LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Nikada više

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost

Nikada više - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime23/6/2008, 6:16 pm

" I tebi Brankić.Od sutra sam malo aktivniji i ja"
Nadam se da ćeš biti aktivniji..............
:sunny:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime23/6/2008, 6:21 pm

Nadam se da se ne ljutiš na malo šale.....ovdje ti trebaš biti aktivniji od svih nas!!!
Masada
Administrator
Masada

Muški
Broj poruka : 9743
Godina : 59
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime23/6/2008, 7:25 pm

Ja sam student u godinama.

https://poezija.darkbb.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime23/6/2008, 7:33 pm

Već sam se uplašila da se pogrešno ne shvati malo šale,ali ovo i je stranica za šalu,i priču,zar ne? Što se tiče ostalog...bit i je u godinama...sa punim poštivanjem prema njima...mislim studentima...
hepi za studente!!!
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski
Broj poruka : 2850
Godina : 45
Datum upisa : 09.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime23/6/2008, 11:44 pm

A jbg Masada nisi rekao da ti je ovo drugi fakultet...da si jedan već završio
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime24/6/2008, 1:56 pm

Je rekao je,za prvi fakultet...da je završio....zato i čestitam...jer ja nisam prvi završila...napustila ga...nadam se da ću drugi završiti...ali eto nikad nije kasno!!! A što se tiče advokature...koliko znam Masada je na pravu...može se braniti...tj.biti sam sebi advokat...
ali što se tiče fakulteta...ja studiram, pa tako da dokažem da mogu...pa ću poslije još jedan upisati...mislim...možda psihologiju...koja mi je sad hobi...imam vremena na pretek...željna sam novih saznanja...a inače ne mislim da fakultet daje neki široki spektar obrazovanja na svim područjima....ljudi se mogu samoobrazovati ako žele...sa ili bez fakulteta...pusa
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/6/2008, 3:23 pm

u petak krećem na more... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/6/2008, 4:15 pm

Sretan put i lijep provod!!!
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/6/2008, 5:37 pm

BOBI-BO ::
u petak krećem na more... cheers

Pazi na ajkule !!!!!!!!!!!!!!!!

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/6/2008, 6:42 pm

Ajkula se treba više bojati na kopnu...naša mora nemaju na svom reprtoaru ajkula...mislim
branka-013

branka-013

Ženski
Broj poruka : 130
Datum upisa : 10.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/6/2008, 9:16 pm

BOBI-BO srecan put devojcice, divan provod ti zelim. Morskih pasa ima u svim morima, bar proslog leta ih beshe u CG i u Istri
ti si jedna hrabra vojcica i ako se ko treba bojati to su morski psi Smile
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/6/2008, 9:37 pm

wow o njima nisam ni mislila.
ma ko ga j... jednom se živi...od nečega se mora skončati.

Masada javljam ako me neki pojede... Very Happy
a ti javi ostalima...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/6/2008, 9:40 pm

Sa zadovoljstvom, ima dosta mesa na tebi da glodje i da se zabavlja nekoliko dana.

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/6/2008, 9:52 pm

pa baš toliko nema...
mada jedem u poslednje vreme... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime26/6/2008, 2:25 am

Obzirom što je ovo pričaonica,a kod mene se ukazala potreba da objasnim zbog čega sam pomijenila svoj avatar...a nije u pitanju sujeta...i želja za promjenom...jednostavno danas se registrirala osoba ženskog spola...koja je najvjerojatnije slučajno uzela isti avatar kao moj....pa pošo ju nitko na to nije upozorio...od glavnih i odgovornih za ove vtste grešaka na forumu...ja sam svoj zamijenila da ne bi dolazilo do zabune.
uz promjenu avatara promijenila sam i citat iz "ratnika svjetlosti"ne zato što ne vjerujem u ljubav...vjerujem...ljubav je za mene smisao života...ali trenutno mi je, iako nasušna potreba, ne uzvraćema.
Pa mi trutno više odgovara novi citat
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime12/7/2008, 8:25 pm

Vidi, Bobi se vratila, nisu je pasi izeli na moretu hepi

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 12:52 pm

Nije bila na pravom mjestu i u pravo vrijeme...inače bi je se dočepala neka ajkula...pun ih je svijet...
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 3:35 pm

Nas ima srece Bobi !

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 5:50 pm

jesam došla
i lažu da ima morskih pasa. nema...inače bi mene ubolo sigurno...

a što sam crnaaaaaa

samo mi bele s... i g....
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 5:53 pm

Jel, os pokazes ?

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 5:55 pm

hepi hepi hepi

ti bi da vidiš, a?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 5:56 pm

Moze malo, necu nikome da kazem.

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 6:11 pm

aj uključi cam na msn...

hepi hepi hepi
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 6:16 pm

Ne mogu sada, ceka me limar da nu donesem pivo.

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 6:19 pm

ima li dana da ti nemaš nekog majstora jebote?

limar hepi hepi hepi

zar je važniji on?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime13/7/2008, 10:45 pm

Ne psuj !

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime14/7/2008, 12:37 am

uh izvini...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime14/7/2008, 8:35 am

Rekao sam ti vec, nemoj da te opominjem, opustila si se ti meni.

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime14/7/2008, 10:44 am

a suzdržavam se znaš valjda. izleti nekad...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime14/7/2008, 2:46 pm

Znam.

BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime14/7/2008, 9:51 pm

ti sve znaš, jel?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime14/7/2008, 11:05 pm

Uvek.

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime15/7/2008, 12:53 pm

I pošto sam dobro i pravilno prihvatila tvoju kritiku i priznala svoju zabludu pred svim članovima ovdje na TVOM forumu...a moguće da više neće biti pod temom fobija...nego zezenje...napisat ću to ovdje.
Što se tiče pomoći na forumu...je činjenica da ti MOŽDA pomažeš Masadi...i naravno vi imate poseban odnos i shvaćam da osjetite potrebu da se našalite,znajući se osobno i ja pozdravljam taj odnos,samo sam ZAMOLILA da to začatavanje kako se već kaže prebacite u temu pričaoice....draga moja Bobi ....to piskaranje...koje se svodi na"lei" "jest" "nisi znao?"najvjerojatni nečem vodi kako ti reče..ali valjda moj skromni um još nije shvati čemu...pa pomislih da je dopisivanje na nezbiljnim temama... SAD MALO o forumu...draga prijateljice uz dužno priznanje tvom ogromnom doprinosu na ovom TVOM forumu i moju malenkost,koja nema potrebe veličati svoju ulogu ovdje na forumu...jer ja nemam specijalnu poziciju kaot ti....ali volim puno da znam i da pišem...pa mila, bez pomisli da želim biti savršena i neskromna...pogledaj sa desne strane...tko najviše piše po tim meni ozbiljnim temama,uopće ne negirajući ni pisalačke sposobnosti drugih članova ...kojih ovdje ima napretek...i koji pišu vrlo,vrlo,lijepo,pametno,maštovito itd....pa zar to nije svojevrsna pomoć Masadi na TVOM forumu,jer ja mislim pomoćnicu može naći,administrativnu,ali forum čine svi oni koji pišu Bobi. PIŠU!!!
Svrha je pisanje a ne zezanje i ja sam tako shvatila,pa sam pisala,imala sam što napisati u svakoj temi,i čak mislim prilično dobro,i drago mi je kad dobijem podršku za svoje pisanje...i dobijem je...ali i da izostane ja bih draga Bobi i dalje pisala imam što reći.I bit ću podjednako ozbiljna na svakoj temi bilo da si je ti postavila,osobno Masada,ili mala Tamara kojoj ja mogu samo odati priznanje da je sa svojh 15 godina postavila dobre teme....iz čega proizilazi da svi mi ovdje pored tebe dajemo smisao i svrhu ovom TVOM forumu....nadam se mila moja da ćemo se napokon razumijeti...i oprosti malo me ima na onim temama,čestitke i pozdravi,sms,i naravno vrućeg sex-a,jer tu baš nemam što reći...Ali draga Bobi čim steknem iskustvo po tim temama(imam namjeru ovo ljeto poraditi i na tome)podjelit ću i ta iskustva na TVOM forumu,ali opet ozbiljno to mi je u krvi...nisam baš neki zezalački tip...šale volim i to je to mila prijateljice.A pošto ti imaš tu moć da keiraš ovaj forum,dodaješ,brišeš,prebcuješ,uzmi škarive i isjeci sve nepodobno što je napisano pod mojim nickom pa to isjeci...to će uveliko pokazati tvoju moć i savršenstvo....znači odluči što je dobro a što ne za forum...i meni je ovo prvi forum pa ga osjećam....pa recimo kao majku koja je prigrlila zalutalu siroticu...ali više ne osjećam da sam zalutala...pa eto ja vjerujem u višu silu...jer poslije mog dolaska počelo je malo masovnije učlanjivanje...još jednom oprosti mila...što sve ovo pišem na TVOM forumu a svog nemam,i bilo bi glupo da svak sebi otvara forum zbog sitnih nesuglasica...meni zbilja ne treba sopstveni forum...jer zbilja sam zadovoljna ovdje na TVOM forumu...pusa i lijep pozdrav...i ja ću ovih dana na odmor neće me biti,ali pokušat ću se ubaciti sa odmora koji put,nešto napisati...a ti se mila za to vrijeme opusti...jer čini se da ti pravim nervozu na TVOM forumu.
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime15/7/2008, 1:47 pm

Masada ::
Uvek.

da dragi, znam. imala sam prilike da se uverim.
Kao što znam da si uvek u pravu Wink
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime15/7/2008, 3:18 pm

Eto

Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime15/7/2008, 4:03 pm

Masada je napisao:

Kod:
Eto

Ja bih dodala "i eto"jer vjerujem da tko zna da čita između slova,ne redova jer nema redova...ovim "eto" je sve rečeno...kratko i jasno...i dovoljno za
one teme i pitanja koja ne trebaju previše odgovora!!!
"Eto" zaboravih dodati,jer znam da će mi neko reći... prijatelji se razumiju sa jednom riječju..."eto" opet priznah svoje zablude...ali bih dodala još jedno "eto"prijatelji se razumiju i bez jednog "eto"
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska

Ženski
Broj poruka : 212
Datum upisa : 16.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime17/7/2008, 1:55 pm

Jana draga,kako bi bilo da se malchice opustish ,da se nasmeshish i da pogledash zivot i ovaj forum, drugachije,malo vedrije..?

Necu te zamoliti da mi ne zamerish na iskrenosti,ali sada vec imam "blagi' utisak da trazish raspravu...Sad

Srdachno

Slovenska
Nazad na vrh Ići dole
http://Slovenska.sos4um.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime17/7/2008, 2:21 pm

Ne zamjeram...već sam shvatila da sam kriva...u pravu si....povukla sam neke poteze, isprike nekim članovima...bila sam pod pritiskom ovih dana i okomila se bezrazložno na pojedince...vjeruj da me to mučilo....vjerujem da ima još članova koli tako misle...ali ti si iskreno rekla sa stilom...već sam neke sugestije dobila i pp...shvatila sam da sam pogriješila i da se moram izdići iznad takvog načina... držat ću se po strani što se tiče tih rasprava i pisati ono što mi više leži...hvala na iskrenosti. :sunny:
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime17/7/2008, 5:19 pm

Joj što sam pospana...dve noći nisam spavala redovno. Imala sam goste...

a komp kod kuće mi crko...javljam se sa posla. trebalo bi za vikend da ga napravim...
Nazad na vrh Ići dole
LuNa

LuNa

Ženski
Broj poruka : 29
Datum upisa : 18.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime18/7/2008, 1:20 am

samo da vas pozdravim Smile
Nazad na vrh Ići dole
BOBI-BO

BOBI-BO

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime18/7/2008, 1:14 pm

pozz LuNa
lep ti nick, svidja mi se...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime18/7/2008, 4:53 pm

LuNa ::
samo da vas pozdravim Smile

Cao ! Naostri prstice i pisi nesto, mislim da ima tema za tebe !

LuNa

LuNa

Ženski
Broj poruka : 29

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime18/7/2008, 5:35 pm

imaaa naravno.... svidja mi se ovde Smile

BOBI hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
crnka

crnka

Broj poruka : 7

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime18/7/2008, 10:12 pm

Pozdrav svima dok se ne snadjem malo ovdje
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime18/7/2008, 10:14 pm

Ma opusteno, vazi kao i za Lunu, naostri prstice i ...

branka-013

branka-013

Ženski
Broj poruka : 130
Datum upisa : 10.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/7/2008, 12:01 pm

Evo jedne male crnkinje...posle skoro mesec dana. Samo da vas pozdravim. VIdim vredni ste bili. BOBI-BO vidim napunila baterije na moru. Jana ako nisi jos otisla srecan put. Masada nadam se da si ekipu pozdravio, a ako nisam potpisala poruku sa 385..."poz iz Istre" .. to je bio ovaj mali crnja. Pozz svima, dok se oporavim od odmora Sad bacam se na kuckanje. Ljubac svima
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/7/2008, 1:10 pm

Hvala Branka,već sam na godišnjem,ali ubacim se od rođaka,napišem ponešto... navikla...kiss hepi :sunny:
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada

Muški

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime25/7/2008, 2:58 pm

branka-013 ::
Evo jedne male crnkinje...posle skoro mesec dana. Samo da vas pozdravim. VIdim vredni ste bili. BOBI-BO vidim napunila baterije na moru. Jana ako nisi jos otisla srecan put. Masada nadam se da si ekipu pozdravio, a ako nisam potpisala poruku sa 385..."poz iz Istre" .. to je bio ovaj mali crnja. Pozz svima, dok se oporavim od odmora Sad bacam se na kuckanje. Ljubac svima

Pa de si tIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ?
Au koliko te ne bi.

Slovenska

Slovenska

Ženski
Broj poruka : 212
Datum upisa : 16.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime26/7/2008, 7:30 pm

branka-013 jubi te tvoja Slo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://Slovenska.sos4um.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime20/8/2008, 6:33 pm

Dugo me nije bilo...imala sam smrtni slučaj u obitelji...umrla mi je baka sa kojom sam bila vezana...pa me malo izbacilo iz kolosijeka...vratila sam se sa odmora...bilo je divnih uspomena a i onih loših... Želim pozdraviti cijelu ekipu sa foruma...izdešavalo se mnogo toga u kratko vrijeme...naravno to bi trebalo ići u temu psihologije...ovaj put ću to izostaviti zbog lošeg iskustva,jer pojedinci su pokušali zloupotrebiti moju iskrenu ispovijest o sebi...moram podvući crtu...između tih i onih koji su cijelo vrijeme bili uz mene,davali mi podršku,i sad su uz mene i razumiju i ja ih posebno volim i zahvaljujem...imena naravno izostavljam...ne ljutim se...pokušavam razumijeti motive drugih...bila sam povređena prvenstveno zbog iskrenosti...desit će se opet da ponekad napišem istinu o sebi...to mi je slabost...uz dužnu zahvalnost onima koji su me prijateljski savjetovali...da se previše ne otvaram i ne pišem svoje probleme,ali svaka škola mora da se plati...nisam ni ja cvjećka povređivala sam i ja druge.
Misleći da je svetinja govoriti istinu i samo istinu,zaboravljajući pri tome da moja istina nije i tuđa istina...da je istina relativna i onakva je kakvom je tumačimo.Jedno vrijeme ću biti izvan mogućnosti da pišem...osobni razlozi...o njma ću možda moći pisati nekada,opet na nekoj temi,psihologije ili čega već.Hvala još jednom mojim vjernim pratiocima,zaštitnicima,prijateljima...oni znaju...kome upućujem ove riječi...da ne bih pisala pojedinačne pp...HVALA...čujemo se možda i brže nego mislim!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   Nikada više - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Nikada više
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Pričaonica-
Skoči na: