LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Tebi voljena......

Ići dole 
+2
Masada
ghost
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime10/11/2009, 9:06 pm

Oduvek biram reči.....jer mogu biti pogrešno protumačene, pogrešno shvaćene.Nikad nisam znao da osećanja pročim u reči, valjda zato što to nije ni moguće u potpunosti.Ti si oduvek znala bolje da pričaš....a ja bolje da ćutim.Osim kad se sastanemo...tada samo oči i usne govore. Nikad nisam pisao......jazem, jesam nekad kao decak pisao pesmice, ali neuspešno. Ti si moja inspiracija, a ovo iz mene progovara Ljubav . Ovo moje kazivanje kao i svako buduće je namenjeno Tebi voljena . Tebi voljena...... 590247
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime10/11/2009, 9:21 pm

Tebe je lako voleti......lako....ti si moja duša.....moj san....ceo zivot sam sanjao o ženi kao sto si ti......i baš kad sam mislio da ne postoji...ti mi pošalješ poruku......odmah sam znao da si to ti .....od tada ..moj se život promenio.....vreme merim do tada i od tada....ništa više nije isto.....Srodne duše su se našle.....spojili se duh i duša.....zauvek...................
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime10/11/2009, 10:08 pm

Е добро нам дошао, сада знамо да си ти ти. Надам се да нећеш одустати од даљег писања.

____________________________________________
Kuda tako žurno ti ratniče hodiš ?
Ka sudbini !
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Sneki

Sneki


Broj poruka : 1001
Godina : 52
Location : Wels
Datum upisa : 16.06.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime10/11/2009, 10:17 pm

ghost,pises iz duse,iskreno i jednostavno.
Svidja mi se.
Nazad na vrh Ići dole
scarlett

scarlett


Ženski
Broj poruka : 0
Datum upisa : 30.08.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime10/11/2009, 10:25 pm

bas lepo...


Poslednji izmenio scarlett dana 13/11/2009, 9:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime11/11/2009, 12:31 pm

Divno........... Tebi voljena...... 590247 .....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime11/11/2009, 1:31 pm

Ništa što ću napisati ovde neće biti novo....sve sam ti već rekao...osim....Volim Te.
Sećaš se....postoje reči koje svaki put manje vrede kad se izgovore.
A ja zelim da te dve reči vrede uvek više. A vrede više kad se prećute......zato najviše volim da ćutim s tobom....moja mila.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki


Broj poruka : 1001
Godina : 52
Location : Wels
Datum upisa : 16.06.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime11/11/2009, 6:07 pm

Mocno....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime11/11/2009, 6:15 pm

Nedostaješ mi......znam da znas koliko......

Kad mislim o tebi.....obuzme me osećaj blaženstva.....osmeh se sam navuče na lice....
kao da u tom momentu razgovaramo...mislima . Pitam se ...koliko ljudi na svetu ima tu sreću da pronadju srodnu dušu ??? Verujem da većina nikad ne spozna ljubav...onu pravu....bezuslovnu...večnu.......

Kažu da je srećan onaj ko se srećnim oseća.........Ja se sad osećam srećno moja voljena....
Nazad na vrh Ići dole
scarlett

scarlett


Ženski
Broj poruka : 0
Datum upisa : 30.08.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime11/11/2009, 6:48 pm

predivno...
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen


Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 26.06.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime11/11/2009, 7:24 pm

Мислиш ли да за изгубљеним љубавима треба патити ? Стави тачку, окрени се и крени даље.
Nazad na vrh Ići dole
Madamm

Madamm


Ženski
Broj poruka : 406
Godina : 62
Location : Izmedju sna i jave
Datum upisa : 31.05.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime11/11/2009, 8:37 pm

Ne vidim u recima Ghosta da je ta ljubav izgubljena...mislim da je sretan...mozda setan...ali ne pati. Ghost...nemam reci. Tebi voljena...... 590247
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime11/11/2009, 9:04 pm

Mila........

Sećas li se Beograda u 5 h ujutro......pusta Knez Mihajlova i mi.....rominjala je kiša, a mi smo se smejali....od sreće. Kad smo u centru Novog Sada večerali i šetali u pauzama izmedju poljubaca........Noći na Avali......a tek na Kozari.....svaki trenutak mi je utkan u krvotok mila....

Mi trajemo .......mi imamo naše juče, naše danas i naše sutra ......
i ništa više nije važno........moja voljena.
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime11/11/2009, 9:35 pm

Ne mogu ti ništa dati ......osim ove ljubavi......neka ti malo ne bude......jedina moja
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime12/11/2009, 11:49 am

I danas je vreme lepo , sunce obasjava proplanke , zlatna jesen je obojila šumarke......još mi fališ ti .......mislim na tebe.....
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ellen


Ženski
Broj poruka : 1051
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 26.06.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 7:20 am

Madamm ::
Ne vidim u recima Ghosta da je ta ljubav izgubljena...mislim da je sretan...mozda setan...ali ne pati. Ghost...nemam reci. Tebi voljena...... 590247

Neke stvari ne moraju da se vide ni u recima,jednostavno se osete izmedju redova...ovde se ne radi o sreci...radi se o patnji i seti.A Ghost mogao bi ovim divnim gore damama bar da se zahvalis na komentarima jer vidim tvoje reci ih tacno gadjaju u srce.Zenska srca su cudo. Tebi voljena...... Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
scarlett

scarlett


Ženski
Broj poruka : 0
Datum upisa : 30.08.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 7:49 am

da rekla sam da je lepo mada odavno ne verujem u reci dok se ne potvrde delom, jer rec tek je rec, tako muski kazu Very Happy


Poslednji put izmenio scarlett dana 13/11/2009, 3:54 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 9:10 am

Poštovani/e,

Nisam ovde došao kako bih komentarisao i polemisao ......već isključivo kako bih pisao jednoj ženi......mojoj voljenoj......ipak,hvala na komentarima......ona je jedna od vas.....piše ovde....
piše najlepse, piše srcem.....isto tako i voli.......takva je.

Tamo gde je ljubav, tu je i sreća.....
Tamo gde je zivot, tu je i patnja......
Tamo gde je nedostajanje , tu je i seta.....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 10:29 am

Kad smo se prvi put sreli..uzivo.......cekala si me na pogrešnom mestu.....preko puta sava centra......kad si mi prilazila, nisam mogao da verujem da si to ti , na slici si bila .....eh...kako se može steći pogrešan utisak gledajući slike......
Nespretno "zdravo" i kratak poljubac u obraz.....osetio sam tvoju zbunjenost...ti moju nervozu nisi......zato sam pevao, da ne osetiš da se tresem....nije čudo što sam promašio sva potrebna skretanja do tvog stana.....

Ljubavi....sretan sam što postojiš... sretan što si moja.....što si pokrenula ono najlepše u meni.... wtp.......
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Sneki


Broj poruka : 1001
Godina : 52
Location : Wels
Datum upisa : 16.06.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 11:56 am

Eh ghost...blago njoj...blago tebi...kako je samo lepo citati da se neko tako voli...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 4:37 pm

ghost ::
Poštovani/e,

Nisam ovde došao kako bih komentarisao i polemisao ......već isključivo kako bih pisao jednoj ženi......mojoj voljenoj......ipak,hvala na komentarima......ona je jedna od vas.....piše ovde....
piše najlepse, piše srcem.....isto tako i voli.......takva je.



Па ако ти неко упути коментар не видим полемику ту. Ни лош коментар по нашој перцепцији није на одмет, побољша писање.
Додуше и ја бих се сложио делом са Елен и њеним коментаром.

____________________________________________
Kuda tako žurno ti ratniče hodiš ?
Ka sudbini !
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 6:01 pm

Pozvan sam na ručak....to sam i očekivao......

Voliš li tikvice, imam pohovane tikvice...pitala si .....
Volim....rekao sam, mada nikad nisam jeo tikvice........

Koliko puta smo se šalili na tu temu Very Happy .......
Posle smo se igrali s nepoznatim ljudima na netu.....i smejali se celu noć.......i ta varnica kad nam se ruke dodirnu........samo kratak dodir kože ......izazivao je varnicu koja se mogla videti u mraku......ali pravili smo se da to nije ništa......a u nama......oluja.

Gledali smo s balkona okolinu i pričali neobavezno......vetrić je pirkao....a ja sam želeo da te poljubim...da.....silno sam to zelio.....ali nisam bio siguran zeliš li i ti isto.

Otišao sam.....i opet te poljubio samo u obraz...kao dobar prijatelj.........

Hvala ti sto postojiš.....moja dušo
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 7:31 pm

Malo je duhovnih,emotivnih divova.Duhovni patuljci u susretu sa jednim tavim divom,
(verovatno zbog kratkoce kicmenog stuba) biraju agresiju umesto naklona.

Opet mislim na tebe.....nedostaješ......siguran sam da osećaš, skoro da smo dokazali telepatiju.....naša veza je toliko jaka.....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 9:52 pm

Uvek si to znala.....da me oduševiš ....čim progovoriš, čak i pre...čim se nasmešiš....čak i kad spavaš......ljubavi moja....

digla si me tako visoko , da i kad bih pao do zemlje bih se naživeo.......
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime13/11/2009, 10:22 pm

Život je stvarniji ako mu dodaš malo nestvarnog.......

Mislio sam da takva zena ne postoji........u mojoj mašti si zivela davno pre nego što sam te upoznao.......mislio sam,čak i kad bi postojala , zašto bi baš mene volela? Čime sam te zaslužio ????...neznam ....ja sam samo tačkica u ovom svemiru.....jedan duh koji te prati .....gde god kreneš....

Tvoj ghost... hepi
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime14/11/2009, 8:40 am

"Oni koji umeju da govore, govore kratko"

I Love You Pictures, Images and Photos
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime14/11/2009, 5:07 pm

Najlepše i najvrednije stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti
One se mogu samo osetiti srcem.

Ja te osećam.....tako je realistično ......kao da si pored mene.....naslonila si mi glavu na grudi i slušaš otkucaje mog sjca.....a ja te mazim....divno je , i ćutimo, kao da smo jedno.....i puno mi je sjce......puno tebe ...mila moja...
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime15/11/2009, 1:27 pm

"Voleti,znaci u tudjoj sreci naci svoju licnu srecu."

Ne mogu ti opisati koliko je lepo gledati tvoje oči,osetiti tvoje usne...biti pored tebe .
Iz tvojih očiju izvire ljubav, tvoj osmeh leči......devojčice moja . Ti si devojčica zarobljena u telu žene.....večno mlada....i moja......djaga.
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime16/11/2009, 7:27 pm

Znaš li osećaj kad si......nepotpun,nešto ti fali.......imas sve a opet.......tuzan si....još nešto ti nedostaje a neznaš šta......ni ja nisam znao....dok nisam upoznao tebe a onda se sve promenilo.....

Tek s tobom mila ja sam postao kompletna ličnost, kompletan čovek.......ceo.
Ti si moja druga polovina.....moja duša....moja srodna duša, koju malo ko ima sreće sresti , upoznati......mi smo jedno....i samo jedno s drugim...postojimo.
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime16/11/2009, 7:57 pm

Volem kad mi zaspiš na grudima..........i ti to voliš......nasloniš glavu na moje rame i tako pričamo a ja te mazim........ne prodje mnogo ...tek osetim da dublje dišeš.....
ja pjicam pjicam .....a niko me ne sjusa.......ona spavaaaaaaaaaaaa

ja kazem.....ajo Milaaaa...sjusas li ti meneeee Smile .... Rolling Eyes a ona ce...ahaaaaa
sta si jekao ????

Izvini mili.....tvoj glas me umiruje....hipnoticki deluje na mene..

ti me hipnotises...i ja ovako gjedam u tebe... Shocked i eto....tu je kraj..... Smile
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime16/11/2009, 9:59 pm

Samo ti si ljubavi mogla da vidis ono sto se zove moja duša.......svi drugi su videli oklop......ti si videla mene....onakvog kakav jesam u biti ....samo ti si uspela da zaviris u moje sjce, da pokidas niti moje tame i cujes muziku moje duse.....niko to pre tebe nije uspeo.
Ti si to mogla mnogo pre nego sto si me videla........ti si usla...i ostala tu u središtu mene.
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime17/11/2009, 5:59 pm

Moja voljena.....ti si lek za moju ranjenu dušu,moj osmeh i moja nada......
ja nisam zaljubljen u tebe, zaljubljenost je krakotrajna i prolazna.....ljubav je večna....

Voleti nekog znači radovati se njegovoj sreći.....tugovati njegovu tugu.....baš kao nas dvoje....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime17/11/2009, 8:59 pm

"...Voljena moja, nasim otkucajima tece ljubav
kao sto i njenim skladnim bicem tecemo mi
i svaka pomisao na odustajanje ili popustanje,
bila bi neprimjerena nasim skromnim nadanjima.
Zato smo zasluzeno dio njene njezne milosti.

Svaki puta kad se zagrlimo zanosnim osmjehom
nase obraze kupaju kapi njenih zrelih poljubaca
i povezani slatkom potrebom uzajamnog disanja
postajemo trenutak u njenom vječnom osjecaju.
Voljena moja, usli smo u dragocjeno trajanje.

U nama su godine i tragovi bezbrojnih sjecanja,
ali na nasoj kozi mladost povremeno jos zamirise,
a u obrisima cekanja zlatni su dodiri sto dolaze
i s njima ce nasa strepnja za sva vremena nestati.
Ljubav je u nama, voljena moja, i mi smo u njoj.

Sa zadovoljstvom smo obukli njene tople boje
i tijela dostojanstveno prepustamo pocetku jeseni,
jer nikada nismo ovako bezbrizno i mirno disali,
kao sada kako nas je zauvijek u sebe primila.
Nasa ljubav, voljena moja, nasa predivna ljubav..."
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime19/11/2009, 1:19 pm

Kad potrazim put u srediste sebe
staze bivaju tesnje i tesnje
i skrijem se u zaklon tvog uha
kao mindjusa od duple tresnje
al' uspevam da jos jednom odolim
da prosapucem da te nocas ruski volim
sto su reci, kremen sto se izlize
kad tad........................

I veruj mi da nisam znao ..,da ljubav je kao plima..
jer kako vrijeme prolazi...,sve više te u meni ima.
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime19/11/2009, 8:45 pm

Ljubavi....ja imam problem da svoja osećanja pretočim u reči.....u takve divne reči kao što ti to znaš......moja osećanja ću zato pretvoriti u snažan talas koji će te zapljusnuti ma gde bila.......i ti ćeš osetiti kako te volim......reći ću ti ......ćutanjem......
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime21/11/2009, 9:49 am

Jedina , kako objasniti taj doživljaj kad se sretnemo.....bilo gde ...na netu .....u gradu ......u mislima.....to je kao .....kao.....evo mislim ....i nikako . Jednostavno ili ja ne znam to opisati ili se to ne moze opisati.......to je osecaj blazenstva...spokoja...mira......ljubavi.....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime22/11/2009, 9:16 am

Ti si .....vesela, iskrena lepa,strpljiva,draga,skromna,razumna,osećajna,vredna,mastovita,mila,
......puna ljubaviiii......jedinstvena....moja.

A ja sam......imao sreću da te nadjem , upoznam ...........da se spoje duh i duša.....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime27/11/2009, 12:55 pm

Na jastuku bdim na ponocnoj strazi
kao stari posustali ratnik
kom svaki put od riznice neba
jedva zapadne mesecev zlatnik
pod oklopom drhti kosuta plaha
vecno gonjena tamnim obrisima straha
koja strepi i od mirnih obronaka sna

Nedostaje mi nasa ljubav, mila
bez nje se zivot kruni uzalud
nedostajes mi ti, kakva si bila
nedostajem i ja, onako lud
ja znam da vreme ne voli heroje
i da je svaki hram ukaljalo
al' meni, eto, nista sem nas
dvoje nije valjalo

Kad potrazim put u srediste sebe
staze bivaju tesnje i tesnje
i skrijem se u zaklon tvog uha
kao mindjusa od duple tresnje
al' uspevam da jos jednom odolim
da prosapucem da te nocas ruski volim
sto su reci, kremen sto se izlize
kad tad

Nedostaje mi nasa ljubav, mila
a bez nje ovaj kurjak menja cud
nedostajes mi ti, kakva si bila
nedostajem i ja, onako lud
ja znam da vreme svemu menja boje
i da je silan sjaj pomracilo
al' meni, eto, nista sem nas dvoje
nije znacilo

Ponekad jos u moj filcani sesir
spustis osmeh ko carobni cekin
i tad sam svoj
jer ma kako me zvali
ja sam samo tvoj licni harlekin
ponekad jos suza razmaze tintu
i ko domina padne zid u lavirintu
tako prosto, ponekad jos
stignemo do nas

Nedostaje mi nasa ljubav, mila
bez nje uz moje vene puze stud
nedostajes mi ti, kakva si bila
nedostajem i ja, onako lud
ja znam da vreme uvek uzme svoje
i ne znam sto bi nas postedelo
al' meni, eto, nista sem nas dvoje
nije vredelo
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime27/11/2009, 1:34 pm

I danas mislim o tebi.....o nama.....koliko lepih reci i misli poklonimo jedno drugom . Ja imam tebe i ti imaš mene......i to je zauvek mila. Vreme i prostor....za nas.....ne postoje.
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime28/11/2009, 12:43 am

......ja jedino tu i pisem , svojoj voljenoj .... jednoj zeni , mojoj dusi a ovo je samo jedno od mesta gde zivimo nasu ljubav......namerno nisam rekao zivot ....mi zivimo LJUBAV ...... a ljubav se moze ziveti bilo gde da se nalazite....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime29/11/2009, 11:56 am

Mila moja, danas sam tuzan.... sigurno si i ti tuzna.....toliko te jako osećam ..sve tvoje radosti i tuge i ja proživljavam.....i sreću delimo....tako je to kad ste srodne duše.

Ali opet ću se prisetiti ....autobuska , zeleni venac.....mi se ljubimo u 6h ujutro,posle neprospavane noći, kao da imamo 16 godina, i krijemo se iza kioska,retki prolaznici gledaju ali baš nas briga.....mi ih i ne primećujemo......mi imamo nas....znam da se sećaš.....znam da znaš....mila.
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime30/11/2009, 9:25 pm

Ne plašim se ljubavi
sto kida,sto me baca u pobožnost
ne plašim se snage tvog osmeha
što me cini zauzdanim, slobodu osećam

Strah me samo
da nikad neću voleti tako
kao tebe,kao našu ljubav
sećanja ne zelim

Ostani zauvek tu
u meni,gde sam te sakrio
od pogleda,od misli drugih muškaraca
ti si moja unutrašnjost...
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime1/12/2009, 7:56 pm

Čitam Kolibu..hvala ti za preporuku.....toliko je istine u toj knjizi .....čini mi se sve ono što sam ti pričao....o odnosima....ljubavi...bogu.....ja i ti znamo da je to tako.....toliko je ljubavi u nama....nesebične,bezuslovne...ljubavi koja ništa ne trazi ....samo daje . wtp.....mila moja.
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime2/12/2009, 11:33 pm

Ljubljena moja.....šta su reči, kremen što se izliže...kad tad....Ti si u meni....kad sam tu i kad nisam...kad ćutim...uvek.....Ti si moj osmeh, moj andjeo...ljubav koja me uzdiže i nosi .......moja Saraju......ti znaš ...i ja ne moram ništa reći.
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime3/12/2009, 8:07 pm

Ljubavi....moj život je verovatno sličan mnogima...uglavnom borba za opstanak na ovom svetu poremećenih ljudskih odnosa......ali kad dodjem ovde, tu si Ti......e tu će tvrdjavicu malo teže srušiti.....

Svetlo tvoje ljubavi obasja i ugrije moje sjce,razbije svu tamu oko mene......održava me u životu....tako se sad osećam.....moj andjele.....da bih ti rado nešto rekao .....samo ...bojim se da bi to umanjilo snagu mojih osećanja.....ali svejedno .....ti znaš.....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime4/12/2009, 12:10 pm

Nas grad je bio tvoj licni atelje
veliki film se snimao
bila si jedna od tri zelje
koje sam ikad' imao......
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime4/12/2009, 2:32 pm

Ti dušo moja mila....čiji osmeh topi ledenjake, čije oči sijaju kao sunce......ti si ušla u moj život u moje sjce ,,....i ostala tu ....zaključao sam te a ključ sam izgubio i ne mogu ga naći .......ti si unela neke nove boje u moj život.....

Mesec prosipa bokal fosfora
Vitraz mraza na oknu prozora
Jedne noci ko ova znace Bog
Doslikacu portret zivota svog

Silueta se davno nazire
Neko uzdahne, neko zazire
Isto vide, a razno tumace
Djavo prste u farbu umace

Prave si boje dodala
Na taj portret zivota mog
Talase plave, nijansu lave
Vrtloge zelenog...

I lila tamnu ceznjivu,
I boju breskve neznu
I sramezljivu
Svetlo sivu nepogresivu

Roze nadjoh medj' starim pismima
Modru vrpcu nad teskim mislima
Ukrah ridju iz pera drozdova
Laki purpur iz prvih grozdova...

Uzeh oker sa svece svecarske
Drap sa svilene masne becarske
Mrku s tambure tuznih tonova
A cinober sa nosa klovnova

Prave si boje dodala
Na taj portret zivota mog
Talase plave, nijansu lave
Vrtloge zelenog...

A crnu nisi stedela
Ali bez nje bi bela,
Jos izbledela
Bez crne bela ne bi vredela

Srce je moje napuklo
K'o kora starog bagrema
Al' u tvom oku
Kao lane zadrema.

I jedva kao sapat ti
Nicu po uglovima
Zlatne paprati
Pramen sna u sliku navrati

Vetar dokono senke spopada
Huk u ambis tisine propada
Jedne noci k'o ova, znace Bog
Doslikacu portret zivota svog................

Tvoj M
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime7/12/2009, 10:34 pm

Veceras mi posebno nedostajes......vec vidim nas kad se sretnemo tamo negde.....nemiri u nama,mesavina srece, ushicenja, ceznje, ruka u ruci, poljupci bez kraja.....ljubim te mila moja.....uskoro.....
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime9/12/2009, 10:28 am

Nedostaješ mi ....napolju rominja jesenja kiša, pomešana sa snegom.....u mojoj sobi radosno pucketa vatra u kaminu......ja trošim jos jedan dan......bez tebe.....nedostaješ mi .
Nazad na vrh Ići dole
ghost

ghost


Muški
Broj poruka : 90
Godina : 56
Location : Negde izmedju svetova
Humor : Uvek
Datum upisa : 10.11.2009

Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime10/12/2009, 9:49 pm

Vjerujem, da je život poput rijeke i da većina ljudi uskače u tu rijeku,nikad zaista ne odlučivši gdje žele završiti. I tako, za vrlo kratko vrijeme oni bivaju uhvaćeni u struji; struji dogadjaja, struji strahova, struji izazova.

Kada stignu do mjesta gdje se rijeka račva,oni ne odlučuju svijesno kamo žele poći ili koji im smjer odgovara. Oni jednostavno idu, kamo ih voda nosi...
Postoji dio gomile ljudi koju usmjeravaju dogadjaji umjesto njihovih vlastitih vrijednosti.

Zbog toga osjećaju,da nemaju nadzor. Ostaju u tom nesvjesnom stanju sve dok ih jednog dana ne probudi zvuk razbiješnjele vode. Tada otkrivaju,da se nalaze dva metra od slapova Niagare u čamcu bez vesla. U tom trenutku kažu: "Oh , k vragu."

A tada je već - kasno. Nalaze se pred padom. Ponekad je to emocionalni pad.
Ponekad je pad tjelesni. Ponekad je riječ o financijskom padu. Velika je vjerovatnost,da je ono, što vas trenutno opterećuje u životu moglo biti izbjegnuto boljom odlukom - uzvodno!

Anthony Robbins
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tebi voljena...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljena......   Tebi voljena...... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tebi voljena......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» NESANICA
» Tebi...
» Prve pesme o tebi...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Proza-
Skoči na: