LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Zahvaljujem na kritikama

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
zanovetalo




Broj poruka : 11
Datum upisa : 23.08.2012

Zahvaljujem na kritikama Empty
PočaljiNaslov: Zahvaljujem na kritikama   Zahvaljujem na kritikama Icon_minitime24/8/2012, 10:50 am


Alfa

Na panju položena glava leži
I posmatra okolo opkupljen puk
što nosilo je do ovoga trena
Do kosti boli i tera na jauk

Ne puštam ga bagro što drhtala si
Na najmanji tračak od moje senke
Još nosiš tragove pogleda svakog
Muški u srcu, međ nogama ženke

Samo jedna me imala celog i...
umela burnije živet od mene
al burno i brzo rođena braća
Pa žureći tako ode u sene.

Od tada mislite drugo da čekam
Do trena ovog u kom uživate
Idem da grmim i sa njom da sevam
Trenutke brojim, ne dane i sate

I idem onako kako i živeh
Uz ponos i osmeh i prezir za vas
Što idete kući sve umirući
I tako za navek iz časa u čas

Posvećeno N.P. 2005god.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zahvaljujem na kritikama Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahvaljujem na kritikama   Zahvaljujem na kritikama Icon_minitime24/8/2012, 11:51 am

Moram da priznam da je vrlo neobicno,drugacije i zanimljivo. Svakako bih volela da ostavis jos nesto od svojih pesama da bi mogla zaista ostaviti dobar komentar,jer samo jedna pesma ne pruza mi mogucnost da ista zakljucim o tvom pisanju. Ovo je dobro.Ali bi pomoglo kada bi bilo jos toga. U sustini mi i nismo tu da bi kritikovali,bar ja ne..i ne volim to da radim,ali cim sam ti ostavila komentar to znaci da je tvoja pesma zaokupila moju paznju na trenutak .Svako dobro ti zelim i slobodno nastavi da pises i delis to sa nama.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
ZEX




Muški
Broj poruka : 205
Godina : 56
Location : Kragujevac
Humor : : )
Datum upisa : 06.07.2012

Zahvaljujem na kritikama Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahvaljujem na kritikama   Zahvaljujem na kritikama Icon_minitime29/8/2012, 12:28 am

Čista 11-ica Smile Sve ostalo je suvišno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.arsmedia.tv
Sponsored content





Zahvaljujem na kritikama Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahvaljujem na kritikama   Zahvaljujem na kritikama Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zahvaljujem na kritikama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Razgovor o autorskim delima članova-
Skoči na: