LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Nemoguca ljubav

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost

Nemoguca ljubav - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 1:26 am

Ni u ludilu nisam ništa ružno pomenu svojoj deci u vezi njihove majke tj svoje žene.To da im pokazujem u svoje reči i to radim i to vide.Same komentarišu da im je to milion puta dokazano pa ispričaju neku anegdoticu o meni kada sam im ovo ili ono pomogao,uradio i tome slično.Moja deca znaju da je sve što sam im ikada rekao,bilo to kroz grdnju ili lep razgovor,iskreno i samo za njihovo dobro.A isto tako znaju da im ama baš nikada nisam vredjao majku na njhove oči i uši.Na tome mi je i ona sam bila zahvalna što kako kaže nisam napravio nikakvu scenu ili nešto slično.Mislila je i na tad u zajednici i sada kada je odlazila.Ali otišla je sa pričom da ja moram da ostanem zbog moje škole itd.Rekla je deci da ćemo se vidjati vikendom oni ovamo a ja tamo i tako to.Ja nisam bio tamo više od 5 meseci jer ona to nije htela.Kada su deca pošizela što im ja nedodjem pa da mi pokažu novu školu i tako to,e tada je ona sela i ispričala im priču kako smo "MI" doneli odluku da "MOŽDA" više nikada nebudemo zajedno.Tu je zeka sakriven,što je mene optuživala kako joj pogoršavam situaciju jer kada se vidim sa decom ja ih grlim i ljubi a to "nikada" nisam radio.A zapravo sama sebe upliće u G.... jer LAŽE decu koja nisu mala i brzo kapiraju neke stvari.E,kada bude bila iskrena PRVO prema sebi pa onda i prema nama tek tada možemo lepo i razumno da donesemo neke odluke vezano za budućnost dece.Ali ona beži od toga jer ČEKA da joj vreme i strpljenje ponudi nešto što želi.A za to vreme ja i deca pucamo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 1:37 am

Nemoj mi persirati molim te.Inače zovem se Saša.A to si možda upravu da sam više žena nego muškarac.Jer volim da pomažem onima koje volim.Njoj sam pomagao oko kuće kada god sam mogao.Mada ne preterano.A što se tiče pomoći,nije bila samo materijalna već i u ostalim oblicima.Deci sam pomagao oko matematike i stranih jezika jer mi to ide.Zatim likovno i tehničko.Kada bi došlo do nekog problema u školi prvo bih razgovarao sa decom i uvek temeljno ispitivao priču da bih video ko je koliko kriv za to.A posle temeljnog ispitivanja bih otišao u školu i razjasnio problem sa učiteljicom ili nastavnikom.Kada bi mojoj deci nešto trebalo od luksuza(mobilni) ili tako nešto,prvo ih saslušam da vidim razlog zašto je tako nešto potrebno.A nakon toga bih dao svoje vidjenje i objašnjenje.I kada se donese odluka za kupovinom te stvarčicom daju se jasna uputstva gde i kada to može da se ponese i primeni.I sve to sa obostranim razumevanjem dovede do neverovatnih rezultata.Što se tiče moje žene tu je spisak dugačak u bilo kom obliku.Jer kao što rekoh ja sam čovek koji voli da pomogne kada god je to moguće.Ali nikada nebih pomogao ili obećao pomoć ako to nisam u mogućnosti da ispunim ili uradim.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 1:40 am

Niste im vredjali majku na "njihove oci"..sto znaci jeste "iza", e pa u tom "grmu mozda lezi zec", jer ja dok ovo citam shvatam da vas ona NE VOLI, razlog ne znam niti trebam znati jel..ali to je cinjenica, i ne krivim je..desava se..Boze moj.....ali sada treba misliti na djecu, da ona sto manje pate...a ako cekate da ona bude iskrena prema sebi prvo kako kazete pa onda prema vama, mislim da cete se nacekati, jer ovdje ne smije i ne treba da se radi o cekanju i inatu jer su DJECA U PITANJU...TO ME izludjuje dok citam ovo...dakle ONA VAS DEFINITIVNO VISE NE VOLI...pomirite se sa tim i koncentrisite se samo i iskljucivo na djecu, dakle na vama je sto i kako dalje...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 1:41 am

dobro neci TI vise persirati jer smo ionako vrsnjaci, nego ja to...jer ne poznajem osobu pa cisto...eto necu vise izvini... Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 1:43 am

Molim bez pardona da mi kažete šta mislite.Svestan sam ja nekih stvari.Jer koliko vidim ovde se može dobiti samo iskren odgovor,a to mi je i potrebno.Jer kako kaže poslovica: Bolje je jedan iskren prijatelj nego 100-tinu laskavih.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 1:48 am

sto se mene tice LASKATI ti necu sigurno, ako ovo pises iskreno...onda iskreno si u problemu, nije lako i nije lijepo biti nevoljen to sigurno, ali DJECA BI NAM TREBALA BITI NA PRVOM MJESTU pa sve ostalo...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 1:49 am

eto kakav si ti to muskarac ako ti smeta da te zena persira, moras paziti malo na "bonton"....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 1:55 am

Izvinjenje prihvaćeno i nema ljutnje Smile .
Ma i to znam da me nevoli.I mirim se sa tim.Ali nisam je vredjao u bukvalnom smislu nego je kritikovao za neke stvari koje su nam donosile samo nevolju.Zapravo njena sestra je sada 30 god. i studirala je 11 god. u BG.Kada bi ta njena sestra napravila neku glupost ili odlagala obaveze zbog ludovanja po drugim mestima,tada bi njihaova majka poludela i zvala moju ženu.U tom razgovoru dolazilo bi do histeričnih kukanja i glavobolja.Nakon takvih razgovora moja žena bi unosila nemir svima nama jer je povredjena maminom odlukom šta će to ona uraditi njenoj sestri.A kada ta ista mama nazove sutradan svoju ćerku u BG tada bi bila priča "joj sine pa nemoj da se nerviraš i idi podigni para koliko ti treba".Tako da to još više izludi moju ženu jer je majka istresla svoje gaće na njoj a sestri oprostila sve i još dal podršku.U tome sam video problem koji utiče i na nas pa sam se sa njom i raspravljao.Tada bih rekao svoje mišljenje o njenoj sestri a ona bi se tu našla pogodjeno tj uvredjeno.Iako nisam upotrebio nijednu ružnu reč a znaš na koje to mislim.A to da me nevoli to je očigledno jer sam dosta radio,mislim po ceo dani i do kasno u noć.Pa se ona tu i hladila.A da je i ona imala obaveza pa makar i u prodavnici da je radila svega ovoga nebi ni bilo.Ali kao što rekoh nije na njenom nivou.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 1:58 am

Hahaha.Ma nije da mi toliko smeta ali više volim otvoren i opušten razgovor.Znaš ono bez ustezanja.Jer dokle god se uzstežeš i tražiš neku odgovarajuću reč nema iskrenog razgovora.A i svaka reč može da se tumači na više načina ako je upotrebiš u takvom razgovoru.Jer svako tumači po svome i svojim trenutnim osećanjima.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:07 am

ma nema ti to veze da je radila i da nije radila...sestra isto tako nema veze, a i ne svidja mi se tvoje mijesanje u njihove porodicne probleme, jer ako ti nisi savrsen kao muz, a nisi, jer si uvijek radio, a zeni je potreban muskarac, znaci imala je pravo da se "ohladi" od tebe, jer ti kao takav nisi joj pruzao vise nista osim tih papira (novac) a nijednu normalnu zenu to ne "zadrzava", eto zasto ja nju "branim"..mozda naizgled moze biti kao da je sve zbog novca ali nije, problem je u tebi kao muskarcu, koji je radio "sve" osim toga da zenu zadrzi i sacuva za sebe....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:14 am

Deca jesu problem.I upravo pokušavam da joj skrenem pažnju da treba svu ljubav,energiju i naravno finansije usmeriti ka njihovoj budućnosti.Jer za 5 godina dolazi fakultet koji treba finansirati,a to ovakvim ponašanjem i zaradom neostvarivo je.Jer kada neko potroši svoju platu u roku od 5 dana onda to ukazuje na problem da ta osoba neume da raspolaže sopstvenim novcem.Ja jesam tu da pomognem i da pružim,ali ne da bi ona imala više para za kafiće već da se obezbedi deci ono što je neophodno i stvarno bitno.To sam hteo da kažem.Nikako nemislim da kažnjavam decu ili nju zbog toga što me nevoli,već da joj skrenem pažnju da pokaže toj deci da su joj bitna.Reči nisu dovoljne nego dela i samo dela.Zato pitam kako da ja delam a da bi ona otvorila oči?Jer kako god da uradim pogrešiću.Mudar je samo onaj koji od dva zla zna da izabere ono manje.A koliko vidiš ja nisam baš nešto mudar u ovoj situaciji.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:22 am

slusaj nije lako biti mudar "na sopstvenoj kozi", lakse je meni sad ovako da ti pricam jel, shvatam da je tesko, ali njoj sigurno to neces dokazati i objasniti nikad, jer to je "priroda covjeka" znam ja to, vjeruj mi, sve sto je "zensko nije mi strano".. Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_smile .a i lako je "tudjom rukom vrelo gvozdje dohvatiti"....ona ne treba da otvori oci, njoj oci nisu ni bile zatvorene to trebas ti da uradis...ti si taj kome treba oci otvoriti, dok to ne shvatis, tebi ostaje samo da se pitas....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:28 am

Ok.Vidim da me ne kapiraš baš najbolje.Izlasci,šetnje i slobodno kretanje je postojalo.Išli smo i na večere i ne pozorišne predstave itd.Pažnja je postojala i obeležavanje datuma.Knjige najviše voli pa sam joj uvek kada bih naleteo na neko novo izdanje za koje znam da je čekala bez razmišljanja i povoda kupio.I nisam se mešao u njihove porodične probleme već NAŠE PORODICE problem što i ona nije shvatala.Jer sam skretao pažnju da ako njena sestra i majka imaju problem izmedju sebe onda to treba i da reše njih dve.A ne da uzimaju nju za posrednika.I dok je njoj bila preča ta NJENA PORODICA naša je propadala.Prošle godine sam joj omogućio da izadje na 5 koncerata u SC i Areni.Pa čak sam joj i sada za novu godinu poklonio 2 karte (za nju i sestru naravno) za Kris Riju.Imala je ona svoje izlaske i samnom i bez mene.Niko nikada nije pominjao da je samo taj novac bitan.Ali taj novac je odlazio upravo iz porodice a ne u.To je problem.Njenoj sestri sam pomogao više nego svom bratu(nije mu trebala pomoć).Isto tako i njenoj majci koju i danas poštujem kao i moju.I koja misli da će je sve to proći i tako to.Nemože žena da shvati šta se dešava i ne prihvata takvu priču.I žao mi je te žene jer je povredjena a mnogo je propatila.Nebitno.Trenutno sam govorio o finansijama jer je problem u rasipanju i ništa drugo.A želim da ostavim nekakvu sigurnost i svojoj deci.Ljubav i pažnju uvek mogu a i prućam ali nije samo to dovoljno kada se pojavi prvi dečko i izlasci u grad.Razumeš li me sada.Smile
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:31 am

razumijem te, ali ne znam iz kojeg razloga razumijem i nju....
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:33 am

jer cekaj ti si taj koji je voli i koji je "prihvatio" jel??? takvu kakva jeste...e pa sta onda sad trazis?...to ne kapiram, jer ona se nije promijenila koliko sam ja shvatila, to je ona od pocetka jel....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:34 am

Moram ti priznati da si upravu.I pokušavam da ih otvorim širom,ali neki djavo mi skreće pogled tamo gde ja to neželim.Borba je teška.Pokušavam i svoje magnete srca da usmerim na pozitivno da bih privlačio pozitivne stvari.Ali kao što rekoh kakav god potez da povučem imam 3 osobe koje će na neki način patiti a to neželim.Jer niko netreba da pati ili boluje zbog mene.Kao ni ja zbog drugog.Ali takav sam ti ja više brinem za drugog nego o sebi.Mada smatram da u ovom slučaju je to i uredu jer su deca po sredi.Valjada sam upravu?
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:39 am

a njenu majku nemoj da zalis jer je u boljoj poziciji od tebe..vjeruj mi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:45 am

Ne nije to ona.Pala je pod uticaj njene sestre.Trti se i guzi u njenu blizinu i društvo,koje je mladje od nje.Traži da nešto nadoknadi.A ta je sestra ispali i povredi svaki put.Pa čak i 5.02. kada je bio koncert dobila je "šamar" od nje.I opet izvisila jer se guzila uz seku.Ona ti je sad u nekom "Samostalna i jaka žena" fazonu.A toliko je slaba i podložna uticajem drugih da sebe i nevidi.Tu snagu i samostalnost trenira na meni,naravno.Nije problem to mi nesmeta jer sam preživeo nešto što sam mislio da nikada neću moći.Tako da nekukam ja zbog mene,mada tako izgleda pogotovu što još gajim ljubav prema njoj,kukam zbog nje i dece.Nje jer povredjuje sve oko sebe,a zbog dece jer nemam pravo rešenje.Sve što sam pisao je iskreno i tačno.Ahteo sam da ti prikažem sliku njene realnosti.Nikada ništa nije uradila sama niti je sposobna za to.Ona nema šanse da se izbori sa svakodnevnim problemima niti shvata da nemožemo svi u Egipat na more i tome slično.To je trebalo da iznikne iz onih priča.Ali vidim da je to ispalo kukanje.Ona je u svom nekakvom svetu.A to je dokazala pre neki dan kada smo se čuli i rekla kako joj je potrebno da ode u Afriku i da se tamo bavi nekakvim humanitarnim radom.Smešno zar ne.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:46 am

Draga moja spavaš li ti ili si kao ja noćna ptica Smile
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:46 am

ne brines ti vise o drugom nego o sebi, ti tako samo mislis i osjecas, ali i najvise brines o sebi jer ne bi se pitao sta ces i kako ces...a "osudjivao" zenu koja je uvijek bila i ostala takva u kakvu si se ti i zaljubio, a sad bi da je mijenjas e pa ne moze, onda si se ti odljubio i "nastavi"...dalje, ja ti zelim srecu, ali pazi...zene se mijenjaju jedino ako se LUDO ZALJUBE a ako neku i pozelis da promijenis greska u startu jer ti si taj koji voli i zaljubi se u zenu za koju misli da nije dobra KAKO to?...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:51 am

ona mozda nije sposobna da se izbori sa svakodnevnim problemima, ali je i te kako sposobna da je ti i pored svega volis..... Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_smile dakle...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:54 am

Moguće,sve je moguće.Ko zna?Mada svi se mi menjamo pod odredjenim okolnostima.Kod oca je imala ograničen život jer je bio neverovatno strog a i policajac.A kod mene totalnu slobodu.Pa ko zna možda je tu i nastao haos u njenoj glavi.Ali istina je da sam pokušao da je menjam,ali samo u jednoj stvari.A to je da shvati da smo ona i ja sa našom decom jedna porodica i da smo mi kao takvi sami sebi najpreči.I tu je moja greška.
Skidam kapu jako si dobra u ovome.Svaka čast.Mada ne 100% upravu ali uvidjaš problem i hvala ti na tome.
To znam jer mi je rekla da ja porodicu gledam na jedan način,a ona to gleda na drugi i nije dala svoju definiciju.Mada je znam i bez ukazivanja na to.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:56 am

dragi moj i ja sam nocna ptica, ujutro ce ionako muz da obavi sve sto treba a ja cu spavati... Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:57 am

Hahahaha,dakle ja sam magarac.Hahahaha .Upravu si 100%.Ona to uspeva i skidam joj kapu.Ali bilo kako bilo ljubav treba gajiti a ne uništavati.A ja ću nastaviti da gajim ljubav i sačekati šta mi to vreme nosi i donosi.Idem dalje i boriću se sa sobom dok ne pobedi taj koji treba da pobedi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 2:59 am

Hahaha znači i ti si lukava lisica koja koristi svoga medu.Svaka čast.Neka ste vi meni živi i zdravi i neka vam ljubav cveta i to uzajamna.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 3:05 am

ne ne...ja to nisam rekla....ja se ne zalim..meni je dobro... Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_smile

Laku noc!
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 3:10 am

i ja nisam ni pomislila da si magarac, ali stvarno nisam....hahahaha pa ne znam zasto ti jesi...to rekao...ja sam samo mislila da je ona vjerovatno "vrijedna tvoje ljubavi", dok je tako kako govoris, a volis je...eto samo zbog toga...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 6:26 am

Ja se ne bi slozila oko podele posla u kuci i zenu nazivala muskarcem a muskarcem zenu.Pogotovu sto i mi zene po ceo dan smo na poslu pa kada stignemo kuci uradimo onoliko koliko stignemo.Tako da nema u tome nista lose da se i ona druga strana pozabavi kucom i decom ako mu vreme dozvoljava.A ako je dobra organizacija sve se stize.No poenta ove price i teme nije musko zenski poslovi,ali to mi je prvo zapalo za oko.Najbitnija poenta ove price je da vas dvoje sednete,sada kada ste se razisli i najbolje resenje nadjete za tu decu.Naravno da vi imate i dalje pravo na svoju srecu,jer to sto je ona otisla,a vi koliko vidim iz vase price sve pokusali,ne znaci da ste mrtav covek.Opet navodim svaka prica ima i onu drugu stranu...i vasu i njenu.Takvih prica kao sto je ova je svaka druga u nasoj okolini,u nasem okruzenju...ali opet navodim njen sebicluk,i vase zrtve koje ovde navodite su nebitne.Ono sto je najbitnije je da deca iz te cele price sto manje osete vasu netrpeljivost i ako mogu izadju sto manje povredjena zbog nerazumevanja svojih roditelja.Jos nesto moram da ovde navedem sto mi je zapalo za oko sta je to zrtva?Po meni sve sto uradim u porodici [a svaka porodica ima svojih problema i svojih prica]radi iz ljubavi.Za mene je jedino zrtva ako neko nekoga fizicki maltretira a taj cuti i trpi.Ovde su jedina zrtva deca ove neuzvracene ljubavi.

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 8:22 am

Nebih o toj svojoj žrtvi da pišem jer je to nešto izmedju mene i nje.Niti je fizičko maltretiranje niti psihičko.Ta žrtva se ogleda u bukvalnom smislu te reči.Što se tiče moje priče ona je ipak ostala nedorečena jer sam naveo samo ono što je učinjeno sa moje strane,ali ne da bih nju blatio već sebe opisao.Ni za jedan jedini moj čin,postupak ili delo me nije sramota niti mi je žao zbog toga.To sam uradio jer sam tako tada mislio da treba da uradim.Znam da sve zvuči sebično i da ovakvih pričica verovatno ima na svakom koraku,ali ja se nisam obratio ovom pričom da bih pitao da li postoje muški ili ženski poslovi.Naprotiv mene zanima kako da navedem svoju ženu da rasčisti sve te stvari PRVO sa sobom,a potom i nas da obavesti šta to ona zapravo želi.Naglasiosam to PRVO sa sobom jer svaki put je priča drugačija,a i želje su joj drugačije.Molim da sada obratite pažnju!
1. Ja sam kriv jer nije imala slobodu pored mene i nije se kretala u nekom odredjenom društvu;
2.Sada joj trenutno treba da je sama sa decom u svom stanu(da inajmi) i da uživa,a ne sa majkom(u maminom stanu);
3. Trenutno joj trebaju nekakva dešavanja i da izlazi u grad jer je željna grada i društva;
4. Ispunjavalo bi je to da može vikende da provodi sama,jer ne želi da plače pred decom,a to joj očajno treba;
5. Ja sam kriv jer nisam donosio adekvatan novac u kuću pa je otišla da deca ne gladuju(inače rekoh da se jako slabo sprema hrana pored njih 2 žene)
6. Sada bi joj najviše trebala Afrika i da tamo pomaže ljudima preko crvenog krsta;
Spisak je jako dug,a priča se menja od danas do sutra.Moj zaključak je da nas ona sve vrti za nos,jer nije sve ispalo onako kako je ona to planirala.Shvata i uvidja grešku ali ne želi da se ponizi niti da prizna.A ja je nemogu naterati da lepo razgovaramo i donesemo konačnu odluku jer kao što rekoh trenutno ne želi da se razvede niti da menja prezime.Za sada želi da mi pokloni vreme da se ja to sredim i snadjem pa kao takav platim sve troškove za život,jer ona ne želi ništa da deli samnom(finansijski) i tek tada i samo tada MOŽDA odluči da živimo zajedno.A, sa druge strane uleti priča da ja obezbedim udoban i normalan život,bez da se ona meša sa svojom platom i tada ĆEMO živeti zajedno ma gde to bilo(de sveta).KONFUZNO NEISKRENO šta još da navedem da bi ste me razumeli koliko mi je teško da se sredim i donesem neke odluke jer nisam načisto sa njom.UŽAS.Cilj joj znam ali ne i rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 8:34 am

Navešću vam i to da sam u jednom trenutku od tolikih laži i gluposti pukao i lepo tražio od nje da podnese razvod.Niti sam povisio ton niti sam bio besan,naprotiv sasvim smireno sam je obavestio da lepo podnese razvod i da okončamo tu agoniju koja nas nigde ne vodi.Šta mislite kakav je odgovor bio?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 5:30 pm

Najiskrenije prica je prilicno kofuzna,koliko sam shvatila zena koja je zivela pored vas izgleda nije ni zivela u zivotu pa se sada setila da treba da zivi.Ne znam nisam ni ja pametna sta bi rekla u celoj toj prici,jer poenta nije ko je kriv i zasto je kriv nego kako najbolje resiti stvar na najbezbolniji nacin.Ja stvarno ne bi znala da vam odgovorim u ime vas ali da sam na vasem mestu...znala bi.Ako ne moze covek skupa,ako je sve probao i dao od sebe,i povrh toga ako mu je cista savest bila u tom braku rastavila bi se bez ikakvog premisljanja.Jer ziveti s nekim samo da bi ziveli po meni nije zivot.Po nekada i psihicka tortura je mnogo teza nego sama fizicka.Sela bi da se meni sve to desava sa svojim covekom i razgovarala,ne bi ga menjala,jer ne moze se nesto promeniti ako neko nece,niti mozete isilovati tu stvar.Razisla bi se i videla sta je i kako je najbolje za decu.Jer kazem ja sam opet neko ko je studirao malo psihologiju deciju ,i znam da oni najvise ispastaju u takvim pricama.Jer mi roditelji smo ustvari njima sutra ogledala njihovih zivota.

A ovo kakav je odgovor bio,predpostavljam nije htela da se razvede.A ako sam u pravu znam i zasto?

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9744
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 6:48 pm

pitamse ::
Tako i ja mislim.Samo problem je što sve što sam učinio,pružio i dao za tu osobu, sa kojom imam i dve predivne ćerkice,nije osetila niti primetila moj uloženi trud.Tako olako je prešla preko svega što sam joj učinio pa čak i žrtvovao u bukvalnom smislu te reči,da je možda bolnije to što moj trud nije primetila ili ne želi da primeti.U celoj ovoj priči jedini problem su ta deca koja su toliko ogorčena i zbunjena da su na ivici nervnog sloma.Pokušao sam da joj objasnim da mora da bude iskrena prvo samoj sebi pa onda i nama, ali taj dan nije niti će svanuti.Toliko je sebična i jako podložna uticaju drugih da to ne želi sebi da prizna.Sama nikada nije mogla ništa da uradi osim da mene iskoristi i povredi.Deca su trenutno sa njom u drugom gradu ali jasno su joj stavili do znanja da žele samnom.Pošto im je ona nakon 6 meseci morala da otkrije da "možda više nećemo biti zajedno" i da smo tu odluku doneli "MI".Kako ostati razuman kada se ona plaši da nastavimo zajednički život,jer sam osetio strah u njenim rečima.Plaši se da se ne dogodi nova ljubav koju neželi jer je u potrazi za drugom.
E,sada pitam:ima li neko ko mi može pružiti savet?Da li da nastavim da joj olakšavam život tako što ću joj slati pare kada god ona to zatraži?Rešavati njene probleme kada god me pozove i pita za pomoć?Ili jednostavno da joj serviram laži da nisam u mogućnosti da joj pomognem i eskiviram sve to?Jer sama je rekla da ne želi samnom da deli troškove,već da ja obezbedim sve i tek tada "možda" budemo pod istim krovom.Za 15 god. nikada ništa nije radila niti zaradila,a sada traži da ja učestvujem u ekskurzijama za decu i tome slično.Pitam se ko ih je do sada plaćao 7 god.?

Покрени поступак за развод брака, ако она не ради, виђа се у присуству малолетне деца са другим, ако деца желе код тебе и ако имаш услова да их издржаваш, како кажеш имаш, онда си на добром путу да их добијеш. Међутим, прво реши шта ћеш са њом, ти је волиш она тебе не, плус и минус дају минус, према томе ја не видим друго решење.

https://poezija.darkbb.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 8:45 pm

Veoma je škakljivo dati nekome savjet kao što je ovde slučaj.
Pročitala sam dobar dio priče, djeca se pitaju kod kog će roditelja tek kad napune 11 godina, sve ispod toga bez obzira na želju djeteta ide u prilog majci sem ako ona nije alkoholičarka, narkomanka ili ako su djeca zapuštena što ocjenjuje službenik socijalnog rada. Da li ona ima ili nema nekoga nije uopšte bitno čak i ako taj čovjek dolazi kući bitno je da djeca ne gledaju njih u eksplicitnim scenama (znači dok vode ljubav).
Ona je otišla u drugi grad sa djecom, zabranjuje li ona posjete? Najbolje bi bilo obratiti se Centru za socijalni rad i iznijeti problem, oni igraju veliku ulogu u tome kome će djeca. Vas dvoje kao supružnici uopšte niste bitni bitna su djeca, ko koga voli ili ne voli isto tako.
S druge strane pišeš o parama, nemoj me shvatiti krivo tvoja dužnost je da se brineš o djeci, sa Centrom vidi koliko je to što je Zakonom predviđeno za takav slučaj, znači ništa bez Socijalnog. I još nešto onaj ko podnosi zahtjev za razvod braka on snosi sudske troškove, jesi znao to? Ako ona ne radi znači ona neće ni podnijeti. A ako ipak podnese pazi da u tom zahtjevu ne bude i izdržavanje nje, jer ima na to pravo ako su djeca malena.
Na alkohol ni pomisliti ne smiješ a ni na drogu, jer na Sudu se sve gleda.
Srećno.
(uf ala se raspisa)
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

Broj poruka : 1278

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:06 pm

Oprostite,nisam bio jasan jer bi priča otišla na ko zna koliko strana.
Rekla je:" Ja sam napravila ovaj korak da bih nešto pružila deci,a od tebe netražim ništa dok se ti nesrediš i ne zaposliš.Da upravu si,mogla sam ja da se zaposlim u čarapani ili gorenju,ali to je ispod mog nivoa,a i deca mi nisu bila gladna. ......25 min kasnije u istom razgovoru.Ja sam zato i otišla jer nisam imala deci da dam šta da jedu."
Ne osudjujem ja nju niti prebacujem to "nije radila" već to što su mi deca sala do znanja,a i njima smeta što svako veče visi sa društvom ili u kafiću ili kod nekoga kući.Ja trenutno završavam za programera i postoji šansa da odem kod mojih u Nemačku da se zaposlim.Inače sam rodjem tamo i Nemački mi je maternji jezik.Po priči dece koja su meni sve i koja znaju koliko ih volim ona jako malo ili čak retko šta radi sa njima.Tipa da pomogne oko učenja.Zato im i plaćam časove da bi ona imala slobodno vreme za zezanje.
A ovako izgleda jedan njen dan kako su mi deca opisala.Naravno da sam ih slušao odvojeno tj sa svakom po naosob popričao.
U 6h ustaje i sredjuje se za posao.7h je vreme putovanja do posla.Oko 14 i 30 eventualno 15h je u stanu.Tada jede i popije kafu sa par cigara i ide da odspava oko satipo.U 17h se budi i pije kafu i oko 18h izlazi na kafu kod drugarice ili joj dodje ta drugarica kod nje.Koja je inače u procesu razvoda,a uništila je svoju stariju ćerkicu(tako mi je žena ispričala).Oko 20h izlazi da se prošeta gradom i dolazi oko 21h.U 22h seda za komp i visi na FB do 01h a najkasnije do o2h.Kada izlazi u grad onda je to izlazak od 22-o2,30 h.
To je ono što i meni i deci smeta,a njih dve se nikako nisu uklopila u toj novoj sredini niti se uklapaju a prošlo je već skoro 7 meseci.
A deca su sama prokomentarisala da ako slučajno dam i jednu ratu za ekskurziju da im neće pasti na pamet da idu.I uporno govore kako treba da se okrenem sebi i da usrećim sebe jer sam ja to zaslužio.Nikako da im objasnim da je jedino što želim,da njih dve budu srećne i zadovoljne a ne ja.Ja ću biti srećan kada one to budu i tu je kraj.Jer one su moja sreća i moja velika pokretačka energija.
Viđi prijatelju,ta tvoja đeca su pametnija od tebe..Masada ti j dao najbolji savjet,a ja bih još dodao..Na trupicu,ako znaš što je trupica..T oti je drvo koje služi za cijepanje drugih drva..E tako i ti treba da riješiš tu situaciju,po kratkom postupku,jer ti u stvari odmažeš djeci,plaćajući im sve što si nabrojao..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:08 pm

Navešću vam i to da sam u jednom trenutku od tolikih laži i gluposti pukao i lepo tražio od nje da podnese razvod.Niti sam povisio ton niti sam bio besan,naprotiv sasvim smireno sam je obavestio da lepo podnese razvod i da okončamo tu agoniju koja nas nigde ne vodi.Šta mislite kakav je odgovor bio?
Šta te riga za odgovor..Ako ona newće ,predaj ti i završi agoniju..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:10 pm

Ja kada se budem razvodila,zvacu tebe i Masadu za savetodavce.A gde samo da nadjem tu trupicu. Nemoguca ljubav - Page 2 817300 Pitam se pitam.

Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:13 pm

e pa cujes dzonija, voli je svasta od tebe...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:28 pm

Beskraj ::
Ja kada se budem razvodila,zvacu tebe i Masadu za savetodavce.A gde samo da nadjem tu trupicu. Nemoguca ljubav - Page 2 817300 Pitam se pitam.
U figurativnom smislu...Rez i gotovo..Budi sigurna da nećeš naći boljih savjetodavaca..Mada čisto sumnjam da bi tebi iko trebao ..
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:30 pm

lucija ::
e pa cujes dzonija, voli je svasta od tebe...
Pa nek je voli onda ,nek joj piše poeziju,i nek je kroz poeziju naziva,najvjernija.....A ona nek ga zafrkava do besvijesti ..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:32 pm

Nemoj da si tako okrutan...ima ovde samozvanih Bogova,koji uvek imaju dobar savet.A ja uvek volim da poslusam dobar savet,a i to si u pravu znala bi se i sama odbraniti. Nemoguca ljubav - Page 2 817300

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:33 pm

A šta ako se oni pomire?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:34 pm

To bi bilo najbolje resenje,mada kada jednom krene da puca po savovima,uglavnom se zavrsi sa rasivanjem.Tako da i ako se pomire,ostaju prebacivanja,mozda teske reci i gorcina.A stime treba znati i umeti ziveti.

Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:35 pm

Ines ::
A šta ako se oni pomire?
Dabogda i to bilo,poslije svega.. Nemoguca ljubav - Page 2 248591
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:37 pm

evo cekam "rezultate"...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 9:58 pm

Hvala što ste se tako lepo uključili u ovu moju tupavu priču.Mada sam ja malko zalutao umesto na neuzvraćena ja počeh na ovom nemoguća ljubav da glabam i glabam.Što se dece tiče ona su 14 i 12 godina.A mene ja imam 36 a kao da sam sad u pubertetu jer nikada nisam ni pomislio na ovakve probleme.Ja papak mislio porodica je to kada se svi lepo dogovaramo,slažemo i naravno volimo.Mada sam se tu malko zajebao.Nigde ne cveta cveće to je bar meni jasno ali ovoj mojoj nikako.Ništa njoj nije nedostajalo bilo to u novcu,ljubavi ili pažnji.Ali mala misli da može da naleti na boljeg i pažljivijeg koji usput ima i firmu,pa neka proba.Kao što to reče Masada deca su stvarno pametnija i od mene a i od nje.Tako mi i treba kada sam ih tako vaspitao Smile .Ja sam zapravo odlučio da joj pružim zadnju šansu(ona to i nezna) i da mi lepo u junu odluči gde i kako dalje.Jer posle toga vraćam decu kod mene i nastavljamo mi sa našim životom.Ali ako odluči da se koleba e tada bih možda ja uleteo sa razvodom.Njoj sam ponudio da ona podnese razvod iz samo jednog razloga:" TI SI TRAŽILA TI I PROGUTAJ".Pa neka objasni deci ko je kakav i ako to deca već znaju.Mada ona ima "viziju" da ja deci pričam svašta i da kujemo nekakav plan.Toliko je zaludjena da je to već za lečenje a da ne objaonjavam kako se i osilila uz njene drugarice raspuštenice.Koje joj daju savete i tome sl.
Još jednom HVALA na vašim komentarima,jer stvarno nebih da ispadnem nekakvo djubre(u životu) a dosta toga i shvatiš kroz nekog drugog.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 10:21 pm

Kako vi geldate na to da devojčice u pubertetu idu uz oca tj odrastaju sa njim?Ta tema baš navela na to da joj prepustim decu ma koliko mene to bolelo.Pa čak vidim da ni deca nisu baš ravnodušna po tom pitanju jel nežele da budu uz nju.
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 10:43 pm

Pitamse, danima već brojim do 10 , čitajući tvoje postove, tj. tvoje kukanje. Iako sam odbrojala do 100, ne mogu, a da ti ne kažem da si strašna splačina i ništa čeljade, kada tako pričaš o svojoj ženi, ma kakva da je. Kakav si ti nesoj, kad si našao na netu da se žališ, mada mislim da nas zahebavaš od dosade i što ne znaš ništa da napišeš, nego tračariš o svom privatnom životu ko neka najgora Ciganka. Sram te bilo . hepi

Nikada u životu nikome nisam napisala ovakav post, ali si mi ti stvarno velika inspiracija za ovo.

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 10:52 pm

hahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 10:54 pm

Hvala ti! Tako misliš i to je ok.Ja sam započeo samo iz jednog razloga,a to je da vidim sliku iz drugog ugla.Jer smatram da ljudi oko mene nisu realni,jer kao da mi laskaju.A to mi ama baš netreba u ovoj situaciji.To što sam napisao je nažalost tako i postoje odredjeni dokazi i argumenti za potvrdu svega rečenog.Možda tebi sa te ženske strane izgleda da sam je skroz ocrnio,ali to je ta priča.Nisam hteo da to izgleda kao kukanje već kao priča kojoj neznam da dam kraj.Pa čisto iz drugog ugla da sagledam i vidim mišljenje drugih.A ti oprosti ako ti izgleda da se ja sa vama sprdam.
Trač je kada bih pisao o nekome ko nije moja briga!
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime23/2/2010, 11:02 pm

Ma čovječe božiji, šta imaš da se žališ po netu. Dobro te i do sada trpila, kad si takav nikakav. Prvo sredi sebe i radi na sopstvenom samopouzdanju, pa se onda usudi da potražiš nešto, mada sumnjam u tvoj bilo kakav uspjeh. Najgora vrsta muškaraca - tračara, još slabić. hepi Nemoguca ljubav - Page 2 248591 Prestani da se blamiraš i makni se sa ovog dijela foruma, idi se malo zezaj i opusti, života ti. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nemoguca ljubav   Nemoguca ljubav - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Nemoguca ljubav
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: O ljubavi, na neki drugi način-
Skoči na: