LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Empty
PočaljiNaslov: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime26/8/2009, 3:46 pm

Jesam li te volela
il sam zvezde prosula
po jezeru mastila
u njim se utopila
jednim okom gledala
drugim rane brojala
s pola sebe ostala
dusu vragu prodala
ko ce kupit telo
svecano odelo
od crnoga platna
ogrlica zlatna
i karanfil crveni
za mali krst drveni
da mi vreme ne stane
dok prezivim kajanje
dane prebrojane
u suzu da stane

P. S - AngelinaJolly -Nemir - Bandidas - ANGELINA:J

AngelinaJolly-beograd cafe ,
Nemir ,java ili san
Nemir-romantika a i blog -Krstarice
Bandidas -Tvorac

Ovi stihovi su me nagnali da postavim ovu temu.Zanima me koliko daleko bi posli i koliko daleko bi isli zbog ljubavi

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded

Poslednji izmenio Beskraj dana 10/3/2010, 6:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime26/8/2009, 3:48 pm

Ljubav je samo onda istinska ljubav kada je iz dushe koja je samospoznata,i ta je LJUBAV bezuslovna,...Prava ljubav je bezuslovna i ne trazi NISTA za uzvrat......Ja barem tako mislim.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime26/8/2009, 7:54 pm

Pa pitanje se može definisati na više načina? Meni je prvo palo na pamet par loših stvari i da li bi ih neko uradio zbog ljubavi, kao npr. da li bi išao toliko daleko da bi ugrozio život drugome, da li bi zbog ljubavi ponizio sebe i izdao neke svoje principe? Obratila sam pažnju na ove loše strane koje može izazvati ljubav, da ne govorimo uvijek o onim pozitivnim, to mi je malo dosadno. Moj odgovor na gore postavljena pitanja je NE. Znači, ne idem mnogo daleko, ne dozvoljavam da me ljubav zaslijepi da pregazim neke svoje stavove, mada nisam imala nekih problematičnih situacija, pa nisam izričita u davanju mišljenja o ovome.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime27/8/2009, 2:23 pm

Kada sam postavljala temu mozda sam se lose izrazila...mislila sam na ljubav koja nema granice,dokle se ide.Dokle bi isli...koje su to granice.

Granice postoje,ali ljubav koju sam ja imala...imala je i granica i mali milion prepreka,ljubav je cudo.U jednom trenutku sam pozelela sve te granice ne da preskocim nego da ih preletim.A onda ostala je tuga,i secanje na neke lepe stvari.Njega nema vise.To je tajna koju cu skrivati i cuvati za sebe.Cuvati je od zaborava.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime31/8/2009, 9:15 am

Besherat je nasla prave reci koje vaze za mene. Kada volim, onda sam u stanju zaista poniziti sebe, zrtvovati se do kraja. Uvek sam bila gubitnik i ona koja je ostavljena. Sve sam principe pogazila i sebe sam pogazila a za uzvrat nisam dobila nikog i nista. Mozda je odgovor, isla sam do krajnjih granica, i uvek su to bili moji pogresni izbori, moje greske koje sam dubokom patnjom placala. Tako mi i treba.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime31/8/2009, 9:19 am

Draga Rebeka2, ti okreni list. Ako si se naučila na greškama, nemoj ih ponavljati i eto rešenja situacije. Pogledaj se u ogledalo i reci sebi: " Dosta više !!!! ".
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime10/9/2009, 8:17 pm

Rebeka2 ::
Besherat je nasla prave reci koje vaze za mene. Kada volim, onda sam u stanju zaista poniziti sebe, zrtvovati se do kraja. Uvek sam bila gubitnik i ona koja je ostavljena. Sve sam principe pogazila i sebe sam pogazila a za uzvrat nisam dobila nikog i nista. Mozda je odgovor, isla sam do krajnjih granica, i uvek su to bili moji pogresni izbori, moje greske koje sam dubokom patnjom placala. Tako mi i treba.

Ovde se ne bi slozila.Kakva je to ljubav kada se kleci na kolenima i moli.Kakva je to ljubav gde sebe treba da ponizis i zrtvujes.Jeli to ljubav...jesu li to te granice.Ako jesu ja ih onda nikada ne bi pomerala.Principe svoje nikada negazim...a od ljubavi sve trazim.Koliko dajem toliko zelim i da dobijem.Gledam u zivotu da nepravim lose izbore...a iako se tako nesto nadje i za to ima leka.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime26/9/2009, 11:00 pm

da, koliko su ljudi spremni da ucine zbog ljubavi...i koga sve da povrede zbog sebe
i da li je to ljubav kada svi pate a tebi lepo?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime28/9/2009, 7:23 am

Kada je ljubav cista,iskrena i bezgranicna ide se do kraja,predajes se,dajes i uzimas svakom svojim atomom.Ako je u pitanju gde ces biti povredjen,ili ces nekoga povrediti koliko god da ima ljubavi i u takvim vezama,nema te cari.Ako si iole covek onda si bedan covek. Niko draga moja ne moze svoju srecu da gradi na tudjoj nesreci.Ne mozes da uzivas u toj ljubavi i da joj se predajes ako znas da nekome nesto uzimas ili nekoga od nekog odvajas.Koliko god da tog nekog sve to ispunjava,kada zatvoris oci patis i ti...a pati i neko drugi.Da li je i to ljubav???

Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime31/10/2009, 6:46 pm

Ljubav počiva na planinskim vrhovima, iznad doline razuma.
Ona je uzvišeno stanje postojanja, najviši vrh življenja... (Džek London)

Mislim da sam sa ovim citatom sve rekla.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime23/11/2009, 9:52 am

Dovoljno daleko...i vise nego sto treba....
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime23/11/2009, 9:54 am

i koliko god...daleko posli....ljubav ide jos dalje....brza je od nas...prestigne covjeka u dva koraka...
Nazad na vrh Ići dole
Dragana

Dragana

Ženski
Broj poruka : 88
Datum upisa : 28.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime28/11/2009, 8:16 pm

Sve ima svoje granice ... Pa tako i ljubav ... Ljubav jest beskrajna i velika i takva bi trebala biti , ali Ona nije bezuslovna . Ona ne uključuje činiti sve , pod svaku cijenu , ugrožavajući neke druge živote ...
Granice zdravoga razuma i dostojanstva ne bi trebalo prelaziti .
Nazad na vrh Ići dole
Ledena kraljica

Ledena kraljica

Broj poruka : 20
Datum upisa : 03.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime4/8/2010, 3:25 pm

koliko treba..
Nazad na vrh Ići dole
Bajka

Bajka

Ženski
Broj poruka : 403
Humor : smejem se
Datum upisa : 26.06.2010

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime5/8/2010, 5:04 pm

Koliko daleko..?
ne previse ..
taman onoliko koliko mi je potrebno do njegovog zagrljaja
Nazad na vrh Ići dole
midjika

midjika

Ženski
Broj poruka : 1194
Godina : 46
Humor : pa nije bas cunami, ali ima ga:)
Datum upisa : 04.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime5/8/2010, 5:08 pm

Što dalje od snova, a tako blizu oka mu.

kroz vazduh ne plivam, kroz vodu ne letim...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime14/8/2010, 1:03 pm

Na kraj sveta ako treba.To sam i radila dok sam bila mladja,mada i sada imam takva razmisljanja ali su druge okolnosti.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :   Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? : Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Koliko bi daleko posli zbog ljubavi ? :
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: O ljubavi, na neki drugi način-
Skoči na: