LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 midji mi sapnula

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
midjika

midjika


Ženski
Broj poruka : 1169
Godina : 49
Location : Beograd
Humor : pa nije bas cunami, ali ima ga:)
Datum upisa : 04.03.2010

midji mi sapnula - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: midji mi sapnula   midji mi sapnula - Page 2 Icon_minitime5/4/2011, 10:47 pm

Nisam ti dugo bila, oprosti dosla sam pesice, prosla sam kraj onog naseg zitnog polja, setila se kako smo ko deca pravili ikebane majkama za osmi mart lepili na drvo, bojili. Puno me toga seti na tebe. Secas se marionete sto sam ti kupila na moru? Pre je licila na pajaca nego na marionetu. Ne znam sto sam se ovoga setila, nije me dugo bilo na groblju, zaboravila sam i kako se prica! Kale su skupe, inace je cvece na groblju skupo, nisam imala za kale, nabrala sam ti usput cveca. Znam da se ne ljutis, da ti ne smeta Smesis se i sada, osecam, nikad i nisi umeo da se ljutis sem na sebe. Ovaj tanjir sa sa kolacima olizale macke i mrvice pokupile... Neka. Vetar je ni sveca ne moze da gori. Nedostajes mi. Dvoriste i ulicu ne bi prepoznao. Golubova odavno nema, a i cika Steva je umro, ovo znas, ne znam ni sto sam ti rekla..valjda ste se videli, nekad bih volela da vise verujem u ono u sta ne verujem! I zasto na groblju duva jak i hladan vetar uvek?! Idem. I dodji. Znam da kad cudno zasusti lisce loze da to nije tek zbog vetra. Znam.
Nazad na vrh Ići dole
 
midji mi sapnula
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Proza-
Skoči na: