LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

ljubav smrt i snovi

Ići dole 
AutorPoruka
ROUZ
Gost

ljubav smrt i snovi Empty
PočaljiNaslov: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime3/7/2009, 4:55 pm

Mogu i kao gost da Vam ponudim neke svoje pisanije a Vi mi budite kriticari.

"SUNCE JE ZA MENE ISTO STO I VODA,VAZDUH,OTKUCAJI SRCA. I JEDNOG TAKVOG DANA,ZLATNOG DANA,SRESTI NEKOG KO TE POTPUNO SLUDI,UZNEMIRI I POREMETI DO TACKE KLJUCANJA JE ISTOVREMENO LUDO,LEPO I JEZIVO ZBUNJUJUCE. JA GA VEC DUGO ZNAM , VOLIM,LJUBIM,NJEGOVE OCI,USNE,VRAT KOJI ME PLASI I MAMI. SVAKE NOCI KADA SVI ZATVORE SVOJA VRATA SKLOPE OCI I UTONU U SVOJE SNOVE JA

OTVARAM SVOJU DUBOKO SKRIVENU TAJNU NJEGA KOJI JE SVOJIM POJAVLJIVANJEM DAO OBLIK,LIK MOM SNU. .................................................................................. ..SADA NIJE NOC A NI SUNCE MI SE NE OSMEHUJE A ON ODLAZI GOVORECI DA NASA LJUBAV NEMA SMISAO.JEDNOSTAVNO NE SHVATA KOLIKO MI ZNACI , TREBA I NE SHVATA NAJBITNIJE DA NIKADA NE MOZE DA ODE.''
Nazad na vrh Ići dole
Angel Neny

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.02.2012

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime2/2/2012, 12:11 pm

tuzno Sad((((( sto kaze da nema smisao ljubav......ljubaV TREBA IMATI SMISLA ZAR NE?
Nazad na vrh Ići dole
koollozenga

koollozenga

Ženski
Broj poruka : 64
Godina : 40
Datum upisa : 23.02.2012

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime12/3/2012, 12:17 am

Ratovi na koje zazmurimo u sadasnjosti, oslepece nas u buducnosti!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kamagra.in.rs
Plavooka

Plavooka

Ženski
Broj poruka : 108
Godina : 39
Datum upisa : 15.11.2010

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime28/3/2012, 9:08 pm

Draga Rouz,

Imam neki utisak da si mlada, ne zameri ako gresim. Zapitaj se zasto te je poremetio? Da li je to bio samo on ili prelepi dan i ti koja si bila spremna i otvorena za lepe stvari. Neko ko ne vidi smisao lepote i ljubavi ne zasluzuje tvoje emocije. Moj ti je savet od srca "ne bacaj bisere pred svinje". Verujem da taj covek ima lepu "ambalazu" ali ima je i najgora i najnezdravija hrana Smile
Idi dalje po suncanom danu i trazi bistru, a ne mutnu vodu. Zelim ti mnogo Sunca u zivotu.

One ce da me ubiju!
Nazad na vrh Ići dole
Mima55

Mima55

Broj poruka : 7
Datum upisa : 09.07.2012

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime16/7/2012, 9:24 pm

Napisala bih vam nesto sto sam smislila jedne noci u kasne sate..Zelela bih da cujem vase misljenje.
'Razbarusene kose sedi za radnim stolom piisuci nesto.Oko njega su razbacane knjige,lsvih zanrova.U kaminu,vatra se odavno ugasila.Hladno je.
Oseca se smrad nikotina.Kao da se soba nije razvetravala hiljadama godina.Na policama se moze videti dva prsta prasine.'

Mislim da bi trebalo jos nesto da napisem u nastavk ali trenutno nemam inspiraciju. Very Happy
Budite mi kriticari,hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime16/7/2012, 9:39 pm

Mima55 ::
Napisala bih vam nesto sto sam smislila jedne noci u kasne sate..Zelela bih da cujem vase misljenje.
'Razbarusene kose sedi za radnim stolom piisuci nesto.Oko njega su razbacane knjige,lsvih zanrova.U kaminu,vatra se odavno ugasila.Hladno je.
Oseca se smrad nikotina.Kao da se soba nije razvetravala hiljadama godina.Na policama se moze videti dva prsta prasine.'

Mislim da bi trebalo jos nesto da napisem u nastavk ali trenutno nemam inspiraciju. Very Happy
Budite mi kriticari,hvala Very Happy

Pozdrav Mima55.Ja necu da budem kriticar jer to mi niko ne daje za pravo.Mogu da budem samo posmatrac sa strane,citalac.Kao sto znamo svaka prica ima svoj neki uvod,ovo sto sam procitala po meni je pocetak necega sto tek treba da se nastavi.Jer iz ovoga napisanog ne moze puno toga da se izvuce.Osim da postoje dve vrste prasine. :DJos nesto moj dobronamerni komentar bi bio na razvetravanje...zar nije bolje provetrena.Kada dobijete inspiraciju nastavite sa pricom da vidimo sta se desilo sa piscem koji sedi za svojim radnim stolom

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Mima55

Mima55

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime18/7/2012, 2:20 pm

Бескрај поздрав и теби.
Хвала на савету имаћу то у обзиру.
Сада ми је некако да то назовем 'сушни' период,немам инспитације.
Чим будем имала наставак ове назовимо приче послаћу вам.
Још једном.хвала на саветима. Very Happy Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zar ptica

Zar ptica

Ženski
Broj poruka : 0
Godina : 45
Humor : Mama,sta znaci NORMALNO? To je program na ves masini ,duso.
Datum upisa : 24.11.2010

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime4/8/2012, 8:32 am

Mima55 ::
Бескрај поздрав и теби.
Хвала на савету имаћу то у обзиру.
Сада ми је некако да то назовем 'сушни' период,немам инспитације.
Чим будем имала наставак ове назовимо приче послаћу вам.
Још једном.хвала на саветима. Very Happy Smile

Mima55,samo se ti opusti ovde uz nas i videces kako ce inspiracija krenuti,preporucujem ti radionicu ..pozdrav Very Happy

Opijam se dragi ali pijanica nisam....
Nazad na vrh Ići dole
http://lenka98.blogspot.com/
beautyce
Gost

PočaljiNaslov: :(   ljubav smrt i snovi Icon_minitime28/11/2012, 1:54 am

Hajde mili, još nam je samo ostalo da se pozdravimo, onako jasno kao dvoje ljudi koji nemaju više ništa lepo jedno drugom za reći, a opet dostojanstveno kao dvoje ljudi koji su svesni da će im se pogledi susretati još u životu... Zbogom. Nije li to upravo ono što trebamo prevaliti preko usana?!
Nazad na vrh Ići dole
Mima55

Mima55

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime24/3/2014, 12:47 am

Kazu da imam poseban osmeh kad mi tebe spomenu.

Kazu da imam onaj neki zarazan smeh kad si tu.

Da imam sjaj male devojcice u ocima svaki put kad te vidim.

Kazu da nisam svoja kad ti cujem glas.

Da sam se promenila, od kad znaju za nas.

Nesto od ranije. hehe
Nazad na vrh Ići dole
Mima55

Mima55

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime24/3/2014, 12:48 am

“Nemoj”

Nikad
Ne reci da te nisam
Voleo
Mazio I pazio.

Ne lazi ljude
Da te mrzim
Kad znas da te volim
Vise od sebe”

Znate i sami kako raskid utice na ljude, inspiraciju i raspolozenje.
Nazad na vrh Ići dole
Plavooka

Plavooka

Ženski
Broj poruka : 108
Godina : 39
Datum upisa : 15.11.2010

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime15/3/2015, 6:50 pm

Dobrodosla u klub Very Happy

One ce da me ubiju!
Nazad na vrh Ići dole
Dusica Pajovic

Dusica Pajovic

Ženski
Broj poruka : 1014
Godina : 64
Humor : obavezno
Datum upisa : 04.07.2016

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime4/7/2016, 2:26 pm

Postovanje..
Zelela bih da imam svoju stranicu ..gde cu postavljati poeziju..pod naslovom..kao i pre Okovi osmeha..ili Vetrom uhvaceno..
Hvala..imam i kratkih prica ..pa mi pokazite gde mogu da ih postavljam..sve je ljubavna tema...
poz Dusica Pajovic,,

Poslednji izmenio Dusica Pajovic dana 4/7/2016, 2:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dusica Pajovic

Dusica Pajovic

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime4/7/2016, 2:35 pm

evo jedna za Sve..kao zahvalnost ..na prijemu..

NE
Ne mozes otici
iz mog zagrljaja
topline srca
dok ceznjom plovi
milina
sjaj oka i treptaj
nedoreceni...
Ne zelis izaci
ostavljenom zeljom
za snove u zoru
i rasute slutnje
dotaknute...
Ne mozes nas stici
daleko smo izmakli
tragom srece i
ljubavi
da se zaboravi...

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime5/7/2016, 6:41 am

Dusica Pajovic ::
Postovanje..
Zelela bih da imam svoju stranicu ..gde cu postavljati poeziju..pod naslovom..kao i pre Okovi osmeha..ili Vetrom uhvaceno..
Hvala..imam i kratkih prica ..pa mi pokazite gde mogu da ih postavljam..sve je ljubavna tema...
poz Dusica Pajovic,,

Dusice, na ovom linku je mesto za pesme, https://poezija.darkbb.com/f2-poezija ....Procedura je ista kao i ranije, ides na New, ukucas naslov i slazes u temu....

https://poezija.darkbb.com
Dusica Pajovic

Dusica Pajovic

Ženski

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime5/7/2016, 1:31 pm

hvala..pokusacu..da se druzimo..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ljubav smrt i snovi   ljubav smrt i snovi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

ljubav smrt i snovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Pisarnica - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Za goste i putnike - otvoreno za komentare virtuelnih putnika-
Skoči na: