LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo

Ići dole 
AutorPoruka
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime23/10/2009, 5:10 pm

Šta je dobro za dobre pjesme?

Пребацио сам доле у филозофију, Филозофија стварања је наслов теме, да не дуплирамо.

Poslednji izmenio Masada dana 16/11/2009, 9:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Ellen

Ellen

Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 41
Datum upisa : 26.06.2009

Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime16/11/2009, 8:51 pm

Због појединих малолетних чланова еротика ће бити доступна само онима који пишу у овом делу форума. Ко жели, нека се обрати администратору ради приступа.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime16/11/2009, 9:18 pm

Да, још да додам, пријава не значи да ћу вас и пустити у групу која има приступ. Првенствено тамо могу они који су писали на тој теми, остали, мораче да напишу нешто, да ми то пошаљу а онда ћемо ја и модератор видети када, како и да ли ћемо проширивати групу.

Заинтересовани могу овде да се јаве.

Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime16/11/2009, 9:57 pm

bealiever
Beskraj
BOBI-BO
branka-013
DEDA-EU
Helem
Leny
leptirica35
LoodesaUZemljiChoodesa
lunemalino
Lupus In Fabula
martina86
Nemeza
Po_gresna
Ptica
QueenOfTheNight
Slovenska
Sneki
Storm
vana
Venera
Vesperis
^ljubicastonebo^

По дифолту су уписани у групу горе наведени, ко хоће да га бришем нека каже.

Poslednji izmenio Masada dana 16/11/2009, 10:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime16/11/2009, 9:59 pm

vidi vidi kako ja upala tamo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime16/11/2009, 10:07 pm

Rekoh, svi koji su pisali.

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime16/11/2009, 10:08 pm

ma ja sam se zacudila sto sam i ja negde po difoltu Smile
ma jesam pisala...a bas odavno nisam ulazila...mogla bi malo, a?
Nazad na vrh Ići dole
majacvet

majacvet

Ženski
Broj poruka : 490
Godina : 47
Humor : Male stvari me silno razvesele
Datum upisa : 04.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime28/1/2010, 9:43 pm

Obrisah temu Sujeta sa podforuma Filozofija koja vec postoji na Religiji.
Nazad na vrh Ići dole
http://beskraj.serbianforum.info/
Cvetić

Cvetić

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 37
Humor : Ja sam se malo zaljubiska :)
Datum upisa : 16.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime29/1/2010, 12:56 am

Masada ::
Да, још да додам, пријава не значи да ћу вас и пустити у групу која има приступ. Првенствено тамо могу они који су писали на тој теми, остали, мораче да напишу нешто, да ми то пошаљу а онда ћемо ја и модератор видети када, како и да ли ћемо проширивати групу.

Заинтересовани могу овде да се јаве.

Ja htedoh još pre neko veče u kategoriji fotografije da otvorim temu EROTIKA, no pre nego što sam išta krenula da radim, pitala sam Besherat (koja je trenutno bila na forumu) da li takva tema vec postoji na fotkama jer je ja ne vidim, pa eto da ne dupliram.
Ona mi je tad pomenula neki "vas" klub i članstvo, a meni baš ništa ne beše jasno.

Dakle, da bih kačila erotične slike šta trebam da uradim?
Molim odgovor, tnx!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime29/1/2010, 7:24 am

Ja sam ti rekla već , da se javiš Masadi na pp, za ulazak u taj klub. Taj dio foruma je nevidljiv za one koji nisu članovi tog kluba. Tamo valjda pišu erotsku poeziju, prozu i kače erotske fotografije. lol!

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Cvetić

Cvetić

Ženski
Broj poruka : 143
Godina : 37
Humor : Ja sam se malo zaljubiska :)
Datum upisa : 16.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime29/1/2010, 7:48 pm

besherat ::
Ja sam ti rekla već , da se javiš Masadi na pp, za ulazak u taj klub. Taj dio foruma je nevidljiv za one koji nisu članovi tog kluba. Tamo valjda pišu erotsku poeziju, prozu i kače erotske fotografije. lol!

Ja cekala odgovor od direktora Masade, al posto ga nema, evo mu odmah saljem pp.
Tnx hepi
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
besherat

besherat

Ženski
Broj poruka : 4371
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime29/1/2010, 9:31 pm

Važi draga. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime5/3/2010, 4:59 pm

Da li postoji neki podforum na kome mogu
da se postave reportaze sa putovanja?
Moje su reportaze, sa mojih putovanja.
I da, izuzev jedne (hramovi u Indiji)
nemaju veze sa erotikom.Pominjem erotiku
jer vidim da o njioj raspravjlate.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime5/3/2010, 7:52 pm

Fraya ::
Da li postoji neki podforum na kome mogu
da se postave reportaze sa putovanja?
Moje su reportaze, sa mojih putovanja.
I da, izuzev jedne (hramovi u Indiji)
nemaju veze sa erotikom.Pominjem erotiku
jer vidim da o njioj raspravjlate.

Тренутно немамо. Стави је у Наши радови у прозу па ћемо видети де да је уклопимо.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime6/3/2010, 1:46 pm

Ja bih zamolila dragu redakciju(administratore,moderatore,
dobre ljude svih naroda i narodnosti) da se moj profil ovde izbrise.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime6/3/2010, 1:48 pm

Налог ће бити деактивиран.

Bixy

Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime18/12/2010, 12:42 am

Masada,vidim mene nisi ubacio ..... to što me stalno nema u pisanju i druženju ,to ne znači da ne želim da sam u vašem timu. Cenim vaš rad i rado vas čitam. Još nisam usavršila da se na svakom polju družim s vama.Pozdravljam vašu grupu pisaca.
Nazad na vrh Ići dole
http://biljna.savic241@gmail.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo   Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja o temama - spajanje, razdvajanje, sortiranje, zaključavanje, korisničke grupe i ostalo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Magistrat - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Predlozi, kritike ovoga ovde sadržanog-
Skoči na: