LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Ljubav na daljinu???

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost

Ljubav na daljinu??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubav na daljinu???   Ljubav na daljinu??? - Page 2 Icon_minitime11/6/2011, 11:02 pm

Beskraj ::
Mnogi se ne slazu samnom na ovoj temi a na njoj sam puno pisala na ostalim forumima.Koja je razlika biti s nekim i voleti ga blizinom,jer ljubav mora da bude samo opipljiva stvar.Po meni ne mora...ljubav je neciji glas,a ne moras ga nikada videti mozes ga osetiti,ljubav su necije daleke misli koje su upucene samo tebi...ma ljubav je cudna stvar.

U potpunosti se slazem sa tobom, bas sad citam sve tvoje komentare i mogu ti samo reci SVAKA CAST Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Ljubav na daljinu???   Ljubav na daljinu??? - Page 2 Icon_minitime10/8/2011, 6:20 pm

Jedna sam od onih koja se opekla na ljubav na daljinu i rekla sebi da to nikad više neću uraditi. I, pazite, opet mi se desilo... Srce me ne sluša.
Ja živim u Bosni, on u Kosovskoj Mitrovici. Velika razdaljina, baš.
Našli smo se preko interneta, u nekoj grupi na fejsbuku, vatreni smo fanovi Pink Flojda.
Počeli smo da se dopisujemo, on mi se javio. Svaki dan mi se javljao, svaki dan mi je bio posvećen maksimalno i to je trajalo 10 mjeseci dok se napokon nismo sreli. Bili smo skupa na koncertu Joe Cockera tada. Bilo je fantastično. Smile Evo, i dan danas traje ta naša veza. Viđamo se s vremena na vrijeme, ali ja sam presrećna. Za mene je uvijek tu. Čovjek se vremenom navikne na takvu vrstu veze.
Imamo dosta sličnih hobija i nikada nam nije dosadno. Bila skeptična jesam, i ljubomorna, pošto je on mijenjao dosta djevojaka, a ja sam mirna, pa mi to nije išlo jedno uz drugo. Very Happy U stvari, pretvarao se u nekog frajerčinu, a onda mi je priznao da ima slabe i tamne strane i da mu nije jasno zašto ja toliko volim nekoga kao što je ON. Ne znam, rekoh mu, ali sunce sine kad te se sjetim. Smile
Ali, znam da mi je vjeran, ne sumnjam u njega. Ne sumnja ni on u mene. Samo tako nam veza i može opstati.
Smatram da nekoga koga više ne volite ne možete da trpite. Nije baš lako pretvarati se.
A sa moje strane je bilo previše trzavica, svađali smo se i sve prebrodili. Jeste, ponekad je teško kada ga nema u nekom trenutku koji je baš tad bitan, teško je i da gledate druge zaljubljene parove, ali kad se jednom vidite, ne želite da se odvojite.
Mi se borimo za bolje sutra. On je na faksu u Beogradu, a uskoro ću i ja tamo. Sanjamo o tome svaki dan i ja jedva čekam da ga vidim. Obećao je da će me čekati i znam da hoće. Jer, ja sam njegova Linda Lee...
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Steppenwolf

Muški
Broj poruka : 0
Datum upisa : 15.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Ljubav na daljinu???   Ljubav na daljinu??? - Page 2 Icon_minitime25/8/2011, 1:08 am

Ljubav na daljinu moze da ima smisla ako se ostvari a ne ostane samo u virtuelnom domenu.
A cak i kad se ostvari realno potrebno je da se ljudi zaista vole da zele da recimo promene mesto boravka da bi bili zajedno ili da regulisu tako da mogu cesce da se srecu, u suprotnom vremenom ako se ne predje na "visi level", kad tad je ta ljubav osudjena na umiranje ma koliko dugo trajala.
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Ljubav na daljinu???   Ljubav na daljinu??? - Page 2 Icon_minitime25/8/2011, 1:16 am

Vrlo zna da zaintrigira ...,,povuče,, i opčini...Ali joj nema opstanka ako ne izadje iz virtuelnih okvira...

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Steppenwolf

Steppenwolf

Muški
Broj poruka : 0
Datum upisa : 15.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Ljubav na daljinu???   Ljubav na daljinu??? - Page 2 Icon_minitime25/8/2011, 1:52 am

Kad pozelis da se budis pored neke osobe, kad ti postane besmisleno da zivis bez iste, zrelo je.
Ako se to ne desi mozete samo da se ponavljate ali ne idete napred.
Kad ljubav dostigne kulminaciju ili se ostvaruje ili se ostaje samo na mastanju i tapkanju u mestu.
A ni u mestu se ne moze doveka tapkati, kad tad se krene nizlaznom putanjom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Ljubav na daljinu???   Ljubav na daljinu??? - Page 2 Icon_minitime16/2/2012, 7:01 pm

Морала сам да се региструјем на овај сајт чим сам видела тему. Smile Ја сам схватила да је љубав на даљину могућа, поред свих потешкоћа које носи са собом. Са дечком сам 2 године и месец дана, обоје смо из истог града, али смо се пре 6 месеци раздвојили јер је он уписао факс у Кг-у, а ја у Бг-у. Није требало да буде тако, али јбга, живот је крив Crying or Very sad ...Ја сам то поднела веееома трауматично, најтеже је било првих два месеца. Ни сада ми није свеједно, али навикла сам се. Виђамо се седмично, некад прођу и две... Верујемо једно другом, и то је оно најбитније, наиђе понекад и неки проблемчић, али решимо га Smile Smile Smile Знам да ме воли, и ја њега, наааајвишееееееее, тако да нам тих 2 сата (аутобусом Very Happy ) не представљају никакав проблем.
Дивно је кад свако вече заспиш знајући да те тамо негде, неко твој, само твој, чека... И воли. И дивно је то што свако јутро, када се пробудиш имаш наду и један једини циљ, ДА ШТО ПРЕ ПРОЂУ ДАНИ, ДА ГА ВИДИШ И ИЗГУБИШ СЕ У ЊЕГОВОМ ЗАГРЉАЈУ hepi . Тај загрљај је вредан свих оних тужних дана које проведеш у самоћи.

Воооолим те Луки. hepi

ДАЉИНА ЈЕ САМО ДОКАЗ ДА ВИДИМО КОЛИКО ДАЛЕКО ЉУБАВ МОЖЕ ДА ПУТУЈЕ! <3
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Ljubav na daljinu???   Ljubav na daljinu??? - Page 2 Icon_minitime26/2/2012, 12:45 am

Uh.. Morala sam da se registrujem samo da bih ostavila poruku ovde..

Bila sam srednja skola i uvek mi se svidjao jedan decko.. Imao je stav i nemam pojma, privlacio me..nekako.. Jer je bio skroz nezainteresovan za gluposti koje se desavaju..
Medjutim, ja sam jedna od onih sto nikad ne prilazi prva, tako da sam to samo iskulirala.. U trecoj godini, sasvim slucajno sam se zagledala dok sam cekala drugaricu da nisam ni primetila da gledam u njega vec 5 minuta.. I onda provalim da i on gleda u mene i ja okrenem glavu.. On je nasao moj broj i tako smo krenuli da se dopisujemo.. Bili smo zajedno dugo.. Medjutim, on je zavrsio srednju a ziveo u drugom gradu.. I retko smo se vidjali..
Onda sam ja u oktobru otisla na fax i od tad ga nisam videla.. I dalje se cujem sa njim.. I volimo se isto kao i pre.. Cak i vise.. Daljina nista ne znaci, ukoliko te neko tako snazno voli.. On je sve sto ja nisam.. Nema veze sto ga nisam videla godinu i po vec..znam da ga volim..
Cesto smo se svadjali..jer smo bukvalno isti.. I niko nece da popusti.. Prodje mesec dana da se ne cujemo i uvek mi posalje poruku.. I vratimo se na isto..

Volim ga.. Mnogo.. I znam da mi je ta ljubav uzvracena.. Problem je sto se on preselio jos dalje.. A ja otisla iz grada.. Jedva cekam da ga vidim ponovo.. Smile
Tako da.. Ukoliko verujete.. Mozete da uspete.. Oboje smo jako ljubomorne osobe, ali jako dobro to kontrolisemo.. Smile
BItno je samo da to zelite.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ljubav na daljinu???   Ljubav na daljinu??? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav na daljinu???
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: O ljubavi, na neki drugi način-
Skoči na: