LJUBAV, SMRT I SNOVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

 

 midjika - kritika poezije

Ići dole 
+4
vučko
Masada
midjika
PiPi
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Beskraj

Beskraj


Ženski
Broj poruka : 21506
Godina : 47
Location : Na pola puta sreci
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

midjika - kritika poezije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: midjika - kritika poezije   midjika - kritika poezije - Page 2 Icon_minitime4/5/2011, 7:22 am

Nisam htela nijedan komentar da ostavljam u tvome kutku zelela sam da ti ostavim bas ovde,ne kritiku nego pohvalu.Pohvalu da mogu mnogi da se ugledaju na tvoje pisanje.Jer tvoje pisanje je pre svega osecajno,nezno puno ljubavi.Pisanje koje je neusiljeno,koje prosto izvire iz jedne tako divne i suptulne duse.Citam sa koliko ljubavi prilazis cvetu,detetu,obicnoj travki.Sa koliko samo emocija pristupas svakoj tvojoj pesmi.Mislim da mnogima mozes dati primerKamo puste srece da su me u zivotu ucili oni koji najbolje znaju, ne oni koji su dokazivali da znaju bolje.
Samo nastavi dalje.
midjika - kritika poezije - Page 2 Ws8wn5
Nazad na vrh Ići dole
midjika

midjika


Ženski
Broj poruka : 1169
Godina : 49
Location : Beograd
Humor : pa nije bas cunami, ali ima ga:)
Datum upisa : 04.03.2010

midjika - kritika poezije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: midjika - kritika poezije   midjika - kritika poezije - Page 2 Icon_minitime4/5/2011, 7:51 am

Bes, ne znam sta da ti kazem. Ja sam ucila od svih vas, dugo sam ovde i od svakoga sam pokupila po nesto. Meni je kazao jedan Pesnik da je pesma misao, ona najiskrenija, ona koja za druge i nije pesma, za one koji ne mogu da je vide i osete. E, ja se trudim, a ne polazi mi uvek za rukom da tako pisem, a to je zato sto nisam uvek iskrena prema sebi i svojim osecanjima, bas iz prostog razloga jer me je nekad sramota da kazem ono sto mislim. I nastavljam, a htela sam toliko puta da batalim pisanje, najiskrenije, nekad postanem pisanje, a to me jako tesko vraca u realnost. Pisem, pisem jer me Vi svi podrzavate. Hvala tebi Beskraj sto me podrzavas u svemu. Danas ce svaka prepreka za mene biti lagana kao perce.
midjika - kritika poezije - Page 2 White-little-flowers-background
Nazad na vrh Ići dole
 
midjika - kritika poezije
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» PiPi - kritika poezije
» SaMar - kritika poezije
» Vucko-kritika poezije
» Bixy - Kritika poezije
» Masada - kritika poezije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Razgovor o autorskim delima članova-
Skoči na: