LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?   PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Icon_minitime6/3/2011, 3:41 pm

Dvoumila sam se do nedavno...Sada drugačije razmišljam...Valjda zbog ljubavi...Apsolutno verujem u platonsku ljubav...i tačno je da može biti jako duboka i iskrena.

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
Eternity

Eternity

Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 30
Datum upisa : 16.10.2011

PočaljiNaslov: Re: PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?   PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Icon_minitime16/10/2011, 9:50 pm

meni se takva ljubav desava,bas sada u ovom trenutku њњ ..Nema nista lepse nego kada osetis leptirice u stomaku svaki put kada pomislis na tu osobu,i sve sto zelis je samo da je zagrlis..Do nedavno sam mislila da takvo osecanje nije moguce,ali verujte da jeste..Zbog ovakvog osecanja se zivi...
Nazad na vrh Ići dole
zanesena

Ženski
Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.01.2013

PočaljiNaslov: Re: PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?   PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Icon_minitime23/1/2013, 9:44 am

Beskraj ::
Vjerujem da je moguca...
Kako objasnjavate brojne Internet ljubavi, koje traju i traju, pre nego sto se dvoje sretnu...vole se mesecima pre bilo kakvog telesnog kontakta...
verujem..definitivno Ja verujem u sve oblike ljubavi. Koliko je ljudi toliko je i raznih nacina da se vole... sve je moguce...

Ne znam kako je objasniti.Znam da je duboko u sebi osećas kao nijednu realnu, osecas osobu koju ni ne poznajes.Ponekad pozelis miris i dodir, ali ne mozda to ne bude to pa ni ne zelis.Medjutim nauka objasnila kada na nekoga toliko intezivno mislis a nije tu i ta osoba isto tako misli na tebe jednostavno osetite to.Ponekad mislis da osecas dodir na kozi a kada pitas gde bi me dodirnuo/la to je bas uvek ono mesto na kojem mislis da osecas dodir.Fenomenalno je i moze jako dugo da traje.I ne mora da je svakodnevno, moze se voditi normalni zivot koji imate a i dalje biti povezani a kada ste oboje online onda ste sami svet i vreme samo za vas.
Susret-e to je ono cega se oboje plase...milion razloga realnih ili potpuno budalastih...ziveti na netu je divno samo dokle...ima li kraja i kakav je e to je pitanje...
Jako je bitno osetiti tu ljubav proziveti je barem jedan dan da se ne bi dusa i telo slomilo...
Nazad na vrh Ići dole
zanesena

Ženski

PočaljiNaslov: Re: PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?   PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Icon_minitime23/1/2013, 9:47 am

Eternity ::
meni se takva ljubav desava,bas sada u ovom trenutku њњ ..Nema nista lepse nego kada osetis leptirice u stomaku svaki put kada pomislis na tu osobu,i sve sto zelis je samo da je zagrlis..Do nedavno sam mislila da takvo osecanje nije moguce,ali verujte da jeste..Zbog ovakvog osecanja se zivi...

hepi

desava se a taj osecaj "živa sam" je najbolji od svega
Nazad na vrh Ići dole
zanesena

Ženski

PočaljiNaslov: Re: PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?   PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Icon_minitime23/1/2013, 9:53 am

Una ::
Kako mi to poznato zvuci.
Platonska ljubav je kao neki nadnaravan osjecaj , zudis za trenutkom,za sitnicom,za svim onim sto ima veze sa tom osobom.
Razveselis se kad vidis nekog njegovog na cesti,a tek njega ...

Platonska ljubav covjeka osnazi.
Dovede do vrhunca naivnosti,srece ,a nakon tog da ohladi i kasnije je puno lakse raspoznati pravog ili pravu.
Ja sam platonsku ljubav dozivjela.
Cijelo to moje iskustvo trajalo je gotovo 6 godina.
6 dugih godina koje slavim jer su se dogodile .
I kao sto moja mama kaze : " Za takve stvari - treba biti hrabar i poseban. "

Bas tako treba biti hrabar i poseban-osecaj je neverovatan, sreca nedostizna a leptirici magicni...volim sto mogu nekog tako da volim, osecam njegovo dobro i lose, mogu sve da osetim sve znam, kad se javlja ili nejavlja zasto je to tako jer ga osecam kao da je tu...
nisam luda samo ga tako volim PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 590247
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.

Ženski
Broj poruka : 5067
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?   PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Icon_minitime26/1/2013, 2:03 am

Apsolutno... Embarassed

PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcR91atz6hNTW8qhrKftM9ZhSmKJrRit_WLwhqLuIBm-IMX1G-fGlw

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
zanesena

Ženski

PočaljiNaslov: Re: PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?   PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Icon_minitime26/1/2013, 7:56 pm

Beskraj ::
Vjerujem da je moguca...
Kako objasnjavate brojne Internet ljubavi, koje traju i traju, pre nego sto se dvoje sretnu...vole se mesecima pre bilo kakvog telesnog kontakta...
verujem..definitivno Ja verujem u sve oblike ljubavi. Koliko je ljudi toliko je i raznih nacina da se vole... sve je moguce...

u meni je хх
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?   PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

PLATONSKA LJUBAV, Verujete li u nju?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: O ljubavi, na neki drugi način-
Skoči na: