LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Miss-Crazy-Kiss

Miss-Crazy-Kiss


Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.11.2010

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 9:43 pm

Poslednje pismo

Nocas ti u mraku pismo pisem
polako suzu za suzom brisem
i kunem se da o tebi vise misliti necu
da te brisem iz srca
i da cu sama naci svoju srecu.

Poslednje pismo,kazem
a vrlo dobro znam da lazem
i da bez tebe ne mogu ni trena
kao ptica uplasena
sama na svijetu
hodam putevima bola
jer znam da nisi moj
a da sam zauvijek tvoja.. Sad

(pa ovo je moja prva napisana pjesma u mojoj svesci..sa ovim je sve pocelo...mene idalje malo pogodi kad je procitam jer me vrati ne nako vrijeme) Sad
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 9:46 pm

Super je.Svi mi ponekada u zivotu kazemo da je nesto poslednje a vrlo dobro znamo da nekada sami sebe lazemo.Idemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Miss-Crazy-Kiss

Miss-Crazy-Kiss


Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.11.2010

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 10:01 pm

Ledena sjecanja

Sjecam se tog prvog snijega
koji obiljezi ljubav nasu
nas dvoje,
djeca rumenih obraza
sretosmo se na igralistu.

Sjecam se i prve rijeci
i tog drhtanja u glasu
kada si mi prisao
i ostavio trag usana na obrazu.

Sjecam se svega toga
i htjela bih da se
to vrijeme vrati
ali znam da je gotovo
i da ce ove zime
nebo za nama plakati.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 10:25 pm

Не видим ја ту превише црног, туге има али је у нормалној дози. Обзиром на године ово је изврсно. Пиши.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Miss-Crazy-Kiss

Miss-Crazy-Kiss


Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.11.2010

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 10:35 pm

hvala puno...pa s'obzirom da imam 12 godina...i da vrsnjaci koje ja poznajem niko nish nepise.....a i ako pise..uglavnoom su to sasvim srecne pjesmice.....neznam..meni se cini sasvim ok..al eto..

Suza

Voljela bih da sam tvoja suza
da se rodim u oku tvome sjajnom
da polako klizim niz tvoje lice.

Voljela bih da sam tvoja suza
da samnom dijelis svoja osjecanja,
da sam tu cak i kada te svi napuste.

Voljela bih da sam tvoja suza,
da proklizim na tvoje usne
pogledam put sunca
i polako,sasvim neprimjetno
presusim i odnesem sav tvoj bol.


Poslednji izmenio Miss-Crazy-Kiss dana 17/11/2010, 10:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 10:39 pm

Pesme za tvoje godine su super.Tvoji vrsnjaci ni necitaju a kamli da pisu.Zato sve pohvale tvom pisanju i tvojim godinama draga moja.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 10:43 pm

Ти употребљаваш речи које су испред твојих вршњака, ове песме су баш обојене тугом. Ретко ко у тим годинама ишта пише, ни не читају сем онога што морају. Полако пиши, гради се као песник. Касније, мењај стил, експериментиши.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Masada
Administrator
Masada


Muški
Broj poruka : 9706
Godina : 62
Location : Zemun
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 10:44 pm

Пази ово, Бескрај се утапа у Масаду мислима hepi Лик у огледалу.
Nazad na vrh Ići dole
https://poezija.darkbb.com
Miss-Crazy-Kiss

Miss-Crazy-Kiss


Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.11.2010

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 10:49 pm

Hvala vam puno.....zaista.. ^^ study ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss 454466

hahahah hepi
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime17/11/2010, 10:51 pm

Masada ::
Пази ово, Бескрај се утапа у Масаду мислима ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss 817300 Лик у огледалу.


..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss 409237
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Empty
PočaljiNaslov: Re: ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss   ..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
..ako nerazumijes moje cutanje..onda neces razumjeti ni moje rijeci....by Miss-Crazy-Kiss
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moje ljubavne pesme
» Neke moje...
» VOLjENOM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Poezija-
Skoči na: