LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Neko vam izmamio osmeh?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorPoruka
Zar ptica

Zar ptica

Ženski
Broj poruka : 0
Godina : 45
Humor : Mama,sta znaci NORMALNO? To je program na ves masini ,duso.
Datum upisa : 24.11.2010

Neko vam izmamio osmeh? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 13 Icon_minitime29/4/2015, 10:32 am

Moj macor Micko.... hepi

Opijam se dragi ali pijanica nisam....
Nazad na vrh Ići dole
http://lenka98.blogspot.com/
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 13 Icon_minitime29/4/2015, 9:34 pm

Unuk Matija...On i ja smo sjajan dvojac ... cheers

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 13 Icon_minitime16/8/2015, 7:12 pm

Kišaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... cheers

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Tool

Tool

Ženski
Broj poruka : 422
Datum upisa : 25.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 13 Icon_minitime17/8/2015, 1:00 pm

Odsečena krošnja breze
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com/
Moon Child

Moon Child

Ženski
Broj poruka : 151
Datum upisa : 03.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 13 Icon_minitime3/12/2015, 12:01 am

Prijatelji iz gimnazije. Nekad bih sve vratila unazad i pocela srednju ispocetka samo da bih se smejala se sa njima svakog dana kao sad u cetvrtoj godini, ne mogu da verujem da se zavrsava....
Nazad na vrh Ići dole
Tool

Tool

Ženski
Broj poruka : 422
Datum upisa : 25.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 13 Icon_minitime10/12/2015, 12:10 am

Moon Child ::
Nekad bih sve vratila unazad i pocela srednju ispocetka samo da bih se smejala se sa njima svakog dana kao sad u cetvrtoj godini, ne mogu da verujem da se zavrsava....

Kad pomislim da je ostalo još samo jedno polugodište do kraja srednje, uhvati me neka nostalgija.Meni su ove četiri godine baš brzo prošle, toliko toga se izdešavalo, sada se osećam nekako matorom i nespremnom za sledeću etapu, studentski život...
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com/
Moon Child

Moon Child

Ženski
Broj poruka : 151
Datum upisa : 03.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 13 Icon_minitime15/12/2015, 10:09 pm

Lavica ::

Kad pomislim da je ostalo još samo jedno polugodište do kraja srednje, uhvati me neka nostalgija.Meni su ove četiri godine baš brzo prošle, toliko toga se izdešavalo, sada se  osećam nekako matorom i nespremnom za sledeću etapu, studentski život...

Znam, potpuno isto. Prvo sam mrzela srednju i ljude, ali kako vreme ide uopste mi se ne napusta gimnazija. Ne mogu da zamislim da sad opet uplovim u nesto nepoznato i da krecem sve ispocetka...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Neko vam izmamio osmeh?   Neko vam izmamio osmeh? - Page 13 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Neko vam izmamio osmeh?
Nazad na vrh 
Strana 13 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Pričaonica-
Skoči na: