LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 1:30 pm

da da da....
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:00 pm

Čovjeka čovjekom čine njegove ideje,kreacije i emocije...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:01 pm

Zezas sad..???? Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:04 pm

Što ti misliš...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:07 pm

ja sto mislim..??? ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:24 pm

Ideje pokreću lavinu progresivnih misli,u iluzornim vremenskim ograničenjima...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:28 pm

bez ogranicenja, ideje tek tad pokrecu lavinu progresivnih misli...

licni biseri...napomena...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:35 pm

Ideja je zarobljena glupostima čovječim...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:39 pm

i pamecu ponekad...
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:48 pm

Mišlju da smo pametni,a ne pameću...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:56 pm

Vas dvoje ste zaista biseri mudrosti.Steta sto nemam skoljku da vas tu jos potrpam. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 351161
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:57 pm

da, mislju da smo pametni, ali ta misao, cini da pamet se pita sto radi tu.???.kad se oseca GLUPOM, a PAMET JE....
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 2:58 pm

Beskraj, zaboga miloga, nabavi skoljku, isplati se...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:00 pm

Evo idem po nju,ali kako ce dva bisera da stanu u jednu skoljku.Ma nema veze poguracemo je.Ajde odoh da je trazim. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:01 pm

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Blowup

Ovo mi dodje kao princes krofne. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:03 pm

Ako se pamet osjeća glupom ,onda je glupost,a ne pamet..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:04 pm

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni CONCHIGLIA
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:05 pm

Beskraj ::
Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Blowup

Ovo mi dodje kao princes krofne. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300
Da znaš da liče .Ili ja ne vidim dobro ..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:09 pm

džoni azra ::
Ako se pamet osjeća glupom ,onda je glupost,a ne pamet..


Verovatno si mozda obnevideo od ovolike mudrosti i ovolikih bisera. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300 A mozda si i ogladneo???
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:10 pm

Nije glupost, vec se ne snalazi u moru..gluposti...jer je pamet....,Bekraj, sad mi se bas jedu, obozavam ih.... Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:13 pm

Sta ti se jedu skoljke...ili princes krofne. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_biggrin Vas dvoje o cemu zborite,mislim da samo vas dvoje to razumete. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:29 pm

skoljkeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:39 pm

Jakobove sa mozzarelom-E sada si mi napravila zazubice i to zesce.Evo voda mi posla na usta.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:45 pm

mmmmmmmmmm znam znam, njam njam...kad nama se "zubi pisaju" koji nismo gurmani...kako tek njima... Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:48 pm

Nebi ih pojeo da mi platite..pi... 1
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:50 pm

evo ja ti placam..kazi koliko??? samo da ih probas..???
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:54 pm

lucija ::
mmmmmmmmmm znam znam, njam njam...kad nama se "zubi pisaju" koji nismo gurmani...kako tek njima... Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_smile


Ovo je prste da polizes to sam prvi put probala u Veroni,mada ima i ovde jedno dobro mesto gde ih prave.Ovaj Dzoni nema pojma sta je dobro,za njega su one babuske vrh. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:56 pm

lucija ::
evo ja ti placam..kazi koliko??? samo da ih probas..???
A ne,da mi daš još 1ooo eura...Nema šanse...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:57 pm

Beskraj ::
lucija ::
mmmmmmmmmm znam znam, njam njam...kad nama se "zubi pisaju" koji nismo gurmani...kako tek njima... Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_smile


Ovo je prste da polizes to sam prvi put probala u Veroni,mada ima i ovde jedno dobro mesto gde ih prave.Ovaj Dzoni nema pojma sta je dobro,za njega su one babuske vrh. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300
Jes vala strašno ..Pi ,daleko bilo...Uh,nedaj bože...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 3:57 pm

jeste, covjek ne zna sta valja....strasnoooooo.........a onaj sok tek iz njih..ma vrhhh
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:01 pm

Jes tebi .Meni nije ..
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:04 pm

pa dobro, nemoj ga probati....to je izbor...sloboda, ali ako ga ne probas neces znati?????
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:06 pm

Ako vec nisi, uradi to, pa kazi....mislim da bi mogao ti to....da probas....i da ne kazes da je lose....
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:06 pm

Dagnje, Kamenice, Prstac, Rumenika, Brbavica-To sam od njih jela i mogu ti reci da su vrh.I mogla bi svaki dan,a da mi ne bude muka. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_biggrin Luce ako te nekada put nanese u moje krajeve obecavam ti dobar provod i dobru klopu,ali bez Pera ovaj put. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300 Oni ne znaju sta je dobro...njih cemo na neko mesiste.
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:09 pm

Čega da probam ..Jednom sa probao one crne školjke..Daleko bilo,ništa grđe u mom životu nisam probao...Ako su takve,,,neka hvala...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:16 pm

Breskraj, dogovoreno...definitivno...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:18 pm

dzoni kako to????..jesi li ti normalan...to ti nije dobro...???
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:19 pm

džoni azra ::
Čega da probam ..Jednom sa probao one crne školjke..Daleko bilo,ništa grđe u mom životu nisam probao...Ako su takve,,,neka hvala...

A jesi li ih probao sa limunom,predpostavljam da su dagnje u pitanju.Ma ti nemas pojma sta valja. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:23 pm

Ja...Daleko bilo...Kad prođem promorjem pored restorana pa kad zamirišu plodovi mora..Oću utrobice da izbačim..A ono kad jedu iz ljuštura,meni liče na ,da oprostite ,SLINU ...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:23 pm

džoni azra ::
Ja...Daleko bilo...Kad prođem prImorjem pored restorana pa kad zamirišu plodovi mora..Oću utrobice da izbačim..A ono kad jedu iz ljuštura,meni liče na ,da oprostite ,SLINU ...
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:36 pm

Dzoni ja kada jednom samo godisnje prodjem tim primorjem...meni od lepote svih tih mirisa prorade sva cula.Utroba kako je ti zoves proradi mi samo od apetita.Ma kakve sline...o kako ti znas coveku da zgadis trpezu to ne zna niko. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:48 pm

Meni to niko ne moze zgaditi, a kamoli dzoni... Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:53 pm

Ja i ne pokušavam da vam zgadim,Ja sam samo ekao kako to meni izgleda...Da bog sačuva...Bljak... Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 248591
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 4:54 pm

Ma nemoj...mi reci .. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 5:01 pm

Bljak,bljak,bljak.. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 248591
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 5:01 pm

lucija ::
Meni to niko ne moze zgaditi, a kamoli dzoni... Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_smile

Ma ni meni...ali kako je poceo sa slinama i balama podigao mi je dijafragmu. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni 817300
Nazad na vrh Ići dole
džoni azra

džoni azra


Broj poruka : 1278
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 5:02 pm

I BLJAK... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.forumotion.com/forum.htm
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 5:02 pm

jes jes jes....kako da ne...
Nazad na vrh Ići dole
lucija

lucija


Ženski
Broj poruka : 2939
Godina : 50
Location : italy
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime3/5/2010, 5:05 pm

bljak, meni se zubi pisaju....greote....meni koja ne jedem... Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime4/5/2010, 11:16 pm

I gde stadosmo sa onim...fuj,bljak...jesu li to jos jedni biseri mudrosti naseg dragog Dzonija. Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Empty
PočaljiNaslov: Re: Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni   Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Biseri mudrosti Lucije i Dzonija-ovo su oni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Nešto kao kratki dramski tekst-
Skoči na: