LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Ves i Len

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime5/12/2009, 12:03 am

Osecam veceras, bas veceras dok gledam tvoj lik...i razmisljam koliko je beskrajno nebo puno zvezda, koliko beskrajno kapi ima u okeanu...i koliko beskrajno tebe...u mom srcu Len. Osecam da iu meni ima cela nezna plima reci nerecenih, i....cuvaj me..na plavim jastucima naseg vremena tamo gde sve pocinje i gde sve prestaje...


Tvoja Ves
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime13/12/2009, 2:10 am

Na neznom osmehu…u uglu mog sna…na pragu moje duse…ti si zalutao…I ostao moj Len

....i eto...i gotovo!
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime13/12/2009, 11:09 am

Па где си ти данима већ ?

____________________________________________
Kuda tako žurno ti ratniče hodiš ?
Ka sudbini !
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime13/12/2009, 10:12 pm

Bila sam malo na Kopaoniku,na snegu.Evo me opet
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime14/12/2009, 10:36 pm

Len...jedna pesma za tebe...za nas..

Sad kad sam dosla iz daleka
pruzi mi ruke, reci da me cekas
dolaze teska, teska vremena
Ti znas

Dolazi zima, duga i hladna
zatvori vrata, upali vatru
pada prvi sneg

Dolaze dani ledenih kisa
necije lice gubi se u magli
dolaze ona nasa cutanja
Ti znas

Niz pusto polje, u mracna jutra
moje hladne ruke svud ce da te traze
ako me volis ostaces uz mene
Ti znas....................
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime18/12/2009, 10:33 pm

Mili Len,

volim sneg. Volim ga dok pada, dok je sve belo i cisto, dok su noci svetle, narandzaste, od snega i ulicnog svetla. Volim da putujem nocu kad ima snega. Tada su noci posebno lepe. Ustvari, imam osecaj da je cele noci , u stvari zora…Postavljam sebi pitanja, dajem odgovore...zadovoljna sam...nisam zadovoljna... Pokusavam da razgovaram sa meni dragim ljudima. Pokusavam da razgovaram sa sobom. Imam hiljadu ideja, ali nemam volje da ih realizujem. A opet, ne mogu vise ni da ih drzim u glavi. Previse ih je, tesno im je. Nisam navikla da ne uradim ono sto zamislim. Nisam navikla ni da ne zamisljam. Nikad nisam pustala da me reka samo nosi. Uvek sam plivala, bas tamo gde sam htela, i stilom koji je meni odgovarao. Osecam da me voda ponovo zove. A opet.... nemam snage da zaronim ponovo. Voda je suvise hladna kada plivamo sami. Kada plivamo ne znajuci gde su obale. Kada obale nema…Sneg me smiruje dok ga gledam, a misli mi nemirne…kovitlaju kao pahulje na mnogo strana, sudaraju se, tope pre vremena, ali…ipak se polako spuste na tlo I formiraju beli tepih. Tepih mojih zelja, nadanja…ceznje..na kome ipak fale tragovi mojih stopa…uskoro I tvojih…eto…samo mi toliko treba da zaplivam ponovo….sa osmehom na usnama, sa sa rukom u tvojoj ruci…jer ipak…voda je suvise hladna kada plivamo sami….zar ne?
Tvoja Ves

[img]Ves i Len - Page 2 17124967_1fec1b7b1261171978[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime24/12/2009, 1:41 pm

Dan...koji traje od juce...

Iza mojih koraka dosadasnjih, hiljade rima, uglavnom tuznih,srce puno dragih uspomena. On..mojAndjeo, svetlost,smisao, nedozivljeno do tada…i od tada. Susret, taj prvi susret ocima u sekundi, svetovi koji se prelamaju, najlepse i najneznije note, nebrojeni niz boja, nesto sto se recima ne moze opisati. Nesto na sta covek nema uticaj, cini mi se da je nebo slavilo tog trenutka…i dana. Ne, ne cini mi se, sigurna sam. Sve zelje su mi bile ispunjene u sekundi, sve je dobilo smisao…i poceo je dan. Dan prepun svetlosti,titraja i neznosti, u kojima se i dan danas kupam, kao u divnom vodopadu. Od tog dana nista se ne meri zemaljskim merama. Dan koji traje,dan kada je moj zivot ponovo dobio smisao. Kraj dana…ne postoji…samo ljubav. Cista, neopisiva…uostalom sve, sto cini moj zivot sada. I dan danas sam kao hipnotisana, samo ponekada dodjem sebi, tek da bih mu izgovorila da ga volim…brzo…da ne cuje bas… i tada, tada zamolim Gospoda da i na Zemlji potraje…ovaj savrseni dan…
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime25/12/2009, 1:21 pm

Uvek sam volela da gledam lampione dok obasjavaju stazu pored reke. Milioni razigranih pahulja se poigrava na svetlu, carolija. Podsecaju me na neke davne veceri, setnje i divna osecanja. Lepo zimsko jutro. Lep zimski dan. Koraci laki, meki i skriputavi. Da li to vreme stoji mozda ili ja sanjam? Nesto me nosi-gura i idem dalje, poskakujem. Izgledam li možda smesno? Nisam vise mala, ali ne mogu odoleti. Mahnuo mi je dok je odlazio,a ja stajala na autobuskoj stanici,sirom otvorenih ociju…malo vlaznih…ali sa osmehom na usnama. Slala sam mu poljupce mislima I mahala mu. On u zurbi, a vreme leti pred nama. Pokusavamo ga stici i razumeti. Srce mi je veselo, igra. Kao nikada cujem pesmu, ali u sebi negde duboko i sve jace. Pevam koliko me grlo nosi, a opet dovoljno tiho da prolaznici ne cuju. Ne bih da pokvarim ovu idilu licnom fantazijom koja navire. Smesim se.
-Hvala, hvala Len. Ti jos uvek uzivas kada ja pocrvenim. A pocrvenela sam. Neka, nije mi zao, osmeh ti je caroban. Znas li, da ja ovako brbljiva, nemam dovoljno reci kojima bih mogla opisati kako ti divno izgledas. Najlepse oci na svetu...najlepse oci,najlepsi osmeh…
Vreme juri i ja jurim i srce ludo udara, hoce nekuda da ode, da iskoci od neke cudne radosti. U srcu mi i dalje odzvanja taj glas, koji tako nezno izgovara moje ime.
Da li si mi vise ulepsao dobru odlazecu, koja evo zamice iza ugla ili mi upravo cinis najlepsom ovu, koja pompezno stize i tako vec na pocetku postaje neopisivo lepa i puna slatkih obećanja… ne znam ni sama moj Len…
Tvoja Ves….
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki


Broj poruka : 1001
Godina : 52
Location : Wels
Datum upisa : 16.06.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime25/12/2009, 1:27 pm

Mila Madamm,zelim da ti osmeh nikada ne silazi sa lica i da uvek budes tako ispunjena kao sada.... Ves i Len - Page 2 351161
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime25/12/2009, 7:29 pm

Very Happy Hvala Sneki hepi
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime26/12/2009, 6:38 pm

O, kako prija pogled koji je do "juce": zaustavljao planetu, suze u smeh pretvarao, svaki problem u izazov, svaku bol u pobedu. Nemoguce u moguce. Pogled...koji je Sunce u sebi nosio, pozare pravio i bez vode ih gasio! Pogled koji je umeo da prica lepse od svake price. Da peva, neznije od svake ptice. Da se smeje, da cuti. Da pobesni, da pita I odgovara. Da doceka I isprati. Da kaze… Nedostajes... Volim te... Ne dam te.... Ne plasi se... Raduj se….

Ja sam tu...i sutra...
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime26/12/2009, 7:00 pm

Jednostavno...divno je voleti te Len....divno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ves i Len - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ves i Len   Ves i Len - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ves i Len
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Proza-
Skoči na: