LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Može li se živeti samo od ljubavi?

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj

Ženski
Broj poruka : 21554
Godina : 44
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Može li se živeti samo od ljubavi? Empty
PočaljiNaslov: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime26/8/2009, 6:17 pm

Ја искрено верујем да може, откад сам доживела да ми ништа , баш ништа друго није битно осим онога кога волим, поверовала сам у тај израз... и смешно ми је кад неко каже "не живи се од љубави", јер сам убеђена у супротно, не живи се без љубави.Да ли ви верујете да се од љубави живи...и ако не верујете, зашто? Шта песници кажу о љубави? Ја бирам Десанку Максимовић за почетак:
Не мерим више време на сате
ни по сунчевом врелом ходу
дан ми је кад се твоје очи врате
а ноћ кад опет од мене оду."

https://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime26/8/2009, 8:49 pm

Pitanje je : " Može li se živjeti samo od ljubavi ?", a moje mišljenje je da ne može ,naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime26/8/2009, 9:20 pm

Pogledajte i uporedite lica osoba za koja znate da su pronašla ljubav svog života i ona koja nisu. Bez obzira da li su u braku ili ne.

Ljubav, kao i kašalj, je teško sakriti.Moze se i tekao ziveti od ljubavi...Štitiće vas bolje od mnogih materijalnih dobara.

Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime10/9/2009, 7:56 pm

Mozda bi moglo da se pokusa par dana...ali vise od toga NE.
Nazad na vrh Ići dole
smesko zz ds1989

smesko zz ds1989

Muški
Broj poruka : 1057
Godina : 41
Humor : prepoznatljivo bolestan
Datum upisa : 29.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime19/12/2009, 1:15 pm

Samo od ljubavi ne, po meni ne moze se ziveti ni bez ljubavi, ali samo od ljubavi se ne zivi.
Nazad na vrh Ići dole
leptirica35

leptirica35

Ženski
Broj poruka : 0
Godina : 45
Humor : umjeren
Datum upisa : 18.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime17/1/2010, 8:45 am

Definitivno ne može....nije romantična izjava ali je istinita...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime29/1/2010, 6:48 pm

Citam gore postove pa ne mogu da poverujem...ali moram.Ovde cu iscitirati jednog svog dragog net prijatelja s kojim bi se u potpunoti slozila a on ovako kaze.

Pogledajte i uporedite lica osoba za koja znate da su pronašla ljubav svog života i ona koja nisu. Bez obzira da li su u braku ili ne.

Ljubav , kao i kašalj, je teško sakriti.

Često kada nam nešto nije potaman, na planu materijalnog, i supruga prokomentariše pesimistički.
Priđem i snažno je zaglim uz komentar ,,ma važno je da se mi volimo''.

Verujte da njen nakiseli osmeh postane osmeh optimizma.

Inače, teško je u svemu biti idealno opskrbljen.

Zato ogrnite se uzajamnom ljubavlju. Štitiće vas bolje od mnogih materijalnih dobara.

Nazad na vrh Ići dole
Dragana

Dragana

Ženski
Broj poruka : 88
Datum upisa : 28.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime3/2/2010, 9:21 pm

besherat ::
Pitanje je : " Može li se živjeti samo od ljubavi ?", a moje mišljenje je da ne može ,naravno.

Što bi značilo ; Samo od ljubavi ? Bi li to značilo , živjeti bez rada , brige i zadovoljenja drugih životnih potreba ? Od same gole ljubavi ? Ovisi koliko se tako može izdržati . Mislim , ne zadugo .
Sam osjećaj ljubavi može nas održati , na krato . Ljubav u sebi podrazumijeva i niz briga i odgovornosti prema voljenoj osobi . U izostanku istog , ne možemo govoriti o ljubavi .
Nazad na vrh Ići dole
Cvetić

Cvetić

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 37
Humor : Ja sam se malo zaljubiska :)
Datum upisa : 16.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime10/2/2010, 9:38 pm

Moze, jer kad ima ljubavi lakse cemo resavati sve zivotne muke.
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
SaMar

SaMar

Ženski
Broj poruka : 1579
Datum upisa : 27.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime30/3/2010, 8:52 am

ovo pitajne se moze svakako protumaciti...samo od ljubavi moze da znaci zadovoljiti se sa tim jedinstvenim ali tek jednim delicem zivota i ne pozeleti nista i nikog vise....u tom slucaju neeee, koliko god da volis neku osobu ne moze ti biti ceo svet, to je malkice patolosko. A da li ljubav moze da nas odrzi kad se sve okolo raspada...da naravno za ljubav ne postoje lose okolnosti..
Nazad na vrh Ići dole
M&D

Ženski
Broj poruka : 144
Datum upisa : 12.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime30/3/2010, 8:59 pm

Gledaj,samo od ljubavi ne,nemoze,nadjoh vic o ovome bas se nasmijah:

Mladi bračni par, muž se vraća navečer kući s posla, žena ga dočeka i na vratima mu još počne kukati kako nije stigla ništa skuhati i da će se morati snaći.
Kaže muž, nema problema idemo mi gore u krevet pa ćemo voditi ljubav, manje više za večeru...
Drugi dan...ista slika..idemo gore...i hopa cupa....kad treću večer ulazi u kuću a draga se spušta niz rukohvat na stepenicama...i vuuuuuš...pravo njemu u zagrljaj...Što to radiš draga...pa podgrijavam ti večeru
hepi hepi
Ljubav naravno u svemu dirigira,ako ti nevolis npr.da dolazis na forum ti neces dolaziti,ako nevolis da kuhas,neces kuhati,naravno,tako da ljubav u svemu dirigira
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija

Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 47
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime30/3/2010, 9:01 pm

pa..naravno da moze... Može li se živeti samo od ljubavi? 817300 eto..super..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime30/3/2010, 9:03 pm

SaMar je dala jako dobar odgovor,ja sam pitanje postavila mozda malo neprecizno tako da moze da bude razlicito protumaceno.Kao sto ga naravno svako na svoj nacin i tumaci.Evo ja zadnjih godinu dana zivim samo od ljubavi i za ljubav i toliko sam se usukala Može li se živeti samo od ljubavi? 817300 od te ljubavi nisam ni gladna ni zedna...nista mi nije potrebno samo njegov osmeh. Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_biggrin

Nazad na vrh Ići dole
M&D

Ženski
Broj poruka : 144
Datum upisa : 12.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime30/3/2010, 9:11 pm

Bravo to ste u pravu,i ja isto tako radim evo 11 godina,eheh,niti gadna niti zedna uz njega,

a za druge svatri narano da treba ljubavi.... i da bez toga se nemoze nista raditi,niti nista voljeti,znaci....ljubav je zivot
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Može li se živeti samo od ljubavi?   Može li se živeti samo od ljubavi? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Može li se živeti samo od ljubavi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: O ljubavi, na neki drugi način-
Skoči na: