LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Kako da razlikujem gde šta treba postovati?

Ići dole 
AutorPoruka
zanovetalo

Broj poruka : 11
Datum upisa : 23.08.2012

Kako da razlikujem gde šta treba postovati? Empty
PočaljiNaslov: Kako da razlikujem gde šta treba postovati?   Kako da razlikujem gde šta treba postovati? Icon_minitime23/8/2012, 6:48 pm

Ne mislim na trivijalno, već, postoje li teme koje je autor kreirao samo za sebe i u koje ne
bi trebalo da drugi ostavljaju svoje komentare?
Postoji li deo za savete, zbog toga sam konkretno ovde, u vezi pisanja proze, kratke, duge...
poezije, vrste stiha ritma rime forme itd.
Postoji li anonimni deo gde se ostavlja nepotpisano na kritiku da bi se izbegla subjektivnost?
(naravno mislim poznato administratorima i moderatorima )

Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Kako da razlikujem gde šta treba postovati?   Kako da razlikujem gde šta treba postovati? Icon_minitime23/8/2012, 9:35 pm

Nasa autorska dela je mesto gde mi clanovi samo pisemo svoja autorska dela.Postoji cak i tema kritika gde se ostavljaju komentari za clanove.Savetovaliste ne postoji takvog tipa kao sto si ti zamislio,niti postoji anonimni deo da bi se izbegle subjektivnosti jer ovde je sve javno.

Molim

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
zanovetalo

PočaljiNaslov: Re: Kako da razlikujem gde šta treba postovati?   Kako da razlikujem gde šta treba postovati? Icon_minitime23/8/2012, 9:51 pm

Hvala puno,
Opet mi nije jasno, pa evo primera. Vi imate vise tema koje ste zapoceli. Kako da se raspozna gde je u redu ostaviti svoj komentar a gde nije.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako da razlikujem gde šta treba postovati?   Kako da razlikujem gde šta treba postovati? Icon_minitime23/8/2012, 9:54 pm

Uglavnom molim clanove da ne otvaraju po vise tema tako da uglavnom imamo svi po dve eventualno tri.Gde ces da komentarises pa zavisi cije te citanje zanima,ostavices komentar ispod njegovog posta.A sada cu ti dati link gde ako bas hoces nekog da kritikujes ili hvalis ostavis tu.Ne znam da li sam sada malo bila jasnija ili???

Evo taj link https://poezija.darkbb.com/f67-razgovor-o-autorskim-delima-elanova

Nazad na vrh Ići dole
zanovetalo

PočaljiNaslov: Re: Kako da razlikujem gde šta treba postovati?   Kako da razlikujem gde šta treba postovati? Icon_minitime23/8/2012, 9:57 pm

Hvala puno.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Kako da razlikujem gde šta treba postovati?   Kako da razlikujem gde šta treba postovati? Icon_minitime23/8/2012, 10:00 pm

Nema na cemu.Poz.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kako da razlikujem gde šta treba postovati?   Kako da razlikujem gde šta treba postovati? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Kako da razlikujem gde šta treba postovati?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Magistrat - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Pitanja u vezi foruma-
Skoči na: