LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Stihovi za razmišljanje

Ići dole 
+3
Masada
Beskraj
PiPi
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Najda M.

Najda M.


Ženski
Broj poruka : 4997
Datum upisa : 12.10.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 9:47 pm

PiPi ::
strelac ::
A šta tebi Pipi nije jasno? U pitanju je igra rečima....vežba ili kako god.....Previše smo mi mali a ti velik da bi se razumeli....Zadate su te reči,pa na osnovu njih sklapaš pesmu,ponavljam ZADATE!!!! IGRA REČIMA,RAZUMEO???? VELIKI???

pozzzz.............


ovo je igra riječima, vježba, ovo možeš zvati i poezija...
" sklapati " pjesmu ne znači praviti kokošinjac...već umjetničko djelo...

U meni kuca srce veliko


Konj,princevo,seme,lažno



Zašto mi se želiš predstavit lažno
dok sjeme netrpeljivosti siješ
zar u mojoj riječi nešto čuješ,
dok ti o stihovima zborim brižno.

A samo sam htio blago prinčevo
podijeliti s tobom nepoznata
jer istog smo mi zanata od zlata.
(Glad je to od koje krči crijevo.)

Zar konj trojanski, od te za me je dar
i poslanica rukom ispisana
tim krupnim slovom kao opomena
to uvidjeti može svatko mudar.

Oh, u meni kuca srce veliko;
da praštam ne mora mi reći nitko!






Ovaj forum je gospon Pipi daleko od kokošinjca,a poezija može biti umetnost,a i ne mora....zavisi od onoga ko je čita i analizira.Pisati o nečem još osim o ljubavi nije odlazak u kokošinjac nego dokaz da sve može biti tema za onog ko ,,oseća,, poeziju....Biti umetnik ili sebe tako samonazvati,malko je prevelik zalogaj....sebe smatram ženom koja voli da piše i pesmom kazuje svoje osećaje ....Neka sam za vas i kokoška......radosno iskokodačem svaku novonastalu pesmu...Ko hoće,pročitaće je...ko može ,razumeće je....
Pozdrav.... hepi
Nazad na vrh Ići dole
PiPi

PiPi


Muški
Broj poruka : 322
Datum upisa : 18.09.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 10:43 pm

Gospođo draga, ja nisam rekao za ovaj forum da je kokošinjac, žao mi je što niste razumjeli usporedbu...naravno da vam niti nije cilj razumjeti ono o čemu ja ovdje pišem, nije vama do razmjene mišljenja a vezano za stihove i poeziju...
Samo za vas napisao sam pjesmu, upotrebio vaše zadane riječi, opisao trenutak vaše slabosti, opisao svoje osjećaje i sve to "sklopio" u sonet...s porukom mira...
Možda vi sebe ne možete zvati umjetnikom, jer vaš je izgovor to su zadane riječi i od njih sklapam pjesmu, al ja sebe kroz ovaj primjer mogu nazvati umjetnikom, napravio sam nešto što nikako nije "kokošinjac" a imao sam samo četiri riječi i srce umjetnika...
Nemojte misliti da vas ja osuđujem, niste vi krivi što niste umjetnik(pjesnik), no žao mi je što ste u jednom trenutku svoje slabosti, progovorili a s namjerom da obezvrijedite moj rad i moje mišljenje o poeziji, dakako i moje mišljenje o nekim stihovima...
Moram dodati još jednu važnu činjenicu, vidim da ste u velikoj zabludi, poeziju ne stvaraju oni koji čitaju i analiziraju, već oni koji pišu...njih inaće zovemo pjesnicima, stoga ti uzalud nada da će se naći neki čitatelj koji će od onog što ti napišeš "sklopiti" poeziju...ništa od toga...moraš se sama potruditi...
Nazad na vrh Ići dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 10:54 pm

PiPI ZAMOLILA bi te nesto ako moze.Ostavi clanove na miru,i izvuci bilo koji moj stih koji ima nejasnoca.Ja cu da ti sve podrobno objasnim kako ga vidim i kako osecam.Kao sto sam i do sada radila.Znam da ces od mojih stotinak pesama u svakoj naci neko ludilo,zato se baci na posao.
Nazad na vrh Ići dole
PiPi

PiPi


Muški
Broj poruka : 322
Datum upisa : 18.09.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 11:03 pm

Beskraj, vrlo rado ću ispuniti sve tvoje želje, samo ne znam za onu jednu, možda najvažniju, kako da ja članove ostavim na miru kad ustvari oni meni ne daju mira...mora da nisi pozorno pratila sve ove postove...ja pišem o njihovim stihovima a oni o meni...
a sad idem pronači kod tebe ono što nazivaš ludilom i da znaš imaš pravo, dobro si to rekla....
Nazad na vrh Ići dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 11:09 pm

Pratila sam zato ni nezelim da ucestvujem u svemu ovome.Imas moje stihove Na clanovima je hoce li da odgovore ili nece.Isto kao i ti kada jednostavno preskocis ono sto ti se nedopada.Sasvim razumljivo.Da bi se najbolje razumeli uzmi moje stihove ja nema problem sujete,nemam problem da pitam i da dajem odgovore.Ja PiPi nemam nikakvih problema zato mene sve pitaj i na sve ces dobiti odgovor.E sada sto ja znam da taj odgovor ti se nece dopasti i da cemo jutro docekati u analizi to je vec druga stvar.Mogu da izdrzim.
Nazad na vrh Ići dole
PiPi

PiPi


Muški
Broj poruka : 322
Datum upisa : 18.09.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 11:32 pm

@ beskraj;

Prvi stih, posljednje objavljene pjesme;

Vecni sluga ljubavi tvoje sam.
Kao suma ugljenisana posle
pozara prebrojavam godine
i u proslost vise ne gledam.

Beskraj, nemaš potrebu prilikom pisanja mijenjati prirodan položaj riječi u rečenici, bilo bi to ok da imaš rimu, al nemaš…Vječni sam sluga tvoje ljubavi…ovo je tako prirodno i tako lijepo…
Drugi tvoj problem kod pisanja je što ti stihovi nisu cjelina…Kao šuma ugljenisana poslije požara…bi trebalo biti u jednom stihu, riječ ugljenisana ti je ovdje nepotrebna, čemu pojačavati dojam slike koja je sama po sebi strašna…
Ili ovako…Opustošena ko šuma poslije požara…
No pravo ludilo tek slijedi…
Govoriš nam o ljubavi, o mnogobrojnim godinama služenja toj ljubavi da bi na kraju bila ugljenisana, prebrojavaš godine, prebrojavaš sve te godine koje su prošle a više ne gledaš u prošlost…kako onda prebrojavaš sve te godine…e tu dilemu možemo nazvati ludilom…

Vječni sam sluga tvoje ljubavi,
opustošena ko šuma poslije požara
prebrojavam godine
da bih zaboravila prošlost
Nazad na vrh Ići dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 11:38 pm

Da, govorim o ljubavi koja je prosla pre mnogo godina.JA sam ta suma ugljenisana koja je ostala da prebrojava sve te godine,sva ta secanja sve te uspomene.Prestala sam da gledam unazad jer sam srela nekoga nekoga koga nisam smela.U svetu ludila i razuma.Mozda raspored reci nije najbolji ali ja kada pisem se prosto uzbudim i nastane jos veci haos. Stihovi za razmišljanje - Page 2 817300


Poslednji izmenio Beskraj dana 1/11/2010, 11:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
PiPi

PiPi


Muški
Broj poruka : 322
Datum upisa : 18.09.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 11:43 pm

Beskraj ::
Da govorim o ljubavi koja je prosla pre mnogo godina.JA sam ta suma ugljenisana koja je ostala da prebrojava sve te godine,sva ta secanja sve te uspomene.Prestala sam da gledam unazad jer sam srela nekoga nekoga koga nisam smela.U svetu ludila i razuma.


Opet ti šumom a ja drumom...
pričamo o tvojim stihovima, o tome jesi li ih ili nisi dobro napisala, jesu li mogli biti bolji, zašto su takvi kakvi jesu....sve je to poanta ovih postova...
ne govorimo mi ovdje o tome što si ti htjela napisati, već što si napisala...
Nazad na vrh Ići dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 11:45 pm

Znam ja PiPi da je to moglo bolje,ali kazem ti malo svoj temperament da smanjim kada pisem pesma bi bila hit.Ali...ovako sta da ti kazem poradicu na tome.
Nazad na vrh Ići dole
PiPi

PiPi


Muški
Broj poruka : 322
Datum upisa : 18.09.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 11:48 pm

@ strelac;

kopirao sam cijelu pjesmu....al ne da bi o toj pjesmi razmišljalji na dosadašnji naćin....želim reći i pokazati ovdje da je ponekad potrebna i dobra inspiracija...imaš li to onda je lakše napisati dobru pjesmu...dakako ovdje se vidi da je s pažnjom napisana...
Imaš moj naklon i pozornost, ako ti to išta znaći...osmijeh ti ostavljam...

Danas u oku
zasja mi gordost.
Misao poput vetra
šiba,
budi svu moju oholost.

Stihove ove
tebi pišem.
Mora li čovek
pesnik
da bude
pa da se svrsta
medju ljude.

Ako te moja
pesma srdi,
možda malo
i zaboli,
nauči praštat
to je ljudski
jer pesma zna
da zaboli.
Nazad na vrh Ići dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
Najda M.

Najda M.


Ženski
Broj poruka : 4997
Datum upisa : 12.10.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 11:58 pm

PiPi ::
Gospođo draga, ja nisam rekao za ovaj forum da je kokošinjac, žao mi je što niste razumjeli usporedbu...naravno da vam niti nije cilj razumjeti ono o čemu ja ovdje pišem, nije vama do razmjene mišljenja a vezano za stihove i poeziju...
Samo za vas napisao sam pjesmu, upotrebio vaše zadane riječi, opisao trenutak vaše slabosti, opisao svoje osjećaje i sve to "sklopio" u sonet...s porukom mira...
Možda vi sebe ne možete zvati umjetnikom, jer vaš je izgovor to su zadane riječi i od njih sklapam pjesmu, al ja sebe kroz ovaj primjer mogu nazvati umjetnikom, napravio sam nešto što nikako nije "kokošinjac" a imao sam samo četiri riječi i srce umjetnika...
Nemojte misliti da vas ja osuđujem, niste vi krivi što niste umjetnik(pjesnik), no žao mi je što ste u jednom trenutku svoje slabosti, progovorili a s namjerom da obezvrijedite moj rad i moje mišljenje o poeziji, dakako i moje mišljenje o nekim stihovima...
Moram dodati još jednu važnu činjenicu, vidim da ste u velikoj zabludi, poeziju ne stvaraju oni koji čitaju i analiziraju, već oni koji pišu...njih inaće zovemo pjesnicima, stoga ti uzalud nada da će se naći neki čitatelj koji će od onog što ti napišeš "sklopiti" poeziju...ništa od toga...moraš se sama potruditi...



U zabludi dragi Pipi nisam,znam odlično kako se poezija stvara i stvaram je.Očigledno nisi ništa moje pročitao u POEZIJI,gde su moje pesme,a i da jesi pronašao bi hiljadu zamerki,jer to je tvoj cilj.Da nalaziš svima mane,a ne da čitaš poeziju.Pa ne vole svi Šantića,Dučića,neko voli Raičkovića,Disa.Da li si čuo za različite stilove pisanja?Nemam nameru da se s tobom raspravljam.Ovo je forum gde se osećam kao kod kuće i tako će ostati.....Bila ja pesnik ili kokošar....Nemoj biti tako siguran da moje pesme niko ne čita...
Pozdravljam te....
Nazad na vrh Ići dole
PiPi

PiPi


Muški
Broj poruka : 322
Datum upisa : 18.09.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 12:13 am

@ beskraj;

druga strofa...

Sluga sam,ovoj gresnoj ljubavi
kako cu svoj greh okajati,
jer treba na vecnost misliti.
A mi to jedno drugome nikada necemo moci dati.
Nemam vremena...

Idemo dalje s „ludilom“…
U strofi prije ove, upravo je ustvrdila da prošlost više ne gleda…a ona ko u ludilu sad piše još jednu strofu o toj prošlosti, i to u licu sadašnjosti, sluga sam ovoj grešnoj ljubavi…radnja se dešava sada ovog trenutka…trebala si napisati…Bila sam sluga toj grešnoj ljubavi…to je prošlost…“bila“a ne „jesam“…no tek sada nastupa ludilo (riječi grijeh i vječnost)…jer treba misliti na vječnost…, taj stih može značiti samo jedno, računa na odlazak u raj…vječnost ne može biti život na zemlji niti s voljenim čovjekom…a onda tu upliće upravo ono što kažem da ne može biti…njega…zadnji stih je čisto ludilo, ne vidim mu značenje niti razlog…


Vječni sam sluga tvoje ljubavi.
Opustošena ko šuma poslije požara,
prebrojavam godine,
da bih zaboravila prošlost.

Bila sam sluga toj grešnoj ljubavi
i kako sad svoj grijeh okajati
kako se vječnosti osmjehnuti;
jedno drugom nismo dovoljno dali,
možda nismo imali vremena.
Nazad na vrh Ići dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
PiPi

PiPi


Muški
Broj poruka : 322
Datum upisa : 18.09.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 12:43 am

@ strelac;

Čekam iza ćoška,
da te otmem oblaku.
Mesec,ta stara skitnica,
svetli mi put do tebe.


opet ti po starom...ne mogu da vjerujem, tvrdiš da znaš što je to poezija, isto tako da te čitaju ljudi, tvrdiš ti još mnogo stvari o kojima nisam pisao...al neka samo ti tvrdi, imaš na to pravo...
jesu li ovi izdvojeni stihovi poezija...ili čekaš da ja očitajući od njih smislim ko poeziju.

To netko ko ima i više inspiracije od mene ne može...jer ti si se ovdje izgubila u prostoru...
visinska razlika čoška i oblaka je vrlo velika...čošak je na zemlji a oblak gore visoko,visoko...no imam inspiracije pa ću oblak spustiti dolje...tu gdje ti čekaš iza čoška. No ne znam kako da sredim zbrku koja sljedi poslje toga...ti stojiš i čekaš iza čoška a mjesec ti svijetli na put do njega...sad sam zbunjen...ideš li, ili čekaš, pitanje je sad?
eto ja od tvoje pjesme smislio šekspirovsku...biti ili ne biti, pitanje je sad!!!!

Ovo nije pronalaženje nečijih mana, ne govorim ja o tvom mucanju, govorim o stihovima koje si napisala...možda oni imaju manu a ti to ne primiječuješ...
Upravo si bila napisala jednu dobru pjesmu, izmamila mi osmijeh a sad si to morala pokvariti s novim "kokodakanjem"
P.S. Prestani sama sebe uspoređivati s kokoškom...budi pjesnikinja....


Nazad na vrh Ići dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
Tea

Tea


Ženski
Broj poruka : 3247
Location : Sweden
Datum upisa : 20.07.2009

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 1:40 am

Beskraj ::
Da, govorim o ljubavi koja je prosla pre mnogo godina.JA sam ta suma ugljenisana koja je ostala da prebrojava sve te godine,sva ta secanja sve te uspomene.Prestala sam da gledam unazad jer sam srela nekoga nekoga koga nisam smela.U svetu ludila i razuma.Mozda raspored reci nije najbolji ali ja kada pisem se prosto uzbudim i nastane jos veci haos. Stihovi za razmišljanje - Page 2 817300

Citam i smejem se, jesi Beskraj legenda. Za sve sam ja kriva nista nisam pisala i evo se Pipi zabavio okolo. Ma htela sam mu reci da uzme moje pesme, nego ove nove je sve ispregledao vec ako nece od onih starih da izvadi. Na kraju krajeva mislim da ce to i da uradi kako bi dokazao da bolje pisem sad. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 7:06 am

Pa nisam legenda Very Happy bas bas.Ali ja znam tacno gde gresim i gde je moj problem u pisanju.Meni niko ne moze da kaze ona ne zna da pise.Ali svako moze da mi kaze gde ja to gresim.Samo tvrdoglavi i bandoglavi ljudi nece zeleti da saslusaju drugu stranu.Rekla sam ovo sto pisem to sam ja,i tome cu ostati dosledna.Niko nije rodjen pametan toliko da bas sve zna zato volim uvek i da odslusnem i neku drugu stranu a na kraju jel uradicu kako ja mislim.Konstruktivne ideje mi uvek prijaju i iz njih uvek gledam da izvucem nesto dobro.Nisi ti nista kriva,krivi su oni koji su navikli da im se stalno aplaudira,pa kada posle predstave izostane aplauz onda nastaje sok.Naravno da svi mi nasim pisanjem pronadjemo put do necijeg srca,ali isto tako je normalno da do necijeg srca ovi nasi stihovi nikada ne dopru jer prosto nisu se pronasli u njima.Sasvim razumljivo.


Sluga sam,ovoj gresnoj ljubavi
kako cu svoj greh okajati,
jer treba na vecnost misliti.
A mi to jedno drugome nikada necemo moci dati.
Nemam vremena...


-Sta ovde reci,dobra ideja i zamisao ali malo sam ga ubrzala da mi misao slucajno ne pobegne.
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea


Ženski
Broj poruka : 3247
Location : Sweden
Datum upisa : 20.07.2009

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 7:58 am

Bes, potpuno se slazem sa tobom i sa odobravanjem sam prihvatila ove tvoje postove. Meni je bilo drago da neko zeli da se malo pozabavi i mojim pesmama zato sam se prva ponudila i otvorila sebi temu za kritiku. Naravno nisam ni ja bolje prosla, mozda nisam ni ja bila odusevljena kritikom ali sam se bar nesto naucila i ucim jos ( bar sam naucila svirat' violinu Smile ), jer Pipi nije stvarno covek koji ce ti tapsati i aplaudirati ako nije dobro, on ce reci svoje misljenje iskreno. Ja sam to vec rekla jednom da sam zahvalna Pipiju sto svoje slobodno vreme ostavlja na moje pesme.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9711
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 9:48 am


Citat :
(Glad je to od koje krči crijevo.)


Црево не крчи од глади Пипи већ од гасова, ако хоћеш да ...... изађи на терасу.


И стварно, могао би да кажеш чиме се бавиш, критичар то ти је професија или си издао ту једну две збирке па си се сам декларисао као величина ?


Значи, овај пут без трактата дај одговор. Ово није онај http://www.webstilus.net/content/view/70/107/, форум, портал за писце, уметнике, новинаре и знанственике. Ово је форум где неко жели да се опусти.

Гледај да добијем одговор који сам тражио. Пошто сам те примио у кућу хоћу да знам шта сам примио.


Твоје занимање је: ?


Пази овако, имаш две могучности, једна је да јеси критичар ок, критикуј а остали ће да раде по своме и пишу, пишу за пук а не за појединца.

Друга је, ако ниси критичар, седи ту и пиши, батали коментаре шта ваља шта не ваља, можеш само да критикујеш само сонете јер друго и не пишеш и гади ти се ишта друго сем сонета.

Постоји и она треча, има мало дугме за бановање. На 1 дан, па на 3, па на 7, видиш Бог даје много могучности и то само теби, некако си ми полусимпатичан, остали до сада нису имали ту привилегију.



Одабери варијанту.


Разлог за ово је, имаш тамо за критику теме, они који су их отворили хоће да је поднесу, не малтретирај чланове који нису пристали на твоје продавање магле. Стрелац апсолутно није тражио твоје мишљење према томе сјаши мало. Две чланице су тражиле да се погледају дела али ти то ниси на замјетио, имаш неки свој план који иде да се овде направи свађа, што неће моћи. Људе који не желе твоје мишљење остави на миру, једноставно твоје савршенство не треба да се бави њима него само онима који на њега пристају. Не шетај по темама и не дахчи људима за вратом, видиш да те нико не зарезује ? Мислим да сам био довољно јасан. Буде ли твој одговор имао више од две сувисле реченице бановаћу те.







Poslednji izmenio Masada dana 2/11/2010, 3:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
PiPi

PiPi


Muški
Broj poruka : 322
Datum upisa : 18.09.2010

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 3:32 pm

Masada, pošto si mi napisao pretnju i dao mi da biram, moj će izbor biti vrlo jasan...
Ovim postom se opraštam od članova ovog foruma....
molio bih te Masada da obrišeš temu PiPi- poezija....

Osmijeh vam ostavljam....PiPi
Nazad na vrh Ići dole
http://slavko-kukec-pipi.blog.hr/
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9711
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 3:40 pm

Не претеруј, где би отишао да те неко оволико трпи ? Блог ти је и овако непосечен Бог зна колико а на другим местима би те давно бановали.

Имаш тај свој кутић овде и оне који желе да их критикујеш, ето не мораш да кажеш јеси или ниси критичар, љутња је право одговор. Крв ти је црвена ко и наша, слети мло на земљу и опусти се, мало си ми хиперактиван, мислим лечи се то, писањем.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 4:00 pm

PiPi ::
Masada, pošto si mi napisao pretnju i dao mi da biram, moj će izbor biti vrlo jasan...
Ovim postom se opraštam od članova ovog foruma....
molio bih te Masada da obrišeš temu PiPi- poezija....

Osmijeh vam ostavljam....PiPi


Ja bi te zamolila da ostanes i da neshvatas previse licno neke stvari.Kako rece Masada ovde smo da pisemo, svi imamo neki svoj kutak pa ako ne mozemo da se razumemo u nekim stvarima neka svako bude dovoljan sam sebi u toj sobi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stihovi za razmišljanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi za razmišljanje   Stihovi za razmišljanje - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stihovi za razmišljanje
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Razgovor o autorskim delima članova-
Skoči na: