LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Neko vam izmamio osmeh?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 12:28 pm

ja sam na FB dobila pozivnicu koje je moje demonsko ime hepi
Mara Amy ...

e, Masada prosledila sam i tebi da vidis koje je tvoje hepi
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 8:59 pm

Ima ih nisu bas za siru javnost... Smile
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 9:26 pm

ja evo igram italijanski loto Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3260
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 9:43 pm

definitivno Bobi Smile

Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 9:47 pm

Цитат: Kaja данас у 00:17:23
А ја тек почињем.
Масада на овом форуму није дозвољено вређање туђе вере и верских осећања ма колико теби поједини коментари других чланова о вери досадни били. Теби нико никада није рекао на овом форуму ''Масада мислиш ли ти на нешто друго осим на Смрт, принца таме и остало што већ помињеш у својим песмама, размишљањима....
Ово је првенствено православни форум и то што је теби дозвољено да пишеш поезију у којој нема апсолутно никаквог трага вери и верским осећањима, не даје ти заправо да туђа верска осећања омаловажаваш питањима типа Мислиш ли ти на нешто друго осим на веру.
Да би разумео таква осећања мораш прво добро да проучиш Православље, основе вере, мало да зађеш у догмате којих се ти гнушаш, да прочиташ по неко житије Светитеља, чисто онако информативно да би могао да скапираш о чему причају други чланови.
Ја сам те пустила на почетку да изнесеш своје ставове, размишљања верујући да ти многе ствари нису јасне и да овде има јако пуно добронамерних људи који би могли да ти помогну у проналажењу неког смирења, вере коју си како ти кажеш изгубио. Међутим ти си кренуо мало оштрије и мораћеш да прикочиш.
Даница ти је рекла и ја стојим иза ње што се тиче тема које си најавио, такве теме са таквим насловима овде не могу да се постављају и сваку такву тему ћу ја избрисати без договора са било ким.
Поезију можеш да постављаш, ја лично немам ништа против, чак шта више многи стихови ми се допадају. Али не дам ти за право да вређаш чланове овог форума због сведочења њихове вере. Ако ти се не свиђа немој да коментаришеш.
Надам се да неће бити проблема.
МИЛАНЕ стрпљење је пола спасења, Господ Исус Христос је дошао међу људе ради болесних а не ради здравих, оставља 99 оваца да би пронашао ону једну изгубљену. Надам се да си ме разумео, мада све има своје границе па ћемо видети.
Ја се извињавам (звечаркици посебно) што нисам могла раније да изнесем своје мишљење јер сам била заузета око крштења детета али ето, стигох и ја да кажем неку ријеч што би реко Микели.

Ово једе, због дужине мој одговор иде доле, баш ме неки људи забављају.

https://poezija.darkbb.com
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 9:48 pm

Који оно грех беше осуђивање и што си нервозна толико ? Показујеш апсолутистички дух, похвално, тако су од прилике радиле и Османлије, ко није са нама, против нас је.
Питам се, је ли Милан способан сам да се брани или му треба гомила дрвених, доконих адвоката.
Лепо се договорих са Даницом, али не, мораш ти да као и вечина жена даш последњу.
Што се онога о чему мислим тиће, ти тражиш живот, ја сагледавам смрт, таму, она остаје заувек, то ћеш једном разумети када изађеш ван оквира догме.
Догма је стега, ја не желим да будем роб мишљења, сазнања, да. У томе се Катице ја и ти разликујемо.
Само кажем, не помињи узалуд и по хиљаду пута име Творца, досадиће му да слуша безнадежни вапај јединке која не може сама да се избори у свети и стално га вуче за рукав.
Што се оваца тиће, једна оваца мање, неће стадо пропасти, зависи какав је чобанин.

И кад се молиш Богу, не буди као лицемери, који радо по зборницама и на раскршћу по улицама стоје и моле се да их виде људи. Заиста вам кажем да су примили плату своју.

А ти кад се молиш, уђи у клет своју, и затворивши врата своја, помоли се Оцу свом који је у тајности; и Отац твој који види тајно, платиће теби јавно.

А кад се молите, не говорите много ко незнабошци; јер они мисле да ће за многе речи своје бити услишени.

Данице извини али нисам могао да не одговорим овако слатком прозивању са Катицине стране.

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 10:01 pm

ti ga bas ubadas...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime1/9/2009, 10:11 pm

Ахам

Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime2/9/2009, 10:08 am

Da,sirok osmeh.Jedan pp koji me docekao ovde kada sam se ulogovala.
Kako je lep osecaj...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime4/9/2009, 5:17 pm

Da jedan jako zanimljiv recept koji sam jutros dobila...da bi smirila hormone. Smile

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime4/9/2009, 5:21 pm

ја сам се смејала читав дан, одавно нисам тако Smile

Digi-Grobar

Muški
Broj poruka : 57
Godina : 58
Datum upisa : 02.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 12:46 pm

Pa i osmesi mogu biti različiti.Meni je sinoć izmamljen jedan onaj kiseli,kad sam se nasmejao od muke.A bolje da nisam.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 8:54 pm

Da moje dete,uzelo danas da mi prepricava neku pricu iz srpskog moram da navedem da se radi o tuznoj prici...i sta se desava,ona prica prica i samo u trenutku krene da place[rastuzila je prica].Ja onako sva u neverici kada sam je pogledala i kada sam videla njenu facu umrla sam od smeha...prica jeste tuzna ali nije bilo razloga za tolike suze,i za facu koju je ona tog trenutka slozila.To moze samo ona i niko vise.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 8:56 pm

Цитат: milan m. trivuncic данас у 19:23:11

Pomaze Bog

Evo ponovo gresni i mnogogresni Milan da kaze nekoliko rijeci bratu iza imena Masada.
Zao mi je mnogo sto i dalje veoma uspjesno provociras vjerne clanove ovoga hriscanskog foruma. Nas temelj i krov je Gospod Isus Hristos i njegova spasonosna nauka. Licno sam na sebi kao veliki gresnik osjetio milost i pomoc Boziju. Gospod mi je otvorio unutrasnje oci da vidim i osjetim pravi put ovoga prolaznog zivota.
Zasto ti brate smetaju svete rijeci koje izgovaram,zasto ti ime nasega Gospoda Hrista kvari raspolozenje. Imena Hristos najvise se plasi propali car tame i njegove jadne sluge.Nas zivot i vjera nije u rijecima nego u djelima. Svi treba da zivimo kroz Hrista u Hristu.
Pokusavam i donekle uspijevam i zivjeti u Hristi u ovome ogrehovljenom svijetu. Svoju djecu,porodicu i prijatelje upucujem pravim i jedinim putem spasenja duse. Porodica mi je crkva u malom koju dopunjavamo molitvom,postom,pricescem i svetim liturgijama.
I nas dobri Gospod,Bogomajka i svetitelji brane pristup necastivom i slugama njegovim. Molitva i tamjan moj dom stite od tame. Hristos je svjetlost i istina i jedino spasenje zapamti to brate.
Pokusaj poci ovim putem i vidjeces ono sto do sada nisi vidio ni osjetio. Neka ti sveti Stefan Decanski otvori oci a sveta Matrona Moskovska neka se pomoli za tebe.
Gospode Isuse Hriste Sine Boziji pomiluj me gresnog.

gresni Milan

Прво, нисам брат, друго, зовем се Зоран.

Да не провоцирам, веруј ми, било би вам веома досадно без мене.

Знаш како неко рече, иза светаца је прошлост а пред грешницима будучност, ко разуме схватиће, ваљда.

Видиш, ја сам некада нешто осећао и имао у себи од тога о чему ти говориш, онда ми је Творац окренуо леђа, можда и ја њему, небитно је сада и за будуће. Вероватно сам забаталио цркву и због помодарства оних који су је обилазили, када су такви ушли у њу ја сам изашао, много крокодила, мала бара. И не могу бре више да понављам, ја јесам веровао, сада више не верујем, додуше, можда ме научите да верујем. Можда да цитирам оно твоје, помилуј ме грешног ? Нисам грешан, што да ме милује ? А и ако јесам, надам се да сам све смртне грехе, претурио преко грбаче па могу миран да будем. Да нисам онај један, осуђивање, и даље констатујем, али то опет, ма нема везе Миланче.

Друго, просто је невероватно, приметих скоро, зашто се свештенство не боји Сотоне више него ми ? Запитао си се то некада ?

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 10:34 pm

[quote author=Sara link=topic=2591.msg32307#msg32307 date=1252181757]
Е ово више нема смисла. Имаш ли ти човече имало обзира према саговорницима или нико не постоји осим тебе и твојих потреба и твог погледа на живот и смрт. Овде се не тражи сотона него Бог. Овде се не тражи тама него Светлост. Овде се не тражи равнодушност него саосећање. Ми којима се не допада твој духовни и ментални склоп отпадника који лута и ствара сопствену религију, смо на твојим темама реаговали и престали то да чинимо. Али ти не, ти тераш по своме, подсмеваш се и настављаш да вређаш неистомишљенике.
Мисли како хоћеш, ради како хоћеш, иди где хоћеш, твоја воља и слобода, али молим те, МОЛИМ, престани да нас подучаваш религији коју не прихватамо.
[/quote]

Јел, нема смисла ? Па онда закљушајте форум па тражиите да вам се доставе крштенице, црквене, па тако примајте чланове.
То, што вам се не допада мој духовно ментални склоп, моје виђење светла и таме, а има вас само пар, или два, други се не буне нешто, ви највише осуђујете а причате о греху, вери и ... Ја само констатујем, констатујем да ја и не лутам толико, констатујем да сам овде нашао неколико људи који пишу, да се реч Бог помиње и превише, да понекад изврчете и прилагођавате догму сами себи.
И којој ја то религији подучавам ?
А да, не тражим ја Сотону, инаће, пише се као и Бог великим словом, то му је лично име, већ сам у неку руку ја проглашен сотоном, ти се мало удуби у постове и не трчи да одговараш на задњи.
Просто уживам у овим дијалозима, да ми није вас, једним делом додуше, било би ми досадно, јако досадно.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 10:52 pm

[quote author=Kaja link=topic=2591.msg32312#msg32312 date=1252183163]
[quote author=Masada link=topic=2591.msg32306#msg32306 date=1252179668]
[quote author=Kaja link=topic=2591.msg32299#msg32299 date=1252178555]
Почињете да смарате. :tongue2:
Него не разумем ово питање зашто се свештенство не боји Сотоне више него ми?
Експлејн брадр плиз.
[/quote]

Ко, смара ? Ако те смарра мо, не улази овде, широко ти је поље форума па се опусти на другом месту Катице.

[/quote]
Добро Масада, извини...у праву си...идем ја сад.... :0110_hahaha:
Слушај бре ти, ако кажем да смарате онда смарате и то не мислим само ја већ и други чланови који неће јавно да кажу. А ја се шећкам по форуму како хоћу и где хоћу, па тако могу да се ушећкам и у администраторски панел и банујем те на једно 10 дана до заувек ако ми се ћефне.

[/quote]

Па ? Слушај бре ти, ала је решник, дивно. Ако то задовољава твоју и њихову сујету, ако ћете тако бити ближи Богу или већ чему, ако мислите да ћете добити крила, мада мислим да нећете, слободно.
Чек само да ископитам ово у онај део шта ме је данас насмејало па селе уживај у бановању ако ниси у стању да не гледаш баш све.

Самел, тако ме зовете или грешим ?

Мислим да ће ме бановати али када боље размислим, можда је тако и добро, на жалост, како слепима описати боју ?

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 11:00 pm

И још помало лудила, не могу давраздвајам па прескошите уводник. Ни не слуте какву срећу имају, остаје им АРХИМЕД.

[quote author=Sara link=topic=2591.msg32315#msg32315 date=1252183739]
[quote author=Masada link=topic=2591.msg32311#msg32311 date=1252182866]
[quote author=Sara link=topic=2591.msg32307#msg32307 date=1252181757]
Е ово више нема смисла. Имаш ли ти човече имало обзира према саговорницима или нико не постоји осим тебе и твојих потреба и твог погледа на живот и смрт. Овде се не тражи сотона него Бог. Овде се не тражи тама него Светлост. Овде се не тражи равнодушност него саосећање. Ми којима се не допада твој духовни и ментални склоп отпадника који лута и ствара сопствену религију, смо на твојим темама реаговали и престали то да чинимо. Али ти не, ти тераш по своме, подсмеваш се и настављаш да вређаш неистомишљенике.
Мисли како хоћеш, ради како хоћеш, иди где хоћеш, твоја воља и слобода, али молим те, МОЛИМ, престани да нас подучаваш религији коју не прихватамо.
[/quote]

Јел, нема смисла ? Па онда закљушајте форум па тражиите да вам се доставе крштенице, црквене, па тако примајте чланове.
То, што вам се не допада мој духовно ментални склоп, моје виђење светла и таме, а има вас само пар, или два, други се не буне нешто, ви највише осуђујете а причате о греху, вери и ... Ја само констатујем, констатујем да ја и не лутам толико, констатујем да сам овде нашао неколико људи који пишу, да се реч Бог помиње и превише, да понекад изврчете и прилагођавате догму сами себи.
И којој ја то религији подучавам ?
А да, не тражим ја Сотону, инаће, пише се као и Бог великим словом, то му је лично име, већ сам у неку руку ја проглашен сотоном, ти се мало удуби у постове и не трчи да одговараш на задњи.
Просто уживам у овим дијалозима, да ми није вас, једним делом додуше, било би ми досадно, јако досадно.[/quote]

Еј, мани ме се са том демагогијом и немој да ме учиш шта да пишем великим словом.

Којој религији ти подучаваш... па некој својој... тја, ти си схватио ко је ко и шта је шта, па сад нама заблуделима паметујеш. О хришћанству говориш у негативном контексту, посебно православном, и то чиниш тенденциозно од самог почетка. Значи није ти жеља да схватиш и научиш што ниси знао или разумео, него имаш утврђен негативан став према религијама генерално и спремне контрааргументе који излазе и твог величанства ''ума''.
А овде си... зашто?

Ако не одреагује Катица, онда молим Кају да изрекне опомену члану Масади.

[/quote]

Ма која демагогија селе ? Врни паре ономе ко те је учио о личним именима, пишшшшу се великим словом, али твоје образовање твоја ствар.

А по својој, да у праву си, пошто ову не могу да прихватим на овај начин. Овде сам да бих нешто ново наушио о колективној психологији и појмању догме која прави нову догму, на помало извитоперен начин.

Саро, па и ти постајеш нервозна, губи се лепота од тога, мислим на унутрашњу, чисто да кажем да не помислиш нешто сачувај Боже друго.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime5/9/2009, 11:44 pm

Наставак онога од горе:

[/quote] Каја
Посебан речник за одређене људе, шта ћеш, ја сам ти необразована, некако ми то образовање не иде од руке.
А и право да ти кажем унео си баш немир у душе појединих сталних чланова који су овде од почетка. И сви су имали баш доста стрпљења са тобом, али ако ће стари чланови престати да пишу овде због тебе онда мислим да је лакше да ти будеш колатерална штета. Извини батице, али ако не престанеш са ситним чаркама, разним инсинуацијама и провокацијама летиш. ја толико.
[/quote]

Секице, баш сам само ја унео немир у вашу тврду веру, не могу да верујем шта си одвалила. Стари ће престтати да пишу ? Па нешто не видех да је форум посећен нарошито, пест копи и то је то од прилике, нема свог мишљења, мада, видех изузетке, али све се своди, онај је рекао оно тамо у Библији, ајде да копирам, можда се припише као моје мишљење и став.
Када престну ситни напади, престју и ситне шарке, јесам у Срему рођен али не бих баш да ми радим оно што Сремице стално воледу да раде.
Од воље ти, бановањем, можда доказујеш да си Бог, бар у кратком трену веровања да јеси то. Но, и то ће прочи, рече један филозоф старе Кине, то је оно место које је настало пре но је ...

Е онда настуупа Сарита, тако је вабе:

масада, демагогија је све што пишеш, а оно око имена сам онако успут (иначе нема тог правописа нити ауторитета који ће ме натерати да то име пишем великим словом).

Добро је, само да не изгубим спољашњу :rolleyes:. Срећом мени је лако, имам Коме да се молим и тражим утеху. Кад бих сама себи била идеал овог света већ не би било.

Е онда поука моје маленкости, поново:

И Масада се пише великим словом као и Сотона, ако мислиш да можеш побечи злу, вараш се, оно расте у теби, неприметно, уз бес који те обузима, тама превагне, нећеш приметити када пређеш границу, мада, то се не избегава малим словом личног имена.
Па око лепоте још нека реч и око идеала, ако ниси себи идеал бар у нечему, какав пример дајеш околини ? И са тим ставом, можеш ли ишта друге подучити ?

Баш ме занима шта ће сада бити ? hepi hepi

smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime7/9/2009, 4:38 pm

Danas odnosno sinoc Besherat i Dzoni Azra, bilo je loodo na forumu sinoc.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime7/9/2009, 9:29 pm

Da meni jedna draga osoba...ali stvarno ovaj biser nije bas za siru javnost. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime7/9/2009, 9:36 pm

Mene su danas zasmijavale komšije. Imam jednu babu samicu i dedu samca. Kad sam slušala njihovu priču i začikivanje, grohotom sam se smijala. Baš volim stare ljude.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime8/9/2009, 6:39 pm

Danas sam se toliko smejala da je bukvalno ceo sprat znao da sam ja u pitanju.Smejala sam se mom kolegi koji posto imamo sifre na komp.ladno seo do mene i posto ja nisam htela da je otkucam u njegovom prisustvu rekla mu da se okrene...on se okrenuo i poceo da peva stvar od Bajage-zazmuri.Scena je bila toliko komicna jer u tom trenutku mi je usao sef ja sam se smejala ko luda,on je drzao ruke preko ociju i pevao...a niko nije primetio ko nam je usao.Posle nam je bilo jako zabavno Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_biggrin mislim kada smo morali da objasnjavamo razloge...cerekanja.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime10/9/2009, 11:51 pm

Rečenica iz jednog filma koja se može primjeniti na mene : " Kod zaboravljanja ima jedna dobra stvar, a to je da ti stvari uvijek izgledaju nove ". Baš dobar fazon, jer sam jako zaboravna kada su neke sitnice u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime11/9/2009, 7:28 pm

Neciji postovi koji su me bas bas slatko nasmejali.

Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime11/9/2009, 9:08 pm

Jedan sms...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime11/9/2009, 9:19 pm

Evo sada mi je jedna pesma izmamila osmeh.Kaze..."do *aja do *aja eto to si ti" Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_eek Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime11/9/2009, 9:42 pm

Mora da je to neki opaki narodnjak, ono cime se sada neki klinci truju.
Osmeh su mi izmamili neki postovi sa ovog foruma sada, ne mogu da prestanem da se smejem, a ko bi rekao do malo pre sam bio jako tuzan, hvala dragi forumasi. hepi lol!

Poslednji izmenio smesko zz ds1989 dana 13/9/2009, 5:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime13/9/2009, 10:37 am

Lepo jutro kada sam otvorila prozor i udisala vazduh punim plucima.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime13/9/2009, 7:26 pm

Da danas me je definitivno nasmejao brat,koga je zena isprozivala da je kukavica jer se boji strsljena koji im je usao u sobu.On se toliko naljutio jer mu je izgleda povredila ego...da je on u svom besu meni toliko bio smesan da ja nisam znala da se zaustavim od smeha, gledajuci ga onako crvenog i ljutog na nju..Jos sam i dobro prosla.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime14/9/2009, 2:53 pm

Kolega sa posla koji me je jutros probudio, poceo da mi objasnjava svoje probleme i zasto mu treba da sutra radim prvu smenu, jednostavno nije mi dao priliku da mu odgovorim, onda se posle jedno pet minuta setio da sam ja jos uvek na odmoru i doslovce ovim recima hebote pa ti si na odmoru a ja sam budala, izvini sto sam te probudio, nisam mogao da prestanem da se smejem narednih 10 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime14/9/2009, 10:13 pm

Pitala sam muža kako se zove onaj instrument koji se koristi u bleh muzici, kao činele, ali imaju svoj naziv. Njegova faca mi je rekla da se nikada neće sjetiti. Šizio je što sam ga uopšte pitala za to. Precrkla sam mu od smijeha. Net mi je pomogao da se sjetim da su to ručni tasovi. Znate kad bih se sjetila - nikad. Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 817300
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime15/9/2009, 11:03 pm

Da ,neko i nesto kada se setim mi stalno izmamljuje osmeh.Znaci ne mogu da verujem. Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_biggrin I sada se smejem.

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime16/9/2009, 6:05 pm

Moja ljubav. Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime16/9/2009, 9:23 pm

Danas na seminaru direktor mi je izmamio osmeh kada mi je uputio kompliment.
Nazad na vrh Ići dole
AlAnyah

AlAnyah

Ženski
Broj poruka : 87
Godina : 31
Humor : sarkazam
Datum upisa : 10.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime17/9/2009, 9:59 am

Drugar.. Koji pokušava da me natera da učim (a mene mrzi).... Nije se smirio dok nije krenuo da vrišti na mene kako ću da se zaposlim u gradskom zelenilu.... Legenda... Obožavam moje prijatelje Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.blogjob.from.rs
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime17/9/2009, 5:24 pm

Neke stvari iz arhive chata su me nasmejale do suza, dobar je ovaj nas chat, pogotovo kada nekome nesto objasnjavamo. Pozdrav za Slava. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime17/9/2009, 6:26 pm

Danas sam se celi dan smejala.
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime17/9/2009, 11:37 pm

jedan post sto sam procitala, smejem se citav dan Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_lol

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime18/9/2009, 9:19 pm

meni je izmamio osmeh neki ludak sto mi svirao na kruznom toku. stvarno se cudim kako ljudi poloze a neznaju u kom smeru se vozi hepi
mada ja ponekad opalim i 2-3 kruga. obozavam kruzni tok hepi
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime18/9/2009, 9:48 pm

meni suze idu od smeha sad... hepi
nemogu vam stvarno reci zasto ...

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime18/9/2009, 10:07 pm

bas steta...smeha nikad dosta.
pozz za tebe Tea samo se ti smej to je zdravo
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 6:33 pm

Evo jos uvek se smejem mojoj cerci.Ispitivala sam je muzicko i nije mogla da se seti kontrabasa a znala je kako izgleda,i onda je pocela rukama i ustima da ga opisuje.Samo sto se nisam prevrnula od smeha,jer u tom opisivanju ona je toliko bila komicna,da nije znala da se zaustavi.

Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 6:36 pm

Deca su nase blago.

I meni je moja cerka izmamila puno osmeha danas.Vratila se od kuce i pricala mi dozivljaje iz Beograda.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 10:04 pm

Muž Željko. Danas za ručkom sam mu rekla da ću mu ubiti muvu na glavi. što sam i učinila plastičnom mlatilicom. Da ste vidjeli taj pogled, vjerovao nije da sam ga klepila. Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 817300 Mnogo me voli kad mi sve oprašta
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 10:09 pm

lepo mi je da citam da je neko imao lep dan...
meni danas niko nije nabacio osmeh Sad
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 10:17 pm

Sad ću ja malo da pokušam.

Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 351161
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 10:21 pm

hvala draga... hepi
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 10:28 pm

Ćerka Marija koja je prvi razred i već treću sedmicu ponavljaju dvije engleske riječi chocholate i banane, a danas je imitirala učiteljicu , koja je uz te dvije riječi igrala i pjevala. Ne zna se ko je tu debilan?
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 10:35 pm

a moj sin trebao da pise sastav iz srpskog...ja kao djek petak
napisao ujutro sam ustao i moja sestra je...
tu je stao,cekao da ja zavrsim. jedva sam smislila sta da stavim za sestru...i napisala mu sastav. al s obzirom kako pisem ako ubode 3 dobro je...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 10:38 pm

Pogledaj BOBI ulazak u kuću Velikog Brata, da vidiš šta je debila na jednom mjestu, gayeva, kur..a, pa ćeš se sita nasmijati. Ima jedan što liči na Radašina.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Neko vam izmamio osmeh?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Pričaonica-
Skoči na: