LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno

Ići dole 
+9
Sneki
Vesperis
Beskraj
branka-013
bealiever
Masada
BOBI-BO
besherat
SaMar
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 12:15 am

Kroz teske situacije.

Ucite li nesto za ispit?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 12:17 am

Septembar je daleko, cini mi se bar.


Da kazem laku noc ? ( Kako god, moracu )
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 12:19 am

Laku noc do sutra.


Kakvu kafu pijete ? ( mislim sutra ne sad hi,hi )
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 6:32 am

Duplu tursku bez secera.


Da li ljudske gluposti imaju granice...ili to ide u nedogled?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 4:59 pm

Neko je rekao negde na netu da je Prirucnik za ratnika svetlosti najveca glupost koju je procitao, mene ta knjiga odusevljava, sve o zivotu u malo reci.
Zavisi od stanovista sta je glupost, percepcija je razlicita, ako postavimo na drugaciji nacin, pamet nema granice tako ni glupost ali opet kazem, mozda su bajke nekome tupave, nekome nisu, neko ih mozda dozivljava.

Pobegnete li nekada iz reale ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 6:30 pm

Moram da dodam demant na tvoj odgovor odozgo ja nisam rekla da je glupo delo vec citiram samu sebe [Najiskrenijije nisam ljubitelj Koelja jer po meni je njegovo stivo previse banalizovano i jako komercijalizovano...mada sam dosta njegovih knjiga procitala,naravno sve je stvar ukusa.Previse pitko stivo koje se cita u jednom dahu.]-Ne prevrci ono sto nije receno.

Nikada ne bezim iz reale...sa njom se suocavam svakodnevno.


Da li ste optimista ili pesimista?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 8:48 pm

Vjeciti optimista.

Da li vjerujete da jos ima ljudi koji u drugima ne vide samo korist?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 9:54 pm

Verujem ali njih je jako malo.

Da li uopste verujete ljudima?
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever


Ženski
Broj poruka : 812
Godina : 47
Location : Tako blizu ali ipak daleko...
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 10:11 pm

Malo je njih kojima mogu verovati i to ne bezuslovno.


Omiljena knjiga?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 10:16 pm

Zarobljenici od Zilahija.


Da li verujete muskarcima?
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever


Ženski
Broj poruka : 812
Godina : 47
Location : Tako blizu ali ipak daleko...
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 10:28 pm

Ne.


Šta mislite o Williamu Falkneru, tj. njegovim delima?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime11/6/2009, 10:44 pm

Najiskrenije ne volim ga nesto preterano nastojao je prvenstveno da naslika politicku i drustvenu istoriju americkog juga.. Buka i bes ", Svetiliste ...mozda bi to mogla da izdvojim.Njegove pripovetke mi se vise dopadaju.

Da li verujete u virtualnu ljubav...i da li ona ima smisla?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 12:36 am

A kakava je ljubav koja je virtuelna u odnosu na bilo koju, imoze boleti, moze biti lepa, moze davati reci, dodire, mozda ne. Ljubav je ljubav sa bolom i patnjom ili lepotom.


Da li su svi muskarci isti ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Vesperis

Vesperis


Ženski
Broj poruka : 75
Godina : 41
Location : Negde izmedju svetova
Humor : na oko neprimetan
Datum upisa : 03.06.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 12:57 am

Nisu. Ne postoje dva ista oka, dve iste misli, dve iste duse... pa ni dva ista muskarca!

Koliko vam je stalo do porodice.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 1:21 am

У неким тешким тренутцима били су уз мене, не бих желео да је изневерим, некада давно, остао сам са оцем, теткама, мајка је ту негде, стари гавран живи на пар километара од мене а нисам је видео 19 година, пре тога и много више, Творац не прави разлику између добра и зла, понекад, осетим то камено среце гена у себи, некада када тражим мир, можда је то проклетство повезано са сном, са сном који ми говори о добром и лошем, сном као даром или као проклетством, кажу да сам превише искрен у овој теми, другачије не могу, ко разуме схватиће ...


За шта се вреди жртвовати ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
bealiever

bealiever


Ženski
Broj poruka : 812
Godina : 47
Location : Tako blizu ali ipak daleko...
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 1:23 am

za porodicu i za ostvarenje svojih snova


umete li da volite ljude oko sebe?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Vesperis

Vesperis


Ženski
Broj poruka : 75
Godina : 41
Location : Negde izmedju svetova
Humor : na oko neprimetan
Datum upisa : 03.06.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 1:28 am

Nadam se iskreno. Svi misle, ja ponekad nisam ubedjena.

Da li ste zaljubljeni?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 1:31 am

Људе не треба волети, треба схватити да су људи, ако их волимо, помислиће да могу све, не људе не треба волети, треба схватити да су људи. Љубав се даје понеком, љубави нема довољно за просипање и губљење по путевима, зато, љубав дајемо посебним особама у животу, онима које љубимо, онима које не љубимо а можемо волети и без пољупца и додира, љубав, треба је саћувати за звезде неба јер ако је потрошимо, остајемо празна љуштура сна и надања, то не смемо дозволити.

Како треба волети ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 1:32 am

Дуплирали смо постове, нека остане сада моје питање, слажеш ли се Vesperis ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Vesperis

Vesperis


Ženski
Broj poruka : 75
Godina : 41
Location : Negde izmedju svetova
Humor : na oko neprimetan
Datum upisa : 03.06.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 1:50 am

Vazi. Samo da moja bude zadnja!

Da li volite da se ljubite?
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 6:37 am

Gde me nadje sa ovim pitanjem.Da obozavam ne bi prestajala .Poljubac mi je pocetak i kraj svega.

Da li se bavite nekim sportom pa makar i rekraativno?
Nazad na vrh Ići dole
besherat

besherat


Ženski
Broj poruka : 4367
Datum upisa : 18.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 7:59 am

Vise na , a bavila sam se svim muskim sportovima kada sam bila mala i kao cura, karate, dzudo, savate. Sad sam postala malo zensko za promjenu, hi,hi.


Idete li negdje za vikend?
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever


Ženski
Broj poruka : 812
Godina : 47
Location : Tako blizu ali ipak daleko...
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 12:00 pm

Ovoga vikenda ne, ali obožavam da odem u selo kod bake, na Bukulju ili jezero.

Omiljeno mesto na planeti Zemlji?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 4:28 pm

Куба, док је Амери не упропасте једнога дана.

Како треба волети ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 5:29 pm

Svako voli na svoj nacin nema pravila...ja kada volim onda volim...puca asfalt,grme gromovi blago onome koga ja volim. Smile

Da li u ljubavi ima pravila?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 5:52 pm

Неке толеранције море постојати, када се двоје супротних људи у свему нашу морају помало попустити, мислим бар.

Зашто заволимо некога ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 6:13 pm

Nema tu mudrosti ja prvo kada nekoga zavolim primetim njegove mane...pa se zaljubim u to ludilo ,vrline mi nekako dodju kasnije.Ma ja sam ti sva naopacke.Sto je neko ludji ja ga vise volim.

Koja je zajednicka stvar za ljubav smrt i snove...nikako ne mogu da provalim?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 6:34 pm

Постоји време љубави, испуњено лепотом, срећом, онда то време полако пролази, неко оде, нестане, тада остају снови, помешани са лаганим умирањем, на крају остаје успомена, када све ружно одбацимо, лепа и чиста.

Како после љубави ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 6:45 pm

Bilo pa proslo zivot ide dalje ostanu secanja...ako ih zelite ako ne zaboravite kao i da je nije bilo.

Sta za vas znaci ljubav?
Nazad na vrh Ići dole
bealiever

bealiever


Ženski
Broj poruka : 812
Godina : 47
Location : Tako blizu ali ipak daleko...
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 6:59 pm

Nekako više ne verujem u ljubav, posle svega.... Ljubav bi trebala biti međusobna dopunjenost, razumevanje u pogledu, bez reči, bezuslovna iskrenost.... Jednom sam rekla, voli me ovakvu kakva jesam i čitav svet će biti tvoj...

Voleli ste, onako iskreno, samo jednom ili ste imali sreće da to bude više puta?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 7:20 pm

Ja uvek kada volim volim iskreno...svaka ljubav koju sam imala bila je iskrena i posebna na svoj nacin.

Da li je ljubav bol?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 8:32 pm

Мислим да сам говорио већ о томе, понекад да, доведе до прага бола, оставља горчину у устима, да боли, понекад.


Прва љубав, ко где, како ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 8:42 pm

Nesto bezveze...iz skolskih dana bilo davno i nesecam se vise.

Koliko cuvate podsvest?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 8:49 pm

Ту је, треба је само активирати, слике се забораве али остају негде у кортексу, саме се јаве.

Зашто падају звезде ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 9:22 pm

Danas znamo zasto zvezde "padaju", ali nekad davno dok je to jos bila tajna za sve smrtnike, covek je u toj pojavi video nesto simbolicno, neku nebesku, ili bozju poruku. Sve ima svoj uzrok i posledicu i cinilo se sasvim besmisleno da se nesto tako upadljivo kao sto je zvezda padalica najednom dogodi bez nekog narocitog razloga. U zvezdama padalicama trazeni su skriveni znaci. Tako i ja u svakoj zvezdi padalici pronalazim nesto skriveno i neizreceno-a ipak ostvarljivo.


Kako memorisete osecanja?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 9:55 pm

Па не меморишем их, осетим их, осећања не можеш меморисати, или постоји или не, мада не знам никога ко је тотално безосећајан.

Лептирићи, када се јаве ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 10:03 pm

Kod mene kada sam zaljubljena.Kada volim vec medvedi su po stomaku. Smile

Da li vam se desava da vam se snovi ponavljaju?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 10:19 pm

Da, često, vračaju se iz prošlosti, ponekad modifikovani, ne u potpunosti isti.

Znače li snovi nešto, ili ...?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 10:29 pm

Meni licno ne...ja ne sanjam ja zivim previse na javi i od jave.[Ovo pitanje nije bilo za mene izgleda].

Da li imate osecanje ili osecaj na daljinu-Telepatiju?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime12/6/2009, 11:18 pm

Ponekad, ucini mi se da ce se nesto lose desiti, nesto me ubija iznutra, ponekad, ispostavi se da bude tacno.


Najlepse ime na svetu po vama ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 9:25 am

Je Ana.

Koja je razlika izmedju sna i smrti?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 5:25 pm

Смрт је део сна, сан део сммрти, живимо ли док сањамо, помало филозофско питање. Можда је смрт почетак новог сна или остварење онога што смо сањали, јавићу некако.


Где налазите мир, шетња, осама, несто треће ?


Poslednji put izmenio Masada dana 13/6/2009, 6:55 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
bealiever

bealiever


Ženski
Broj poruka : 812
Godina : 47
Location : Tako blizu ali ipak daleko...
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 6:37 pm

Čini mi se da ga više ne nalazim, jer ga u meni nema...

Imate li Vi svoj mir?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 6:52 pm

Тражим га, некако га налазим у писању, речи ослободе злураде мисли, бес. А тај мир, негде је око нас, само га не видимо понекад, гледамо а не видимо, не слушамо речи, чујемо оно што желимо, учимо понешто ново свакога дана, треба се опустити и ћекати да наша перцепција ухвати неки сјај, малу трунку сјаја који нико други не види осим нас.

Колико дуго времена је потребно, да схватимо, да сами себе водимо кроз живот ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
bealiever

bealiever


Ženski
Broj poruka : 812
Godina : 47
Location : Tako blizu ali ipak daleko...
Humor : uvek :)
Datum upisa : 31.07.2008

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 7:09 pm

Kako kome... Ja sam to shvatila poodavno, nažalost, na svojim greškama. Ljudi prepušteni sami sebi, pre shvataju ovo nego bilo ko drugi.

Ko si ti?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealiever.blog.rs
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 7:44 pm

Ko sam ja ? Savrsena skorpija, neko ko slaze slova od kojih nastaju stihovi, neko poput tebe ali i onaj koji je nasao put izmedju dva sveta, neko ko se ne kljanja Bogu ni Vragu ( lepse se rimuje nego Djavo ), neko kome je Smrt poput ljubavnice, neko ko je shvatio zivot, mozda kasno, mozda i ne. Mozda neko ko ima nedovrsen zadatak ovde, mozda pomazem, mozda odmazem nekome, necemu, mozda filozofiram, mozda obicnim recima zborim. Mozda luda koja pamti datume prvih poljubaca, luda koja cuva stare bioskopske karte radi secanja, luda razlicita od drugih a opet tako ista. Prosudi sama.

Опиши себе.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Vesperis

Vesperis


Ženski
Broj poruka : 75
Godina : 41
Location : Negde izmedju svetova
Humor : na oko neprimetan
Datum upisa : 03.06.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 7:52 pm

Skitnica sa bogatstvom u glavi i sposobnim rukama. Uglavnom slobodna, potpuna,snazna, puna ljubavi, mocna, srecna i skladna.Istina, nekad mi tesko pada da ja budem ja, sa druge strane, to je jedino mene dostojno.

Gde ti je dom?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 8:07 pm

Некада у глувом сату ноћи, понекад на обалама Ахеронта и Стикса, некада у јутру које се рађа, у олујној ноћи. Тамо је, где налазим мир.

Шта говоре ветрови ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Vesperis

Vesperis


Ženski
Broj poruka : 75
Godina : 41
Location : Negde izmedju svetova
Humor : na oko neprimetan
Datum upisa : 03.06.2009

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 8:12 pm

Vetrovi sapucu ime,
nose njegove reci
dodiruju mi usne.
Vetrovi sapucu tajne
snenih misli.

Koji ti je zadatak poveren?
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime13/6/2009, 8:26 pm

Није знао, да ли је Анђео смрти или Анђео рођења али у овом кратком трену, то му беше потпуно неважно, јер био је већ давно мртав. Ово је крај моје приче о Навари.
Можда задатак анђела, задатак демона, ко зна, стари преварант живот теће, доноси дане, односи их, некоме донесем радост, некоме тугу, како када, како ко ме схвати, једном ћу сазнати, сада ...

Верујеш ли у анђеле и демоне ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Sponsored content





pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno   pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
pitalice - ili kako je od obične igre nastalo nešto kreativno
Nazad na vrh 
Strana 9 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Od igre do pesme
» ja sam bio samo nesreca na tvom putu kroz snove

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Kako igrom stvoriti misao ?-
Skoči na: