, tuznome ne treba pricati viceve, vec saosecati. Volim sale na sopstveni racun.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 57335
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime19/5/2009, 7:04 pm

SaMar ::
Imate li smisao za humor? Kakav humor volite, a kakav ne podnosite?

Kod mene odredjeni ljudi bude smisao za humor. Neko je prosto inspirativan ili ima istu zicu kao i ja, onda krece ludilo udvoje. Ponekad situacija izaziva humor ako je neocekivana, neobicna, pa i stresna. Humor odlicno ubija stres. Ne volim crni humor, prosto tuga i smeh ne idu zajedno, tuznome ne treba pricati viceve, vec saosecati. Volim sale na sopstveni racun.

Kazu da imam smisao za humor...ali naravno taj svoj humor je poznat samo jako bliskom krugu ljudi,volim zdrav humor kada kazem zdrav mislim na onaj koji nema ironiju i spustanje.Jer gledam masa ljudi taj humor bas imaju u sebi i to je ono sto mi se ne dopada...neshvatam ga i nerazumem.Imam par ljudi u svom zivotu koji zaista znaju na pravi nacin taj humor jako lepo da plasiraju i da me nasmeju do suza...volim da sam u krugu tavih ljudi jer upravo kako si i sama rekla toliko me nasmeju da sav stres izbacim iz sebe.Steta sto nema vise takvih ljudi.Sto da ne volim zezanje i na svoj racun,ali opet kazem u krugu ljudi koji su mi bliski.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1788
Godina : 39
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime5/8/2009, 4:27 am

Imam smisla za humor, ili barem mislim da imam, dnevno bar pet-sest ljudi uspem da nasmejem tako da ili imam smisla ili sam mnogo smesan (fizicki izgled).Kakav humor volim svakakav, crn a i zdrav, sale na tudj a i svoj racun prihvatam, dvosmislene price mozda volim i najvise. Naravno da mi se ne svidja ironija i spustanje i prozivanje ljudi koji nisu sasvim normalni, to medjutim u poslednje vreme mnogo vidjam na TV.Oskar (Amidzic), i slicna proseravanja mi se ne svidjaju ni malo, takvim ljudima treba pomoci a ne ismevati ih, a takvim kvazi komicarima zabraniti da se pojavljuju u javnosti.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 5014
Datum upisa : 18.03.2009

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime5/8/2009, 6:31 pm

Imam smisla za humor i mnogi mi govore da ih zasmijavam na netu, a u real life to radim skoro svakodnevno sa svojom porodicom. Takva sam i na poslu. Volim radost i smijeh. Nekada se može napraviti haos atmosfera, kao što se jedne noći desilo i na ovom forumu sa BOBI - BO, Masadom i Sneki. Stvarno nezaboravno veče. Jednom sam slično ludilo doživjela i na drugom forumu. Nekada volim i crni humor, dvosmisleni sa osobama koji ga neće zloupotrijebiti, a najviše volim da se šalim na sopstveni račun, ne volim na tuđi, jer ne volim da se neko nađe uvrijeđen ili da me pogrešno razumije, zato mi je najsigurnije da se šalim na svoj račun.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime6/8/2009, 3:38 am

Definitivno volim da se salim, mislim da je smeh veoma zdrav, sinoc mi se dogodilo da sam se u vise navrata nasao u ne bas lepoj situaciji i u tim trenutcima ja sam nasao vremena da se nasalim sa osobom sa kojom sam bio, iako nam nije bilo bas do smeha par puta smo se tako slatko nasmejali da smo jednostavno zaboravili sta nam se dogadja, volim da se salim na svoj racun, ali volim i na tudj naravno ako sam sa nekim dovoljno dobar, da se taj ne bi uvredio.Volim smeh i salu i obozavam onu narodnu sala nas je odrzala njojzi hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 57335
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime15/8/2009, 3:19 pm

Volim da se salim u krugu svojih prijatelja,i mislim da imam dara za to.Samo moram da kazem jednu stvar uvek sam za zdrav humor i salu,najvise mrzim ljude koji sebe smatraju ljude od sale koji krenu da spustaju i da se sale neslano.Takvu vrstu zezanja nikada nisam volela i nikada se u krugu takvih ljudi nisam osecala opusteno,a sto je najcrnje tim jeftinim stosevima se drugi smeju,a kada probate da mu vratite na isti nacin on to smatra vredjanjem a ne salom.Ljudi imaju razlicita razmisljanja i shvatanja o humoru,tako da ja tu svoju dar upotrebljavam samo u retkim trenucima i sa odabranim ljudima.Vise sam nekako uzdrzana kada je u pitanju nepoznat teren.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime17/8/2009, 1:19 am

Volim da se salim. pa sam moj nadimak ovde kaze to, uglavnom sam uvek nasmejan, salim se na svoj ali i na tudj racun, ako neko pokusa da me spusti pa mu ja uzvratim i on to ne shvati kao salu to je njegov problem, ako se salimo onda se salimo i nema mesta vredjanju, ok mozda malo preteram ponekad ali tada sam u stanju cak i da se izvinem ako mislim da treba.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2943
Godina : 44
Datum upisa : 09.10.2007

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime29/8/2009, 9:41 pm

ja sam zakljucila da je moja najbolja osobina sto svoje jade znam da ispricam tako kao da je sala. pa se i sama smejem, mada me grize i jede ponekad. ali kada se sam sebi smejes...nekako je sve lakse.
razmisljam vec danima i stvarno sam zakljucila da je to moja najvrednija osobina koju imam.
napravis od problema vic i tako...i problem je manji.
neznam da li sam luda ali meni je to nesto najvrednije sto imam u zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
pirat

pirat

Muški
Broj poruka : 130
Godina : 27
Datum upisa : 01.06.2011

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime17/2/2012, 3:20 am

ja mislim da imam smisao za humor...
neki to nemisle XD
Nazad na vrh Ići dole
PlitkaPoezija

PlitkaPoezija

Muški
Broj poruka : 1224
Godina : 27
Datum upisa : 25.07.2012

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime28/7/2012, 6:09 pm

Smisao za humor , jednostavno preteška tema za kazivanje . Uvijek ćete sebi naći nekoga ko će tvrditi da vi imate taj smisao , dok će drugima , opet vaš humor biti obesmišljen . Ipak se tu radi o ukusima , a o njima kako i izreka kaže ne vrijedi raspravljati .
Evo , neki tvrde da im je crni humor neukusan , da ne kažem loš , ali meni je sasvim uredu i sve te crne komedije su mi onako - taman .
Nekome se ne dopada stand-up komedija , meni - da . Neko ne voli skečeve , meni su dragi . Nailazio sam čak i na ljude koji tvrde da im Pajtonovci nisu dopadljivi , jer im ništa tamo nije smiješno , dok se smiju na ona američka instant s****a od serija ! Zato što ne razumiju , ne vide svi ljudi isto , ne smiju se istim stvarima i iste stvari ih ne dovode do suza .

donosi li i ona sreću ?!
U ovom svijetu ,
plastičnom !

PlitkaPoezija
Nazad na vrh Ići dole
Desert Thorn

Desert Thorn

Muški
Broj poruka : 120
Godina : 32
Datum upisa : 01.08.2011

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime18/8/2012, 6:57 pm

Još nisam imao zadovoljstvo upoznati osobu koja kaže da nema smisla za humor. Sa druge strane upoznao sam mnogo onih koji nemaju isti. Medju njima je pak najbrojini talož takvih koji smatraju da ga imaju. Prosto nevjerovatno.
Nazad na vrh Ići dole
^ljubicastonebo^

^ljubicastonebo^

Broj poruka : 348
Datum upisa : 23.04.2008

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime17/11/2012, 8:41 pm

Humor je uistinu divna pojava kod svakog zivog stvora.Šaliti se na sopstveni nacin, zasmejavati druge,biti duhovit jeste dar od Boga.Šarmantni ljudi ,umeju da budu duhoviti i interesantni .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Smisao za humor Empty
PočaljiNaslov: Re: Smisao za humor   Smisao za humor Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Smisao za humor
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Psihologija-
Skoči na: