LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

zliduka

Ići dole 
AutorPoruka
gear

Muški
Broj poruka : 60
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

zliduka Empty
PočaljiNaslov: zliduka   zliduka Icon_minitime11/10/2015, 1:13 pm

vukao sam noge u pokusaju da stignem do jebenog sahta,gomilala se masa iza mene, jebanje kroz prizmu jednog primitivca je u toku..jebo me dan kad sam izasao iz sigurne kuce..jedne posrane kanalizacione cevi u potrazi za bilo kakvim obrokom..iza mene su ispadale virsle,kulen i cvarci..ukrao sam pola mesare ,dok mi je naocita sisata prodavacica sekla naj jeftiniju salamu koju je imala ja sam zgrabio sve sto sam mogao onako rukama i stisnuo u njedra..

iza mene se plavilo..odnekud su dotrcavali panduri..a i ja sam nasao sad da kradem kad ih je grad pun zbog pederskih poslova i trans srodnih osoba na mitingu..brze bolje sam uskocio u otvor..kao teletabis nestao sam u svom bunaru..naravno poicajcima su virele sapkice dok su pokusavali da sa svetla progledaju u mrak koji se nazirao ispod njih..nisu placeni da uskacu u sahtove..mazao sam cvarke...bio sam konacno utolio glad..unutra u tom mraku naslonio sam se dok su govna plivala i buckala u talasima i pokusavala da sa zidova skinu jos jedno govno..mene koji je svoj zivot srozao na naj nizu mogucu lestvicu bitisanja..kako sam zavrsio tu gde sam sada medju govnima..imao sam kao i ostali srecu da zivim normalno da imam zenu posao kola stan..sve ono sto jedan covek moze da pozeli ja sam imao cak i vise od toga..nju sam sreo u jednoj kafani sasvim slucajno, dok sam gledao u njenu guzicu dok je spartala sa dzogerom brisuci pod kojim su gazili ovakvi kao ja...ljudi koji su imali da plate za luksuz te birtije..na tom mestu se skupljala elita grada..ja sam bio politicar u usponu..na raznim mitinzima srao sam po narodu..za divno cudo taj narod je bio odusevljen onim sto sam pricao..pitao sam kolegu iz druge stranke sta misli o dzogerasici?pogledao je i nesto prosiktao sebi u brk.nisam ga razumeo ali sam shvatio..ustao sam onako nadmen i mocan i zatego kravatu..prisao mladoj podacici i dao vizitku..pogledala me je onako znojava i ne zainteresovana..ponovo sam je gurnuo i u dzep joj ugurao moj broj telefona..kuci sam otisao kao da su mi digli spomenik..posle nekoliko nedelja..zazvonio mi je telefon..izvinite ja sam..dali ste mi vas broj telefona...znao sam ko je..cekao sam poziv svako vece trljajuci majmuna i misleci o njoj..konacno se desava..ugovorili smo sastanak..gledao sam u njene noge kako udaraju u plafon novog porsea...lepo sam video kako stikle buse platno..jebem ti ovako niska kola moracu da ih zamenim sa nekim udobnijim..kicmu nisam osecao..imao sam osecaj da sam ljubav vodio u kutijici za sibice..posle nekog vremena ozenio sam je..bio sam uveren da je to ona prava..da cu uz nju moci lakse da gazim narod svojim botovskim izjavama samo ako ona namiri moje potrebe za seksom..izledala je vrhunski..gledao sam u nju onako namontiranu sa sminkom i stvarima koje sam joj kupovao u ne ogranicenim kolicinama..podigao sam je iz blate jebote..koji sam ja srecnik..ona se sepurila gradom i dok smo u kaficu sedeli i krmacili prase od pola kile kraj nas je prosla dzogerasica..reci mi..ne zelim vise nikad da budem kao ona..zagrlio sam je i privio uz sebe .neces draga samo ti radi svoj posao..odgurnula me je ljutito..kakav posao?ti mene ne volis?od silnih lazi i plasiranja javnosti zaboravio sam da volim..pokusavao sam da je utesim gurajuci joj novcanice od 500 evra u one ogromne sise koje je imala..besna ustala je i porusila sve sa stola..svi bi oko mene uzeli te pare a ona je uplakana sve to bacila..dzogerasica je prvo bila iznenadjena..a onda je mahnito pocela da uzima sve sto je ova moja bacala..lepo sam video dzoger u vazduhu i jednu spremacicu na vratima kako nestaje..dok sam shvatio sta se desava ugledao sam stikle na stolu..moja ljubav je nestala..propio sam se..placao sam i sakom i kapom raznim agencijama da je pronadju..i kad sam vec poceo da gubim nadu..neko je zazvonio na vrata..paket za vas...ugledao sam kocku pred vratima povecih dimenzija..potpisite ovde..neki lik sa tamnim naocarima sa kalasnjikovom u rukama pruzio mi je priznanicu..hvala na saradnji..potrosio sam ogroman novac da je pronadjem a sta sad imam ispred sebe..jebenu kutiju..jedva sam je uneo unutra..bem ti dan kad sam platio narko kartelu da mi nadju devojku..otvorio sam kutiju..unutra lepo istranzirana i iseckana lezala je raskomadana moja draga...uzasnut od slike koju sam video povukao sam se u dubine svoje duse..tragajuci za pravim recima da sebe opsujem naj gore sto mogu..zaboravio sam da im kazem da mi treba ziva..malo posle toga..telefon nije prestajao da zvoni..stizale su slike kako unosim kutiju u stan..slike kako krisom zakopavam problem koji nastao grubom greskom i mojom vecitom potrebom da ljubav ako treba i kupim..za nepunih godinu dana narko kartel mi je uzeo sve nekretnine da bi zataskali stvar..ostao sam bez icega..na vrata mi je pokucao celav lik..bio mi je poznat onako zalizan celom na glavi..prepoznao sam prijatelja iz narko klana arms ali je ne zadovoljan kurvama u klanu napravio svoj sopstveni klan koji se bavio prodajom naoruzanja,tacnije radio je tenkove na crno..nije hteo vise da prodaje drogu jer nikako nije mogao da ukapira razliku izmedju brasna i belog..posle ko zna koje ne zadovljne musterije batalio je taj posao..cak su mu neki predlagali da od svog tog brasna za koje je mislio da je droga otvori pekaru...taj lik me je progonio nisu ga dzabe zvali zliduka...obecao sam lutku kakvu nikad nije imao, curu iz njegovih snova samo da me ostavi na miru..bio je bez osecajan i hladan kao boza..

poslao sam ga na sastanak u jedan stan gde sam iskljucio sve osigurace da ne vidi sa kime ima posla..mogu da mu samo zamislim facu kad pocne da vodi ljubav sa lutkom koju sam ukrao iz izloga neke randnje za donji ves....imao sam vremena da smugnem dok se on tamo silovao sa doticnom..nema veze i onako i on ima gumu na manjoj glavi pa mu nece smetati sto je ta cura od gume...otisao sam sa to malo para sto sam imao na zlatibor..bar da jedem kvalitetno sad kad mi se zeludac skupio od svega sto me snaslo..sedeo sam za stolom i krmacio sunku..kad osetih necije ruke na ramenima..znao sam.da je to on..zliduka..okrenuo sam se i ugledao malterisano lice bez osmeha kako pilji u moju sunku koja je tek virila iz mojih usta..jedes ha?pa gladan sam..polazi rece..osetio sam celik na ledjima..nemoj brate kukao sam..samo je cutao..dosli smo do neke rupe...izgledala mi je onako..bas grobovski...naslonio mi je pistolj na celo...ovaj put imas izbor..da se vratis u kanalizaciju odakle si i dosao u politiku..ili ces da lezis tu sve sa kravatom biraj...nisam imao puno ideja pa sam pristao da se vratim u kanalizaciju...cekao sam metak koji je unistiti moju glavu ali nista se nije desavalo..prestao sam da se bavim politikom..ponovo sam sutao konzerve u potrazi za necim sto ce mi utoliti glad..po navici isao sam u birtiju..sa setom sam se secao spremacice i onog lagodnog zivota kojeg vise nemam..zaprepastio sam se kad sam je video..bila je to ona..moja ljubav koja je bila istranzirana i poslata na moju kucnu adresu ali kako?ko je onda bio u kutiji..ona i zliduka..sedeli su za stolom i gledali u neku spremacicu prema kojoj su bacali pare..ova je grabila i sakom i kapom..kakva prevara kakva laz na sta sam ja naseo..nekako su osetili i pogledali me kroz prozor smejuci se kao ludaci i upiruci prstom u mene koji sam bio beda naj veca onako obucen u krpe koje sam nasao u nekom kontejneru..bilo me je sramota..bes je kuljao iz mene..i nemoc da bilo sta ucinim..nesto su mi pokazivali..okrenuo sam se i video bilbord..zliduka za predsednika..o ne samo to ne..zarcnelo mi se pred ocima...trcao sam prema kanalizaciji..zatvorio sam saht za sobom..i mrak je postao jos gusci..vise nisam izlazio napolje..sve dok jednog dana nisam cuo rat..krisom sam podigao poklopac..napolju su ozdzvanjale ekplozije..ljudi su se ubijali..istrcao sam da vidim o cemu se radi..prisao sam jednom borcu koji je menjao okvir od automatske puske..sta je bilo brate upitah zasto pucate?kako zasto onaj celavi smrad i ona njegova sponzorusa su sve zapoceli..pokaza mi rukom na bilbord..zliduka i ona kucka su se smejali na slici..za ne zavisnost narko kvarta dajte nam vas glas i moci cete besplatno da uzivate u marihuani bez bojazni da cete da obolite...od raka

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9740
Godina : 58
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

zliduka Empty
PočaljiNaslov: Re: zliduka   zliduka Icon_minitime12/10/2015, 10:32 am

Prebacicemo ti ovo u temu u prozi...

https://poezija.darkbb.com

zliduka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Proza-
Skoči na: