LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 Beskraj

Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime12/6/2009, 7:46 pm

Bila sam sigurna da mi se dopadas...shvatila sam to mnogo kasnije posle naseg prvog susreta...koliko sam te volela ne znam ni sama samo znam da je izmedju nas stalno tinjala ogromna strast,pozuda i zelja koja se nije mogla sakriti...a nismo je vise ni krili.Ja sam bila divlja tresnja...divlja i crvena...tako sam uvek i mirisala dok si svojim jezikom prelazio preko moga vrata.Zelela sam te...znala sam da te zelim...Nije bilo vise dileme.Toga jutra pred polazak na posao pogledala sam se u ogledalo i videla sam kako mi se smese moje okice...nevaljale oci...i znala sam da je to to.Osetila sam neobjasnjivi nemir u stomaku...hiljadu ludih leptirica...puls medju nogama...ludilo u glavi.Ma ko si ti pitala sam se da tako probudis sve u meni?Ko te je poslao?Odakle si se pojavio?Mrzela sam te u tim trenucima.A zelela...Zelela da me uzmes...da me ljubis,otkines onu veru u vernosti.Dosao si uzeo si me,kao sto me niko do tada nije,ljubio do beskraja....Ispijao...mirisao goreo u meni kao da vise nikada neces.Pitam se zasto sam to zelela svom silinom...bila sam pijana od tolike strasti a nista nisam popila.U glavi mi se vrtelo,kao sto mi se stalno vrtelo od uzimnaja daha koje si mi krao.Sve je mirisalo na uzavrelu krv,lepljivo ludilo.Da ja sam te molila da ostanes...jos da me upijas kao sundjer...prijas mi uzmi me jos jednom,jer mozda sutra ne znam gde cu biti...i ne znam ko cu biti.A znala sam samo da me nikada neces zaboraviti zbog mirisa divlje tresnje.
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime25/6/2009, 6:57 am

Vreme u kojem se mi uglavnom vidjamo...posle sedenja u kaficu i ispijenog pica krenuo je da me isprati na posao.
Stali smo ispod jednog prolaza, bila sam malo zbunjena
okrenuo me je zidu osetila sam blagi ugriz na svom vratu.
Svoju ruku je zavukao ispod moje kosulje,osecala sam njegove ruke po telu.
Blago me je uhvatio za kosu i povukao ka sebi.Uzdasi nas odaju.
Lize mi vrat, zadrzao se na uvetu i tu ostao da bi mogla da cujem svaki treptaj njegove strasti.
Rukom sara po mojim grudima duz stomaka...
Zatim lagano pocinje svoj ples.
Ja uzivam.Srce toliko jako bije da ga i sama osecam na svojim ledjima,vreo dah me preplavljuje starom toplinom.
Ja jos uvek oslonjena na onaj zid...na one sipke gledam u njega.
Osmehujem mu se.Nezno me okrece i ljubi.Povratak na posao, vlazan, jer su me predivni sokovi napustili, ostajuci na mom medjunozju i njegovim rukama.Cutali smo...
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime7/11/2009, 5:41 pm

Da li znas ...onoga dana kada sam resila da se vidim s tobom,mnogo sam razmisljala,dvoumila se.Ali sam resila i odlucila.Da bila sam neverna.Dala sam se drugome.Bez grize savesti,bez razmisljanja i bez kajanja.Planirano...
Strastveno i u jednom dahu.Nisam mogla odoleti,plamenu strasti,ljubavi koja se u medjuvremenu rodila.Ljubio me je po vratu,po kosi.Njegovi prsti,ruke bile su svuda po meni.Njegov topao dah.Podigao je moju belu haljinu i milovao mi noge.Bila sam vrela...pohotna i strasna u tom grehu.Ljubio mi je zatvorene oci,i svaku trepavicu posebno.Prepustala sam mu se...i predavala cela bez rezerve.A on,on je ispunjavao svaku moju poru.Zelela sam ga iskonskom snagom,kao sto se zeli posle mnogo vremena.Bili smo jedno.Taj dan je bio nas saveznik koji je jedini znao moju tajnu.Kada smo se razisli...pomislila sam.Sutra cu razmisljati o svemu,danas ne mogu.I zatvorila vrata svoje duse.Da ti si moja ljubav...moja strast...i moj konacan greh.

Beskraj 25b78f8239
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime8/1/2010, 7:02 pm

Topla letnja avgustovska noc,Noc puna strasti,zelje i ljubavi.Samo su nam zvezde svedoci pozude koje smo imali svo ovo vreme i greha koji se nazirao negde u vazduhu.Da li je greh to sto te volim,sto sam ti se predala,sto si me zeleo kao i ja tebe.
Flasa vina,dve case na stolu ja i ti i topli vetar koji je provejavao kroz sobu.Tvoji nezni poljupci po mome vratu,moje toplo uzavrelo telo...zeli te.
Zeli te vec dugo.Tvoje ruke na mom struku,na mojim grudima.Polako otkopcavas moju belu haljinu koja polako klizi s mene i pada na pod.Poljupci s ukusom sampanjca.
Vrti mi se u glavi,dok polako dolazim do daha.Tvoje ruke ponovo na mojim grudima,zelim da ti se predam,da ti se dam cela da te osetim u sebi.
Nezni poljupci po stomaku.Tiha muzika ja i ti i avgustovska noc.
Mesec koji nas posmatra dok se uvijam oko tebe,uz ritam muzike koja svira.
Moje noge oko tvog struka,uzimas me strasno,pozudno kroz krik koji se prolama kroz tihu noc.


Beskraj Keikoguestgenesis
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime10/2/2010, 8:51 pm

Prisecam se veceras svih tvojih koraka.dodira...poljubaca,bilo je svaki put lepo docekati te osmehom.Jer samo ti si znao tako dobro da me povedes i u pakao i u raj.Pricali smo ...u zanosu smo znali cesto biti odsutni.Jer ti si znao sve puteve moga lutanja,moja najskrivenija mesta.Zato se sada pitam da li me ima u tvojim snovima ili sam ja ipak tvoja java.Ili sam ipak samo greh u ovoj strasnoj ljubavi.Na kraju groznog dana,sa hiljadu poraza zamisljam nas u nekim brdima...ushicena,divlja neobuzdana u nizu sokovima strasti.Prepustas mi se kao nikada.Dodirujes mi kolena,ljubis mi ledja...tiho sapuces dok mi nezno dodirujes grudi.Dizes me na prestol.ponekada te zbog toga sa andjelima poredim.Samo ti znas moju vatru svojom vodom ugasiti.Samo stobom mogu kroz vasionu stici i dotaci kraj sveta.Nasa tela su kapima rose oroseni,moja vatra i plam su sa tobom uvek do samog usijanja.Na kraju uvek cutimo...jer svaki put sa tobom je moje ponovno radjanje.Zatvorenih ociju disem i osluskujem udare svoga srca.Da li znas kako je lepo imati tebe u sebi.



Beskraj 1180520711_image_3
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime13/2/2010, 6:15 pm

U nasim skrivenim tajnama cekamo ljubav.Ushicena uspinjem se nebu,tvoje uzavrelo telo je u bujici strasti.Disem i umirem pod tvojim telom kao pred paklom.Predajem ti se...cela,da li mozes samo da me osetis ovako razgolicenu kako drhtim na ivici razuma.Medju tvojim nogama pulsira srce,vulkan i ceznja koja je u meni izgara pred svakim tvojim naletom lavine.Euforicna sam u ovako malim ali strastvenim trenucima.Moja strast klija u greh i pohotu,krv mi je vrela.Pojavljujes se u uscu svakog mog orgazma.Dizem noge zaspalom suncu,budis me,otkopcavam planetu korakom.Glasovi su nam meki kao paucina.Polako podizem haljinu dok mi ljubis vrele butine...ides sve navise,ne bunim se prijas mi,jer trajes samo dok si u meni.A tu znas cesto da svratis.



Beskraj Rebecca-romijn-laperla-8
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime19/2/2010, 6:23 pm

Govorio si mi da neke stvari covek moze da dozivi tek kada ih na pravi nacin oseti,nikada u zivotu nisam nesto osecala jer sam uvek bila ona hladna santa leda koju je jako tesko istopiti.A onda desilo se nesto sto sam ti i sama rekla,ovo se ne moze ispricati,ovo se moze samo opisati i osetiti kao sto se oseca muzika.Vodjenje ljubavi sa tobom je bilo vise nego obicno vodjenje ljubavi.To je bio onaj ples koji sam plesala i odplesala pre mnogo godina.Onaj osecaj strasti kada ti sva krv vri kao vulkan,nikada nisam bila tako uzavrela,topla i podatna.Nikada toliko spremna da ti se predam,cela bez rezerve.Takvo je bilo nase vodjenje ljubavi.Tvoj ulazak u mene,moj ples s kukovima,moje noge obavijene cvrsto oko tebe...nasa tela mokra od zanosa.Ljubavi u mom plesu moras da budes mnogo dobar igrac...nema gresaka jer jedan pogresan korak i sva magija nestaje.To sam osetila...osetila sam po prvi put i kako mislis,osetila sam svaki tvoj pokret u meni.A moje oci su zatvorene jer sam ti se predavala kao i muzici.Emocije izmedju nas su u najsavrsenijem obliku.Jer su prepune mekoce i neznosti,a u isti mah i jake kao oblik zivota i smrti.



Beskraj 000y051N8Hg





Beskraj Passion
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime13/6/2010, 2:39 pm

Da u pocetku si bio moje nista,pa to nista je preraslo u veliku ljubav...a onda strast i greh su dosli po svoje.Osecam tvoje ruke svuda po svome telu,dok drzim oci zatvorene,ljubis me nezno,po stomaku,po grudima.Dok se ja polako izvijam u svom plesu.Prepustam ti se svakom tvom dodiru,svakoj tvojoj zelji.Jer su to i moje zelje.Pronasao si u meni svaku neispunjenu i pomalo zaboravljenu strast koja je svo vreme bila prisutna.Zato sam ti se i prepustila.Topla sam i vlazna dok mi polako skidas gacice,i prstom prelazis preko moga medjunozja.Zelim te u sebi...zelim da te osetim celog.Volim kada skupljas moje sokove poljupcima dok pokrivena krikom moje grudi traze dodir.Razgaljena i uzavrela krv ne moze vise da ceka...zelim te sto pre u sebi.Dok u grcu vatre postajemo jedno.



Beskraj Art5
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime13/8/2010, 9:07 pm

Svuda je strast oko nas.Dok lezimo i ove veceri u toploj postelji kisa napolju dobuje svoju melodiju.Ljubis me svojim vrelim usnama,dodirujes moje nemirne grudi koje se bude u tvojim rukama.Zelim da te osetim u sebi sto pre,molim te... preklinjem te zelim da postanemo jedno sto pre.Ali ne,ti volis igru mog prigusenog krika,volis da moje potrebe i zelje stavljas stalno na ispit.Dok me ljubis polako,gorim.Moja krv je uzavrela,dok me uzimas i dok ti se predajem otvaram se svojom vrelinom.I drhtim dok rastes u meni,u mojoj utrobi...u mojim bedrima.Osecam te.Da li mozes da osetis moju besramnost dok sam obavijena oko tebe,dok se rastapam a ti moje putanje tako dobro znas.Opijena sam i vristim u trzaju savrsenstva koje mi potresa svaki damar tela.Ti si moj vulkan strasti u svakoj mojoj mozdanoj uvali ima te previse.Jer ti si u stvari moje sve,moja ljubav moja strast i moj greh.Beskraj Black-white-erotica-wallpaper
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime16/10/2010, 6:40 pm

Govorio si mi da moje telo ima miris tresnje.A ja sam se prepustala tvojim poljupcima vetra.Prepustala sam se tvojim dodirima,drhteci u svakom tvom toplom zagrljaju.Moje socne plodove si sakupljao,dok sam se ja njihala u beskraju svakog mog plesa.U meni je sve podrhtavalo,kao list na vetru,dok si me milovao oblacima strasti.Razbijao si svaki moj talas,dok si polako rastao u meni.A ja sam skupljala svoja kolena i cvrsto ih stiskala kao katance da bi mogla sto bolje da te osetim.I onaj moj pogled tebi tako znan,ispunjen neznom pozudom.Tela pomesana znojem trazim i sad u svakom svom uzdahu.U tragu.Zato ispij svaku kapljicu moje mirisne rose,da bi i onda kada nismo zajedno,kada nismo jedno u tebi ziveo svaki atom moga bica.Pamti one vlazne butine,vatrom nosene,moje sve uzdahe,odane poruke bluda,usne ko med...Pamti onaj rekvijum ove fatalne zene.Koja skuplja ruke kao muk posle cutanja.


Beskraj 19847078_1204947600_ga10
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime10/12/2010, 6:26 pm

Veceras,da bas veceras mislim da necu da sudim ni tebi ni meni.Hajde samo dodji.Hocu da vodimo ljubav.Hocu da me ljubis po vratu,da osetim tvoj topli dah u ovoj hladnoj noci.Pusticu ti sve,taj prvi put neka bude igra po tvome.Zelim da osetim tvoje ruke po svome telu.Da mi sapuces dok ne izludim.A ja cu da ti ostavim ugriz na vratu,na ramenu.Pokidacu te svojim ostrim zubima.Hocu tvoju muskost da osetim dok se moje telo bude povijalo u tvome ritmu.Prihvatam tvoju igru.Jer te volim izbezumljeno pa neka mi ovaj put strast sudi.Dodji uzmi me.Sta vise cekas.I onako me zelis.Hocu da ti se predajem i da me otkines kao list papira na ovome vetru.Vlazna sam,pokupi moje sokove strasti.A onda polako udji u mene.Da osetim miris tvoga tela.Da postelju pretvorimo u bojno polje,dok ti budes moj ratnik ja cu istrpeti sve kazne tvoje.Da li mozes sada ovoga trenutka da osetis igru toplog daha i moju uzavrelu krv.Dodji cekam te ovako topla i besramna.



Beskraj 5804214md
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Beskraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskraj   Beskraj Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Beskraj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Beskraj - kritika poezije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Ljubav, strast i greh-
Skoči na: