LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Biserje mojih godina godina

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorPoruka
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Biserje mojih godina godina - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biserje mojih godina godina   Biserje mojih godina godina - Page 11 Icon_minitime10/12/2019, 8:32 am

Ljudi stanu u vremenu i ne zive. Bistvuju tek. Strah je tu ono sto koci. Gde, sta, kako...sam. A opet i to je zivot. Samo, neko nauci na samocu i mir, neko nikada ne nauci nista, zaglavi se izmedju uspomena i mrtvih sati.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
meseceva rosa

meseceva rosa


Ženski
Broj poruka : 3997
Location : u jutrima koja sanjare...
Datum upisa : 25.08.2010

Biserje mojih godina godina - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biserje mojih godina godina   Biserje mojih godina godina - Page 11 Icon_minitime12/12/2019, 2:52 am

Masada ::
Ljudi stanu u vremenu i ne zive. Bistvuju tek. Strah je tu ono sto koci. Gde, sta, kako...sam. A opet i to je zivot. Samo, neko nauci na samocu i mir, neko nikada ne nauci nista, zaglavi se izmedju uspomena i mrtvih sati.




Biserje mojih godina godina - Page 11 Edited-image_zpshwzxlnbk


Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Biserje mojih godina godina - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biserje mojih godina godina   Biserje mojih godina godina - Page 11 Icon_minitime12/2/2020, 8:07 am

Када би велики Бог, задерао ноктом своју велику душу, на ког Ђавола би наишао ?
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9708
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Biserje mojih godina godina - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biserje mojih godina godina   Biserje mojih godina godina - Page 11 Icon_minitime31/5/2020, 11:12 am

Zivot je kao zrno pescanog sata. Curi kroz uzak prolaz poput dana i ljudi koje nikada necemo sve proziveti kako zelimo niti upoznati. Po neko zrno se zakaci na raskrscu izmedju dva suda. No to tek kada se jedan skroz isprazni.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Sponsored content





Biserje mojih godina godina - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biserje mojih godina godina   Biserje mojih godina godina - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Biserje mojih godina godina
Nazad na vrh 
Strana 11 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» pre sto godina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Autorski radovi - Zoran J. Matić :: Proza - Zoran Matić-
Skoči na: