LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Šta naši postovi govore o nama??

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime12/2/2010, 10:16 pm

to si ti i divna si... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime12/2/2010, 10:20 pm

Divna ::
Ako napišem da sam fascinirana Rembrantom, Sezanom... da uživam u misli Kneza Miškina, Ipolita, dečaka Agote Kristof; a onda ispišem stih Malarmea ili Jesenjina; da me Maja Pliseckaja dovodi do suza od ushićenja zbog njenog savršenog pokreta; da ovog trentuka slušam Mozzarta ili Senada od Bosne; a onda govorim o briljantnom Met Dejmonu, šarmantnom Tomu Henksu, prelepoj Šeron Ston, sjajnoj Meg Rajan; da volim netaknutu prirodu, ljude, životinje i sve što me okružuje i u meni budi najčistije emocije, jesam li ikoga obmanula ili sam to samo ja?

Видиш, ако анализирам овај пост и одбацим оно шта волиш да слушаш и гледаш закључак је свестраност. Писање ти је одмерено, значи, знаш шта хоћеш и да имаш изграђен став.

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 12:07 am

besherat ::
Pa sada sve manje mislim da postovi istinito prikazuju ljude. Svakog dana se iznenadim. Ne shvatam zašto ljudi rade to što rade. Dupliraju nickove, mijenjaju nickove, krstare raznim forumima sa ko zna kojim namjerama. To mi je jako čudno. Ne znam koja vajda od toga? Ko koga laže i zašto laže i koji ćar tu vidi? scratch

Draga moja sto sam duze i vise na forumima postala sam strucnjak za sve postove.Da dosta postova pokazuju i prikazuju istinu lazi mnogih.Zasto to rade...i ja se cesto pitam,ali mislim da ni oni sami ne znaju odgovor.Verovatno imaju problem cepanja licnosti,pa moraju tako da se ponasaju.Mene licno takva pisanja koja se odmah provale nikako ne mogu fascinirati,koliko god se neko time odusevljavao i padao u nesvest.A nagledala sam se i nacitala po svim forumima svega i svacega.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 5:22 pm

E, šta god da govore i postovi i pp ( a govore svašta ), istina uvijek izađe na viđelo. Ne mogu da vjerujem da Gospod to sredi baš tako brzo. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 5:42 pm

I ja gledam draga moja...gledam pa i vise se ne cudim nicemu.I postovima i pp Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_biggrin Zato sam prestala valjda i da gledam tv.sta ce mi kada ovde ima svasta nesto.

Nazad na vrh Ići dole
Mishelle

Mishelle

Ženski
Broj poruka : 35
Humor : Nije bas neki
Datum upisa : 13.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 5:58 pm

Mislim da postovi mnogo govore o osobi koja ih pise.Problem nastaje kada se neko trudi da bude neko drugi a ne ono sto ustvari i jeste.Ne moze dugo pisati a da se ne oda nekom recju ili postom.Meni se desilo na jednom forumu da sam mislila ,ustvari ne samo ja nego i ostali clanovi da je jedan clan zensko.A onda jednog dana otkrio se u samo jednoj reci.Pa koga to neko pokusava prevariti? Sam sebe.....
Najbolje je pisati i ponasati se onako kako to radimo u realnom svetu.
Zasto biti neko drugi,postoji jedan jedini odgovor a to je da je nekome realni svet toiko jadan da bi bilo kako da postane druga osoba ,pa makar sat ili dva u virtueli.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 6:22 pm

Mozda je Mishell,ceo zivot zeleo da bude ono sto nije,pa mu je forum to bio jedini nacin da pokaze ono sto jeste.Kazes najbolje je pisati i ponasati se onako kako jeste,sto se slazem s tobom,a to da ima mali milion ljudi koji na ovaj nacin lece komlekse i predstavljaju se da jesu za ono sto nisu,veruj mi ne lazu nikoga nego samog sebe.A to je po meni najgora laz.Mogu ja, ti bilo ko da to proguta,ali ta osoba ipak ostaje sama pred sobom sa svojim licem i pred svojim ogledalom..Budi ono sto jesi,ja sam uvek za to.Pa svidjalo se to drugima ili ne.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 6:33 pm

He,he, ja se šalila ono za špansku predstavu. Vjerujte, da je gore od svih španskih koje ste gledali. Fora je ova. Helem sve žene muva, jer voli žene. Na kraju one sve zavole mene više od njega. hepi Potop. Uvijek bira pogrešne.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 6:48 pm

Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300 jer ti si ta "glavna uloga"...a druge ne postoje...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 6:50 pm

i besherat sad ti zacatavs..nemoj vise, Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 6:51 pm

Ne, ovo je sve u vezi postova, koji govore o nama.He,he, ja sam stari moderator, znam sve fazone. A stara sam i stvarno, jedno 2000 ljeta i to postovi govore o nama. Opet sam u okviru teme.

hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 6:52 pm

valjda ovo "spamanje", i za tebe vazi jel?..tako da ja cu sad uvijek da te "opomenem."..cisto da se ne zaneses... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime13/2/2010, 6:55 pm

nisi, ne nema to veze s tim, uopste, ne ne necemo neposteni da smo, pa nismo u skupstinu zaboga, spamanje je spamanje a ti to sad radis..i nema tu price vise... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_smile kako gazdujes tako ti se i vrati... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 840280
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 7:47 am

Za mene ništa ne važi. Ja sam ovdje zakonom zaštićena od strane vrhovnokomandujućeg. Ako mi ne vjeruješ, pitaj njega. Mogu da radim šta me volja, kao neki mali Bog foruma, vjerovala ili ne. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 12:29 pm

Juce sam se smejala citajuci raznorazne postove,i zaista sam dosla do zakljucka [a zadrzacu ga ovoga puta za sebe],ne da mogu da te otkriju nego prosto mogu da te razgolite.Prosto ostanes go ko od majke rodjen.Malo se salim,ali prosto iz pojedinih postova mozes da vidis i trenutna raspolozenja,stanje...od euforije,do ludila.Ma moze svasta nesto da se pronadje.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 12:32 pm

Па о томе сам говорио, треба само читати, слова све кажу.

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 12:50 pm

Ponekada se pitam citajuci necije postove[sada je ovo malo tema i za psihogiju],zasto ljudi od posta do posta stalno skidaju i navlace maske.Analizirajuci clanove ne na ovom samo forumu nego i na ostalima,to nema veze sa osecanjima,sa promenom razmisljanja nego prosto sa nekim prikazivanjem sebe na neki sasvim drugaciji nacin koji nisu.S obzir da jako dosta vremena provodim po forumima,i citajuci tudje postove dosla sam do zakljucka da se ponekada radi o vise licnosti u jednoj osobi.Ja licno kada sam raspolozena to se vidi i u mom pisanju ,kada besnim i to ludilo se oseti u svakom mom slovu,ali to sam u sustini ja u trenucima.Sutra se vracam jel u normalu.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 2:50 pm

mogo govore, mnogo bas, nema tu sto... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_smile ..bruka ogole coeka...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime14/2/2010, 2:52 pm

prosto ga nagrde, a tek maske kad pocnu da padaju lele, a tek kad se opet stavljaju tad tek lele...mislim strasno..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime21/2/2010, 8:16 pm

Izgleda nasi postovi nista ne govore o nama,jer pojedinci ih ne citaju.Vise izgleda govore nasi avatari i nikovi.Citajuci pisanje jednog clana,[na jednom od foruma] nocas sam saznala da sam na ovom forumu i za ovaj forum DROPLJA.Izraz moram da priznam nikada nisam cila,a cak se nisam ni potrudila ni da potrazim prevod.Toj istoj droplji koju on naziva,se nabacivao nemilice na tom forumu gde sam sve ovo veceras procitala,ali posto je bio odbijen,onda se bacio na ostale.Inace moram da kazem jednu stvar sve sto pisem ovde pisem i na ostalim forumima bez neke velike razlike.Nemoguce da sve ono sto je bilo tamo napisano je imalo svoju vrednost,a ovde sve je to glupost i sakacenje ovoga foruma.Hocu samo da kazem o licnosti i moralu te osobe.Ne bi naravno iznosila ostale njegove moralne vrline,niti bi se sa njime bavila iz nekog psiholoskog ugla ali zaista sta god da je i kakve god da je vere u sta nisam nikada ulazila,da se zapita da li je on uopste covek i da li za njega uopste postoji Bog,na koga se on stalno poziva.

Poslednji izmenio Beskraj dana 21/2/2010, 8:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime21/2/2010, 8:20 pm

Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Velika_droplja

Droplja je vrsta ptice, ništa strašno. Mnogi se muvaju po forumima, nije ni prvi ni posljednji. Ni to nije ništa strašno. lol!

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime21/2/2010, 8:23 pm

Mozda tebi nije,ali takav izraz moze svojoj mami da kaze.Besherat molim te samo jednu stvar nemoj stalno da ga branis,jer ga ja jako dobro poznajem sa tema gde nikada nisi usla i sreca tvoja.Jer bi mene kao coveku bilo sramota da kazem sta je pisao i pricao,a ti postovi su na zalost svi brisani.To sto on kaze nije bitno ko je koje vere...meni mozda nije bitno ali njemu jeste.

Sto se tice muvanja to be bas briga,ali ako si citala svo njegovo pisanje sve je ispljuvao osim tebe.Jel zbog toga sto je tebe nahvalio ja treba da budem srecna sto sam tamo neka pticurina.Nerazumem te stvarno ponekada.

Poslednji izmenio Beskraj dana 21/2/2010, 8:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime21/2/2010, 8:26 pm

Pa nisi mu ostala dužna, šta se sekiraš? Mene je onim zadnjim postom potkačio, pa šta - ništa. Tebe nije ništa dirao. Ne znam ni šta se dešavalo, ali uvijek sve izađe na vidjelo, samo polako. Nikad svadljivi postovi ne riješe stvar, samo daju sliku o nama samima i to ne lijepu. lol!

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime21/2/2010, 8:33 pm

Besherat ono sto je za tebe nista,za mene je nesto.Ja svoju sliku po forumima sam ostavila gde god da sam i u tome sam jako prepoznatljiva i karakteristicna.Zato ne mogu da ostanem hladne na onakve individue i na onakve izjave.Da mi je to rekao covek koji vredi u bilo kom smislu,stavila bi prst na celo i zapitala se da negresim.A to sto sam mu rekla da je GOVNO,pa sta da mozda nije.Jos sam mu i udelila kompliment,kako je mogao da prodje.Mene nije dirao,besherat kada ne znas sve...nemoj da stalno pricas unapred i da branis neke stavove koji su totalno neispravni.Zbog cega to radis?Evo neka vam dodje ovde Helem,ja cu otici pa nek svako svoju sliku o sebi pravi.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime21/2/2010, 8:38 pm

Kao prvo, nije dozvoljeno vrijeđanje ni na jednom forumu, pa samim tim ni upotreba riječi koje znače uvredu. Ne branim Helema , samo konstatujem stanje.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime21/2/2010, 8:40 pm

Pa onda procitaj ono vece celu raspravu izmedju mene i njega gde je on mene uvredio nazvasi me kravom i stalom.Mozda za tebe to nije uvreda,mozda bi ti to shvatila kao komliment.Ja ne...A pravila foruma jako dobro znam...

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime21/2/2010, 9:00 pm

Jos jednu stvar cu ostavitii na ovoj temii zavrsavam.Svi clanovi ako smatraju da Helem treba da se vrati neka se vrati,jer ja odavde onda odlazim.Ja to javno kazem jer kako kaze besherat,on nista nije kriv,on nikoga nije vredjao a banovan je pa se i ja pitam onda zbog cega.Posto ja nisam ovde uspela da ostavim svoju sliku nikakvim pisanjem,onda stavite njegovu sliku[a njegova slika su njegovi postovi],jer kako on rece ne voli prosecne i obicne ljude.A ja nisam ni prosecna ni obicna...za razliku od njega pa je verovatno naleteo na bombu koja mu se zesce oduprela a njemu se to nije dopalo.Ostali su izgleda pali na njegov jeftin nazalost sarm,koji je samo prosao pored njega.A njegov sarm koliko sam shvatila citajuci ga svo vreme je u njegovom medjunozju,ali kako sam rece mi zene to ne razumemo.E ja zaista tu njegovu pamet izmedju nogu nisam primecivala niti me je zanimala.Mozda je tu lezala moja greska.

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime21/2/2010, 9:10 pm

Дај баталите се више Хелема, банован је на 1000 дана и то је то.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime22/2/2010, 4:00 pm

Дропља:

Овај израз се користи у случају када је дроља и превише офуцана, изакана и штрокљава, па је потребно да њено спомињање има звучнији облик. Да је реч дроља - придев, дропља би био као неки компаратив.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime22/2/2010, 4:01 pm

Osim po svetskim prvenstvima, Mokrin je poznat i po retkoj ptici. Radi se o velikoj droplji koju je gotovo nemoguće videti. U većem delu mokrinskog atara, kao i u atarima obližnjih sela Sajana i Jazova, nalazi se zakonom zaštićen rezervat u kom živi velika droplja. Mnogi Mokrinčani nisu ni čuli, a, bogami, ni videli ovu pticu. Velika droplja, poznata i kao "potrk", najveća je evropska ptica trkačica. Mužjak dostiže težinu do 21 kilograma, a visinu do 102 santimetra. Ženka teži od šest do osam kilograma, a ima visinu do 70 centimetara. Leti nisko i lagano. Mužjak je neosporno najatraktivniji prilikom parenja, u proleće, kada ženkama priređuje tačku šepurenja. Tada potseća na ćurana. Lov na droplje je strogo zabranjen, jer se ova ptica nalazi na svetskoj crvenoj listi ugroženih vrsta. Neprijatelji koji najčešće proždiru njena jaja i mlade su psi, lisice i ptice grabljivice. Veoma je nepoverljiva prema čoveku! Kada više droplji pase travu, dve droplje, izdignutih glava, stražare sa pogledom uprtim na suprotnu stranu. Samo veštiji i strpljiviji mogu da im se približe na tridesetak metara. Takvu privilegiju ima naš mokrinski lovočuvar Savica Nedeljkov Vanješ koji brine o zaštiti velike droplje. Kako saznajemo od Savice, droplja ima dobar i oštar vid. Odlično pamti, odnosno razaznaje crte lica. Pre tridesetak godina usled prekomernog lova, jata velike droplje gotovo da su istrebljena, i umalo je nestala sa banatskog tla kao i njena najbliža rođaka mala droplja. Srećom, merama zaštite "prve kategorije" i brigom mokrinskog lovačkog udruženja "Perjanica", broj velikih droplji se povećavao svake godine, tako da od nekadašnjih desetak droplji sada imamo četrdesetak . Pašnjaci velike droplje koji dopiru do reke Zlatice, sastoje se od livada, močvara, slatina i njiva. U Mokrinu već svi znaju da je malo onih koji su videli veliku droplju! Mogu se izbrojati na prste jedne ruke. Ona bi najviše volela da nikada ne vidi čoveka, pa vam se unapred zahvaljujemo što je ne uznemiravate.

Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Droplja

Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime22/2/2010, 6:59 pm

Zahvaljujem se ovoga puta administratoru na podrobnom objasnjenju i jednom i drugom sta je Droplja.Samo ne znam da li da to shvatim kao komliment ili...brojacu do deset.Jer mislim da mi je mnogo bolje tako. Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_biggrin Osmeh na lice i idemo dalje.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime22/2/2010, 7:24 pm

Postovi bi treblao da govore o nama samim i ni očemu više.

Dotičnog kog gore spominjete a bezvrijedan je za spominjanje poznam sa jednog drugog foruma i sa njega sam otišla zbog njega, bude li i ovde i odavde odlazim a tek sam stigla.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime22/2/2010, 8:10 pm

Неће да се врати, не брини.

džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime22/2/2010, 9:36 pm

Pošto nemožemo,oči u oči da razgovaramo,presostaju nam slova,jelte...I jedino preko njih možemo da vidiom kakav je ko i kako piše..Međutim,ima forumaša koji samo prelete,i meni se to često dešava,preko postova čekajući jedva da gdodovore..Post onda biva pogrešno shvaćen,ili neshvaćen,samim tim i odgvroo bude u neskladu sa porukom koju taj post nosi..Htio sam da kažem,da treba pažljivo čitait ono što se piše da bi donijeli pravu sliku o nečijem pisanju..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime22/2/2010, 9:53 pm

Ajde Dzoni onda da se svi cujemo preko telefona najbolje, pa cemo onda jel glasovima nesto vise mozda reci jedno o drugome.Preletim preko posta nekog forumasa koji mi je nezanimljiv,naravno kao sto ni ja nisam zanimljiva drugima tako i meni ima dosadnih postova sto je sasvim razumljivo.Ali to ne znaci da je on nezanimljiv,jednostavno znaci da moja sfera interesovanja nije kao i njegova za neku datu temu.I da hocu ne bi mogla da ispratim sva pisanja svih clanova.

Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime22/2/2010, 10:21 pm

e, a da se svi lepo nadjemo pa izdivanimo onako ljudski ? hepi

ja sam prva ta, koja prelece preko postova, narocito ako su dugacki Embarassed
jedino ako nesto bas zanimljivo, onda citam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 6:45 pm

Moji postovi govore da sam savrsena u svom beskraju,ali dzabe kada mi to mnogi osporavaju.Sreca sto nikada nisam puno hajila sta drugi misle,nego sam se vodila s onim sta ja Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300 kazem.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 7:50 pm

nasi postovi slabo govore o nama...zasto?..pa ja sam ovdje od devetog mjeseca...I valjda sam nesto o nekome trebala da "ukapiram"...medjutim nisam...Beskraj i Besherat su "ajde zdravo" Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_smile ..ja sam "prica za sebe"...ali Tea, ona je najveca zagonetka ovdje izgleda... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_smile ....ona koja je uvijek fina kulturna itd...mislim sta reci...sad je prva koja je nestrpljiva u izlaganj exponata...????...Tea otkud ta promjena... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_smile ????
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 7:56 pm

Nije tacno da govore slabo,govore mnogo,jer pisanjem,salama i ostalim vidom druzenja na forumu mi u stvari otkrivamo i ono nesto sto je novo u nama.Mislim da u tome nema nista lose.Za mene svaka promena je dobrodosla i uvek je podrzavam.I to sto se Tea malo otvorila vise govori o njoj nesto.Mislim da gresis da nasi postovi nista ne govore.Samo sam se ja razocarala da Nick i Avatar mogu vise da kazu o nekome nego postovi koje ostavis na nekom forumu.To je po meni sramota,jer ja zaista ne gledam to toliko.Jer Avatar i Nick su deo tebe i tvog pisanja i to po meni ide u kompletnu celinu nekoga.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 7:58 pm

ma Boze Isuse ja sam se samo salila....svasta...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 7:59 pm

Lucija ovo je ozbiljna tema nema sale....i onako sam za ono zacatavanje dobila kritiku.Sada moram da se uozbiljim. Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski
Broj poruka : 3260
Datum upisa : 20.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 8:13 pm

Извинте Госпоје што сте тако дуго чекале на одговор, јербо ме Каја зове кучи да идем... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300

Па ево да вам кажем ома, дуго се и ја са вама дружим па је сасвим нормално да кренем вашим стопама, полако али сигурно... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_smile

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 8:15 pm

A sta tebi Kaja dodje kao mama,ajde nagovori je da dodje do naseg kutka,bilo bi joj to pametnije nego da onako zalepljena sedi na onom semaforu.A ovo da...s kim si takav si.

Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 8:17 pm

Полако, полако, доћи ће она и овде за мном, да ме извуче за косу... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 8:23 pm

Ne boj se branicu te Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300 volim ja te sto vuku za kosu. Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300 Samo da hoce da se spusti malo nize...nego zalepila se gore pa sve posmatra sa visine.Bojim se da ne tresne jedan dan.

Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 8:30 pm

Да ме браниш ? Ако до тога сусрета дође бјежим ја .... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300 , ту се стварно не би знао исход... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 8:35 pm

Što tea priča kao Masada? Kuči ? hepi O čemu li to govori? Uticaj Admina na članove ili.... lol!

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 8:36 pm

Па кучи, брка ми тастер... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300

besherat

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 8:42 pm

Pa vidi sad tea..... hepi Podsvijest i taster, kombinacija ubija i šalje razne postove, jel. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 8:44 pm

Рецимо да ми се допада тај израз, кучи...па онако фино напућиш усне... Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 817300

PočaljiNaslov: Re: Šta naši postovi govore o nama??   Šta naši postovi govore o nama?? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Šta naši postovi govore o nama??
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Pričaonica-
Skoči na: