LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Empty
PočaljiNaslov: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime25/5/2009, 6:16 pm

Koliko ste spremni da se otvorite i poverite drugome. Koliko ste spremni da podelite svoj svet sa drugima...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime25/5/2009, 6:17 pm

Zivot je tako surov prema onima koji ga dovoljno ne poznaju...i ne umeju da zive....Moj svet je samo moj svet...pogotovu u zadnjih par godina.U njega pustam osobe koje su samo nalik meni.Ustvari moj svet je jedna velika zagonetka...samo oni koji uspeju da rese tu veliku zagonetku mogu da udju u taj svet.Takvih je jako malo,ali dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9740
Godina : 58
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime25/5/2009, 8:13 pm

Najlakse je otvoriti se pred potpunim strancem, toliko puta u vozu sam sa nepoznatim ljudima pricao o svemu i svacemu iz licnih zivota.
Otvaram se ako osetim da mogu, zavisi pred kim i kada. Ne mora meni biti neko slican da bih mu se otvorio i pricao sa njim o necemu sto je za druge tajna, ponekad razlicite osobe od mene bolje razumeju moju psihu i ja njihovu, car je sresti coveka sa kojima to mozes deliti.

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime25/5/2009, 9:16 pm

Masada ::
Najlakse je otvoriti se pred potpunim strancem, toliko puta u vozu sam sa nepoznatim ljudima pricao o svemu i svacemu iz licnih zivota.
Otvaram se ako osetim da mogu, zavisi pred kim i kada. Ne mora meni biti neko slican da bih mu se otvorio i pricao sa njim o necemu sto je za druge tajna, ponekad razlicite osobe od mene bolje razumeju moju psihu i ja njihovu, car je sresti coveka sa kojima to mozes deliti.

Slazem se stobom dosta u ovom postu mnogo lakse je otvoriti se pred nekim strancem nepoznatom osobom i nikada ga vise ne videti...to stoji.Ne mora biti slican ali kako ce ako je tako razlicit od mene da razume mozda ono sto ja pricam.On ce je odslusati[sto je nekada jako bitno],ali je nece razumeti.Moj svet je samo moj!!!! Mozda zvuci malo sebicno, ali tako je... Imam prijatelje, poznanike, porodicu, naravno, ali nikog od njih nisam pustila da mi se skroz priblize... Svoje najblize pustim da zakorace u moj svet, ali se posle nekog vremena samo odaljim i "izbacim" ih iz njega... Osoba koja je dovoljno vredna da udje u moj zivot i svet mora to i da dokaze. Jedino neko ko je dovoljno strpljiv da podnese sva moja izbacivanja moze da me upozna do kraja...Takva sam kakva sam ko me razume shvatice ko me nerazume sta cu mu.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime25/5/2009, 9:57 pm

ja sam otvorena. pruzam ljudima priliku da su u startu dobri. da me nece povrediti. oni koji me povrede izbacujem. ignorisem. a ostali ostaju...
mislim da su ljudi generalno dobri...i imam neki osecaj koji me vodi da li da im verujem ili ne...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime25/5/2009, 10:32 pm

Beskraj ::
Masada ::

Slazem se stobom dosta u ovom postu mnogo lakse je otvoriti se pred nekim strancem nepoznatom osobom i nikada ga vise ne videti...to stoji.Ne mora biti slican ali kako ce ako je tako razlicit od mene da razume mozda ono sto ja pricam.On ce je odslusati[sto je nekada jako bitno],ali je nece razumeti.Moj svet je samo moj!!!! Mozda zvuci malo sebicno, ali tako je... Imam prijatelje, poznanike, porodicu, naravno, ali nikog od njih nisam pustila da mi se skroz priblize... Svoje najblize pustim da zakorace u moj svet, ali se posle nekog vremena samo odaljim i "izbacim" ih iz njega... Osoba koja je dovoljno vredna da udje u moj zivot i svet mora to i da dokaze. Jedino neko ko je dovoljno strpljiv da podnese sva moja izbacivanja moze da me upozna do kraja...Takva sam kakva sam ko me razume shvatice ko me nerazume sta cu mu.

Dobro je da nekoga pustis unutra da te donekle upozna, naicice neko jednoga dana, neko dovoljno strpljiv, popustljiv i onda ...

bealiever

bealiever

Ženski
Broj poruka : 828
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime27/5/2009, 2:46 pm

Moj svet je samo moj. Većina ljudi misli da me poznaje, ali se zato svakim danom iznenađuju...

Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime27/5/2009, 6:25 pm

Svi se menjamo, pomalo, lagano kako godine odmicu, deca se ne otvaraju pred drugima ili im trce u narucje, kako mi prolaze godine mislim da se vracamo an to decije potpuno otvoreno ili potpuno blindirano poimanje toga koga pustiti u nase okruzenje.

besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime27/5/2009, 6:37 pm

Ja imam svoj svijet i uzivam u njemu. Vrata moga svijeta su uvijek otvorena za one koji zele da me upoznaju. Zivotna razocarenja ne uticu na mene, da se zatvorim . Nema sansi, ja sam vjeciti optimista i volim ljude.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime27/5/2009, 6:46 pm

Ja se ipak ponekad zatvorim, ako ostanem na svetlu povredicu nekoga koga ne treba, ljude samo treba razumeti jer su tek ljudi.

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime27/5/2009, 8:00 pm

Imam godina koliko imam, ali moj svet ni ja jos uvek ne poznajem dovoljno....znam samo da je samo moj..i da ga drugima tesko objasnjavam, ako ga sami ne sagledaju....nemogu ni da ga shvate kada bi krenula da im pricam.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime27/5/2009, 10:17 pm

Kanda ovde svi imamo pomalo neke svoje svetove nerazumljive za vecinu ostalih.

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime27/5/2009, 10:30 pm

hoces reci da smo cudni?
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever

Ženski
Broj poruka : 828
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime27/5/2009, 10:41 pm

BoBo, izgleda da jesmo Wink ali tako i treba da bude, zar ne?

Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime27/5/2009, 10:44 pm

ja volim da sam cudna. ili da me takvom smatraju...
sve je bolje od prosecnosti Wink
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1573
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime19/6/2009, 1:08 pm

Jako dugo su me svi smatrali cudnom, a tako sam zelella da budem obicna, imala sam tako jednostavne snove... Jos uvek sam nedovoljno otvorena prema svetu, ali bih zelela da imam barem dve tri osobe koje me gotovo potpuno poznaju, samo tako je tesko pronaci ljude sa kojima mozete ponirati u dubine. Prepustimo se klise recima, kurtoaznim razgovorima, ritualima i obicajima i ni ne setimo se da zavirimo u duse jedni drugima...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime19/6/2009, 10:17 pm

Каже Андрић: „Што више самујем и ћутим о себи, све ми је плићи и луђи разговор мог суседа.“
Треба чешће експериментисати с овим – ћутати о себи и слушати друге како причају. Тек онда видиш колико су мудре (или немудре) њихове речи.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1573
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime20/6/2009, 11:24 am

Ali, Beskraj ja mislim da je Andric ovo rekao u negativnom kontekstu...ja sam razumela kako se covek otudjuje od drugih i sve manje ih razume ukoliko suvise samuje i zatvara se u svoju cauru. Slazem se da treba umeti slusati, najvise ne volim ljude koji samo pricaju o sebi ni ne razmisljajuci da li ih iko slusa i sta misli, oseca... Ali nije zdravo puno cutati o sebi, pomalo je i sebicno, a svakako gubi se mogucnost da zaista ostvarimo ljudski, autenticni kontakt sa drugom osobom. Kao eksperiment moze da prodje jer zaista bolje vidis druge ukoliko si neutralan, ali kao zivotni moto ne bih preporucila.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/6/2009, 4:28 pm

Koliko ste spremni da se otvorite i poverite drugome. Koliko ste spremni da podelite svoj svet sa drugima...

Treba mi vremena da se otvorim i poverim nekome.Ne otvaram svoj svet bas tako lako.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime8/7/2009, 6:31 pm

Treba mi puno vremena da bih se zblizila sa nekim i da bih mu se poverila , ali nikada mu se u potpunosti ne poveravam jer sam jednostavno takva...uvek ima nesto sto jednostavno ostaje za mene u tom mom svetu.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime6/8/2009, 2:07 pm

Tesko se otvaram nekome ko me zna. Ovaj forum je nesto sto mi dobro dodje da se otvorim, postoje neki ljudi koji me poznaju sa ovog foruma mislim da oni znaju sta cu napisati o svakoj temi na koju pisem, jer sam takav kakav sam, medjutim mnogo je lakse otvoriti se totalnom neznancu, on ce ne znajuci me moci iskreno da mi kaze sta misli o svemu sto mu ja ispricam, dok ljudi koji me znaju, ako misle totalno drugacije od mene mozda da ne bi stvarali svadju nece.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime6/8/2009, 4:54 pm

Ja sam uvijek otvorena, jer sam takva po prirodi. Moje drugo razmišljanje zbog čega sam otvorena je i to što nemam nikakvog razloga da bilo šta sakrivam, jer sve ono što sam ja ,je čini mi se nekako normalno, ništa pretjerano, ništa neobično , pa samim tim ništa što bi se trebalo sakriti. Pogotovo emocije ne krijem nikada, ni pozitivne ni negativne i čini mi se da mi je mnogo lakše u životu od onih ljudi koji su zatvoreni, koji su stalno na oprezu i koji se boje da će drugi saznati šta misle i osjećaju. Ja volim da ljudi znaju šta osjećam prema njima. Takva sam i na forumu i to svi znaju, lako mogu da osjete kada su mi dragi ili isto tako mogu da osjete moju uzdržanost. Zbog te svoje otvorenosti jako se lijepo slažem sa velikim brojem ljudi, a sa onima sa kojima ne dijelim isto mišlje nje, isto tako se dobro slažem, jer se makar ne svađam sa njima pa je i to dobro, zar ne, hi,hi?
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime8/8/2009, 1:13 am

U pravu si mada to o cemu ti pricas je vec nesto drugo, odnosno ti imas svoje stavove i pokazujes ljudima sta mislis to je super, kada bi svi ljudi bili takvi bilo bi mnogo lepse, medjutim koliko sam ja shvatio ovde je pitanje da li ces bas svakome ispricati neke stvari koje su ti se dogodile, mislim da je mnogo lakse otvoriti se nekome koga ne poznajes licno, odnosno ovako kao mi na netu znamo se mi ali se nismo videli, kao i potpunom strancu u autobusu, vozu, on te nece opterecivati nekim podpitanjima koji nisu vezani za to sto mu ti pricas i onda je mnogo lakse da mu ispricas mozda ono sto nekima koje znas ne bi.
Nazad na vrh Ići dole
Ptica

Ptica

Broj poruka : 524
Datum upisa : 17.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime14/8/2009, 11:36 pm

Kako kad i kako prema kome. Uglavnom se to oseti u pogledu, izmedju redova, intuicijom i td. da li?.. kada? i koliko se prema kome mogu otvoriti.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime15/8/2009, 1:16 pm

Naravno ptico, pa niko nije lud da ide ulicom i prica svima sta mu se dogodilo, mada postoje trenutci kada potpuni neznanac ume da mi bude osoba kojoj se poveram, ne znam valjda je to intuicija.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime15/8/2009, 2:52 pm

Vrlo se tesko otvaram,i zaista moj svet je samo moj.Sto bi moje dete reklo mama ti si ponekada tako divlja,bez obzira koliko god da sam drustvena jako sam teska na sklapanju novih poznanstava,price o svom zivotu i ostallim stvarima.To je nesto sto je samo moje...postoje par ljudi kojima sam dozvolila da naprave korake u taj moj svet ali samo na tome je i ostalo...tu se i zavrsilo.Mislim da mnogi ne bi razumeli.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime20/9/2009, 6:03 pm

Ono sto sam spremna sa mnogima podeliti je radost ,sreca ,veselje i smeh,tuga nesreca zalost i ozbiljne stvari uglavnom ostaju u mojoj galaksiji.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/9/2009, 4:25 pm

U poslednje vreme sam skapirao, da se mnogo lako otvaram, mnogo pricam stvari, koje mozda i ne bih trebao, osobama koje i nisu bas najbitnije u mom zivotu, pa budem pogresno protumacen, ali takav sam kada me nesto muci ja to volim nekome da kazem.Lako, stvarno lako se otvaram, sto nije dobro uvek.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/9/2009, 4:31 pm

besherat ::
Ja sam uvijek otvorena, jer sam takva po prirodi. Moje drugo razmišljanje zbog čega sam otvorena je i to što nemam nikakvog razloga da bilo šta sakrivam, jer sve ono što sam ja ,je čini mi se nekako normalno, ništa pretjerano, ništa neobično , pa samim tim ništa što bi se trebalo sakriti. Pogotovo emocije ne krijem nikada, ni pozitivne ni negativne i čini mi se da mi je mnogo lakše u životu od onih ljudi koji su zatvoreni, koji su stalno na oprezu i koji se boje da će drugi saznati šta misle i osjećaju. Ja volim da ljudi znaju šta osjećam prema njima. Takva sam i na forumu i to svi znaju, lako mogu da osjete kada su mi dragi ili isto tako mogu da osjete moju uzdržanost. Zbog te svoje otvorenosti jako se lijepo slažem sa velikim brojem ljudi, a sa onima sa kojima ne dijelim isto mišlje nje, isto tako se dobro slažem, jer se makar ne svađam sa njima pa je i to dobro, zar ne, hi,hi?
Da mi nisi slučajno čitala misli... Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris 351161
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime6/10/2009, 3:31 pm

Jednom,samo jednom u zivotu sam otvorila svoj svet i mislim da necu nikada vise.
Nazad na vrh Ići dole
Vesperis

Vesperis

Ženski
Broj poruka : 77
Godina : 37
Humor : na oko neprimetan
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime6/10/2009, 8:30 pm

Tesko mi je. Otvaram se naizgled lako, baratam sa recima, svima predstavim zivot svoj u vrlo kratkom roku... Naizgled, na zalost. Smeta mi sto sam bas, bas zatvorena, i tek mozda poneko krece da skida maske, jednu drugu... stotu... Raslojavanje traje cini mi se beskonacno... Nemam sta ja silno da krijem ili da se stidim, naprotiv. Volela bih da to ide lakse, za sad mi ne ide. Mozda sam takva rodjena, mozda su me tako dresirali ne secam se. Nije lako... nije lako...

Volela bih da sam kao Besherat. Vezbam stalno, a onda kao mali mis zbrisem u prvu rupu. Ala sam hrabra!!!
Nazad na vrh Ići dole
Blizu-kraja

Blizu-kraja

Muški
Broj poruka : 26
Godina : 44
Humor : Zaboravljen
Datum upisa : 03.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime7/10/2009, 6:22 am

Nikako. Samo dobar psiholog moze da me procita,ili onaj kome svojom pricom tj. razgovorom to dozvolim. Zivot me tome naucio i jako je tesko oduciti se i dati nekom svoj zivot u ruke. Kao sto rece Masada,lakse mi da potpunom neznancu ispricam svoj zivot i odem. Znam da samo tako nemoze nista da iskoristi protiv mene.Tesko je kad si stalno pod pritiskom,granica pucanja se blizi.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime7/10/2009, 4:42 pm

Vesperis ::
Tesko mi je. Otvaram se naizgled lako, baratam sa recima, svima predstavim zivot svoj u vrlo kratkom roku... Naizgled, na zalost. Smeta mi sto sam bas, bas zatvorena, i tek mozda poneko krece da skida maske, jednu drugu... stotu... Raslojavanje traje cini mi se beskonacno... Nemam sta ja silno da krijem ili da se stidim, naprotiv. Volela bih da to ide lakse, za sad mi ne ide. Mozda sam takva rodjena, mozda su me tako dresirali ne secam se. Nije lako... nije lako...

Volela bih da sam kao Besherat. Vezbam stalno, a onda kao mali mis zbrisem u prvu rupu. Ala sam hrabra!!!

Ma super si, lakše je tako, besherat je mnogo jada iskusila zbog svoje otvorenosti, ali sam se saživila sa sobom kao takvom i dobro funkcionišem. lol!
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime7/10/2009, 4:44 pm

Džoni azra:
Da mi nisi slučajno čitala misli... Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris 351161

Pa da. Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime8/10/2009, 5:41 pm

Vesperis dobro je da si to primetila, kada covek primeti gde gresi, moze to i da ispravi, samo hrabro, ne daj se, nije uvek dobro ni prepustiti se znaju drugi to da iskoriste kako ne treba.
Blizu-Kraja ne mora svako da nam zeli zlo, ima i onih ljudi oko nas koji nam zele dobro valjda, mislim nasi prijatelji. trebalo bi cesce da se prepustis i pustis ljude u svoj zivot, tako bi verovatno video da imas prijatelja oko sebe. Nisu svi tu samo da nam odmognu.
Besherat, ipak mislim da je bolje biti otvoren, nego kao Vesperis zatvoren, znas mnogo je lakse takvim ljudima i pomoci u problemima.
Nazad na vrh Ići dole
hermina

hermina

Ženski
Broj poruka : 55
Humor : sta je to?
Datum upisa : 13.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime3/11/2009, 2:19 pm

Vesperis ::

Za utjehu i ja sam slicna.....
Nazad na vrh Ići dole
mandrak

mandrak

Muški
Broj poruka : 31
Datum upisa : 21.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime21/11/2009, 11:11 pm

Ja se u principu ne otvaram sam po sebi već kad neko pokaže interesovanje i pita me nešto ja mu i odgovorim obično kroz zezanje. Skroz sam iskren i volim da se šalim sa svima a naročito sa samim sobom.
Najlepše od svega je to što mi ljudi obično ne veruju. Misle da se šalim, ne shvataju da ja tako razmišljam.
Tako da me ljudi u stvari ne poznaju dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime4/12/2009, 3:55 pm

mandrak ::
Ja se u principu ne otvaram sam po sebi već kad neko pokaže interesovanje i pita me nešto ja mu i odgovorim obično kroz zezanje. Skroz sam iskren i volim da se šalim sa svima a naročito sa samim sobom.
Najlepše od svega je to što mi ljudi obično ne veruju. Misle da se šalim, ne shvataju da ja tako razmišljam.
Tako da me ljudi u stvari ne poznaju dovoljno.
Nekako smo veoma slicni, i ja sam veoma slican, mada ljudi koji su mi bliski znaju kada se salim a kada sam ozbiljan, i volim da se otvorim pred dobrim prijateljima, mada znam i ovde, nekako je lakse pred ljudima koje ne znas licno, a znamo se ovde.Jedina razlikaje sto ja mislim da mene ljudi koji zele da znaju i koje ja zelim za prijatelje znaju odlicno.
Nazad na vrh Ići dole
mandrak

mandrak

Muški
Broj poruka : 31
Datum upisa : 21.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime4/12/2009, 10:45 pm

Pa ti si onda srećan čovek... ili blizu toga
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime19/12/2009, 1:47 pm

Mandrak moze se reci da sam blizu toga, fale jos neke stvari ali definitivno sam srecan uglavnom.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime23/1/2010, 7:36 pm

Moj svet je svuda oko mene....
Ko god zeli da ucestvuje...dobrodosao.Ali samo ako su dobre namere u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/1/2010, 10:19 pm

nista koliko, jednostavno sam otvorena, ali pitanje koliko si i shvacen, a moj svijet sam JA....
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/1/2010, 11:01 pm

lucija ::
nista koliko, jednostavno sam otvorena, ali pitanje koliko si i shvacen, a moj svijet sam JA....

Lucija u par postova stalno potenciras koliko si shvacena.Mislim da uopste ne bi trebalo da te to toliko dotice,shvacena si onako kako zelis da se prikazes,i onoliko koliko zelis.Ne mozes i ne treba da te svi shvate,najbitnije je da ti samu sebe razumes,a kao takvu i ostali ce da te prihvate.To pricam uopsteno nevezano za ovde.Jer to je neka moja parola.Mene ili voli ili mrzi ali samo nemoj da nemas neko misljenje. Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_biggrin Ja se time u sustini vodim.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/1/2010, 11:03 pm

ja apsolutno nista ne potenciram vjeruj mi, i sad nisam mislila na mene vec uopsteno, a SVIJET moj je i njegov zaboravih da kazem...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/1/2010, 11:09 pm

Beskraj je dobro poentirala u prethodnom postu. Naime, ako ja razumijem i prihvatam neku osobu, ne znači da će je i ostali doživjeti na isti način. Svi smo različiti, pa u skladu sa tim, posmatramo i prihvatamo ljude oko sebe. Ja sa svakom osobom mogu da nađem makar jednu dodirnu tačku i tako, tačka po tačka, dolazi do boljeg razumijevanja i prihvatanja različitih emotivnih, karakternih i drugih osobina , koje krase tu ličnost.Ima stvarno malo ljudi , sa kojima ne mogu da nađem ni jednu dodirnu tačku.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/1/2010, 11:14 pm

Blago tebi..kod mene ima stvarno malo ljudi sa kojima mogu da nadjem i jednu dodirnu tacku Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris 817300 a kad nadjem dvije to je uraaa a tek tri to je onda nema "udajem se"...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/1/2010, 11:19 pm

Pa mislim da si pretjerala lucija i da možeš dobro uspostaviti kontakt s ljudima, malo kroz šalu, malo kroz zbilju, evo i sa nama komuniciraš kako tako. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime29/1/2010, 11:22 pm

Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris 817300 Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris 817300 Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris 817300 a ima ima u mom zivotu par ljudi s kojima imam puno "tacaka" ali ih je samo par, to sam htjela reci..ali su stvarno kvalitetni ljudi to nema price...to je vec savrsenstvo... Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Dragana

Dragana

Ženski
Broj poruka : 88
Datum upisa : 28.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime30/1/2010, 6:51 pm

Otvarati se drugima ako to smatramo pod bilo kome , nije dobro i takvo je ponašanje znak naivnosti i slabosti .
Promatrajući odnose drugih ljudi , pa čak i kada se radi o vrlo bliskim prijateljima , vrlo su rijetke osobe koje se znaju ponašati diskretno i koje neća povjerljivu temu iskoristiti za temu sa nekim drugim ljudima ...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime30/1/2010, 7:01 pm

Dragana ::

Otvarati se drugima ako to smatramo pod bilo kome , nije dobro i takvo je ponašanje znak naivnosti i slabosti .
Promatrajući odnose drugih ljudi , pa čak i kada se radi o vrlo bliskim prijateljima , vrlo su rijetke osobe koje se znaju ponašati diskretno i koje neća povjerljivu temu iskoristiti za temu sa nekim drugim ljudima ...

Pa mislim da si pogrešno shvatila temu. Nije otvaranje prepričavanje tuđih tajni, nego koliko drugima otvarate svoju ličnost. Po meni je to znak sigurnosti u sebe, a ne slabosti.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris   Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Ciji je tvoj svet?, koliko se lako otvoris
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Psihologija-
Skoči na: