LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Zaključavanje foruma

Ići dole 
AutorPoruka
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9731
Godina : 58
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Zaključavanje foruma Empty
PočaljiNaslov: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime19/3/2013, 6:58 am

Предлог, закључамо форум, делимично закључамо наше радове, мада има их свуда па ... Такође, можда је време да никови нестану и да иду имена овде, наше фотографије. Нисмо штампани, већина од нас, но, мислим да смо у неким деловима бољи од већине надри песника.

Тачно се види где су дечји форуми, где су мало озбиљнији где се копира.

Реците, шта даље ....

https://poezija.darkbb.com
Laufer

Laufer

Muški
Broj poruka : 61
Datum upisa : 30.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime19/3/2013, 9:58 am

Ja se slažem u potpunosti da se zaključaju naši radovi i da pristup bude dostupan samo članovima, isto tako predlažem da se malo administrira spisak članova foruma, oni koji više ne koriste nalog (duže vremena) ili koji su ga bezveze pravili da budu izbrisani...

Nadam se da ne zvuči surovo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21555
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime19/3/2013, 10:31 am

Slazem se sa zakljucavanjem,mada skoro svi radovi vec se svuda nalaze po netu.Sto se tice slike i nicka mislim da je malo preterano,ko zeli neka stavi svoje nemam nista protiv.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime19/3/2013, 5:18 pm

Nije loša ideja sa delimičnim zaključavanjem naših radova. Za fotografije...nisam sigurna da nešto postižemo, ali ne stidim se sebe nikako...pa neka i to...A nick-ovi....
Ja se svakako potpisujem i potpisivaću se i dalje kao Najda M. jer sam to izabrala kao ,,umetničko ime,, ...Tako čuvam uspomenu na baku koja je bila daleko od mene i koju sam puno volela.

E sad..što reče Masada, svuda smo po netu...ima me na najmanje još pet foruma, na mom ličnom blogu, ali jedino ovde sam baš aktivna, tamo samo kopiram svoje već napisano ovde...
Ovde i čini mi se samo ovde ( od onih foruma koje sam prošla) je aktivna radionica...u poslednje vreme malo manje aktivna , ali funkcioniše. I po mnogim drugim temama smo specifični. To pojedinima bode oči..a pozajmljivačima je pregledno za copy-paste...

Nedavno pozajmljivanje mojih radova me je baš povredilo, jer su radovi pronajdeni na mestu vrlo ne primerenom poeziji i pričama koje ovde pišemo...Prosto me je bilo sramota gde su moji radovi završili i to nepotpisani...

Tako da...podržavam delimično zaključavanje u svakom slučaju...a ako treba potpisaću se i imenom i prezimenom , ali sa sve onim nikom na kraju - Najda M....jer to sam ja...

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime20/3/2013, 6:33 am

Обрисати старе то је тежак посао а значио би да свуда где је дело постављено као ауторско пише гост. То што стари не долазе ... засите се људи, ми, нас пар морамо да будемо овде мада и мене смара обавеза. Оне са песмама са тјуба и сликама можемо, мада је и то посао од пар сати по члану да се прегледа све. Да нисам уредно брисао све који су неактивни, овде би било око 5000 људи.
Само чланови, ок, али ... ово али увек ... мене што се тиче свеједно ми је, овде је ауторизовано као и у мом рачунару када и где је писано. Овде по датуму а у машини, сама памти код, имбецили који нас копирају то не знају па ...

Пошто се остали нису јавили, јесте Росица, нека ово стоји овако како јесте још који дан. Блокирао сам учлањења, нема више масе клинаца. Решићу за викенд ово. Активни ће имати приступ у ауторска, остали не. Када се стари члан појави, па нема приступ ту у писарницу, нека се обрати администрацији за дозволу.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime21/3/2013, 6:11 am

Даље, неко ... ико ?

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime25/3/2013, 12:48 pm

Проза и поезија су цушперн. Још нешто да заблокирам ?

Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21555
Godina : 43
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime25/3/2013, 6:04 pm

Masada ::

Ako se drugi slazu radionicu,jer na njoj sve pisemo pa tek onda prebacujemo u prozu i poeziju.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime25/3/2013, 11:57 pm

Beskraj ::
Masada ::

Ako se drugi slazu radionicu,jer na njoj sve pisemo pa tek onda prebacujemo u prozu i poeziju.

Da...baš iz same radionice su dosta prekopirali...

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime26/3/2013, 6:21 am

Затворено. Радионица исто само за чланове.

...

...

Ženski
Broj poruka : 41
Godina : 48
Humor : kada misliš da ničega nema, onda dođem ja...
Datum upisa : 01.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime10/6/2020, 12:49 am

Ćao, dugo nisam bila, a sada vidim da ne mogu do dela proza i moje Iskrice....
Bilo bi mi žao da se zagubi, ima li načina da pristupim?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime10/6/2020, 3:49 pm

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime10/6/2020, 3:49 pm

Ja koliko vidim sve je tu

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zaključavanje foruma   Zaključavanje foruma Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Zaključavanje foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Magistrat - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Pitanja u vezi foruma-
Skoči na: