LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Da li vreme leci sve?

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Da li vreme leci sve? Empty
PočaljiNaslov: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime19/8/2009, 8:07 pm

Standardna izreka.Koliko cesto cujemo ovo u teskim trenutcima zivota...
Mislim da vreme ne moze da izleci sve rane,samo te nauci da zivis sa bolom...
Volela bih da cujem vasa misljenja?Iskustva?

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

Broj poruka : 1002
Godina : 48
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime19/8/2009, 8:36 pm

Naravno da ne moze vreme da izleci sve.
Ali da nije njega kako bismo izdrzali tolike boli koje nam zivot po nekad priredjuje.

Bilo je dana kada sam pozelela da nestanem,da me nema.Jer je bol bila neizdrziva.Kada bi mi neko govorio "vreme leci rane,proci ce,bice bolje..",ja sam se na to zgrazavala i jos vise nestajala u svom bolu.
A sada,kada pogledam u nazad shvatim da je vreme ucinilo svoje i cini svoje..bol je i dalje tu ali je podnosljiva i ja zelim da zivim,pa makar i sa njom.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime19/8/2009, 9:28 pm

Ma vreme ne leci sve uvek , pogotovo ako izgubis dragu osobu. Jednostavno zivis s tim da je nema al u srcu ostane jedna velika praznina.To se cak ni vremenom nemoze izleciti.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime19/8/2009, 10:04 pm

Не лећи време ништа, оно избледи понеке успомене док се не врате из понора сечања, духови постоје, у нама су, лутају ходницима, онда оживе на трен и ...

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime19/8/2009, 10:14 pm

Masada ::
Не лећи време ништа, оно избледи понеке успомене док се не врате из понора сечања, духови постоје, у нама су, лутају ходницима, онда оживе на трен и ...

I sta se onda desava???

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime19/8/2009, 10:49 pm

И врате те у нека времена за која мислиш да су прошла, да их се нећеш сечати. Потисмено ми штошта али где и на које време ?

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime20/8/2009, 7:24 am

To sve zavisi od coveka.Vreme menja dosta toga i moze otupiti ostricu boli,ali ako je srce slomljeno,ako je osoba do srzi pogodjena i povredjena ono malo toga moze uraditi.Eventualno dani i godine koje potom prodju mogu doprineti da bol sazri i pretvori se u nesto drugo da izmeni coveka u nesto sto mozda nije ni slutio da ce biti.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 40
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime20/8/2009, 6:04 pm

Ne leci vreme sve, ok mozda bol postaje manjeg inteziteta, mada vise mislim da to mi potiskujemo u sebi, dogadja se da posle odredjenog vremena sretnemo nekoga koji nas potseti na to i onda ponovo boli.Sve sto nam vreme daje je da naucimo da zivimo sa tim.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime20/8/2009, 6:22 pm

I bol je kod mene istog inteziteta kao i na pocetku,onoga koga sam izgubila ni vreme,ni bol ni zaborav..,nista mi nemoze pomoci.Naravno nisam vise u soku to je jedino sto sam prevazisla,i sto zivim stime.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime20/8/2009, 6:38 pm

Kada se podsetim na nekoga koga nema vise medju nama, ustvari kada sretnem njegovu sestru ili roditelje zaboli me mnogo, mada ne mogu reci da je isto kao kada sam cuo da je umro, znaci naucio sam da zivim sa tim. Moj primer da vreme ne leci ali umanjuje bol.......Ne moze mi nista pomoci njega nema pa nema,ali tada su mi svakakve ludosti padale na pamet.
Nazad na vrh Ići dole
^ljubicastonebo^

^ljubicastonebo^

Broj poruka : 333
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime23/8/2009, 8:13 am

Leci samo u smislu da vam bude lakshe ;ali,nikada dovoljno ne zaleci a kamoli izleci ....
Nazad na vrh Ići dole
zlatokosa

zlatokosa

Ženski
Broj poruka : 30
Godina : 43
Humor : gradim svoj smisao za humor
Datum upisa : 13.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime23/8/2009, 10:36 am

Vjerovatno da
liječi jer kada bilo koga ne vidimo dulji period vremena, jednostavno nam izblijedi.
Istina je, vrijeme odnosi sve. lijeci sve rane ..zdrastvene..pai ljubavne..jer Ljubav se pretvara u naviku, a navika u zaborav. No, taj zaborav traje cijeli život. Kada pomisliš da je gotovo, kao nalet mećave u hladnoj,zimskoj noći obuzme te strah i spoznaja da još uvijek živi u tebi. Tješiš se mislima poput:”Sve ima rok trajanja, vrijeme liječi sve rane.” Ljubavna rana je najgora vrsta rane. Ona ne iskrvari naglo, njeno krvarenje traje cijeli život. Ljubav će pobjediti sve? Nikad nije i nikad neće
.Izlijeci rane ali sjecanja ..ona nam ipak ostaju ...
Nazad na vrh Ići dole
Ptica

Ptica

Broj poruka : 524
Datum upisa : 17.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime23/8/2009, 4:34 pm

Vreme ne leči! Možda samo otupe oštrice bola a i sami zavolimo sopstvenu bol, saživimo se sa njom i sa njom živimo.
Zaborav... bleda senka, ali sopstvena senka koja nas uvek prati.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime23/8/2009, 4:41 pm

Slozio bih se sa tobom Ptico, otupe ostrice bola, ali ne moze da zaleci rane one ostaju vecno.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime23/8/2009, 11:47 pm

"U jednom kraju kada krenete ni levo ni desno, ni pravo nego malo krivo naci cete ljude koji imaju srca od stakla. Uvek kada nekog zavole, delic njihovog srca postane i deo te osobe. Oni koji su se plasili da ga ne polome imaju dusu bez boja. Ona najsarenija srca koja podsecaju na kolaz, ona koja su se nekada i razbila, postala su najlepsa i najcvrsca... "

mene ovo nesto asocira na ovu temu...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime24/8/2009, 12:28 am

Stara izreka, ali glupa. Vrijeme ne može nikada izliječiti smrti bližnjih. Neuzvraćene ljubavi i neke druge stvari - da, ali to i nije bitno spram smrti bližnjih. Mislim da su to najteži momenti u životu, koji se urežu u sjećanje zauvijek i nema tog vremena koje bi to moglo izliječiti.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime24/8/2009, 12:59 am

Upravu si besherat ali ipak kasnije naucimo da zivimo sa tim,odnosno ipak je bol slabija.
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1575
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime25/8/2009, 9:39 am

Vreme samo po sebi ne leci, ali ono sto se desava u medjuvremenu moze da bude lekovito...Lakse se zaboravi i prebrodi brodolom ako naidje novi brod, a ako ga nema nigde na vidiku, sta raditi nego se secati i zaliti...
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime26/9/2009, 11:19 pm

neka vecita pitanja nemoze vreme da izleci. neka desavanja nemoze vreme da izleci.
ma koliko vode proslo Tisom, ostaje...i jednako boli
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime27/9/2009, 12:23 am

smesko zz ds1989 ::
Upravu si besherat ali ipak kasnije naucimo da zivimo sa tim,odnosno ipak je bol slabija.

Ovde bi se slozila samo stime da naucis da zivis stime ali bol barem u mom slucaju je istog inteziteta kao i prvog dana.Nema razlike...i neka boli,jer ta me bol samo podseca svakodnevno na nekoga.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime27/9/2009, 9:52 pm

mislim da vrijeme lijeci..ali ne sve..kao gore sto je neko rekao.gubitak najblizih NE..ljubav isto kao sto neko od vas rece ako se desava nesto dobro dalje u zivotu..vrijeme lijeci a ako ne onda ti ostje da tugujes za proslim dok ne dodje novo..tj,ja mislim da ova recenica iz jedne pjesme sve govori a i volim je..OD NOVE BOLI STARA CE PROCI....
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime29/9/2009, 3:56 pm

Ja mislim, da definitivno, vreme ne leci sve, samo naucimo da zivimo sa tim,jednostavno, to je neminovnost, sta je bilo bilo je, i ne mogu sve stvari da se isprave, tako da se jednostavno pomirimo sa tim,odnosno naucimo da zivimo sa tim.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime5/10/2009, 11:47 am

cekam da vreme izleci moj bol u karlici, i to...Smile
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime5/10/2009, 6:07 pm

eto jos jednog primera da vreme ne leci sve ali naucis da zivis sa tim, zar ne Bobi? hepi
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime7/10/2009, 8:34 pm

Ne leci,samo nas zavarava.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime8/10/2009, 5:36 pm

Ne zavarava Sneki, naucimo da zivimo sa time, znam da neke stvari ne mozemo da promenimo, ali jednostavno primorani smo da naucimo da zivimo sa njima, samim tim bol je manja, odnosno manje izrazena.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime8/10/2009, 6:35 pm

Ne smesko,bol nije niakad manja.Samo sto nije vise toliko cesto prisutna kao na pocetku,ali je uvek tu.Istom jacinom.
Mislila sam da je vreme leci..ali prevarila sam se,zato sam napisala da zavarava.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime8/10/2009, 6:48 pm

manje je izrazena, kada dozivimo nesto veoma bolnio, sok je najveci, sok pomesan sa bolom je ogromna kolicina negativne energije, odnosno tada nas mnogo boli, kasnije vise nema soka, naviknemo se na takvu cinjenjicu, i onda je manje izrazena.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime28/10/2009, 10:24 pm

Da zaista vreme moze da izleci sve,ja sada nebi sedela ovde i pisala o nekim stvarima koje nikada ne mogu da zaboravim.Nisam neko ko zivi od uspomena i secanja ali sam neko ko nemoze da zaboravi nekoga koga je izgubio.Definitivno mislim da vreme ne moze da izleci sve...mogu rane da zarastu ali ostaju oziljci.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime29/10/2009, 8:45 pm

U pravu si Beskraj, ali ipak su oziljci tu da nas podsecaju na bol koja je nekada ipak bila jaca ili barem vise prisutna nego sada.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime30/10/2009, 9:06 pm

Ne leci,ono nas uci da prihvatimo stvari kakve jesu...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime3/11/2009, 9:16 pm

Neke rane zaista mogu da se izlece.Znam da je tesko kada je covek ostavljen,zaljubljen...ali to su neke ljubavne rane,koje se vremenom zalece,jer u nas zivot jel usetaju neki drugi ljudi sa osmehom i nama ostaju lepe uspomene.Medjutim,ako se radi o smrti nekoga ko vam je drag po meni to jedino moze da se potisne negde u dusi,ali bol,rana nikada neprestaju.Jos ako je neko otisao,a niste stigli toliko toga da mu kazete jos vise boli.

Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime3/11/2009, 9:50 pm

Ne,ne postoji vreme ovoga sveta koje moze da izleci bol za naglo izgubljenim osobama.
Prolaze dani,godine...a sve je jos uvek prisutno u meni kao onda....vreme tu ne moze nista...i znam,sigurna sam da nikada nece ni moci.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime3/11/2009, 10:26 pm

Zavisi šta je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime7/11/2009, 11:31 pm

Ako je ljubav u pitanju...licno rekla sam sve rane njene se vremenski izlece.Ostanu uspomene,jedino smrt je barem po meni rana koja duboko ostaje u nama,njoj nema vremenskog leka.Ostaje vecno.

Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime4/12/2009, 6:24 pm

Sneki ::
Ne leci,ono nas uci da prihvatimo stvari kakve jesu...
Ovde bih se totalno slozio sa tobom Sneki.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime29/12/2009, 7:45 pm

Definitivno ne leci sve!

Sitne stvari koje su nam u nekom trenutku delovale kao krupne vreme lako izleci.

Zivot nam stalno donosi nove dogadjaje. Neki si lepi neki manje lepi, uz to svakodnevne obaveze koje cekaju da se obave. Sve nam to odvraca misli od tih bolnih dogadjaja. Slike blede a mi ih potiskujemo negde u pozadini nase svest. U nekim trenucima isplivaju na povrsinu...tek koliko da nas podsete da su jos tu... i bole, redjaju se slike kao da je juce bilo i isto tako boli... Ne vreme ne moze da izleci sve.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime9/1/2010, 12:56 am

Bol zbog izgubljene osobe nikada ne nestaje. Uvek je tu, i mi vremenom samo naucimo da zivimo s njim. Ponekad ume da se vrati takvom jacinom,kad se najmanje nadamo, da nas bukvalno sasece u pola reci ili misli, da nam je nakon tog udara potrebno jos vise vremena da bi se oporavili od njega.
Opet, sve to zavisi od osobe do osobe. Svako ima drugaciji pojam o njemu, i drugacije ga dozivljava. Nekima je stvarno lek, nekima ni svo vreme ovog sveta ne moze umanjiti bol, a kamo li ga izbrisati.
Sto se licno mene tice, dosla sam do nekog licnog zakljucka o vremenu: dovoljno vremena leci-previse vremena unistava.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime23/1/2010, 5:44 pm

Ne,definitivno neleci.Uvek je tu u nekom obliku,i ne treba se boriti sa time ,jer po meni to je prosto nemoguce.Mozda je najbolji put zadrzati u srcu ono sto volis i pokusati da krenes dalje (da, neke se stvari nikad ne prebole, samo se potisnu vremenom...).

Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 31
Humor : ljudska glupost
Datum upisa : 15.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime17/4/2010, 2:34 am

Ne leci,neke stvari su duboko urezane.
Nazad na vrh Ići dole
zirafa 1

zirafa 1

Broj poruka : 46
Datum upisa : 12.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime17/4/2010, 1:24 pm

Kkakva je ovo navalica pametnih mladih dama ovde.Ona 88-ica i blackdreamer su baš pametnice.Ali ovoga puta se više slažem sa 88-icom.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime13/5/2010, 8:32 pm

Vreme ne leči. Vremenom samo prosto navikneš na tu bol, pa ti nije stalno prisutna u mislima i src.uNema tog vremena koje bi moglo da izleči neke rane koje u meni postoje.
Ponekad se samo pritaje, pa steknem sumanuti osećaj da je prošlo, da je vreme neumitno odnelo sa sobom bol...ali na zalost nije.

Nazad na vrh Ići dole
blackdreamer

blackdreamer

Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 31
Humor : ljudska glupost
Datum upisa : 15.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime13/5/2010, 8:35 pm

Ne izleci,ali naucis da se izboris sa tim.
Nazad na vrh Ići dole
Sayonara

Sayonara

Muški
Broj poruka : 858
Godina : 52
Datum upisa : 10.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime13/5/2010, 10:09 pm

Very Happy Zavisi od toga šta nam se dogodilo, kako je to uticalo na naš život i kako mi to shvatamo, da li smo nešto naučili iz toga. Potrebno je naučiti nešto iz tih iskustava jer nam to pomaže da se bolje snađemo u sličnim situacijama. Svako od nas to doživljava na svoj način. Mogu nam se događati slične stvari ali kako ih doživljavamo, to je već druga stvar.
Neke sam stvari preboleo, vreme je zaista učinilo svoje ali neke stvari ne mogu popraviti a muče me. Jednostavno, desile su se i nema popravke. E, tako nešto vreme ne leči.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime9/10/2010, 10:50 pm

Vreme ne leci rane koje ne zelis da nestanu...znam po sebi .U to sam sigurna. Tvrdim jos da dok ne raščistiš sa sobom bol,nema ništa od zaborava.

Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime19/10/2010, 9:55 am

Vreme ume čudno da iskrivi sećanje na neke događaje...kako prolaze godine neke nam stvari izgledaju bezazlenije no što su bile, neki ljudi bolji nego što jesu, neke priče dobiju sasvim drugačiji ton...To ustvari mi sami iskonstruišemo prošlost da nam lepše čučne, da manje boli, da lepše zvuči. Ne leči vreme ali lečimo sami sebe, osim kad uzmemo preveliku dozu leka...
Nazad na vrh Ići dole
vučko

vučko

Muški
Broj poruka : 1382
Godina : 65
Humor : može biti...
Datum upisa : 09.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime19/10/2010, 10:51 am

Možda.Ne znam,nisam imao priliku
da se lečim vremenom.Jednostavno
nisam imao vremena za to.Volim brze
terapije.
Nazad na vrh Ići dole
SaMar

SaMar

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime20/10/2010, 12:32 pm

Sto je brzo to je i kuso, zar nisi cuo?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime6/1/2011, 10:44 am

Vremenom se sazivimo sa bolnim cinjenicama sto,naravno,ne znaci da i zaboravljamo vec zivot stalno donosi nove i nove dogadjaje,svakodnevne obaveze koje moraju da se obavljaju pa se ne razmislja stalno o tome,pa hteli mi ili ne naucimo da zivimo sa tim,potisnemo to negde duboko u nama..i onda samo jedan pokret, jedna rec nesto.. podseti i naidje uspomena, vrati se trenutak i zaboli jako..

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime30/1/2011, 5:08 pm

Vreme ne. Otvorenost prema životu leci. Covek zatvoren samo u
trenutak svoga bola, nikada neće biti izlecen , bez obzira na vreme
koje prolazi. Novi susreti, druženja, nova zadovoljstva i razočarenja,
nove životne zgode i nezgode, nova iskustva, potiskuju ono staro i
donose nove emocije i nove poglede na prošlo, smestajuci stari bol samo
u jedno lepo ili ružno secanje bez jakih potresa koje je nekad
izazivao.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da li vreme leci sve?   Da li vreme leci sve? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Da li vreme leci sve?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Krug svesti i mudrosti- piše se u temama ispod naslovne :: Psihologija-
Skoči na: