LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Nemoguca ljubav

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Nemoguca ljubav - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime23/2/2010, 11:09 pm

a besherat GREOTA ti tako nemoj....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime23/2/2010, 11:09 pm

Ti nisi normalna,majke mi.Ja sam do sada bio i pozitivan i uspešan u svakom poslu koji sam radio.To što me je pogodilo iz vedra neba me je u trenutku saseklo i naravno da sam pokleknu.A ko ne bi?Svaki udarac je težak,ali se sa njim i nosiš.Samo što za ovakav nisam bio spreman i to je jedan trenutak moje slabosti.Zar ti nikada nisi pokazala slabost u nekim trenucima?
A tebi za dušu mogu da se skinem i sa foruma i sa bilo čega,jer vidim da ti radi ta ženska sujeta.
Ako želiš možeš me prijaviti ili blogovati sasvim mi je svejedno.Jer jedno sam naučio sa takvim ženama nema nadmetanja u priči,tvoja će uvek biti zadnja.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime23/2/2010, 11:15 pm

Prijatelju dragi bilo koja clanica da ti je ovo napisala mozda bi imao za pravo bilo sta da kazes,ali kada je u pitanju besherat i njenoj sujeti tu moram da stanem u njenu odbranu.Ona je mozda samo rekla nesto sto su svi pomislili u sebi,ja prva da sam ovo napisala sto je ona bila bi ispljuvana najgore...zato sam ti pokusala dati neki savet,a to je rastavite se i glavu gore.Zivot ide dalje zbog nikoga nije stao,pa nece ni zbog nje.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime23/2/2010, 11:20 pm

Slažem se.Nisam ni mislio da stanem sa životom.Daleko bilo!
Samo sam se pitam kako da se od sada postavim prema njoj,kako sa decom i tome slično?Jer nisam ja taj koji ne želi da sedne i iskreno popriča o problemu.
Što se mene tiče,ja mogu kao i svaki drugi BALKANAC da sednem na voz i odem odavde.Ali imam decu i šta sa tim?
To je to
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime23/2/2010, 11:30 pm

E i ovaj clan nam se pretvori u gosta...kuku meneeeeeeeeeeeee. Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_biggrinbesherat ja nista nisam kriva Nemoguca ljubav - Page 3 817300 ,jeste da vazim za najezicijavijeg i najbrzeg clana ali stavrno nista nisam kriva. Nemoguca ljubav - Page 3 817300 ovoga puta barem.

Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime23/2/2010, 11:39 pm

Ja sam trpila danima, ali nisam mogla više i mislim da nisam pogriješila u procjeni. Neka je zdravo, ja ga nisam tjerala, neka ga, ali sam mu morala reći svoje mišljenje, jer je inače tu visio i tražio savjete. I pogriješio je jako, jer sam ja uvijek na strani muškaraca, a protiv žena. On je onaj izuzetak koji potvrđuje pravilo. hepi Nemoguća ljubav je i nemoguća izgleda. Pa kako je onda voli, kada je blati danima, sa sve njenom sestrom, ajde nismo mala djeca. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9744
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime23/2/2010, 11:42 pm

Како овај поста гост ?

https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime23/2/2010, 11:48 pm

besherat imas razne vidove ljubavi,kako i sama kazes i ja sam neko ko je stalno na strani muskaraca pogotovu u nekom danasnjem vremenu,ali ja nisam nista drugo mogla da ga posavetujem sem da se razvede kao covek niti bi bio prvi niti poslednji slucaj/Ali on kao da nije nas slusao,to mu je rekao i Dzoni i Masada ali on je terao i dalje svoju zalopojku.Nista nisi krivi sto se tice njega...nestao covek u vidu magle.Niti je prvi niti poslednji,verovatno viri medju ovih 50 gostiju i cita. Nemoguca ljubav - Page 3 817300

Nazad na vrh Ići dole
majacvet

majacvet

Ženski
Broj poruka : 495
Godina : 47
Humor : Male stvari me silno razvesele
Datum upisa : 04.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime24/2/2010, 8:15 pm

Mnogo je dosadan...
Nazad na vrh Ići dole
http://beskraj.serbianforum.info/
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1579
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime30/3/2010, 9:05 am

Auuu, pa iz ovog moze ljubic da se izvuce...

Ah, nemoguca ljubav....sve prave ljubavi su tuzne, volim Balasevica ali ovo je najgluplje sto je napisao. Ma to su idiotarije nase duse koja ponekad voli da se muci, mazo varijante....Imati u secanju poneko mesto u koje ces otici, sklupcati se i ceznuti za onim sto je moglo da bude a bilo nije jer eto vraga nesto nije dalo.
Nema tu lj od ljubavi, to je potreba da pobegnemo od stvarnosti, sadasnjosti koja zulja
Nazad na vrh Ići dole
Kumuloninbus

Muški
Broj poruka : 112
Datum upisa : 29.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime24/5/2010, 4:40 pm

Nemoguca ljubav

Ne znam sta vise boli
dok si tu ili dok te nema,
dok me gledas ili dok smo stranci...

Ne znam sta vise boli
ta tvoja kosa ili tvoje oci,
dok su tudje ili dok su moje...

Ne znam sta vise boli
kad se daje ili kad se moli,
kad se mrzi ili kad se voli...
Ne znam...ali osecam da boli...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime24/6/2010, 7:57 pm

Ti si moja, ipak

Ti si cesta slika moje zalosne ljubavi
Ti si moja samoca u kojoj smo prisutni oboje
Ti si moja Sinagoga ogradjena zicom
Ti si moja narocito u ovo doba pogotovu sada
Ti si moj razgovor koji se u pocetku odnosio na nesto drugo
Ti si moj Pablo Pikaso i njegova ljubav prema nepojamnom
Ti si moja igra koja pocinje kamencicima
Ti si moja Sahara sa jednim cvetom pa cak i bez njega
Ti si moja devojka o kojoj ti nisam govorio
Ti si moj plemic koji je nekada ziveo na Kavkazu neki Vsvold
Ti si mojih nekoliko godina od one noci
Ti si moja zena – ponocni voz sa jednim putnikom
Zelezara u kamenom dobu – tы моя русская земля
Jedina zena koju menjam svakog dana
I pravi smisao toliko hvaljenih sloboda
Ti si moj heroj koji se postideo i ipak pocinio izdajstvo
Ti si moja ljubav slavnih ljudi
Ti si moja junacka ljubav kako sam vec rekao
Ti si moja obecanja koja nikada nisu nista znacila
Ti si moja ljubav iako sam bez nje kao sto je poznato
Ti si moja, ipak
Tako je bilo oduvek i uzalud sam se bunio i sramotio oboje
Ti si jedna stvar koju je volela jedna zena
Ti si jedna zena koliko i svaka druga
Ti si moja uprkos poznatim istinama
To su bedni podaci kojima raspolazem
To su sva dela moje izvitoperene ljubavi
To sam sve mogao lepse reći ali nema razloga
Ionako samo nagadjam i pretpostavljam
Ti si moja bolest bolescu izlecena
Ti si moje dete ti nista ne razumes
I ja doslovno moram reci da te volim

M.Beckovic

Nazad na vrh Ići dole
Nella_broken_hart

Nella_broken_hart

Ženski
Broj poruka : 434
Godina : 28
Datum upisa : 05.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime15/7/2011, 4:15 am

Ne moguca ljubav...Malo mi je tesko da pricam o ovoj temi ali...jos teze mi je da cuvam u sebi...Ne morate nista da me posavetujete ili bilo sta da prokomentarisete na ovo...Jednostavno predugo drzim u sebi i ne mogu vise...Ne moguca ljubav kod mene je bila to sto izmedju moje najvece ljubavi u zivotu...Osobe za koju bi zivot svoj dala...Uvek bi bila tu za njega..kao i on za mene...Ali razmisljanja rodetelja se nisu slagala i nisu prihvatali nasu vezu...Bili smo zajedno 4 godine...Sa jako puno prekida zbog roditelja...Danima i nocima plakala...Iako smo se borili da nasa ljubav opstane..jednostavno dosao je kraj...Odustali smo....u tom trenutku smo mislili da je tako najbolje i za nas i za nase roditelje...Ali sada...ljubav je postala jos jaca...Znam da nikada necemo biti zajedno...Znam da nemamo ni ja ni on hrabrosti da se suprostavimo nasim roditeljima...da stanemo ispred njih i bez skrivanja glasno i jasno saopstimo da se volimo...Bol polako prestaje pojavljuje se nova...nova osoba u mom zivotu....novo razocarenje...I opet iznova...nemoguca ljubav
;( hepi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Nemoguca ljubav
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: O ljubavi, na neki drugi način-
Skoči na: